DieRoten.pl
Reklama

Bayern gotów wejść w sezon z wygasającą umową Daviesa

fot. livephotosport / Photogenica
Reklama

Na ten moment w pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec możemy wyróżnić kilku zawodników, których dalsza przyszłość w FCB jest owiana wielką zagadką.

Jednym z takich piłkarzy bez wątpienia jest Alphonso Davies, którego umowa z monachijczykami jest ważna do końca czerwca 2025 roku. Jeszcze niedawno spekulowano, że nowe rozmowy z agentem zawodnika są bardzo pozytywne i przedłużenie kontraktu nie będzie stanowić problemu.

Niemniej jednak rzeczywistość szybko okazała się inna i ostatecznie rozmowy ponownie zostały wstrzymane. Na domiar wszystkiego ostatnio pojawiły się pogłoski, że FCB będzie chciało za wszelką cenę sprzedać Kanadyjczyka, nawet jeśli będzie to niewielki zarobek.

Ile jednak prawdy jest w tych wszystkich doniesieniach? Wczoraj nad sytuacją reprezentanta Kanady pochylił się Florian Plettenberg, który podzielił się kilkoma informacjami w wieczornym wydaniu programu „Transfer Update – die Show”.

Nowa umowa nadal możliwa!

Mimo różnych doniesień w ostatnim czasie, Bayern jest gotów wejść w sezon z Daviesem, którego umowa wygasa latem 2025 roku. Gdyby jednak pojawiła się oferta rozmiarów XXL za Kanadyjczyka, to wszystkie strony ponownie zasiądą do rozmów. Plan ten został również omówiony z trenerem Kompanym.

„Bawarczycy” mają jasno nakreślony plan na defensora. Jeśli Alphonso w nadchodzącym sezonie udowodni swoją wartość i będzie występował na najwyższym poziomie, to wówczas Max Eberl i spółka są gotowi zwiększyć ofertę dla zawodnika i jego agenta.

Źródło: Transfer Update - die Show
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...