Barcelona wygrywa w lidze

Przed zbliżającym się rewanżowym spotkaniu  w Lidze Mistrzów z Bayernem Monachium Barcelona wygrała gładko z Realem Sociedad 2:0. Katalończycy na dwie kolejki przed końcem sezonu mają pięć punktów przewagi nad drugim w tabeli Realem Madryt. Pierwsza bramka została zdobyta sześć minut po starcie drugiej połowy. Na kolejną bramkę kibice zgromadzeni na Camp Nou musieli czekać ponad 30 minut - strzałem z przewrotki popisał się Pedro. Wynik już nie uległ zmianie.

FC Barcelona - Real Sociedad 2:0 (0:0)

Bramki: Neymar 51, Pedro Rodrugiez 85

FC Barcelona: Claudio Bravo - Adriano Correia, Marc Bartra (61-Sergio Busquets), Gerard Pique, Dani Alves - Rafinha Alcantara (81-Pedro Rodriguez), Javier Mascherano, Xavi Hernadnez (74-Andres Iniesta) - Neymar, Luis Suarez, Lionel Messi.