DieRoten.pl

Dokładnie z dniem 1 lipca 2020 roku nowym bramkarzem Bayernu Monachium został Alexander Nuebel, który wcześniej występował w Schalke 04 Gelsenkirchen.

Niemiec został ściągnięty na Allianz Arenę na zasadzie wolnego transferu, zaś bossowie bawarskiego klubu niejednokrotnie już podkreślali, że golkiper został pozyskany do Bayernu w myśl długofalowego projektu na przyszłość.

Niemniej jednak co jakiś czas jak bumerang powraca temat niezadowolenia Alexandra z jego roli w zespole rekordowego mistrza Niemiec. Tym razem niezadowolenie w obozie młodego bramkarza miał wywołać ostatni mecz Pucharu Niemiec z Holstein Kiel.

Według informacji „Sport1” wystawienie Manuela Neuera kosztem Nuebela miało wywołać gorzkie rozczarowanie u golkipera. Mimo wszystko plotkom tym błyskawicznie zaprzeczył agent 24-latka, czyli Stefan Backs.

− Pozostaję w regularnym kontakcie z dyrektorem sportowym Bayernu Monachium, czyli Hasanem Salihamidzicem. Wszystko jest w jak najlepszym porządku − powiedział agent na łamach portalu „Fussball Transfers”.

− Transfer Alexa do Bayernu został przeprowadzony jako projekt długoterminowy, dlatego też jego umowa została podpisana do 2025 roku − podsumował Backs.

Tym samym wszelkie plotki o niezadowoleniu oraz możliwym odejściu z Bayernu należy włożyć między bajki. Póki co Nuebel wystąpił w 2 oficjalnych meczach o stawkę dla pierwszej drużyny rekordowego mistrza Niemiec.

źródło: Fussball Transfers

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama17.01.2021 00:23
Chyba lepiej grzac lawe w Bayernie i byc w pogotowiu dla tak wspanialego bramkarza jak Neuer niz spasc z ligi.
16.01.2021 18:55
Jak bumerang to chyba temat powraca tylko w prasie:)
16.01.2021 16:21
Szanse na występy w tym sezonie drastycznie zmalały, bo nie zanosi się, byśmy zaklepali Bundesligę szybko. Jeśli już.
16.01.2021 14:21
Widziały gały co brały. Ilość € na koncie się zgadza i liczba minut na boisku też.
16.01.2021 13:46
Taaa już wierzę,że Alex nie był rozczarowany. W dodatku ta porażka spowodowała,że pewnie już w ogóle w tym sezonie nie zagra.