DieRoten.pl

10-lecie muzeum Bayernu

22.05.2022, 10:14:44
PodStadionem.pl

Wielu kibiców Bayernu Monachium doskonale zdaje sobie sprawę, że wewnątrz Allianz Areny znajduje się muzeum klubowe FCB, które pełne jest niesamowitych atrakcji oraz eksponatów, które przedstawiają historię bawarskiego klubu.

Tak się akurat składa, że muzeum Bayernu na Allianz Arenie obchodzi dziesięciolecie istnienia! Jak informuje oficjalny portal klubu, z tej okazji 26 maja (czwartek), odbędzie się tam wielka impreza urodzinowa!

Zaplanowano wiele atrakcji i niespodzianek dla kibiców. Warto wspomnieć, że ceny biletów będą obniżone, zaś dla odwiedzających przygotowane będą również wyjątkowe wycieczki. Dzień przed wydarzeniem, fani rekordowego mistrza Niemiec będą mogli wziąć udział w różnych akcjach i konkursach.

Warto jeszcze wspomnieć, że na dziś zaplanowano specjalny „Dzień rodzinny z Bernim”. Młodsi i starsi kibice mogą nie tylko świętować urodziny muzeum, ale i również wykazać się kreatywnością, albowiem w zajęciach z Bernim, powstaną kolorowe obrazki oraz pamiątki.

10 lat istnienia muzeum FCB

Muzeum bawarskiego klubu zostało oficjalnie otwarte w 2012 roku. Od tamtej pory jest nieustannie powiększane i wzbogacane o kolejne eksponaty – w tym trofea klubowe. Ponadto organizowane są również specjalne wystawy przedstawiające np. kariery byłych piłkarzy jak Robbena, Ribery’ego, Beckenbauera czy Hoenessa.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)22.05.2022 18:55
Wow. To już tyle lat?
22.05.2022 15:00
Jak ten czas szybko leci!!
22.05.2022 11:29