DieRoten.pl

Nie tak dawno temu prezes rekordowego mistrza Niemiec, czyli Karl-Heinz Rummenigge otwarcie zapowiedział, że w przyszłości klub być może zdecyduje się na wypożyczenia swoich graczy do Werderu.

Karl-Heinz Rummenigge nie ukrywa, iż jest pod wrażeniem metod szkoleniowych i promowania młodych piłkarzy w zespole Werderu Brema. Prezes bawarskiego klubu w udzielonym niedawno wywiadzie oznajmił, że w niedalekiej przyszłości monachijczycy być może zdecydują się na wypożyczenie 1-2 graczy do ekipy bremeńczyków.

− Serge Gnabry również nabrał cennego doświadczenia w Werderze, zanim trafił do nas i grał w Hoffenheim. Nie wykluczam, że w przyszłości wypożyczmy do nich ponownie 1 czy 2 utalentowanych zawodników − powiedział Karl-Heinz Rummenigge.

Niemiec co prawda nie wskazał konkretnych nazwisk, ale według portalu „Fussball Transfers” spekuluje się, że potencjalnymi zawodnikami, którzy mogliby trafić do Werderu na wypożyczenie są Leon DajakuJoshua ZirkzeeJamal Musiala, Chris Richards lub Angelo Stiller.

Na słowa prezesa Bayernu zareagował również dyrektor sportowy Werderu Brema, czyli Oliver Baumann, który w rozmowie dla „Deich Stube” pozytywnie odniósł się do słów Rummenigge i zaznaczył, że bremeńczycy są otwarci na takie rozwiązanie.

− Dokonaliśmy wielu transferów z Bayernem. Jeśli pojawi się coś nowego, to dlaczego nie? W młodzieżowych zespołach Bayernu jest wielu dobrych i ciekawych piłkarzy, którzy mają trudności z przebiciem się do pierwszego składu − powiedział Baumann.

− Uważnie przyglądamy się młodzieży Bayernu. Nie chcę wykluczać, że w przyszłości zdecydujemy się na kolejne wypożyczenia − podsumował dyrektor sportowy Werderu.

źródło: TZ

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama28.11.2020 16:43
Wypożyczyć Zirkzee. Szkoda by siedział kosztem Czupo i się marnował
28.11.2020 14:19
Widać że współpraca układa się dobrze więc czemu nie?
28.11.2020 13:30
Z rozumiem proszę robić
28.11.2020 12:38
Fajnie by było, by mieli gdzie pograć. Z tym że Musiale dawałbym szansę coraz częściej. Ma w sobie to coś. I to sam Bayern musi ocenić, czy będzie grał u nas wystarczająco dużo, by móc się rozwijać.
28.11.2020 12:32
Musiala i Richards powinni nam się przydać już tu i teraz i dostawać swoje szanse ale pozostała trójka to śmiało powinna być wysłana gdzieś na następne pół roku.
28.11.2020 10:45
Niech nam ogrywają i uważam, że to dla obu stron będzie sytuacja win win.