DieRoten.pl

Arrey-Mbi wkrótce ma opuścić Kolonię

13.08.2022, 09:46:29
Fotolia

Na ten moment poza Monachium znajduje się wielu młodych i utalentowanych piłkarzy Bayernu, którzy opuścili klub w ramach wypożyczenia.

Jednym z takich graczy jest przede wszystkim Bright Arrey-Mbi, który w trakcie zimowego okienka transferowego w 2022 roku został wypożyczony do zespołu 1. FC Koeln z niemieckiej 1. Bundesligi.

Choć młody stoper wielokrotnie trenował już z pierwszą drużyną „Kozłów”, to do tej pory nie miał on okazji zadebiutować u Steffena Baumgarta w jakichkolwiek rozgrywkach. Zamiast tego 19-latek otrzymał zaledwie siedem szans w lidze regionalnej jako piłkarz 1. FCK II…

Jak donosi portal „Transfermarkt.de”, obecnie wszystko wskazuje na to, że środkowy obrońca wkrótce opuści ekipę „Effzeh”. Umowa jego wypożyczenia jest ważna do końca sezonu 2022/23, ale dziennikarze nie mają wątpliwości – kontrakt zostanie wkrótce anulowany.

Mówi się, że Arrey-Mbi budzi wielkie zainteresowanie wśród klubów z całej Europy, które z miłą chęcią widziałby w swoich szeregach defensora Bayernu. Według wspomnianego wyżej źródła, mówi się przede wszystkim o kontakcie z wieloma drużynami z 2. Bundesligi.

Ponadto w grę wchodzą też kluby z angielskiej Championship, francuskiej Ligue 1 i belgijskiej Jupiler Pro League. Póki co nie zapadła jeszcze żadna decyzja, ale wypożyczenie do innego miejsca wydaje się bardzo prawdopodobne. Bright jest związany umową z „Bawarczykami” do 2025 roku.

źródło: Transfermarkt.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)14.08.2022 12:26
Kolejny talent przepadł. Jakoś mnie to nie dziwi.
14.08.2022 11:11
No bo prawda jest taka, że nie jest zawodnikiem nadającym się nawet do 2 BL, co jest przerażające.
13.08.2022 21:38
Zgadzam się z tapczan, dziwna sprawa. Niby wiele klubów go chce a średnim Koln praktycznie nie zaistniał.
13.08.2022 10:24
Dziwna sprawa z tym wypożyczeniem, bo nie dość, że nie dostał szansy w pierwszym zespole Koeln to i w drugiej ledwie kilka gier. Zmarnowane miesiące.