DieRoten.pl
Reklama

Bayer odrzucił pierwszą ofertę za Taha

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Wśród piłkarzy, którzy znajdują się na celowniku Bayernu na lato 2024 roku wyróżnić możemy przede wszystkim grającego w obronie Jonatana Taha.

W mediach pojawiło się już sporo informacji na temat niemieckiego stopera, z kolei dziś najnowsze doniesienia w sprawie Jonathana przedstawił niemiecki „Bild”.

Jak się okazuje, Bayer 04 Leverkusen miał odrzucić pierwszą oficjalną ofertę, która została niedawno złożona przez sterników Bayernu Monachium. Z ustaleń reporterów wynika, iż suma ta miała wynieść mniej niż 20 milionów euro.

Co do żądań „Aptekarzy”, to Simon Rolfes i spółka oczekują wciąż około 40 milionów euro za Taha, którego umowa z B04 jest jeszcze ważna przez jeden rok. Niemniej jednak sam zawodnik poinformował już władze, że pragnie tego lata trafić na Allianz Arenę.

Bayer jasno stawia sprawę

Mówi się, że Bayer 04 twardo trzyma się swojego stanowiska i nie zamierza wzmacniać swojego głównego konkurenta w lidze w walce o tytuł mistrzowski.

Dla władz klubu z Leverkusen sprawa jest jasna – jeśli „Bawarczycy” nie zaproponują odpowiednio wysokiej i zadowalającej oferty, to nie będzie żadnych negocjacji czy rozmów, nawet jeśli Jonathan Tah nie przedłuży kontraktu i opuści B04 przyszłego lata na zasadzie wolnego transferu. 

Źródło: Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...