DieRoten.pl
Reklama

Agent Daviesa: Real chciałby podpisać kontrakt z Daviesem

fot. livephotosport / Photogenica
Reklama

W pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec możemy wyróżnić kilku młodych i niezwykle utalentowanych zawodników, którzy już teraz stanowią o sile FCB.

Jednym z nich jest Alphonso Davies, który od momentu swojego debiutu w pierwszej drużynie rekordowego mistrza Niemiec rozegrał łącznie 163 spotkania, w których to strzelił 8 bramek, zanotował 28 asyst oraz sięgnął z kolegami po 13 tytułów.

Od pewnego czasu osoba Kanadyjczyka i jego przyszłość podlegają ożywionej dyskusji w świecie mediów, co ma związek z wygasającą za 2 lata umową z FCB. Defensor budzi spore zainteresowanie, zaś wśród klubów, które chciałby pozyskać 22-latka, wymienia się przede wszystkim Real Madryt, co też potwierdził wczoraj agent reprezentanta Kanady – Nedal Huoseh.

− Jest zainteresowanie ze strony wielu drużyn. Ale ostatecznie zobaczymy, co wydarzy się w ciągu najbliższych kilku miesięcy powiedział Huoseh.

− Jestem pewien, że Real Madryt może być jednym z klubów, które chciałyby podpisać kontrakt z Daviesem, podobnie jak kilka klubów angielskiej Premier League, wszystkie chcą mieć jednego z najlepszych lewych obrońców na świecie – dodał.

− Być może w ciągu najbliższych sześciu miesięcy przeprowadzimy jakieś rozmowy. Z Bayernem, kto wie, co się stanie? W końcu siedzę i obserwuję Alphonso Daviesa i to, co robi na boisku, zobaczymy, co się stanie – mówił dalej.

Agent kanadyjskiej gwiazdy Bayernu Monachium zaznaczył pod koniec rozmowy, że ostatecznie decyzja i tak zawsze należy do zawodnika.

− Jako agent nie wiesz, co dzieje się w głowie twojego zawodnika przez 100% czasu. W końcu chcesz, aby twój zawodnik był szczęśliwy, to on gra. Ostatecznie to on musi podjąć ostateczną decyzję, co chce robić – podsumował Nedal Huoseh.

Źródło: 365 Scores
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...