DieRoten.pl

Wreszcie! Po kilku tygodniach powraca niemiecka Bundesliga. Już dziś wieczorem rundę wiosenną zainauguruje szlagierowy pojedynek pomiędzy Bayerem 04 Leverkusen a Bayernem Monachium.

reklama

W ostatnich spotkaniach Bayern miał naprawdę ciężko w Leverkusen – co więcej po raz ostatni „Bawarczycy” wygrali na BayArenie w marcu 2013 roku. Choć Bayern mimo wszystko pozostaje faworytem, to „Aptekarze” w żadnym wypadku nie mają zamiaru poddawać się już na wstępie.

Bayern to topowy zespół, ale nie musimy się chować, zwłaszcza tutaj w Leverkusen przed naszymi fanami. Spodziewam się otwartego spotkania – powiedział Leon Bailey.

Ostatnie spotkanie jak dobrze wiemy zakończyło się zwycięstwem Bayernu 3:1 na Allianz Arenie. Heiko Herllich podczas konferencji prasowej otwarcie wyjawił, że jego zespół nie ma zamiaru powtarzać błędów sprzed kilku miesięcy.

Nie stawialiśmy im czoła przez pierwsze 20 czy 30 minut. Okazaliśmy im tamtego dnia zbyt wiele respektu. Tym razem nie mamy zamiaru się bać i będziemy chcieli wykorzystać swoje okazje bramkowe – dodał Herrlich.

− To nie ma znaczenia z kim gramy. Podczas przygotowań do każdego spotkania bierzemy pod uwagę nasze słabe i mocne strony, a także atuty i słabości naszych rywali. W najgorszym przypadku przegramy, zaś najlepszy scenariusz zakłada zwycięstwo – mówił dalej trener Bayeru.

− Zmierzamy w odpowiednim kierunku. Mamy zamiar zagrać pewni siebie. Chciałbym wam jeszcze przypomnieć, że jesteśmy drugą najmłodszą drużyną w lidze. Z pewnością zdarzą się także niepowodzenia – zakończył.

Początek spotkania dokładnie o 20:30. Tymczasem zapraszamy do oddawania typów w naszej zabawie pod tytułem „Liga Typer” czy zapoznaniu się z ciekawostkami przedmeczowymi. Listę dostępnych transmisji dzisiejszego meczu znajdziecie tutaj.

źródło: FCB.de

reklama

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama13.01.2018 12:08
Piszę już po meczu i jestem pod wrażeniem gry młodego Bailey, ten gracz musi być nasz!!
12.01.2018 16:23
Szykuje sie niezły mecz. Zwycięstwo nawet najniższych rozmiarów biorę w ciemno! Bo trudny teren.

reklama