Bez jakiegokolwiek wysiłku. To że tak żenujący klub gra na tym etapie, to wstyd dla całych rozgrywek. Legia zaprezentowała by się lepiej.
29.01.2021, 17:32 link
"…czasu spędzonego w Hoffenheim:"

Wkkejony nieodpowiedni fragment.
16.01.2021, 15:44 link
Zdecydowanie mogą jeszcze wyjść na bezpieczne miejsce. Wygrali jeden mecz w sezonie i już nie są ostatni. Do tego strata 6 punktów, to całe nic. Nawet Hoffenheim ma jedynie osiem przewagi nad swoimi pogromcami.
15.01.2021, 12:51 link
Coś mnie trafia, gdy widzę takie artykuły po takim meczu jak ten z Kilonią. Niby wiem, że to nie jest ze sobą związane, ale irytuje mnie gdy czytam, że Lewy to, że Neuer tamto.

Liczę na grad bramek w kolejnym meczu.
08.01.2021, 22:39 link
Żenada :/

Natomiast Gladbach za bramkę na 2:2 życzę kwalifikacji do LE w następnym sezonie i lania od City.
07.01.2021, 22:37 link
Gladbach bez formy? Po meczu z Hoffe mieli Pokal, gdzie wróciła im pewność siebie i już w meczu z Arminią pokazali moc. Na korzyść jest głupota Thurama. Do tego nieobecność Serge'a też na plus, przyda mu się odpoczynek, bo bez gazu był.

Ja tu widzę 1:3 i gola Lewego.
07.01.2021, 22:29 link
Ja widzę potrzebę transferów, ale dopiero w letnim okienku.
06.01.2021, 01:22 link
Co z tego, że taki artykuł powstał? Spodziewaliście się go? Jak każdy. Każdy też wie, że Lewy ma szanse pobić ten rekord. Patrząc na styczniowy terminarz, to te 25 będzie kiepskim wynikiem, spodziewam się więcej.
03.01.2021, 23:25 link
Dobrze, że meczy nie gra się jednym ciągiem. Tragedia, ta pierwsza połowa. Alabie, to już bym całkiem podziękował i za darmo oddał w tym okienku. Jak mogli dopuścić do tego 0:2, to jestem w szoku. I to co wyrabiali w ataku. Cud że druga połowa była szczęśliwa, bo bałem się wtopy typu remis u siebie z Mainz...