DieRoten.pl
Reklama

Basler: Czas Muellera dobiegł końca

fot. Ł. Skwiot
Reklama

W najbliższy piątek rozpocznie się turniej mistrzostw Europy w piłce nożnej. Przypominamy, że gospodarzem turnieju będą Niemcy.

Co do nadchodzącego turnieju, w akcji przyjdzie nam oglądać wielu zawodników rekordowego mistrza Niemiec – najwięcej z nich w ekipie „Die Mannschaft”, gdzie trenerem jest Julian Nagelsmann.

Wśród reprezentantów Bayernu w niemieckiej kadrze, możemy wyróżnić przede wszystkich dwóch weteranów – Manuela Neuera oraz Thomasa Muellera. Jeśli mowa o pomocniku FCB, to ostatnio dość nieprzychylnie na jego temat wypowiedział się Mario Basler, który doradził mu wycofanie się z piłki.

− Thomas Mueller powinien zrobić to samo, co Toni Kroos po tym domowym turnieju EURO. Odejść! Czas Thomasa Muellera również dobiegł końca. Thomas jest już w pewnym wieku i wiele osiągnął dla Bayernu i Niemiec – powiedział Basler.

Co prawda Mario Basler chciałby, aby niemiecka reprezentacja sięgnęła po złoto podczas nadchodzącego EURO, ale były gracz Bayernu wątpi, aby podopieczni Juliana Nagelsmanna triumfowali na mistrzostwach Europy.

− Chciałbym, abyśmy zostali mistrzami Europy. Ale zupełnie nie wierzę w ten zespół, że zostanie mistrzem Europy – podsumował Mario Basler.


Źródło: Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...