DieRoten.pl

Serge Gnabry to jeden z najzdolniejszych talentów w niemieckiej piłce. Młody Niemiec zaraz po wykupieniu go przez Bayern z Werderu Bremy zostały wypożyczony do TSG Hoffenheim.

reklama

W ubiegłej kolejce TSG Hoffenheim rozbiło na własnym podwórku wicemistrzów Niemiec – RB Lipsk – wynikiem 4:0. Spory udział w tym zwycięstwie miał Serge Gnabry, który zdobył dwie bramki i był bezsprzecznie najlepszym graczem na boisku.

„Sport Bild” informuje, że zaraz po wygranym spotkaniu dyrektor sportowy Bayernu – Hasan Salihamidzic – wraz ze szefem skautów bawarskiego klubu – Marco Neppe – byli pierwszymi osobami, które pogratulowały Serge’owi jego dubletu i występu z RB Lipsk poprzez SMS’a.

Jeszcze nie tak dawno temu Gnabry był całkowicie przeciwny powrotowi do Monachium, jednakże teraz sam zawodnik jest już nieco bardziej zainteresowany powrotem do klubu.

Tymczasem „sportowy ojciec” Gnabry’ego – Horst Hrubesch – w ostatnim wywiadzie oświadczył, że jeśli skrzydłowy Hoffenheim pozostanie w pełni sił i utrzyma kondycję, to „stary i dobry Gnabry powróci”, co też z automatu poskutkuje powołaniem do kadry narodowej.

Najważniejsze, aby Serge pozostał teraz w pełni sił i utrzymał kondycję. Jeśli uda mu się to wszystko, to stary i dobry Gnabry powróci. Wtedy jego występy automatycznie sprawią, że powróci do kadry narodowej. Czy może jechać na Mundial? Wszystko nadal jest możliwe z Sergem – podsumował legendarny Horst Hrubesch.

 

źródło: SportBild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama08.12.2017 15:24
Może i coś z chłopa będzie. Bayern musi być gotowy na odejście Robbery. Mam jednak nadzieję że Gnabry nie będzie budżetową wersją skrzydłowego i przyjdą choćby Brandt czy (i) Draxler. Po cichu liczę na Griezmanna.
08.12.2017 07:21
W jego przypadku najważniejsze jest to żeby nie łapał kontuzji co chwile bo potencjał ma ale jest szklany.
07.12.2017 17:19
Spokojnie, niech się ogra a wtedy wiadomo :]
07.12.2017 16:02
Jeszcze jeden sezon powinien grać w hoffenheim. Wróci będzie siedział i rok w plecy.Może i coś z Niego będzie co nie zmienia jednego najważniejszego faktu.W Bayerba On może tylko siedzieć na ławce a nam potrzeba kosmity o światowym poziomie na skrzydło.

Edytowano : 2017-12-07 16:03:06

W Bayernie
07.12.2017 15:31
Spokojnie, jeden dobry mecz jeszcze nic nie znaczy, nie mniej trzymam kciuki za niego bo przecież to nasz piłkarz:)
07.12.2017 13:25
Ostatnio strzelił dwie fajne brameczki w lidze, także chłopak ma papiery na granie i jak widać po Comanie jeśli się zaufa to wystrzeli ;)

reklama