DieRoten.pl

2-3 dni przerwy Musiali

21.09.2021, 10:09:47
Adidas

Nowy tydzień nie rozpoczął się najlepiej dla klubu ze stolicy Bawarii. Jak już wczoraj Was informowaliśmy, kontuzji doznało dwóch zawodników pierwszej drużyny Bayernu.

Mowa dokładnie o takich zawodnikach jak Jamal Musiala, który doznał urazu kostki oraz Sven Ulreich, który po zderzeniu z Mickaelem Cuisancem uszkodził kolano

Mistrzowie Niemiec potwierdzili, że w przypadku młodego pomocnika badanie potwierdziło uszkodzenie torebki stawowej w prawej kostce, podczas gdy w przypadku drugiego bramkarza mowa o kontuzji więzadła wewnętrznego w prawym stawie kolanowym (MCL).

Bayern co prawda nie podał jak długo będzie pauzować wspomniana wyżej dwójka graczy, ale jak informuje „Bild”, numer dwa w bramce bawarskiego klubu w najlepszym wypadku będzie pauzował około 6 tygodni, jednakże przerwa ta może wydłużyć się do 8 tygodni.

Dziennikarze podkreślają, że mimo wszystko u „Ulle” wstępnie podejrzewano o wiele poważniejszą kontuzję (zerwanie więzadła krzyżowego i nawet półroczną absencję)…

O wielkim szczęściu może mówić też Musiala, albowiem wykonane badania potwierdziły tylko nadwerężenie, jednakże 18-latek bez względu na wszystko będzie potrzebował około 2-3 dni przerwy, dlatego też jego udział w meczu z Fuerth (w piątek o 20:30) stoi pod znakiem zapytania.

źródło: Bild / FCB

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama21.09.2021 19:49
Nie jest źle, bałem się że będzie pauzować dłużej.
21.09.2021 11:41
Niech panowie odpoczywają.
21.09.2021 10:55
Dobrze, że chociaż w przypadku Musiali uraz okazał się niegroźny.