DieRoten.pl
Reklama

Bayern eSports awansuje na II miejsce

fot. PodStadionem.pl
Reklama

Kilka tygodni temu nowy sezon rozpoczęła drużyna Bayernu w eSporcie, gdzie obowiązki trenera pełni Matthias Luttenberger.

Ostatnio odbyła się piąta kolejka ligowa w ramach Konami eFootball Championship Pro – tym razem rywalem esportowej drużyny Bayernu była angielska ekipa Arsenalu.

Drużyna prowadzona przez Matthiasa Luttenbergera, składająca się z takich graczy jak Jose Carlos Sanchez, Miguel Mestre i Mucahit Seviml, odnotowała dwa zwycięstwa i jedną porażkę – tym samym FCB dopisało do swojego dorobku 6 punktów.

− Ten mecz był dla nas ważny. Teraz jesteśmy na drugim miejscu. Wielu myśli, że jestem tylko defensywnym zawodnikiem, ale kiedy muszę atakować, to atakuję, a kiedy muszę bronić, to bronię. Tym razem pokazałem, że jestem kompletnym zawodnikiem – powiedział Sanchez.

− Jestem zadowolony nie tylko z zespołu w grze, ale także z moich kolegów z drużyny – podsumował Jose Carlos Sanchez.

Podczas gdy w pierwszym pojedynku monachijczycy polegli 1:2, to w pozostałych dwóch spotkaniach „Bawarczycy” sięgnęli po 6 punktów, odnosząc zwycięstwa 1:0 oraz 4:0.

Jeśli mowa o sytuacji FCB Esports w tabeli ligowej Konami eFootball Championship Pro, to podopieczni Matthiasa Luttenbergera po pięciu kolejkach i 15 meczach, zajmują drugą lokatę z dorobkiem 28 punktów i stratą 4 oczek do liderów z Barcelony.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...