DieRoten.pl

reklama

Uwaga!

Prawdopodobnie używasz wtyczki blokującej wyświetlanie reklam. Wyłączając adblocka (albo podobny system) przyczyniasz się do rozwoju DieRoten.pl i sprawiasz, że portal z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszy.
Jeśli uważasz, że któraś reklama jest uciążliwa proszę skorzystaj z formularza kontaktowego i daj nam znać.

Z góry dzięki

Zgodnie ze wcześniejszymi doniesieniami Holger Badstuber został wypożyczony na 6 miesięcy do ekipy Schalke 04 Gelsenkirchen.

Co więcej niemiecki stoper "Dumy Bawarii" przedłużył swoją wygasającą umowę z Bayernem o kolejny rok. W ciągu kilku następnych dni Holger przejdzie testy medyczne w Schalke.

Holger zasługuje na grę. Często był kontuzjowany, lecz teraz jest już zdrowy ponownie i chciałby rozgrywać więcej spotkań. Dlatego poprosił nas o możliwość wypożyczenia do Schalke i z czystą przyjemnością się zgodziliśmy – powiedział Karl-Heinz Rummenigge.

Mamy nadzieję, że Holger rozegra mnóstwo minut w nadchodzących miesiącach. Życzymy mu wszystkiego najlepszego – zakończył.

Swojego zadowolenia z obrotu spraw nie krył sam Badstuber, który jest wdzięczny swojemu klubowi za zgodę na transfer. Holger z niecierpliwością wyczekuje możliwości gry w Gelsenkirchen.

Jestem bardzo wdzięczny Bayernowi za otrzymanie zgody na wypożyczenie. Chciałbym zyskać potrzebnej mi praktyki meczowej w Schalke i z niecierpliwością wyczekuję swojego pobytu w Gelsenkirchen – powiedział Badstuber.

Źródło: FCB.de

źródło:

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (13)

reklama11.01.2017 11:55
kiedyś w jakims wywiadzie Piszczek mówił że w przypadku kontuzji dłuższych niż(nie pamiętam ale chyba 8tyg) klub Bundesligi nie płaci piłkarzowi pensji- piłkarz ma obowiązek się ubezpieczyć na taką ewentualnośc. Wychodzi więc, że wcale dużych pieniędzy zarząd na niego nie wydawał. Ciekawe czy jak w przypadku OC się traci zniżki za szkody bo jak tak to Holger ma przerąbane;p A tak serio to sportowo chyba dobra decyzja-może tam pogra, może coś się odmieni z jego zdrowiem, bo na dziś w przypadku braku podstawowych obrońców wolę Kimmicha niż Holgera na ŚÓ.
11.01.2017 09:26
Jemu to tylko zdrowia życzyć, niech chociaż te pół roku pogra bez kontuzji.
10.01.2017 22:36
Bardzo dobra decyzja klubu.
10.01.2017 21:28
" ... z czystą przyjemnością się zgodziliśmy ... " – powiedział Karl-Heinz Rummenigge.

Szczery i bardzo dwuznaczny komentarz

Kiedy Jupp zdobywał Czteropaka - miał do dyspozycji Van Buytena - Dante - Badu - Boa - Martineza czyli 4 SO plus Martinez.

Teraz Carlo ma do dyspozycji Hummelsa - Boa - Martineza czyli 2 SO plus Martinez.

Czy ktoś widzi różnicę ?

Do tego Boa powtórka z rozrywki - a Carlo zapewniał nas że będzie inaczej.

Jeszcze kontuzja Thiago do którego trzeba podchodzić indywidualnie bo ładowanie akumulatorów może się źle skończyć.

Ale Carlo to powinien wiedzieć - a porusza się jak na razie jak we mgle.
10.01.2017 21:17
@Riberyy007

"Nadchodzące pół roku Badstuber będzie grał, potem wróci przepracuje CAŁY okres przygotowawczy i od nowego sezonu będzie nam w stanie pomóc. Oby tylko zdrowie dopisywało co jak wiadomo w jego przypadku jest zagadką."

Nadzieja jest matką i kocha swoje dzieci...
10.01.2017 20:22
Brawo zarząd!Bardzo dobrze że tylko wypożyczyliście Holgera i przedłużyliście umowę.Badstuber zasłużył żeby dać mu szansę.
10.01.2017 20:04
@Rufus87
Tylko wątpię aby Holger chciałby taką rolę pełnić. Nie po to tyle walczył o powrót i to nie raz by skończyć grać w piłkę.
10.01.2017 19:51
Jak dla mnie,to zarząd po prostu mógłby mu zaproponować jakąś funkcję w klubie np trenera młodzieży.Też nie zostawiłby go na lodzie,a chyba klub miałby wtedy z niego większy pożytek,niż obecnie.
10.01.2017 19:47
Jeśli umowa z Bayernem została przedłużona o kolejny rok, to zarząd chce korzystać jeszcze z usług Badstubera. Nie pozostaje nic innego jak życzyć Holgerowi dobrych występów i aby wrócił do nas w świetnej dyspozycji
10.01.2017 19:43
Bardzo dobra zagrywka Bayernu i oby nie okazał się swego czasu drugim Janem w Schalke :) FCBM!
10.01.2017 19:42
Powiem szczerze że nie wierzyłem ani w wypożyczenie ani na zakup definitywny. Nie wiem też co o tym myśleć, czy to tylko wypożyczenie gracza z nadzieją na odbudowanie formy czy już powoli pozbywanie się go. Na tę chwilę to dla niego najlepsza opcja ale ciekawi mnie co będzie po sezonie.
10.01.2017 19:34
Zarząd i Holger są zadowoleni a to jest najważniejsze. Moim zdaniem to wypożyczenie i przedłużenie jego umowy wyjdzie wszystkim na dobre. Nadchodzące pół roku Badstuber będzie grał, potem wróci przepracuje CAŁY okres przygotowawczy i od nowego sezonu będzie nam w stanie pomóc. Oby tylko zdrowie dopisywało co jak wiadomo w jego przypadku jest zagadką.

Tak czy siak szacunek dla zarządu, że wciąż pomaga Holgerowi wstać na nogi po tym co przechodzi. Ważne jest, że sam zawodnik się nie poddaje bo to jest podstawa wtedy ktoś z boku może mu pomóc. A mając takich ludzi i taki klub wokół siebie Badstuber da radę.

Cieszę się, że klub nie wywalił go z drużyny tak jak tu już wiele osób robiło. Jestem dumny z Bayernu bo to świadczy o profesjonalizmie i szlachetności. Nie we wszystkich klubach by tak postąpili.

MIA SAN MIA!
10.01.2017 19:31
Tylko znowu zostajemy z dwoma zdrowymi stoperami,co jak Hummels lub Javi wyleci?Bawienie się w Kimmicha,lub Alabę na stoperze i Bernata na lewej?Zarząd już teraz powinien sprowadzić Niklasa Sule.

reklama

reklama