DieRoten.pl
Reklama

Agent Kalajdzica: Temat transferu jest otwarty

fot. Shutterstock.com\ph.FAB
Reklama

Nie jest żadną tajemnicą, że jednym z kilku zawodników, których Bayern będzie chciał pozyskać w letnim okienku transferowym jest Sasa Kalajdzic z VfB Stuttgart.

Mistrzowie Niemiec kilkukrotnie spotkali się już z napastnikiem, ale na ten moment Austriak nie podjął żadnej decyzji w sprawie swojej przyszłości, co potwierdził dziś Sascha Empacher, czyli jego agent.

Doradca snajpera podczas rozmowy z Christianem Falkiem i Tobim Altschaefflem w podcaście „Bayern Insider” przyznał wprost, że sprawa pozostaje otwarta, zaś celem 24-latka jest gra dla klubu z topu o wielkich ambicjach, który zagwarantuje mu realizację osobistych i sportowych celów.

Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze miał do powiedzenia Empacher, to poniżej znajdziecie fragmenty jego wypowiedzi.

Sascha Empacher na temat:

…transferu do Bayernu:

„…Nic jeszcze się nie wydarzyło. Na ten moment Sasa Kalajdzic jest graczem Stuttgartu i jeśli klub jest nim zainteresowany, to musi najpierw złożyć ofertę VfB, która będzie odpowiednio wysoka. Wtedy wszystko jest możliwe. Oczywiście Bayern to jeden z najlepszych klubów na świecie. Wkrótce rozpocznie się letnie okienko transferowe i zobaczymy, co się wydarzy”.

…odejścia z VfB:

„…Lato jest długie. Oprócz Bayernu i Dortmundu, są także inne zainteresowane kluby z Anglii, Włoch i Hiszpanii. Sprawa jest otwarta, zaś Sasa ma różne opcje. Celem Sasy jest gra dla bardzo dobrego klubu, gdzie będzie się mógł spełnić zawodowo i który zaoferuje mu osiągnięcie wielkich celów sportowych”.

…Sasy Kalajdzica:

„…Sasa jest dobrze wyszkolonym technicznie piłkarzem, świetnie odnajduje się w warunkach street footballu. Poza tym jest typem lidera na boisku i jest silny mentalnie. Kalajdzic posiada wysoką inteligencję boiskową i może prowadzić swoich kolegów”.

…decyzji o nowym klubie:

„…Nie podjęliśmy jeszcze żadnej decyzji w sprawie przyszłości Sasy”.

Źródło: Podcast Bayern Insider
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...