DieRoten.pl
Reklama

Bayern chce jak najszybciej sfinalizować transfer Walkera

fot. J. Laskowski / G. Stach
Reklama

Bardzo możliwe, że w nadchodzących dniach Bayern będzie chciał skompletować i ogłosić kolejne transfery na nadchodzący sezon 2023/2024.

Kolejne media informują, że specjalna grupa zadaniowa ds. transferów FCB, zamierza w nadchodzącym czasie zintensyfikować działania i dopiąć kolejne transfery na nadchodzący sezon 2023/24.

Po transferach Konrada Laimera oraz Raphaela Guerreiro (Portugalczyk nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony nowym graczem przez klub), różne źródła donoszą, że „Bawarczycy” są bliscy pozyskania takich graczy jak Kim Min-jae (SSC Napoli) oraz Kyle Walker (Manchester City).

Jeśli mowa o defensorze „The Citizens”, to jak poinformował dziś Florian Plettenberg, monachijczycy dążą do finalizacji tego ruchu tak szybko, jak to tylko możliwe. Anglik jest zdecydowany, aby dołączyć do FCB, po tym jak został namówiony przez trenera Thomasa Tuchela.

Mówi się, że Marco Neppe i spółka są w trakcie finalizowania ustnego porozumienia ze stroną zawodnika. W grę ma wchodzić pakiet transferowy na poziomie 20-30 milionów euro. Prowadzone są negocjacje, które być może już wkrótce przyniosą pozytywne zakończenie.

City liczy jeszcze na przedłużenie umowy?

Z kolei jak poinformował włoski dziennikarz i ekspert transferowy Fabrizio Romano, Manchester City ma jeszcze w międzyczasie prowadzić rozmowy z Walkerem ws. ewentualnego przedłużenia umowy. Mistrzowie Niemiec co prawdą dążą do transferu, ale „Obywatele” pragną w międzyczasie sprawdzić inne opcje.

Źródło: Sky / Romano
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...