DieRoten.pl
Reklama

150 milionów euro za Wirtza!?

fot. Ł. Skwiot
Reklama

W klubach niemieckiej 1. Bundesligi możemy wyróżnić wielu młodych i niezwykle utalentowanych piłkarzy, którzy już teraz budzą wielkie zainteresowanie w Europie.

Prym wśród nich wiodą przede wszystkim Jamal Musiala oraz Florian Wirtz, którzy postrzegani przez ekspertów jako jedne z największych talentów w ostatnich kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu latach w niemieckiej piłce.

Podczas gdy przyszłość Musiali jest związana z FCB (planowane jest przedłużenie umowy z pomocnikiem), to nie wiadomo, co za kilka lub kilkanaście miesięcy będzie czekać Wirtza, który już teraz jest rozchwytywany w całej piłkarskiej Europie.

150 milionów euro za Wirtza?

Co do Floriana Wirtza i jego przyszłości, sytuacji zawodnika przyjrzał się ostatnio niemiecki „Sport Bild”, który podkreślił, że choć Niemiec zostanie na kolejny rok w Leverkusen, to latem 2025 roku pomocnik najpewniej opuści ekipę aktualnego mistrza Niemiec.

Dziennikarze podkreślają, że na ten moment trzy kluby głównie monitorują sytuację zawodnika – oprócz Bayernu Monachium, mowa jeszcze o takich drużynach jak Manchester City oraz Real Madryt, który nieoficjalnie według innych mediów, uczynił 21-latka głównym celem transferowym na 2025 rok.

Problemem dla wszystkich stron mogą być jednak horrendalne żądania „Aptekarzy”, którzy mieli ustalić cenę minimum za Wirtza na 150 milionów euro! 

Źródło: Sport Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...