Andrich: Zwycięstwo w Monachium ma znaczenie

Po blisko dwóch tygodniach przerwy od piłki klubowej, dziś wieczorem do akcji w niemieckiej pierwszej Bundeslidze powracają piłkarze Bayernu!

Jak już dobrze wiemy monachijczycy podejmą na własnym podwórku Bayer 04 Leverkusen, zaś pojedynek czwartej kolejki Bundesligi zaplanowano dokładnie o 20:30.

Z okazji nadchodzącego starcia „Bawarczyków” z „Aptekarzami”, w niemieckich mediach pojawiło się kilka wywiadów z piłkarzami obu klubów. Jeśli mowa o B04, to na temat meczu i możliwej wygranej z bawarskim klubem wypowiedział się pomocnik Robert Andrich.

− Jesteśmy liderami Bundesligi, tak - trzy mecze zostały rozegrane i nie powinniśmy teraz tego przeceniać. Występy były dobre. Teraz trzeba to wykorzystać po przerwie międzynarodowej. Zwycięstwo w Monachium zawsze ma znaczenie – powiedział Andrich.

− Niezależnie od tego, jak wygląda sytuacja w tabeli - chcemy tam wygrywać, to nasza ambicja. Tak podchodzimy do każdego meczu, dlatego będziemy starać się grać o zwycięstwo – dodał.

− Chcemy kontynuować to, co zakończyliśmy w poprzednim sezonie. Po prostu dla nas, ponieważ zauważamy rozwój. To pierwszy prawdziwy test po trzech meczach, aby zobaczyć, na czym stoimy obecnie – podsumował Robert Andrich.

Po raz ostatni Bayern mierzył się z Bayerem 04 Leverkusen we wrześniu bieżącego roku, kiedy to w ramach 25. kolejki ligowej monachijczycy polegli na BayArenie 1:2. Tym samym dzisiejszy pojedynek będzie dla FCB świetną okazję na rewanż za tamtą klęskę.

Źródło: Bild.de