Komentarze użytkownika: weronikap27 Strona 1

Nie wiem jak wy, ale ja dziś zdarłam gardełko :P Najważniejsze, że fotel lidera odzyskany.

@TomiiiFCB zobacz priv :)

17.05.2020 15:29

W końcu oficjalne potwierdzenie, można zacząć odliczanie :D

07.05.2020 13:40

Dziś niekoniecznie podobał mi się Davies, oczywiście w obronie bezbłędny, ale co szedł do przodu to kończyło się to albo złym podaniem albo zwykłą stratą piłki, może dlatego, że gral po tej stronie z tragicznie grającym Coutinho, nie wiem.

@AdiFantasti Thiago nie jest rozliczany z asyst czy zdobywania bramek, więc na to nie patrzę. Jest jednym z moich ulubionych piłkarzy, dlatego oczekuję od niego ciut więcej kreatywności od tej, którą dziś zaprezentował, ale to moje osobiste odczucia :)

22.02.2020 02:10

@AdiFantasti Thiago może i zdarzyło sie, że byl naszym ostatnim obrońcą, ale czy coś wynikało z tego na plus? Nie uwazam, żeby Thiago zagrał dobry mecz. Kazde podanie to podanie do kolegi obok, albo długie podania do nikogo, zdarzyło się, że mial kilka dobrych przerzutów, ale to tyle. Nic ciekawego w jego wykonaniu.

21.02.2020 23:55

Osobiście dałam Lucasowi lepszą ocenę niż Alabie i każdemu z obrony. Już tłumaczę czemu. Kazda glowka wygrana, odbiorów pełno, do obrony wracał migiem, nie popełnił ani jednego błędu, a i dzięki jego odbiorowi i świetnemu podaniu do Gnabrego padła bramka na 2:1. Alaba moim zdaniem był dziś lekko spóźniony, a jego kazde co do jednego podanie bylo do zawodnika obok (chyba że czegoś nie pamiętam).

21.02.2020 23:51

@zielo151 też tak uważam, ale lepiej go mieć niż nie mieć, na zmianę lepiej mieć go niż Tolisso

21.02.2020 20:03

@zielo151 a nie jakieś problemy mięśniowe?

21.02.2020 19:45

Zobaczymy jak się jutro spisze Odriozola, przeciwnik na szczęście nie jest wymagający, więc mam nadzieję, że da radę. Jutro spokojna wygrana i skupiamy się na wtorku.

20.02.2020 14:29

Za 26 mln euro bierzemy, za 30 już nie, nie rozumiem czegoś takiego. Fakt, że taka kwota za tak młodego i jeszcze niedoświadczonego obrońcę jest spora, ale takie są realia teraz niestety.

20.02.2020 13:36

Jako że Kante wypada na kilka tygodni, to mam nadzieję, że Bayern w Londynie wykorzysta jego brak w środku pola.

Co do wczorajszego meczu, wygrana 2:1 to nie jest wielka zaliczka, wystarczy PSG wygrana 1:0, a pamiętajmy że grają u siebie, a Dortmund słabo sobie radzi na wyjazdach.

19.02.2020 16:44

Wynik cieszy, pierwsza połowa tez, ale druga to jest popis błędów wynikających nie wiem z czego.. Z niechcenia? Alaba w drugiej połowie zagrał po prostu źle. Lucas po wejściu dwa razy głupio się minął z piłką, na szczęście niczym to nie skutkowało, reszta pojedynków wygranych, ale ciągle bardzo nerwowo. Pavard kolejny mecz słabo. Zawodnik meczu Neuer, za nim Muller, dalej Kimmich i Thiago za piękną walkę w środku.

16.02.2020 17:37

Neuer zawodnik meczu, Alaba dziś jakaś tragedia, Pavard też pogubiony trzeci mecz z rzędu. Druga połowa słaba, nikogo po zmianach oceniać nie bede, bo wszyscy graja tragicznie

16.02.2020 17:16

Gnabry może i potrzebuje minut, ale w kilku ostatnich spotkaniach wchodzil na kilkanaście minut i grał tak samo beznadziejnie jak i dzis, nie szło na niego patrzeć. Mając na skrzydle jego bez formy i Mullera nic nie zwojujemy.

10.02.2020 08:31

Wyróżnić Thiago chcecie? A za co przepraszam? W pierwszej połowie jakies odbiory jeszcze mial, poza tym to durne „podania” do przodu, ktore były do nikogo (a konkretniej do przeciwnika, a jeszcze konkretniej do ich bramkarza albo obrońców), a w drugiej połowie jedyne co robil to truchtał cholera wie gdzie i po co. Strat kilka też mial. Wyróżnić to mozna Daviesa i Lucasa po zmianie, na tym koniec.

Muller w formie? No widziałam dzisiaj. Pavard? Nigdy o tym nie pomyślałam do dziś, ale... Kimmich wracaj na PO, bo Pavard nie wie o co chodzi w byciu prawym obrońcą ani w ogóle obrońcą. Thiago w drugiej połowie zapomniał jak sie gra w piłke. + dla Lucasa, po takiej przerwie, bez bledu w obronie. Lewy, nie wiem co z nim ostatnio, ale nic mu nie wychodzi. Gnabry.. Szkoda slow. Reszta bez minusów ani plusów.

09.02.2020 20:17

Czekam na fajny mecz z fajnym dla nas zakończeniem

09.02.2020 17:50

Sesja zdana, więc liczę, że panowie jutro również w dobrym stylu zdadzą jeden z ważniejszych egzaminów tego sezonu. Czekam na grad bramek. Dla nas oczywiście.

09.02.2020 11:48

Pavard... Co on dziś wyczyniał, czy z przodu czy z tylu to jest tragedia. Na plus Tolisso z Kimmichem, czyścili środek jak nigdy. Davies plus za powroty, z przodu słabo. Reszta przeciętnie.

05.02.2020 22:53

Dziękuję za miły wieczór, oby takich częściej. Genialny mecz.

25.01.2020 20:26

Patrząc na jego grę w tym sezonie to zdecydowanie lepiej wyglądał w środku pola niż na boku obrony. Powinien mieć jasno określoną pozycję to ustabilizowałby formę czy tu czy tu, ciągłe zmienianie mu pozycji mu nie pomaga

31.12.2019 16:12

Co to za za przeproszeniem dureń dawał te oceny? Ktoś tu chyba nie lubi Coutinho. Kimmich jeden z gorszych meczów w sezonie, o Perisiciu nie wspominając, a Coutinho najgorsza ocena? Za to jak pieknie rozrzucał piłki? Ktoś tu niepoważny jest.

21.12.2019 19:40

Ja bym powiedziala, że to Muller dziś uratował Bayern. Młody wiedzial gdzie być, ale to Muller wiedzial gdzie dograć. Byl dzis chyba wszedzie gdzie mogl byc. Brawo chłopaki.

21.12.2019 18:00

Za Boatenga w podstawowej jedenastce już podziękujemy.

18.12.2019 13:59

Coutinho najlepszy na boisku dziś, pierwszy raz to mówię. Brawo Cou.

14.12.2019 16:30

Nie rozumiem trenera, który nie robi zmian przy takim wyniku i w takim meczu, przecież to głupota. Mógłby dać odpocząć tym co będą grać w sobotę, albo chociaż dać młodym szanse na pare minut w Lidze Mistrzow... Update: 5 minut przed koncem robi zmiany. Głupota tak czy siak.

11.12.2019 22:50

Davies po raz kolejny dobry mecz, bardzo dobry, natomiast nasz drugi boczny obrońca słabiutko. Coutinho w końcu gra jak należy. Kimmich na środku to dla nas najlepsza możliwa opcja, zjada Thiago w całości.

11.12.2019 22:32

Thiago największy spowalniacz gry w drużynie, 80 któraś minuta a ten klepie z obrońcami... Coutinho dobra zmiana, bo chociaż próbował grac do przodu i sam coś strzelać. Goretzka był dziś wszędzie gdzie być powinien, nie było gry do tylu, ciągnął akcje i wracał też fajnie (poza chyba dwoma wyjątkami). Dobrze że Thiago nie gra, ławka to jego miejsce.

01.12.2019 08:49

Goretzka dziś zapieprzał za wszystkich. Davies mimo kilku błędów chyba najlepszy na boisku. Muller mimo gola t r a g e d i a. Thiago wszedł na kilkanaście minut i pokazał dlaczego nie powinien grać. Kimmich walczyl. O reszcie szkoda gadać.

30.11.2019 22:15

Na taki Bayern chce sie patrzeć, wygrywanie w takim stylu i to z Borussią.. coś pięknego

09.11.2019 22:26

Obrona bajka, z Davisem na czele. Średni mecz Goretzki, w pierwszej połowie Mullera, no i nasze skrzydła bez zachwytu, zmiennicy średnio, ogólnie mimo wszystko wszyscy zdecydowanie na plus :)

Davies, Alaba, Kimmich b a j k a, co tu duzo mówić, piekny mecz, zdominowani, zmiażdżeni, tak ma grac Bayern!!!

09.11.2019 20:35

@FanGraczyBayern ja czuję odwrotnie :)

09.11.2019 15:35

Muller w pierwszej połowie jeszcze próbował coś zrobić, w drugiej zniknął. Coman z asystą i chyba tylko tyle można o nim powiedzieć. Reszta okej. Goretzka po powrocie do składu też w porządku, kilka odbiorów. Davies kolejny mecz na plus. Zmiany powinny być wcześniej, wynik cieszy, ogólna gra lepsza niż ostatnio. Nieodczuwalny brak Thiago.

06.11.2019 21:54

Kovac po każdym meczu mówi „coś zrobiliśmy dobrze ALE nie wystarczyło, bo to i tamto”. Ile ma być jeszcze tych „ale”?

02.11.2019 22:09

Davies najlepszy na boisku. Nie wiem co to znaczy o naszym zespole, jak taki „gówniarz”, ktory po raz trzeci gra w podstawie, zagrał najlepszy mecz. O obronie szkoda słów, na plus chyba tylko Thiago, no i Lewy, reszte zostawiam bez komentarza. No i zmiany, które nic nie dały.

02.11.2019 18:02

Mnie po raz kolejny zastanawia za co Thiago dostaje lepszą ocenę od Goretzki. Za to, że podchodzi do rzutów rożnych, z których nie potrafi zagrać jednego dobrego dośrodkowania? (Chociaż nie, przepraszam, 1 z bodajże 6 było przyzwoite) Za to, że non stop jest spóźniony? Za to, że ma tyle samo strat i odbiorów co Goretzka? Nie rozumiem tego, a to któryś mecz z rzędu, gdzie Thiago nie istnieje i nagle w 10 minutach odbierze dwa razy piłkę i już jest niesamowity. Jak ktoś wejdzie na mój profil to zobaczy, kto jest jednym z moich ulubionych zawodników, ale trzeba być obiektywnym, a niektórzy chyba mają z tym problem. Thiago to już nie ten sam zawodnik i według mnie wcale nie jest nam taki niezbędny i nie trudno będzie go zastąpić, bo żadnych kluczowych podań też OSTATNIO nie ma. Uważam, że gdyby Javi był zdolny do gry, to Thiago powinien siedzieć na ławce, ewentualnie grać z Javim, a Goretzka przed nimi, bo Mueller zdecydowanie najbardziej nadaje się na ławkę z tej czwórki, o której mówię, ale o nim w ogóle szkoda mówić... Wchodzić w dyskusję z nikim nie będę, bo jest to dopiero mój drugi komentarz, więc za każdym razem musiałabym czekać aż admin potwierdzi mój komentarz, ale jeśli ktoś będzie chciał mi wytlumaczyc to chętnie poczytam. Ps szkoda, że do mistrza musimy czekać do przyszłej soboty :)

11.05.2019 23:05

Cholera mnie bierze, gdy widzę Muellera, a nie widzę Gnabryego.

06.10.2018 17:56