DieRoten.pl
Reklama

Bayern gotów wydać 100 mln euro na napastnika

fot. Fotolia
Reklama

Choć do otwarcia letniego okienka transferowego pozostało jeszcze sporo czasu, to media już spekulują o możliwych ruchach transferowych Bayernu i innych klubów.

Niedawnym plotkom przyjrzał się ponownie dziennikarz Christian Falk, który wraz ze swoim redakcyjnym kolegą Tobiasem Altschaefflem odniósł się do ostatnich spekulacji w najnowszym odcinku podcast „Bayern Insider”. 

Tym razem dziennikarze ze sportowej redakcji „Bilda” poruszyli między innymi temat plotek możliwego sprowadzenia na Allianz Arenę grającego w Manchesterze City Ilkaya Guendogana czy też rzekomej wymiany Kimmicha na Cancelo z ekipą „The Citizens”.

Ilkay Guendogan

Agenci Ilkaya Guendogana zaoferowali pomocnika szefom Bayernu w ostatnim czasie, ale Salihamidzic i spółka odmówili – klub posiada już wystarczająco dużo zawodników na pozycji Niemca.

Joao Cancelo

Bayern nie podjął jeszcze żadnej decyzji w sprawie przyszłości Joao Cancelo. Mistrzowie Niemiec zamierzają poczekać do końca sezonu, zaś 30 maja podczas spotkania Rady Nadzorczej – omówić przyszłość Portugalczyka.

Julian Nagelsmann

Jeśli Julian Nagelsmann nie znajdzie nowego klubu, to począwszy od 1 lipca tego roku, będzie on otrzymywał z Bayernu 80% pensji, która została uzgodniona w jego kontrakcie z FCB w 2021 roku.

Nowy napastnik

Bayern jest gotów wydać na nowego napastnika nawet 100 milionów euro.

Źródło: Podcast Bayern Insider
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...