DieRoten.pl

Jak radzą sobie wypożyczeni piłkarze FCB? Fein z asystą

05.12.2019, 09:34:00
Własne

W letnim okienku transferowym sezonu 2019/20 drugą drużynę Bayernu Monachium na zasadzie wypożyczenia opuściło dokładnie trzech zawodników.

Podczas gdy Adrian Fein udał się na roczne wypożyczenie do Hamburgera SV, który występuje w rozgrywkach 2. Bundesligi, to Franck Evina został wypożyczony do trzecioligowego KFC Uerdingen 05.

Ponadto pod sam koniec trwania letniego okienka transferowego zespół prowadzony przez Sebastiana Hoenessa opuścił Can Karatas. 19-letni skrzydłowy zasilił szeregi FC Memmingen, która rywalizuje w bawarskiej lidze regionalnej. Cała trójka ma na swoich kontach już po kilka występów.

Franck Evina | KFC Uerdingen

Po bardzo słabym początku sezonu 2019/20, ekipa KFC Uerdingen złapała nieco wiatru w żagle. Niemniej jednak klub wciąż spisuje się poniżej oczekiwań kibiców. Po rozegraniu siedemnastu kolejek klub z Nadrenii Północnej-Westfalii zajmuje jedenastą lokatę z dorobkiem 23 punktów. Z kolei Franck Evina wciąż nie jest w stanie przełamać swojej niemocy strzeleckiej od 3 sierpnia, kiedy to strzelił w meczu z SG Sonnenhof Grossaspach. Mimo wszystko biorąc pod uwagę średnią not magazynu „Kicker”, to pod tym względem skrzydłowy jest piąty w zespole (3,36).

Dorobek Eviny:

− 17 spotkań (1104 minut na boiskach)
− 4 bramki i 3 asysty

Can Karatas | Memmingen

W ostatniej kolejce ligowej ekipa Memmingen poległa 1:0 z VfB Eichstaett, jednakże w kadrze wciąż brakuje kontuzjowanego od kilku tygodni Karatasa. Po rozegraniu dwudziestu jeden kolejek FCM zajmuje w tabeli bawarskiej ligi regionalnej dopiero siedemnastą lokatę…

Dorobek Karatasa:

− 5 spotkań (406 minut na boiskach)
− Bramka

Adrian Fein | Hamburger SV

Od początku sezonu 2019/20 bardzo dobre występy w drugoligowym Hamburgerze SV notuje defensywny pomocnik monachijczyków – Adrian Fein. W ostatnim spotkaniu z VfL Osnabrueck (HSV poległo 2:1) 20-latek zaliczył solidny mecz i zanotował nawet asystę przy bramce Kittela. Warto nadmienić, że średnia not Feina w tym sezonie to 2,73 (piąty wynik w całej 2. Bundeslidze).

Dorobek Feina:

− 17 spotkań (1350 minut na boiskach)
− Bramka i 4 asysty

źródło: Własne
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama05.12.2019 15:23
Moim zdaniem nic z nich nie będzie, przynajmniej jeśli chodzi o grę w Bayernie.
05.12.2019 12:54
Pytanie czy coś z niego będzie na miarę pierwszej drużyny Bayernu. Bo jeśli kupujemy jakichś Cuisanców to raczej słabo wróży.
05.12.2019 10:41
Fein w przyszłym sezonie powinien znowu odejść na wypożyczenie, ale do pierwszej Bundesligi. Może nawet ponownie do HSV, jeśli awansują, a są na dobrej drodze. Bądźmy szczerze, przeskok z 2 Bundesligi do Bayernu to duży skok, ale nie ma sensu, żeby Fein się marnował w 3 lidze lub siedząc na ławce.

reklama