DieRoten.pl
Reklama

Bayern eSports z 7 punktami

fot. PodStadionem.pl
Reklama

Drużyna Bayernu w eSporcie, gdzie obowiązki trenera pełni Matthias Luttenberger, ma już za sobą kolejną kolejkę ligową.

Ostatnio odbyła się szósta kolejka ligowa w ramach Konami eFootball Championship Pro – tym razem rywalem esportowej drużyny Bayernu była włoska ekipa AC Milanu.

Zespół prowadzony przez Matthiasa Luttenbergera, składający się z takich graczy jak Jose Carlos Sanchez, Miguel Mestre i Mucahit Seviml, odnotował dwa zwycięstwa i jeden remis – tym samym FCB dopisało do swojego dorobku bardzo cenne 7 punktów.

− Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego występu. Wszystkie drużyny w lidze są bardzo silne, ale ponownie byliśmy dobrze przygotowani i zagraliśmy dobrze - zasłużyliśmy na siedem punktów – powiedział Sevimli.

− Naszym celem jest znalezienie się w pierwszej dwójce po ostatniej kolejce ligowej Championship Pro – podsumował Mucahit Sevimli.

Podczas gdy w pierwszym pojedynku monachijczycy zwyciężyli 2:0, to w drugim meczu padł remis 1:1. Z kolei w trzecim i ostatnim zarazem spotkaniu, górą byli „Bawarczycy”, którzy ograli AC Milan 3:1.

Jeśli mowa o sytuacji FCB Esports w tabeli ligowej Konami eFootball Championship Pro, to podopieczni Matthiasa Luttenbergera po sześciu kolejkach i 18 meczach, zajmują trzecią lokatę z dorobkiem 32 punktów i stratą 5 oczek do liderów z Arsenalu.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...