Bayern oraz Allianz zorganizują 17 sierpnia specjalny Dzień Drużynowy na Campusie FCB. W wydarzeniu wezmą udział zarówno męska, jak i żeńska drużyna monachijskiego klubu.

REKLAMA

Bramy Campusu zostaną otwarte o 13:00, a na miejscu będzie mogło pojawić się około 2000 kibiców. Przygotowano również bezpłatną transmisję na YouTube i Twitchu, która rozpocznie się o 12:00.

Jednym z najważniejszych punktów programu będzie trening pierwszego zespołu Bayernu. Zaplanowano także interaktywne konkurencje z udziałem piłkarzy, piłkarek oraz kibiców i twórców internetowych.

Wydarzenie będzie miało również wymiar charytatywny. Zebrane środki zostaną przekazane monachijskiej organizacji „buntkicktgut”, wykorzystującej uliczną piłkę nożną w pracy z młodzieżą.

Kibice otrzymają ponadto możliwość zdobycia autografów oraz wykonania zdjęć z zawodnikami. Na kampusie pojawią się również maskotki Bayernu i Allianz.

Źródło FCB
Udostępnij