Komentarze użytkownika: DanielR93 Strona 1

Gramy z osłabionymi Węgrami u siebie bez większej presji a w dodatku w naszej reprezentacji powinna się już zacząć poważna rywalizacja o miejsce w składzie w potencjalnej drużynie na MŚ. Z tych powodów występ Lewego raczej nie był konieczny i bardzo dobrze, że będzie miał ten tydzień wolnego.

14.11.2021 14:04

Zdziwię się jeśli Lewy wyjdzie na drugą połowę.

05.09.2021 21:40

Gorszy od Bayernu był dzisiaj tylko komentarz do tego meczu.

23.08.2021 02:41

I za parę lat Bayern mocno na tym straci. Za superligą będzie szła super kasa a pieniądze z praw telewizyjnych z ligi mistrzów bez tych 12 klubów będą dużo niższe. Co prawdopodobnie na przestrzeni paru lut będzie skutkowało większymi kontraktami dla piłkarzy i trenerów a konsekwencji drenażem największych talentów piłkarskich i trenerskich do Superligi. A po za tym ja osobiście bardzo chętnie bym oglądał co tydzień mecze Bayernu z najlepszymi klubami Europy.

20.04.2021 17:01

Z Angielskimi klubami jestem w stanie się zgodzi co pokazuje chociażby wyniki w LM ale z tymi klubami włoskimi to jakieś nieporozumienie.

11.03.2021 20:17

Po dzisiejszym meczu Realu tak sobie myślę, że byłby ciekawym przeciwnikiem w ćwierćfinale takim nie za mocnym.

24.02.2021 23:00

Wraca Davies z poprzedniego sezonu i tu nie chodzi tylko o tą bramkę ale o powroty do obrony i wiatr na skrzydle.

15.02.2021 22:05

W tym meczu w tych warunkach najważniejsze dla mnie jest to, żeby nikt nie złapał kontuzji.

15.02.2021 20:58

W poprzednim sezonie też mówiono, że jak nie teraz to nigdy. Obecnie jest na to szansa ale nie byłbym taki pewny, że już ostatnia w jego karierze.

24.01.2021 13:58

Nie weszło tak samo jak w kadrze z Bośnią w takim meczu może się zdążyć oby nie na wiosnę.

17.10.2020 19:39

Chelsea gra przeciętnie żeby nie powiedzieć słabo ( oczywiście jak na razie 25min ) na tle tak samo nie najmocniejszego United.

17.02.2020 21:27

O taki Bayern od dawna nic nie robiłem

26.11.2019 22:46

Jak tak dalej pójdzie to nie ma co marzyć o lidze i pucharze o lidze mistrzów nie wspominając. Teraz będzie się trzeba skupić na wywalczeniu miejsca w przyszłorocznej edycji ligi mistrzów.

02.11.2019 19:37

Ja mam nadzieję, że kto by nie zagrał u nas w obronie to nie popełni takich błędów jak obrońcy Burnley

27.11.2018 22:22

Widzę tutaj popadanie ze skrajności w skrajność kiedyś jeden mecz ktoś zagrał słabo i był od razu sadzany przez to forum na ławce albo i sprzedawany teraz Robben rozgrywa naprawdę dobry mecz ale jest to pierwszy taki w jego wykonaniu od dawna ( to samo tyczy się Kovaca - pierwszy dobry mecz Bayernu od dawna ) i od razu "Robben wow musi zostać a Kovac do świetny trener jego mowa podziałała". Dla mnie tak samo jak jeden nawet fatalny mecz nie skreśla nikogo to jeden wyśmienity mecz nie naprawi kilku tygodni nędzy.

27.11.2018 21:48

Oby tylko nie skończyło się na wiosnę wielkim hasłem Wenger Out.

27.11.2018 16:56

No to co teraz zwolnienie Kovaca i błagania o kolejny powrót Juppa ?

06.10.2018 20:53

Marzy mi się takie 2 - 3, ale realnie Bayern stać może na remis.

01.05.2018 20:39

Mówiłem to przed pierwszym meczem z Realem powiem i teraz Wagner na Real !!!

28.04.2018 17:09

Real nie był lepszy od Bayernu w tym meczu ale był skuteczniejszy i wygrał zasłużenie. Należy liczyć, że damy radę odrobić stratę w rewanżu. Juventus pokazał, że się da.

25.04.2018 21:26

Boateng kolejna szklanka jak tak dalej pójdzie to będziemy kończyć mecz w 10.

25.04.2018 21:20

Cytując Szpakowskiego Mullllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllller co jak nie a Kimmmmmmmmmmmmmmmich

21.04.2018 15:50

Thiago i Muller niewidoczni w pierwszej połowie a tu nagle cudowna asysta jednego i gol drugiego.

17.04.2018 21:20

Szpakowski i Żewłakow powinni zawsze komentować mecze Bayernu no po prostu mistrzostwo świata Bundesliga dla TVP !!!

17.04.2018 21:08

Obym nie zapeszył ale chyba jest po meczu

17.04.2018 20:56

Ribery jaka strata

17.04.2018 20:53

Lewandowski wszedł i gra siadła. Wagner niepotrzebnie zszedł powinien się ogrywać przed Realem !

14.04.2018 20:07

Ładnie Alaba Dobił to podanie od Tolisso

14.04.2018 20:00

Thiago niezły dobijacz

14.04.2018 19:43

No to Wagner w wyjściowym składzie na Real ?

14.04.2018 19:15

Ładna akcja oby takich więcej

14.04.2018 19:11

No raczej faworytem tego dwumeczu Bayern nie jest ale może jakaś miła niespodzianka. Jeśli nie stracimy gola w pierwszym meczu to kto wie ?

11.04.2018 21:56

To to pierwszej połowie Bayern praktycznie bezproduktywny w ataku pozycyjny, za to parę ładnych szybkich akcji w kontrach, ale niestety chaotyczny w obronie, błędy indywidualne Martineza i Kimmich mogły się źle skończyć. Brałbym wynik 0 - 1 i awans w męczarniach ale bez kontuzji i kartek.

31.03.2018 18:41

@ LukaszDuda Jeśli ktoś gra to należy o tym mówić i wytykać błędy i oczywiście najlepszym może się zdarzyć wpadka ale przed decydującym momentem w sezonie w LM dla samego nastawienia, podbudowania się czy zwykłej satysfakcji ( że to Bayern rządzi i dzieli w Bundeslidze ) należało by wygrać Z RB a przede wszystkim klasyk z BVB.

18.03.2018 19:37

Thomas Demon Prędkości Muller

18.03.2018 19:23

Przewrotka ala Rudy Perfekcyjna !!!

18.03.2018 18:52

Rudy przez całą pierwszą połowę niewidoczny a jak już coś robi to fauluje bezmyślnie na żółtą kartkę.

18.03.2018 18:46

Niech się Wagner ogrywa już niedługo będzie podstawowym napastnikiem Bayernu.

18.03.2018 17:24

To moje 6 - 0 postawione w typerze to może być trochę za mało.

10.03.2018 15:51

wreszcie dokładne dośrodkowanie do Wagnera to czego brakowało w 1 połowie

17.02.2018 16:55

No to BVB chyba będzie mogła się skupić na walce o pierwszą czwórkę Bundesligi i awans do LM.

15.02.2018 20:18

Ten mecz Real - PSG wygląda podobnie jak ten Bayernu z Paryża i może się tak samo skończyć.

14.02.2018 21:26

Postawiłem 0 - 4 ale przy takim składzie może być wyżej.

15.12.2017 13:23

jak tak patrzę na grę Bayernu dzisiaj to przyda się i to jak najszybciej ta przerwa zimowa i zgrupowanie

13.12.2017 22:14

Lewy Kontuzja

13.12.2017 21:55

Powinniśmy przejść Turków ale obawiam się rewanżu bo przy szklankach jakie mamy w składzie i ostrej gry Besiktasu u siebie może się skończyć jakąś kontuzją.

11.12.2017 12:20

@mehmet7 Zdaje się, że Roma nie może grać z Chelsea.

Edytowano : 2017-12-11 12:10:14

A będziemy mieli albo United albo Romę

11.12.2017 12:09

180 mln euro za Mbappe i wszystko jasne. Do niewątpliwej wartości sportowej Francuza ( w mojej ocenie w minionym roku mniejszej niż Lewego ) dochodzi rozgłos wielkiego transferu do PSG a co za tym idzie olbrzymi wzrost popularności. Dlatego nie jest to dla mnie zaskoczeniem tak jak nie zaskakuje pierwsza trójka tego Plebiscytu sławy i popularności.

Edytowano : 2017-12-07 20:12:13

Zapomniałem dodać Plebiscytu sławy, popularności i wielkich pieniędzy.

07.12.2017 20:10

Tak z czystej ciekawości przeprowadziłem 100 symulacji losowania 1/8 i wyszło, że Bayern ma po 21% szans na trafienie United i Romy, po 14% szans na City, Liverpool i Besiktas oraz po 8% szans na trafienie Tottenhamu i Barcelony.

07.12.2017 14:23

No to panie Rudy siedzenie na ławce w Bayernie nie jest złe

06.12.2017 22:21

Roma jak najbardziej, Besiktas może ale wyjazd do nich na pewno nie należał by do najłatwiejszych, Liverpool, Tottenham a nawet United też ostatecznie mogły by być - Angielskie kluby, może przez brak przerwy zimowej i natłok meczów może z innych powodów średnio radzą są na przełomie zim i wiosny.

06.12.2017 18:23

Oby się wykurował do meczu z BVB, bo choć oni są w tragicznej formie to Puchar Niemiec jest ostatnim trofeum, o którym mogą jeszcze realnie myśleć w tym sezonie dlatego wyjdą na mecz niesamowicie zmotywowani.

06.12.2017 11:40

To w Poniedziałek chyba jest losowanie chciałbym dla nas Romę a tak przy okazji śmieszne że Chelsea z 8 drużyn z 1 miejsca może trafić tylko na 3 PSG, Barce i Besiktas.

06.12.2017 11:01

To teraz Roma w 1/8 tak strzelam

05.12.2017 22:47

jeśli będziemy grali odpowiedzialnie w obronie to pierwsze miejsce jest realne

05.12.2017 21:25

James niepotrzebna dyskusja z sędzią jak by co powinien rozmawiać Ribery jako kapitan

05.12.2017 21:11

Rudy trochę rozregulowany celownik

05.12.2017 21:05

Bez euforii bez euforii na razie jest nieźle

05.12.2017 20:57

Jupp miał chyba nadzieję, że piłkarze PSG umrą ze śmiechu i nie będzie meczu.

05.12.2017 20:32

45 min do meczu a ja już widzę te piękne precyzyjne podania Rudego w szerz boiska i jak Sule w widowiskowy sposób odbiera piłkę Mbappe lub Neymarowi. Cóż to będzie za widowisko !!!

05.12.2017 20:03

Stawiałem Riberego w pierwszym składzie ale spodziewałem się że wejdzie za Jamesa Tomek w środku za Lewym, a tu niespodzianka Muller nie gra. Jeszcze większą niespodzianką jest brak Vidala i Martineza.

05.12.2017 19:52

@Filip97, @Sven zgadzam się i mam nadzieje, że Franck wejdzie w drugiej połowie na np. ostatni kwadrans ale ze słów Juppa wynika że bierze pod uwagę jego występ od pierwszej minuty. Dlatego nie zdziwię się jakoś bardzo jeśli wyjdzie w pierwszej 11 tym bardziej, że na pewno pali się teraz do gry a pozycje w samym zespole ma dość mocną.

04.12.2017 17:39

Skoro Ribery wrócił to jutro Ribery - Muller - Coman ?

04.12.2017 16:30

3 - 2

04.12.2017 11:55

Skoro czar prysł to kiedy nowy trener już zwalniamy Juppa czy jeszcze poczekamy ?

30.11.2017 21:02

ciekawe kto po meczu z Hannoverem uda się do lekarza

29.11.2017 15:33

Oczywiście z Bayernem można osiągnąć wiele ale do tego potrzebna jest wysoka i równa forma zawodników, dlatego Rudy powinien zabrać się porządnie za trening bo jego ostatnie występy nie były lekko mówiąc najlepsze.

29.11.2017 10:44

No tak jeszcze niedawno artykuł o tym ze potrzebuje 2 tygodni a tu już gotowy w pełni sił. Oby tylko nie ryzykowali niepotrzebnie bo jeśli nabawi się kolejnego urazu to Bayern może mieć problemy ze skrzydłowymi nie tylko w grudniu ale i do końca roku ( o ile nie będzie zakupów w ziemie ).

28.11.2017 14:45