DieRoten.pl

Arp: Jako młody piłkarz potrzebujesz takiego kroku w karierze

09.07.2021, 07:29:46
FotoOlimpik

Podobne artykuły

Do tej pory Bayern Monachium zdecydował się wypożyczyć kilku zawodników pierwszego i drugiego zespołu − wśród nich można wymienić przede wszystkim Alexandra Nuebela oraz Fiete Arpa.

reklama

reklama

Podczas gdy Alexander Nuebel został wypożyczony na dwa lata do AS Monaco z Ligue 1, to Fiete Arp trafił na roczne wypożyczenie do drugoligowego Holstein Kiel.

Nie tak dawno temu młody napastnik, który zdaje się znalazł się na zakręcie w swojej karierze, udzielił wywiadu, w którym odniósł się do zmiany otoczenia klubowego i możliwości gry dla Kilonii, gdzie miał już okazję zadebiutować kilka dni temu w sparingu z Randers FC.

− Holstein Kiel uchodzi za topowy adres w Niemczech dla młodych piłkarzy. Myślę, że jako młody zawodnik potrzebujesz takiego kroku w takim momencie swojej kariery – powiedział Arp.

− Trafiasz do miejsca, gdzie nie chodzi wcale o wielkie publiczne występy, ale o to, aby grać fajną dla oka piłkę z przejrzystym planem gry od sztabu szkoleniowego oraz świętować zwycięstw i odnosić sukcesy razem z kibicami – mówił dalej.

Kiedy Fiete grał jeszcze niedawno dla Bayernu, w mediach bardzo często poruszało się kwestię jego wysokich zarobków oraz brak jakiegokolwiek wpływu na grę drugiej drużyny FCB. Teraz jednak Arp może liczyć na więcej spokoju w tym temacie w swoich rodzinnych stronach.

To również jeden z powodów, dla którego znalazłem się tutaj, w tym właściwym miejscu. Tutaj nikogo nie obchodzi, kto i ile zarabia (…) Jestem młody i poza tym jestem jedynakiem, więc to oczywiste, że jestem szczęśliwy, kiedy wracam do rodziców – podsumował Fiete Arp.

źródło: Kicker.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama18.07.2021 12:09
Cóż. W Bayernie to on raczej nic nie zdziała.
10.07.2021 10:38
wcześniej tego kroku nie potrzebowałeś?skok na kasę był ważniejszy...
09.07.2021 22:51
To już kolejne jego wypożyczenie i tak się z tego cieszy że chyba sam odpowiedział sobie na pytanie czy nadaje się do Bayernu!!
09.07.2021 10:19
Te 5 milionów euro rocznie dla tego chłopaka to całkowita abstrakcja. Jeśli w Kiel nie wystrzeli z formą, to następny kontrakt w innym klubie będzie finansowo już o 4 półki niżej.
09.07.2021 07:39
Mało kto jeszcze w Niego wierzy i jeśli odbuduje się w Kiel to będzie fajna sprawa.