DieRoten.pl
Reklama

Agent Tela: Mathys chce wygrać wszystko z FCB

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

W ostatnim czasie w mediach ponownie pojawił się temat możliwego odejścia z pierwszej drużyny rekordowego mistrza Niemiec utalentowanego Mathysa Tela...

Wszystko zaczęło się od wczorajszego wieczornego raportu telewizji „Sky”, w którym to dziennikarz Florian Plettenberg poinformował, że Manchester United po raz kolejny zainteresował się transferem Mathysa i miał nawet odbyć rozmowy w tej sprawie.

Niemniej jednak zgodnie z tymi samymi doniesieniami, sam zawodnik nie myśli o zmianie otoczenia klubowego, lecz pragnie wywalczyć sobie miejsce w Bayernie i stać się w przyszłości legendą bawarskiego klubu. Jednakże w przypadku zmiany sytuacji Tela, utalentowany napastnik byłby skłonny latem przemyśleć swoje opcje.

Z kolei w rozmowie dla dziennika „Bild”, na temat swojego klienta wypowiedział się Gadiri Camara, który podkreślił, że 18-latek kocha klub, kibiców i pragnie wszystko wygrać z tą drużyną, lecz jeśli drogi zawodnika z FCB rozminą się, to wówczas młodzieżowy reprezentant Francji zastanowi się nad swoją przyszłością.

− Mathys kocha klub, fanów, chce być ważny i wygrać tutaj
wszystkie trofea z silną drużyną. Czasami po prostu musisz mieć poczucie, że
jesteś na tej samej ścieżce – powiedział Camara.

− Przekonamy się wkrótce, ale jestem tego pewien. Ale jeśli nie,
musimy rozważyć wszystkie opcje, ponieważ Mathys wie, że jest cenny i będzie
czołowym graczem – podsumował Gadiri Camara.

Jak donosi jeszcze dziennik „Bild”, Mathys pragnie w przyszłości porozmawiać z władzami FCB i poznać plany ze strony klubu. Dla Tela mają wchodzić w grę dwie opcje – pozostanie w Monachium lub odejście, albowiem wypożyczenie nie jest przez niego brane pod uwagę.

Źródło: Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...