DieRoten.pl
Reklama

Ancelotti: Będę rotował stoperami

fot. Photogenica
Reklama

Podczas dzisiejszej konferencji przedmeczowej Carlo Ancelotti tradycyjnie zabrał głos przed nadchodzącym spotkaniem. Nie zabrakło również pytań związanych ze staniem zdrowia jego podopiecznych.

Jeszcze wczorajszego dnia wydawało się, że Carlo Ancelotti będzie miał do swojej dyspozycji pełną kadrę, jednakże podczas popołudniowej konferencji włoski trener "Die Roten" potwierdził, że w meczu przeciwko Eintrachtowi zabraknie Juana Bernata.

Spekulowano również, że w nadchodzącym spotkaniu 24. kolejki Bundesligi zabraknie Manuela Neuera, który opuścił ostatni trening. Ancelotti nie końca potwierdził czy golkiper zagra w wyjściowej jedenastce podkreślając, że "Neuer może zagrać". Niewykluczone, że dostępu do bramki będzie bronił Sven Ulreich.

Manuel Neuer znajdzie się w kadrze meczowej na pojedynek z Eintrachtem. Jedynie Juan Bernat ma drobne problemy i nie będzie mógł zagrać. Poza nim wszyscy są w pełni sił. Neuer i Boateng mogą zagrać powiedział dziś Carlo Ancelotti.

Boateng znajdzie się w kadrze, lecz nie zagra od samego początku. Jerome to fantastyczny zawodnik, lecz mogę jedynie wybrać 11 zawodników. Mam zamiar rotować środkowymi obrońcami podkreślił włoski trener "Die Roten".

Odpowiedziawszy na pytanie dotyczące jutrzejszego wyjściowego składu "Carletto" przyznał, że w porównaniu do poprzedniego starcia z Arsenalem nie będzie zbyt wiele rotacji, gdyż zawodnicy mieli wystarczająco dużo czasu na regenerację sił.

Nie będzie zbyt dużej rotacji w jutrzejszym meczu. Mieliśmy wystarczająco dużo czasu, aby odzyskać siły. Podczas naszych treningów skupiamy się na jakości a nie ilości. Chcemy by nasi zawodnicy pozostali sprawni i zdrowi zakończył Włoch.

 

Źródło: Twitter
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...