DieRoten.pl

Baumann: Straciliśmy kilka głupich bramek

24.10.2021, 07:10:12
DieRoten.pl

Nie dalej jak wczoraj wieczorem, swoje kolejne spotkanie w ramach niemieckiej Bundesligi rozegrali zawodnicy rekordowego mistrza Niemiec.

Zespół prowadzony tymczasowo przez Dino Toppmoellera wywiązał się ze swoich zadań jak należy i odniósł w pełni zasłużone zwycięstwo, pokonując Hoffenheim na własnym terenie w Monachium aż 4:0.

Tradycyjnie po meczu, w strefie mieszanej na pytania dziennikarzy odpowiadali piłkarze oraz trenerzy z obu klubów. W przypadku ekipy z Sinsheim, swoje zdanie wyraził między innymi Oliver Baumann, czyli golkiper gości. 31-latek nie ukrywa, iż TSG głupio straciło kilka bramek.

− W II połowie mieliśmy fazę, w której mogliśmy zdobyć bramkę. Ale po tym, jak Bayern przeszedł przez tę fazę, nagle się pogubiliśmy i straciliśmy głupio bramki. Ale po słabej I połowie wyszliśmy z niej o wiele lepsi – powiedział Baumann.

− Lecz to nie wystarczyło. Wiele musi się zgrać, jeśli chcesz tu wygrać, Bawarczycy mają obecnie brutalną passę – dodał Niemiec.

Na pytania dziennikarzy odpowiadał również Chris Richards, który przypomnijmy został wypożyczony do TSG Hoffenheim z Bayernu Monachium (do końca bieżącego sezonu 2021/22).

− Niestety, ale Bayern spisał się bardzo dobrze. Aby pokonać Bayern trzeba mieć idealny dzień, niestety nam się to nie udało. W przyszłym tygodniu musimy ponownie oprzeć się na występie z meczu w Kolonii – podsumował Chris Richards.

źródło: TSG

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)24.10.2021 15:29
Czy kogokolwiek to obchodzi? Takie głupie gadanie!!
24.10.2021 12:06
Osobiście jeszcze bardziej szanuje Kimmicha po swojej deklaracji. Trenera również. Nie jestem "antyszczepionkowcem". Nawiasem ten termin niedługo dorówna w mocy rażenia " antysemityzmowi". Po prostu volenti non fit iniuria. Jak ktoś chce sie szczepić, nic mi do tego. Ja nie chce. Miałem przy tzw. "pierwszej fali" trzydniowe objawy zwiazane z upośledzeniem poczucia wechu i smaku. Może troche podwyższona temperature. Mineło. Od tego czasu nie miałem nawet kataru. Gdybym nie miał telewizora, nawet bym tego nie zauważył. Powtarzam, jeśli kto chce, niech sie szczepi. Jeśli kto chce, niech nie je miesa. Nic mi do tego. ## Czemu o miesie? Bo już sa zakusy, aby prawnie pietnować miesorzerców...
24.10.2021 10:36
Raczej nikt z nich nie przyjeżdżał na AA po komplet punktów. Porażka była wkalkulowana jeszcze przed startem sezonu.
24.10.2021 10:04
Może i głupich, ale graliście z rewelacyjnym zespołem.