Rywal Bayernu, 1860 Monachium, został zdegradowany do Regionalligi po tym, jak odmówiono mu licencji na grę w 3. Lidze za brak zapewnienia niezbędnych 2,7 mln euro. Nadal nie jest jasne, czy akcjonariusz klubu, Hasan Ismaik, zapewni niezbędne środki na Regionalligę (około 1 mln euro). Jeśli to się nie ziści, klubowi grozi niewypłacalność [@BILD]
Hehe dziękuje i nie pozdrawiam 😜
03.06.2026 19:06
1
Można ten news wsadzić już między książki
03.06.2026 18:58
1
Sorry ale pierdolcie Hipolicie!!
Zarząd robi sobie w tym momencie jakieś żarty? Eberl nie jest może krystaliczny ale chłop moim zdaniem robi dobrą robotę. Jeśli tak im nie pasuje kasę dają i facet jest wolny. Śmieszy mnie to że za szybko chce dopinać transfery, to na co ma czekać? Jak go uprzedzą? Nie wiem sam do tego doplaci? A może agenta i zawodnika przykuje do grzejnika łancuchem żeby nie uciekli
03.06.2026 15:45
1
A saibari to nie jest przypadkiem osoba która chciała zabrać ręcznik na Pucharze Afryki ? 😜 W meczu z Senegalem?
03.06.2026 12:44
1
Nie kojarzę zbytnio zawodnika bo nie śledziłem ligi holenderskiej. Ale z jakiś tam urywków oczywiście na YT ciekawa postać się wydaje. Techniczny, z dobrym uderzeniem i lekko atletyczny zawodnik tak mi się wydaje przynajmniej. Może być ciekawie ciekawie ;)
02.06.2026 20:55
Bayern pytał o Eliego Juniora Kroupiego już w kwietniu. PSG, Arsenal i Manchester City również zabiegały o zawodnika. Wszystkie kluby czekają na decyzję Bournemouth w sprawie ceny [@FabrizioRomano]
Bayern może mieć w tym roku nie łatwe okienko :/
01.06.2026 21:12
@Sopariev
No było grubo i to bardzo...ludzie zachowywali się okropnie jeśli w ogóle można nazwać ich ludźmi. Zniszczyli jakiegoś merca...wybite witryny sklepowe. Dramat :/
01.06.2026 20:46
Z jednej strony fajnie, z drugiej szkoda chłopaka i jego kariery bo jak ma być tylko zmiennikiem
01.06.2026 11:45
1
Przecież to już przestaje być śmieszne...cały czas zatrudniają a jak nie jest po ich myśli to trzeba zwolnić. To kogo oni w ogóle chcą zatrudnić? Chłop jest jaki jest ale coś jednak dał tej drużynie. Bo co? Jamal? Davies, Jo dostali duże kontrakty to źle tak? A jak by odeszli za free to było by już dobrze ??
01.06.2026 09:38
1
No tak gratulacje
Zamieszki we Francji po finale Ligi Mistrzów!
416 zatrzymanych, demolowane sklepy, płonące auta i ataki na komisariaty. Tak "świętowano" wygraną PSG nad Arsenalem.
Rannych zostało 7 mundurowych, stan jednego jest ciężki. Służby musiały użyć gazu łzawiącego.
Kibole używali nawet moździerzy!
Ulice francuskich miast po raz kolejny zamieniły się w przerażające pole bitwy...
ℹ️ l'Equipe
31.05.2026 16:47
Ich tam grało 11 a nie sam Olise. Tylko że te gole ma też dzięki podaniom.
31.05.2026 16:00
Tylko ta perła musi wygrywać puchary. Bez nich może obrać inną drogę
31.05.2026 14:32
@Reeken89
No właśnie się obawiam że mistrzostwo najważniejsze. Tylko muszą mieć na uwadze że dla zawodnika LM to jak dla zwykłego zjadacza chleba Bańka w lotto ;)
31.05.2026 13:38
Tak wiem to nie jest tłumaczenie ale finał to załatwił sędzia. Bo MEGA ogromne pomyłki widać było z księżyca. I tak teraz trzeba zrobić wszystko żeby Wincenty mógł swój projekt dalej rozwijać ale do tego trzeba wzmocnień...bo już pokazało że ławka za krótka a za chwilę MŚ i różnie może być z kontuzjami
31.05.2026 12:07
1
Ogólnie finał nie zachwycił...a po drugie żaby wygrały to też kiepsko. No ale najwidoczniej można zbudować zespół bez mega gwiazd tylko że i tak finalnie trzeba kupić zawodników do taktyki a p$g kvare czy Dembele nie kupiło za czapkę gruszek
30.05.2026 21:35
YEEEEEEEEES!!!!
30.05.2026 18:08
@Reeken89
Nie ważne kto wygra ważne żeby to był Arsenal 😁
30.05.2026 17:41
@Reeken89
Po części kolega ma rację, gdyby nie mocna kasa to mogli by być w trochę innym miejscu niż są obecnie.
30.05.2026 17:40
@Head2007
Arsenal Arsenal ;) psg będzie miało dziś kiepski dzień i przegra 2:1
30.05.2026 16:54
@Reeken89
I taka jest piłka właśnie. Lepsza taka kura i takie ziarno ;)
30.05.2026 16:51
2
Liczę na Arsenal ;) średnio mnie interesuje że Paryż gra ładną piłkę. Ale gdyby nie Habibi i jego kasa to nie byli by tak mocni ;)
30.05.2026 16:29
1
No i się stało ;) Mourinho w realu. To może być naprawdę ciekawe xD obstawiamy która gwiazda będzie miała na pieńku z The specjal one ;)
30.05.2026 14:56
Slot właśnie wylatuje z LFC 😉
30.05.2026 13:33
2
Ja tu nie widzę jakiś zgrzytów ;) i nie oszukujemy się tylko otwórzmy szeroko oczy jeśli do gry o zawodnika wchodzi Bayern, Real czy Barcelona to jak wam się wydaje kto zostanie w pierwszej kolejności odstrzelony? Jeśli nawet Barcelona jest po uszy zadłużona to jednak to Barcelona rozpoznawalność na świecie ogromną. To samo tyczy się Realu gdzie zawodnik od razu sobie myśli oooooo tak będą puchary!
30.05.2026 07:43
Nie uważam żeby nazywać to fiaskiem ;) raczej mądra decyzję żeby nie płacić tak ogromnej kasy za powiedzmy rezerwowego ;)
29.05.2026 19:40
1
On by pewnie został gdyby nie pensja. A tak chcą go się pozbyć i zwolnić środki. Oby tylko nie Bremer bo on wiecznie połamany
29.05.2026 18:44
Ibrahima Konaté opuszcza Liverpool jako wolny agent, decyzja podjęta.
Po zaawansowanych rozmowach o pozostaniu w klubie na podstawie nowej umowy i potwierdzeniu transferu przez zawodnika w kwietniu, Konaté odchodzi, ponieważ nie osiągnięto ostatecznego porozumienia.
Negocjacje zakończone
29.05.2026 17:51
1
Niech mu klepną tą umowę do 2030 i zamykają temat
29.05.2026 17:51
1
Bayern rozważałby pozyskanie nowego środkowego obrońcy tylko wtedy, gdyby Kim i/lub Itō mieli odejść. Plotki o takich nazwiskach jak Yann Aurel Bisseck nie są obecnie konkretnymi celami. Na razie absolutnym priorytetem jest pozyskanie lewoskrzydłowego, który może grać również na innych pozycjach ofensywnych, ma potencjał rozwoju i kosztowałby mniej niż Anthony Gordon. Max Eberl i Christoph Freund mają kilku kandydatów na liście.
29.05.2026 12:17
Real Madryt i Bayern utrzymują kontakt z Ibrahimą Konaté, który ma odejść z Liverpoolu na zasadzie wolnego transferu, co skłoniło go do ponownego rozważenia swojej przyszłości. Chelsea i Xabi Alonso również rozważają transfer Francuza. Nie oczekuje się, że przyszłość Konaté zostanie rozstrzygnięta przed Mistrzostwami Świata.
29.05.2026 11:29
2
Dokładnie!! Jestem podobnego zdania. Można napisać raz no dobra dwa razy ale Cały czas?!
29.05.2026 11:28
1
@Reeken89
Też uważałem że to będzie taki strzał w 10. Byłem sceptycznie nastawiony po transferze Mane..a tu proszę ;) poproszę w takim razie same takie strzały ;)
29.05.2026 11:27
1
Luis Diaz do Bayernu został okrzyknięty europejskim transferem sezonu przez @goal, wyprzedzając Cherkiego do Manchesteru City i Malena do Romy. Jonathan Tah do Bayernu znalazł się na 7. miejscu.
Wkradł się chochlik, Gordon nie jest defensywym zawodnikiem.
29.05.2026 07:43
Uli Hoeneß osobiście interweniował w negocjacjach nowego kontraktu z Konradem Laimerem i jasno poinformował agentów zawodnika o limitach finansowych, których klub nie przekroczy. Interwencja Hoeneßa wydaje się być skuteczna. Wiele wskazuje na to, że Laimer otrzyma dość umiarkowaną podwyżkę, jeśli zechce pozostać w Monachium. Wysokie kwoty, które wcześniej krążyły w mediach, nie są już istotne.
28.05.2026 16:46
Kupić zawodników za ponad Bańkę którzy byli by zapewne na ławce? Nie widzę tego jakoś..w Barcelonie mają praktycznie z miejsca pierwszą 11
28.05.2026 16:41
Co do Alvareza to trochę szkoda że Bayern go nie przechwycił. Bo to też jest zawodnik który nie jest klasyczną 9 jak Harry. No ale kasa za niego ogromną, a on sam powiedział że chce iść do Barcelony więc można temat zamknąć od razu ;) Bayern będzie musiał bardzo mocno się postarać żeby znaleźć odpowiednie wzmocnienia.
28.05.2026 16:38
1
Akurat nie uważam że to powinien być priorytetem zakup Gordona (zmiennika). Trzeba pamiętać że odchodzi Goretzka, Rafa, czy Jackson i się robią dziury. Środek Jo, Bischoff, Pavlović i paru młodzików + laimer czy to wystarczy? Harry nie pociągnie całego sezonu aaaa i trzeba brać pod uwagę możliwość odejście Kim i Ito
27.05.2026 21:15
@Bavaria
Weź na wstrzymanie z tym Bermer. Chłopak się cały czas łamie
27.05.2026 20:45
Eee? Nicolo Tresoldi?
- Bremer? Nie dzięki zbyt dużo kontuzji.
Do reszty ok chociaż Eichhorn i Godts to jeszcze lekka nie wiadoma jak by się odnaleźli w tak dużym klubie. A nie oszukujemy się Bayern ostatnio przepalił kilka talentów.
27.05.2026 19:33
Oooo jaki smuteczek :) jeszcze trochę i przestaną w ogóle istnieć xD
26.05.2026 22:13
1
João Palhinha mówi, że chce zostać w Tottenhamie: „Od pierwszego dnia, kiedy tu przybyłem, czuję się jak w domu. Kibice, tłum. Klub z najwyższej półki. Kto nie chciałby grać dla Tottenhamu i zostać tutaj? Mam tu wszystko. Mogę wam powiedzieć, że naprawdę chciałbym tu być i bardzo mi się tu podoba, nawet jeśli ten sezon jest trudny”.
26.05.2026 22:12
2
No i znowu od nowa :/ kto był tutaj za zatrudnieniem Eberla czyżby Hoeness? Który teraz go tak krytykuje? Moje pytanie pojawia się następujące. Kto w takim razie za niego?
Co musi robić nowy dyrektor sportowy żeby było tak super dobrze? Kupować zawodników po 10/20/30 milionów? Z pensją 8 milionów za sezon?
To wszystko się kupy nie trzyma :/ jak często będą takie zmiany?
26.05.2026 20:21
2
Manchester City przygotował wczoraj dla Pepa Guardioli KRÓLEWSKIE pożegnanie - KAŻDE z 20 zdobytych przez Hiszpana trofeów było indywidualnie wnoszone na boisko!
Co więcej - każdy puchar wnosił GOŚĆ SPECJALNY!
Na murawie z trofeami zameldowali się BARDZO WAŻNE OSOBY ze sportowego i prywatnego życia Pepa, m.in. Vincent Kompany, Ederson czy jego dzieci!
26.05.2026 07:43
Coś mi się wydaje że Wolfsburg prędko nie pojawi się w 1 Lidze, jeśli tak mają grać jak ostatnio to ciemno to widzę
26.05.2026 07:28
Wiesz może że trzeba od razu dawać 80 milionów ale wzmocnienia składu nie kupisz za grosze. Do tego trzeba też brać pod uwagę że Gordon może o obskoczyć trzy pozycje. No i oprócz skrzydła trzeba by pomyśleć o środku pomocy oraz obrona jeśli Kim i Ito mieli by odejść. I mieć w następnym sezonie dłuższą ławkę
25.05.2026 16:14
2
No i właśnie te detale były potrzebne na tegoroczną LM. Teraz trzeba wzmocnić skład oraz kibicować zawodnikom na MŚ i co najważniejsze żeby wrócili z turnieju cali i zdrowi bez żadnych kontuzji.
Ale spoko, podejrzewam że kadra Niemiec długo nie pogra i dość wcześnie odpadną z turnieju.
24.05.2026 19:18
2
Zarówno Harry Kane, jak i Michael Olise odrzucili propozycję transferu do PSG, zanim podpisali kontrakt z Bayernem Monachium. W PSG mówi się, że „wiele osób/piłkarzy myślało, że PSG wróci do roli małego klubu” po odejściu Mbappé, Messiego i Neymara.
W przypadku Kane'a, był on priorytetowym celem transferowym PSG. Francuski klub prowadził rozmowy z jego bratem i ojcem. Jednak „W swoim wieku Kane chciał dołączyć do klubu, który może od razu wygrać Ligę Mistrzów. Nie do końca wierzył w projekt PSG” – mówi źródło w PSG – dlatego wybrał Bayern.
Jeśli chodzi o Olise'a, on również nie wierzył w projekt PSG. „To on podjął decyzję. Rozważył wszystko i, podobnie jak inni, wybrał inny projekt”. Podobnie jak Kane, Olise również wybrał Bayern.
[@lequipe]
24.05.2026 18:44
3
Wczoraj śmieszna sytuacja 😉 Manu z instruktarzem do Urbiga jak ma machać do kibiców 😁
24.05.2026 17:55
1
Podpisać i z głowy. Zamiast całej sagi transferowej
24.05.2026 13:20
2
Oj bez przesady. Dym opadł i gra toczyła się dalej ;)
24.05.2026 11:57
1
Jestem zadowolony sezonem na 98% :) bo uważam że z P$g by wygrali lekko w rewanżu ale zadecydowała o tym krótka ławka. No ale było minęło ;)
24.05.2026 10:14
Na zaproszenie Stuttgart przyjechał
23.05.2026 23:21
Jedyny słuszny., pitbull (Edgar Davids)
22.05.2026 19:55
2
James Rodríguez wspomina anegdoty ze swojego pobytu w Bayernie w swoim nowym dokumencie na Netfliksie.
„W pierwszym roku miałem szczęście, że Carlo Anceloti i Jupp Heynckes mówili po hiszpańsku. W drugim roku pojawił się Kovac. Każdy trener ma swoich faworytów, a ja do nich nie należałem. Chciał, żeby zawodnicy po treningu jeździli na rowerze przez 30 minut. Mówiłem mu: »Po co trenuję? Jadę na Tour de France, czy co?«. Jestem piłkarzem”.
O lekcjach niemieckiego: „Nie dawałem rady, ciągle zasypiałem. Powiedziałem mu: »Nie chcę się uczyć«”
22.05.2026 13:13
1
Urbig w sobotę między słupkami. Manu wypada z powodu problemu z łydką
22.05.2026 10:24
1
Manu kolejny dzień bez treningu. Szanse na finał wynoszą 50/50. Prawdopodobnie zagra od początku Urbig.
21.05.2026 20:33
1
Być albo nie być dzisiaj dla Wolfsburga
21.05.2026 14:09
2
Takie tam wspominki ;)
https://vm.tiktok.com/ZNRtCoCF6/
19.05.2026 19:34
1
Dobrze się czujesz? Zwoje się wyprostowały?
18.05.2026 16:25
Guardiola odejdzie to i zawodnicy będą może latwiejsi do wyciągania
18.05.2026 16:12
Bardzo dobry ruch, będzie mógł budować zespół po swojemu. A przy okazji pokazać się w PL
16.05.2026 21:45
Tradycja tradycją ;) ale nie każdy może lubić kąpiel piwną ;)
16.05.2026 20:31
1
Manuel Neuer zagra na Mundialu! Po rozmowach z selekcjonerem Niemiec - Julianem Nagelsmannem bramkarz postanowił, że wróci pomiędzy słupki jako wybór numer 1 kadry. Jeśli nic niespodziewanego się nie wydarzy, a dzisiejsze zejście z boiska nie będzie wiązało się z większymi konsekwencjami, to Neuer zamelduje się na najbliższym zgrupowaniu. Last Dance!
16.05.2026 20:06
Źródła opisują rozmowy między Newcastle a Bayernem jako polubowne, ale Newcastle jasno dało do zrozumienia, że nie chce sprzedawać zawodnika, którego pozyskało za 45 milionów funtów, z niewielkim zyskiem i będzie domagać się około 80 milionów funtów. Zwrócili uwagę swoim niemieckim odpowiednikom, że Gordon stał się ważną częścią reprezentacji Anglii i strzelił 10 bramek w Lidze Mistrzów. Pokazał również, że może grać zarówno jako środkowy napastnik, jak i na obu skrzydłach, co tylko zwiększa jego wartość. Gordon nie zachowywał się źle na tym etapie, a zawodnikowi i jego przedstawicielom wyjaśniono, że będzie mógł odejść tego lata tylko na warunkach akceptowalnych dla Newcastle.
15.05.2026 13:22
1
Ok duża suma jest zdecydowanie za duża ALE! opierać się na tym że Diaz cały sezon gra bez urazów to trochę patrzenie przez różowe okulary. Jaką mają pewność że np w następnym sezonie będzie podobnie? Wróżenie z fusów.
13.05.2026 16:03
Nowy kontrakt Manuela Neuera – UMOWA ZAPEWNIONA
40-letnia legenda przedłuża kontrakt do 2027 roku. Osiągnięto pełne porozumienie. Obniżona pensja – obecnie szacowana na maksymalnie 20 mln euro brutto rocznie.
Oczekuje się, że transfer, jeśli to możliwe, nastąpi przed zbliżającym się i ostatnim meczem domowym sezonu z 1. FC Köln w sobotę. Bayern przygotowuje ogłoszenie. @SkySportDE
13.05.2026 10:38
Tak zgadzam się ale dorzucić trzeba środkowego pomocnika który byłby całkowicie innym typem zawodnika jakich obecnie ma Bayern ;)
11.05.2026 17:09
Hm, czy to dobry pomysł?
08.05.2026 19:43
1
Bayern i Konrad Laimer są bliscy porozumienia w sprawie przedłużenia jego kontraktu po 2027 roku. Plotki o niezwykle wysokich żądaniach płacowych są nieprawdziwe. Austriak zarabia obecnie około 9 mln euro brutto rocznie; a po nowej umowie może dostać nawet 12 mln euro.
08.05.2026 18:20
3
Najpierw tfu real teraz p$g będzie przepychane w LM. W LM powinni być sędziowie top top a nie jakieś paprochy.
08.05.2026 17:19
1
Ooooo już fransusko-arabskie ego urażone?
A prawda jest taka że kartka czerwona i karny był pewny jak amen w pacierzu!!!
08.05.2026 15:55
Sędzia baran, a dopiero co sedziował drugą ligę a tu dostaje mega ciężkie spotkanie. W PL za podobne zagranie z ręką było wapno..a ta dziadyga nie dyktuje...
07.05.2026 19:22
1
Niklas Süle wspomina, jak oszukał Bayern w sprawie swojej wagi: „Jupp Heynckes był dla mnie wspaniałym mentorem. Grałem pod jego okiem, ale on również poruszył kwestię wagi. W czwartki mieliśmy ważenie w Bayernie. Całą środę nic nie jadłem, pościłem przez cały dzień. A każdego wieczoru w domu chodziłem do sauny – w płaszczu przeciwdeszczowym. Następnego dnia ważyłem dwa i pół kilograma mniej. To ekstremalne. Sauna była w piwnicy. Po dniu bez jedzenia i w saunie w płaszczu przeciwdeszczowym musiałem wejść po trzech piętrach do naszej sypialni. Otworzyłem okno, wychyliłem się i oddychałem przez dziesięć minut, bo myślałem, że zemdleję. Potem grałem w weekend, wygraliśmy, a Heynckes powiedział do mnie: »Widzisz? Teraz grałeś o wiele lepiej«. Ale prawda jest taka, że moja waga była dokładnie taka sama jak wcześniej” [Podcast Spielmacher]
07.05.2026 16:09
Odbiegając od meczu, Sule w wieku 30 lat kończy karierę. Trochę szkoda chłopa bo wygrało kiepskie jedzenie.
07.05.2026 14:19
Nie wiadomo jak by się rozwinął.
04.05.2026 17:04
Bayern w LM z PSG zagra już w nowych strojach.
04.05.2026 09:23
2
I do 2031 r. Canal + ma wyłączność na LM 😀
03.05.2026 08:52
0-2 !!
02.05.2026 16:01
Bożydar i jego ziomek to jakaś katastrofa z komentarzem...aż ciężko ich słuchać
02.05.2026 16:01
2
Bayern chce dać przykład Konradowi Laimerowi i odmawia spełnienia jego żądań płacowych (12-15 mln euro). Klub byłby skłonny sprzedać go tego lata, a nawet pozwolić mu wygasnąć (do 2027 roku), ponieważ i tak dołączył do klubu za darmo.
01.05.2026 11:13
Ponoć UEFa zawiesiła Laimera na trzy mecze? Coś wiadomo? Bo minęła mi jakas taka informacja
30.04.2026 08:42
1
Hakimi wypada na rewanż kontuzja mięśniowa.
Bramkarz PSG Lucas Chevalier doznał dziś kontuzji na treningu i nie zagra również w meczu z Bayernem.
29.04.2026 20:02
To będzie ciężkie oj ciężkie spotkanie. Oby tylko korzystny wynik dla Bayernu bo żaby z Paryża są w gazie.
Agent Anthony'ego Gordona, Gordon Stipic-Wipfler, był w zeszłym tygodniu w Monachium na rozmowach z Bayernem Monachium. Omówiono konkretne kwoty. Newcastle żąda obecnie około 86 milionów euro. Bayern nie zapłaci tej kwoty, ale nie rezygnuje z zawodnika. Celem jest osiągnięcie porozumienia z Gordonem, a następnie wynegocjowanie niższej ceny z Newcastle. Jeśli transfer Gordona nie dojdzie do skutku, Bayern ma już na myśli alternatywy.
28.04.2026 20:02
1
Dla mnie to coś normalnego, dobrzy kumple mają głupie zagrywki wobec siebie 😁
25.04.2026 20:14
No i good ;) atmosfera w klubie jest i dobrze .
25.04.2026 19:48
2
@pawlo098
Ale co ma naciskać? Nie poeielsjmy gównianego newsa
23.04.2026 19:40
3
Tak tak z pewnością może sobie próbować ;)
23.04.2026 19:11
1
Tottenham jest generalnie zadowolony z João Palhinhy i chciałby go zatrzymać. Jednak obecnie nie chce zapłacić 25 mln euro (plus premie) za opcję wykupu i chce renegocjować niższą kwotę z Bayernem. Ostateczna decyzja spodziewana jest pod koniec sezonu.
23.04.2026 18:41
Wypadało by zrobić jakiś mały, delikatny ukłon w stronę Wincentego i dać mu chociaż jednego zawodnika którego by chciał. Bo nie ukrywam że lista potencjalnych odejść jest spora
22.04.2026 15:51
6
Vincent Kompany wystawił na sprzedaż swoją rezydencję w Cheshire za 3,45 miliona funtów, ponieważ najwyraźniej zamierza pozostać w Niemczech z rodziną. Kompany mieszkał tam przez 11 lat gry w Manchesterze City.
TheSunFootball
21.04.2026 17:58
1
Newcastle United sprzeda Anthony'ego Gordona do Bayernu, jeśli mistrzowie Niemiec dorównają wycenie 75 milionów funtów (86 milionów euro) za napastnika reprezentacji Anglii.
Newcastle United jest świadome zainteresowania Bayernu, choć nie doszło jeszcze do oficjalnych kontaktów między klubami. Istnieje również przekonanie, że Gordon jest otwarty na transfer.
Szacuje się, że wstępna wycena zawodnika przez Bayern wynosi około 55 milionów funtów (63 miliony euro), a Newcastle nie bierze tej kwoty pod uwagę. Na tym etapie Bayern jest zdecydowanym faworytem w przetargu na Gordona, przed Liverpoolem i Arsenalem. Przedstawiciele Gordona mogą wkrótce spotkać się z przedstawicielami Bayernu.
20.04.2026 21:22
2
Anthony Gordon powiedział swoim przyjaciołom, że byłby otwarty na transfer do Bayernu Monachium. Anglik uważa transfer do Monachium za logiczny krok w swojej karierze, zainspirowany sukcesem Michaela Olise, który opuścił Premier League dla Niemiec i szybko zaadaptował się do nowej rzeczywistości. Bayern planuje kolejne spotkania z przedstawicielami Gordona w nadchodzących tygodniach, aby omówić warunki umowy. Newcastle spodziewa się odejścia Gordona i już poszukuje jego następcy. Na razie nie wspomniano o potencjalnej kwocie transferu – rozmowy dotyczące tego aspektu umowy są wciąż na wczesnym etapie.
20.04.2026 11:32
4
Leje na Madryt !
19.04.2026 20:28
Jestem zaskoczony tym młodzianem Bara ;) duża pewność tego chłopaka jak by w klubie już był od dawien dawna :)
19.04.2026 20:18
3
Nie, nie i jeszcze długo Nie! Gordon jest dużo ciekawszą opcją
19.04.2026 16:37
No tak, za długo było cicho i spokojnie. Znowu wałkowanie tego samego tematu który obecnie jest nie potrzebny. Chcą się zwalniać i robić gownoburze? Ok spoko ale po sezonie.
18.04.2026 09:32
1
UEFA wszczęła postępowanie dyscyplinarne przeciwko FC Bayern w związku z czterema różnymi zarzutami związanymi z meczem z Realem Madryt na Allianz Arenie.
UEFA oskarża Bayern o „zakłócanie porządku przez kibiców”, a także o „blokowanie przejść publicznych”, „rzucanie przedmiotami” i „przekazywanie komunikatów nieodpowiednich dla wydarzenia sportowego (baner antyUEFA)”.
17.04.2026 20:24
2
https://x.com/i/status/2044825721655206283
Tak przy piątku xD
17.04.2026 11:13
1
Bayern nie chce zapłacić więcej niż 30 mln euro za Givairo Reada. Klub zna Holendra od dawna i chce go pozyskać, ale uważa, że to dużo pieniędzy za prawego obrońcę. Manchester City dołączył do wyścigu o Reada – więc jeśli cena wzrośnie, sytuacja Bayernu może się pogorszyć.
Rywal Bayernu, 1860 Monachium, został zdegradowany do Regionalligi po tym, jak odmówiono mu licencji na grę w 3. Lidze za brak zapewnienia niezbędnych 2,7 mln euro. Nadal nie jest jasne, czy akcjonariusz klubu, Hasan Ismaik, zapewni niezbędne środki na Regionalligę (około 1 mln euro). Jeśli to się nie ziści, klubowi grozi niewypłacalność [@BILD]
Hehe dziękuje i nie pozdrawiam 😜
03.06.2026 19:06
Można ten news wsadzić już między książki
03.06.2026 18:58
Sorry ale pierdolcie Hipolicie!!
Zarząd robi sobie w tym momencie jakieś żarty? Eberl nie jest może krystaliczny ale chłop moim zdaniem robi dobrą robotę. Jeśli tak im nie pasuje kasę dają i facet jest wolny. Śmieszy mnie to że za szybko chce dopinać transfery, to na co ma czekać? Jak go uprzedzą? Nie wiem sam do tego doplaci? A może agenta i zawodnika przykuje do grzejnika łancuchem żeby nie uciekli
03.06.2026 15:45
A saibari to nie jest przypadkiem osoba która chciała zabrać ręcznik na Pucharze Afryki ? 😜 W meczu z Senegalem?
03.06.2026 12:44
Nie kojarzę zbytnio zawodnika bo nie śledziłem ligi holenderskiej. Ale z jakiś tam urywków oczywiście na YT ciekawa postać się wydaje. Techniczny, z dobrym uderzeniem i lekko atletyczny zawodnik tak mi się wydaje przynajmniej. Może być ciekawie ciekawie ;)
02.06.2026 20:55
Bayern pytał o Eliego Juniora Kroupiego już w kwietniu. PSG, Arsenal i Manchester City również zabiegały o zawodnika. Wszystkie kluby czekają na decyzję Bournemouth w sprawie ceny [@FabrizioRomano]
Bayern może mieć w tym roku nie łatwe okienko :/
01.06.2026 21:12
@Sopariev
No było grubo i to bardzo...ludzie zachowywali się okropnie jeśli w ogóle można nazwać ich ludźmi. Zniszczyli jakiegoś merca...wybite witryny sklepowe. Dramat :/
01.06.2026 20:46
Z jednej strony fajnie, z drugiej szkoda chłopaka i jego kariery bo jak ma być tylko zmiennikiem
01.06.2026 11:45
Przecież to już przestaje być śmieszne...cały czas zatrudniają a jak nie jest po ich myśli to trzeba zwolnić. To kogo oni w ogóle chcą zatrudnić? Chłop jest jaki jest ale coś jednak dał tej drużynie. Bo co? Jamal? Davies, Jo dostali duże kontrakty to źle tak? A jak by odeszli za free to było by już dobrze ??
01.06.2026 09:38
No tak gratulacje
Zamieszki we Francji po finale Ligi Mistrzów!
416 zatrzymanych, demolowane sklepy, płonące auta i ataki na komisariaty. Tak "świętowano" wygraną PSG nad Arsenalem.
Rannych zostało 7 mundurowych, stan jednego jest ciężki. Służby musiały użyć gazu łzawiącego.
Kibole używali nawet moździerzy!
Ulice francuskich miast po raz kolejny zamieniły się w przerażające pole bitwy...
ℹ️ l'Equipe
31.05.2026 16:47
Ich tam grało 11 a nie sam Olise. Tylko że te gole ma też dzięki podaniom.
31.05.2026 16:00
Tylko ta perła musi wygrywać puchary. Bez nich może obrać inną drogę
31.05.2026 14:32
@Reeken89
No właśnie się obawiam że mistrzostwo najważniejsze. Tylko muszą mieć na uwadze że dla zawodnika LM to jak dla zwykłego zjadacza chleba Bańka w lotto ;)
31.05.2026 13:38
Tak wiem to nie jest tłumaczenie ale finał to załatwił sędzia. Bo MEGA ogromne pomyłki widać było z księżyca. I tak teraz trzeba zrobić wszystko żeby Wincenty mógł swój projekt dalej rozwijać ale do tego trzeba wzmocnień...bo już pokazało że ławka za krótka a za chwilę MŚ i różnie może być z kontuzjami
31.05.2026 12:07
Ogólnie finał nie zachwycił...a po drugie żaby wygrały to też kiepsko. No ale najwidoczniej można zbudować zespół bez mega gwiazd tylko że i tak finalnie trzeba kupić zawodników do taktyki a p$g kvare czy Dembele nie kupiło za czapkę gruszek
30.05.2026 21:35
YEEEEEEEEES!!!!
30.05.2026 18:08
@Reeken89
Nie ważne kto wygra ważne żeby to był Arsenal 😁
30.05.2026 17:41
@Reeken89
Po części kolega ma rację, gdyby nie mocna kasa to mogli by być w trochę innym miejscu niż są obecnie.
30.05.2026 17:40
@Head2007
Arsenal Arsenal ;) psg będzie miało dziś kiepski dzień i przegra 2:1
30.05.2026 16:54
@Reeken89
I taka jest piłka właśnie. Lepsza taka kura i takie ziarno ;)
30.05.2026 16:51
Liczę na Arsenal ;) średnio mnie interesuje że Paryż gra ładną piłkę. Ale gdyby nie Habibi i jego kasa to nie byli by tak mocni ;)
30.05.2026 16:29
No i się stało ;) Mourinho w realu. To może być naprawdę ciekawe xD obstawiamy która gwiazda będzie miała na pieńku z The specjal one ;)
30.05.2026 14:56
Slot właśnie wylatuje z LFC 😉
30.05.2026 13:33
Ja tu nie widzę jakiś zgrzytów ;) i nie oszukujemy się tylko otwórzmy szeroko oczy jeśli do gry o zawodnika wchodzi Bayern, Real czy Barcelona to jak wam się wydaje kto zostanie w pierwszej kolejności odstrzelony? Jeśli nawet Barcelona jest po uszy zadłużona to jednak to Barcelona rozpoznawalność na świecie ogromną. To samo tyczy się Realu gdzie zawodnik od razu sobie myśli oooooo tak będą puchary!
30.05.2026 07:43
Nie uważam żeby nazywać to fiaskiem ;) raczej mądra decyzję żeby nie płacić tak ogromnej kasy za powiedzmy rezerwowego ;)
29.05.2026 19:40
On by pewnie został gdyby nie pensja. A tak chcą go się pozbyć i zwolnić środki. Oby tylko nie Bremer bo on wiecznie połamany
29.05.2026 18:44
Ibrahima Konaté opuszcza Liverpool jako wolny agent, decyzja podjęta.
Po zaawansowanych rozmowach o pozostaniu w klubie na podstawie nowej umowy i potwierdzeniu transferu przez zawodnika w kwietniu, Konaté odchodzi, ponieważ nie osiągnięto ostatecznego porozumienia.
Negocjacje zakończone
29.05.2026 17:51
Niech mu klepną tą umowę do 2030 i zamykają temat
29.05.2026 17:51
Bayern rozważałby pozyskanie nowego środkowego obrońcy tylko wtedy, gdyby Kim i/lub Itō mieli odejść. Plotki o takich nazwiskach jak Yann Aurel Bisseck nie są obecnie konkretnymi celami. Na razie absolutnym priorytetem jest pozyskanie lewoskrzydłowego, który może grać również na innych pozycjach ofensywnych, ma potencjał rozwoju i kosztowałby mniej niż Anthony Gordon. Max Eberl i Christoph Freund mają kilku kandydatów na liście.
29.05.2026 12:17
Real Madryt i Bayern utrzymują kontakt z Ibrahimą Konaté, który ma odejść z Liverpoolu na zasadzie wolnego transferu, co skłoniło go do ponownego rozważenia swojej przyszłości. Chelsea i Xabi Alonso również rozważają transfer Francuza. Nie oczekuje się, że przyszłość Konaté zostanie rozstrzygnięta przed Mistrzostwami Świata.
29.05.2026 11:29
Dokładnie!! Jestem podobnego zdania. Można napisać raz no dobra dwa razy ale Cały czas?!
29.05.2026 11:28
@Reeken89
Też uważałem że to będzie taki strzał w 10. Byłem sceptycznie nastawiony po transferze Mane..a tu proszę ;) poproszę w takim razie same takie strzały ;)
29.05.2026 11:27
Luis Diaz do Bayernu został okrzyknięty europejskim transferem sezonu przez @goal, wyprzedzając Cherkiego do Manchesteru City i Malena do Romy. Jonathan Tah do Bayernu znalazł się na 7. miejscu.
Pełna lista:
https://www.goal.com/en/lists/european-signing-of-the-season-top-20-transfers-2025-26-ranked/bltcfa3e173b9c4cba2?x=link
29.05.2026 09:58
Wkradł się chochlik, Gordon nie jest defensywym zawodnikiem.
29.05.2026 07:43
Uli Hoeneß osobiście interweniował w negocjacjach nowego kontraktu z Konradem Laimerem i jasno poinformował agentów zawodnika o limitach finansowych, których klub nie przekroczy. Interwencja Hoeneßa wydaje się być skuteczna. Wiele wskazuje na to, że Laimer otrzyma dość umiarkowaną podwyżkę, jeśli zechce pozostać w Monachium. Wysokie kwoty, które wcześniej krążyły w mediach, nie są już istotne.
28.05.2026 16:46
Kupić zawodników za ponad Bańkę którzy byli by zapewne na ławce? Nie widzę tego jakoś..w Barcelonie mają praktycznie z miejsca pierwszą 11
28.05.2026 16:41
Co do Alvareza to trochę szkoda że Bayern go nie przechwycił. Bo to też jest zawodnik który nie jest klasyczną 9 jak Harry. No ale kasa za niego ogromną, a on sam powiedział że chce iść do Barcelony więc można temat zamknąć od razu ;) Bayern będzie musiał bardzo mocno się postarać żeby znaleźć odpowiednie wzmocnienia.
28.05.2026 16:38
Akurat nie uważam że to powinien być priorytetem zakup Gordona (zmiennika). Trzeba pamiętać że odchodzi Goretzka, Rafa, czy Jackson i się robią dziury. Środek Jo, Bischoff, Pavlović i paru młodzików + laimer czy to wystarczy? Harry nie pociągnie całego sezonu aaaa i trzeba brać pod uwagę możliwość odejście Kim i Ito
27.05.2026 21:15
@Bavaria
Weź na wstrzymanie z tym Bermer. Chłopak się cały czas łamie
27.05.2026 20:45
Eee? Nicolo Tresoldi?
- Bremer? Nie dzięki zbyt dużo kontuzji.
Do reszty ok chociaż Eichhorn i Godts to jeszcze lekka nie wiadoma jak by się odnaleźli w tak dużym klubie. A nie oszukujemy się Bayern ostatnio przepalił kilka talentów.
27.05.2026 19:33
Oooo jaki smuteczek :) jeszcze trochę i przestaną w ogóle istnieć xD
26.05.2026 22:13
João Palhinha mówi, że chce zostać w Tottenhamie: „Od pierwszego dnia, kiedy tu przybyłem, czuję się jak w domu. Kibice, tłum. Klub z najwyższej półki. Kto nie chciałby grać dla Tottenhamu i zostać tutaj? Mam tu wszystko. Mogę wam powiedzieć, że naprawdę chciałbym tu być i bardzo mi się tu podoba, nawet jeśli ten sezon jest trudny”.
26.05.2026 22:12
No i znowu od nowa :/ kto był tutaj za zatrudnieniem Eberla czyżby Hoeness? Który teraz go tak krytykuje? Moje pytanie pojawia się następujące. Kto w takim razie za niego?
Co musi robić nowy dyrektor sportowy żeby było tak super dobrze? Kupować zawodników po 10/20/30 milionów? Z pensją 8 milionów za sezon?
To wszystko się kupy nie trzyma :/ jak często będą takie zmiany?
26.05.2026 20:21
Manchester City przygotował wczoraj dla Pepa Guardioli KRÓLEWSKIE pożegnanie - KAŻDE z 20 zdobytych przez Hiszpana trofeów było indywidualnie wnoszone na boisko!
Co więcej - każdy puchar wnosił GOŚĆ SPECJALNY!
Na murawie z trofeami zameldowali się BARDZO WAŻNE OSOBY ze sportowego i prywatnego życia Pepa, m.in. Vincent Kompany, Ederson czy jego dzieci!
26.05.2026 07:43
Coś mi się wydaje że Wolfsburg prędko nie pojawi się w 1 Lidze, jeśli tak mają grać jak ostatnio to ciemno to widzę
26.05.2026 07:28
Wiesz może że trzeba od razu dawać 80 milionów ale wzmocnienia składu nie kupisz za grosze. Do tego trzeba też brać pod uwagę że Gordon może o obskoczyć trzy pozycje. No i oprócz skrzydła trzeba by pomyśleć o środku pomocy oraz obrona jeśli Kim i Ito mieli by odejść. I mieć w następnym sezonie dłuższą ławkę
25.05.2026 16:14
No i właśnie te detale były potrzebne na tegoroczną LM. Teraz trzeba wzmocnić skład oraz kibicować zawodnikom na MŚ i co najważniejsze żeby wrócili z turnieju cali i zdrowi bez żadnych kontuzji.
Ale spoko, podejrzewam że kadra Niemiec długo nie pogra i dość wcześnie odpadną z turnieju.
24.05.2026 19:18
Zarówno Harry Kane, jak i Michael Olise odrzucili propozycję transferu do PSG, zanim podpisali kontrakt z Bayernem Monachium. W PSG mówi się, że „wiele osób/piłkarzy myślało, że PSG wróci do roli małego klubu” po odejściu Mbappé, Messiego i Neymara.
W przypadku Kane'a, był on priorytetowym celem transferowym PSG. Francuski klub prowadził rozmowy z jego bratem i ojcem. Jednak „W swoim wieku Kane chciał dołączyć do klubu, który może od razu wygrać Ligę Mistrzów. Nie do końca wierzył w projekt PSG” – mówi źródło w PSG – dlatego wybrał Bayern.
Jeśli chodzi o Olise'a, on również nie wierzył w projekt PSG. „To on podjął decyzję. Rozważył wszystko i, podobnie jak inni, wybrał inny projekt”. Podobnie jak Kane, Olise również wybrał Bayern.
[@lequipe]
24.05.2026 18:44
Wczoraj śmieszna sytuacja 😉 Manu z instruktarzem do Urbiga jak ma machać do kibiców 😁
24.05.2026 17:55
Podpisać i z głowy. Zamiast całej sagi transferowej
24.05.2026 13:20
Oj bez przesady. Dym opadł i gra toczyła się dalej ;)
24.05.2026 11:57
Jestem zadowolony sezonem na 98% :) bo uważam że z P$g by wygrali lekko w rewanżu ale zadecydowała o tym krótka ławka. No ale było minęło ;)
24.05.2026 10:14
Na zaproszenie Stuttgart przyjechał
23.05.2026 23:21
Jedyny słuszny., pitbull (Edgar Davids)
22.05.2026 19:55
James Rodríguez wspomina anegdoty ze swojego pobytu w Bayernie w swoim nowym dokumencie na Netfliksie.
„W pierwszym roku miałem szczęście, że Carlo Anceloti i Jupp Heynckes mówili po hiszpańsku. W drugim roku pojawił się Kovac. Każdy trener ma swoich faworytów, a ja do nich nie należałem. Chciał, żeby zawodnicy po treningu jeździli na rowerze przez 30 minut. Mówiłem mu: »Po co trenuję? Jadę na Tour de France, czy co?«. Jestem piłkarzem”.
O lekcjach niemieckiego: „Nie dawałem rady, ciągle zasypiałem. Powiedziałem mu: »Nie chcę się uczyć«”
22.05.2026 13:13
Urbig w sobotę między słupkami. Manu wypada z powodu problemu z łydką
22.05.2026 10:24
Manu kolejny dzień bez treningu. Szanse na finał wynoszą 50/50. Prawdopodobnie zagra od początku Urbig.
21.05.2026 20:33
Być albo nie być dzisiaj dla Wolfsburga
21.05.2026 14:09
Takie tam wspominki ;)
https://vm.tiktok.com/ZNRtCoCF6/
19.05.2026 19:34
Dobrze się czujesz? Zwoje się wyprostowały?
18.05.2026 16:25
Guardiola odejdzie to i zawodnicy będą może latwiejsi do wyciągania
18.05.2026 16:12
Bardzo dobry ruch, będzie mógł budować zespół po swojemu. A przy okazji pokazać się w PL
16.05.2026 21:45
Tradycja tradycją ;) ale nie każdy może lubić kąpiel piwną ;)
16.05.2026 20:31
Manuel Neuer zagra na Mundialu! Po rozmowach z selekcjonerem Niemiec - Julianem Nagelsmannem bramkarz postanowił, że wróci pomiędzy słupki jako wybór numer 1 kadry. Jeśli nic niespodziewanego się nie wydarzy, a dzisiejsze zejście z boiska nie będzie wiązało się z większymi konsekwencjami, to Neuer zamelduje się na najbliższym zgrupowaniu. Last Dance!
16.05.2026 20:06
Źródła opisują rozmowy między Newcastle a Bayernem jako polubowne, ale Newcastle jasno dało do zrozumienia, że nie chce sprzedawać zawodnika, którego pozyskało za 45 milionów funtów, z niewielkim zyskiem i będzie domagać się około 80 milionów funtów. Zwrócili uwagę swoim niemieckim odpowiednikom, że Gordon stał się ważną częścią reprezentacji Anglii i strzelił 10 bramek w Lidze Mistrzów. Pokazał również, że może grać zarówno jako środkowy napastnik, jak i na obu skrzydłach, co tylko zwiększa jego wartość. Gordon nie zachowywał się źle na tym etapie, a zawodnikowi i jego przedstawicielom wyjaśniono, że będzie mógł odejść tego lata tylko na warunkach akceptowalnych dla Newcastle.
15.05.2026 13:22
Ok duża suma jest zdecydowanie za duża ALE! opierać się na tym że Diaz cały sezon gra bez urazów to trochę patrzenie przez różowe okulary. Jaką mają pewność że np w następnym sezonie będzie podobnie? Wróżenie z fusów.
13.05.2026 16:03
Nowy kontrakt Manuela Neuera – UMOWA ZAPEWNIONA
40-letnia legenda przedłuża kontrakt do 2027 roku. Osiągnięto pełne porozumienie. Obniżona pensja – obecnie szacowana na maksymalnie 20 mln euro brutto rocznie.
Oczekuje się, że transfer, jeśli to możliwe, nastąpi przed zbliżającym się i ostatnim meczem domowym sezonu z 1. FC Köln w sobotę. Bayern przygotowuje ogłoszenie. @SkySportDE
13.05.2026 10:38
Tak zgadzam się ale dorzucić trzeba środkowego pomocnika który byłby całkowicie innym typem zawodnika jakich obecnie ma Bayern ;)
11.05.2026 17:09
Hm, czy to dobry pomysł?
08.05.2026 19:43
Bayern i Konrad Laimer są bliscy porozumienia w sprawie przedłużenia jego kontraktu po 2027 roku. Plotki o niezwykle wysokich żądaniach płacowych są nieprawdziwe. Austriak zarabia obecnie około 9 mln euro brutto rocznie; a po nowej umowie może dostać nawet 12 mln euro.
08.05.2026 18:20
Najpierw tfu real teraz p$g będzie przepychane w LM. W LM powinni być sędziowie top top a nie jakieś paprochy.
08.05.2026 17:19
Ooooo już fransusko-arabskie ego urażone?
A prawda jest taka że kartka czerwona i karny był pewny jak amen w pacierzu!!!
08.05.2026 15:55
Sędzia baran, a dopiero co sedziował drugą ligę a tu dostaje mega ciężkie spotkanie. W PL za podobne zagranie z ręką było wapno..a ta dziadyga nie dyktuje...
07.05.2026 19:22
Niklas Süle wspomina, jak oszukał Bayern w sprawie swojej wagi: „Jupp Heynckes był dla mnie wspaniałym mentorem. Grałem pod jego okiem, ale on również poruszył kwestię wagi. W czwartki mieliśmy ważenie w Bayernie. Całą środę nic nie jadłem, pościłem przez cały dzień. A każdego wieczoru w domu chodziłem do sauny – w płaszczu przeciwdeszczowym. Następnego dnia ważyłem dwa i pół kilograma mniej. To ekstremalne. Sauna była w piwnicy. Po dniu bez jedzenia i w saunie w płaszczu przeciwdeszczowym musiałem wejść po trzech piętrach do naszej sypialni. Otworzyłem okno, wychyliłem się i oddychałem przez dziesięć minut, bo myślałem, że zemdleję. Potem grałem w weekend, wygraliśmy, a Heynckes powiedział do mnie: »Widzisz? Teraz grałeś o wiele lepiej«. Ale prawda jest taka, że moja waga była dokładnie taka sama jak wcześniej” [Podcast Spielmacher]
07.05.2026 16:09
Odbiegając od meczu, Sule w wieku 30 lat kończy karierę. Trochę szkoda chłopa bo wygrało kiepskie jedzenie.
07.05.2026 14:19
Nie wiadomo jak by się rozwinął.
04.05.2026 17:04
Bayern w LM z PSG zagra już w nowych strojach.
04.05.2026 09:23
I do 2031 r. Canal + ma wyłączność na LM 😀
03.05.2026 08:52
0-2 !!
02.05.2026 16:01
Bożydar i jego ziomek to jakaś katastrofa z komentarzem...aż ciężko ich słuchać
02.05.2026 16:01
Bayern chce dać przykład Konradowi Laimerowi i odmawia spełnienia jego żądań płacowych (12-15 mln euro). Klub byłby skłonny sprzedać go tego lata, a nawet pozwolić mu wygasnąć (do 2027 roku), ponieważ i tak dołączył do klubu za darmo.
01.05.2026 11:13
Ponoć UEFa zawiesiła Laimera na trzy mecze? Coś wiadomo? Bo minęła mi jakas taka informacja
30.04.2026 08:42
Hakimi wypada na rewanż kontuzja mięśniowa.
Bramkarz PSG Lucas Chevalier doznał dziś kontuzji na treningu i nie zagra również w meczu z Bayernem.
29.04.2026 20:02
To będzie ciężkie oj ciężkie spotkanie. Oby tylko korzystny wynik dla Bayernu bo żaby z Paryża są w gazie.
Agent Anthony'ego Gordona, Gordon Stipic-Wipfler, był w zeszłym tygodniu w Monachium na rozmowach z Bayernem Monachium. Omówiono konkretne kwoty. Newcastle żąda obecnie około 86 milionów euro. Bayern nie zapłaci tej kwoty, ale nie rezygnuje z zawodnika. Celem jest osiągnięcie porozumienia z Gordonem, a następnie wynegocjowanie niższej ceny z Newcastle. Jeśli transfer Gordona nie dojdzie do skutku, Bayern ma już na myśli alternatywy.
28.04.2026 20:02
Dla mnie to coś normalnego, dobrzy kumple mają głupie zagrywki wobec siebie 😁
25.04.2026 20:14
No i good ;) atmosfera w klubie jest i dobrze .
25.04.2026 19:48
@pawlo098
Ale co ma naciskać? Nie poeielsjmy gównianego newsa
23.04.2026 19:40
Tak tak z pewnością może sobie próbować ;)
23.04.2026 19:11
Tottenham jest generalnie zadowolony z João Palhinhy i chciałby go zatrzymać. Jednak obecnie nie chce zapłacić 25 mln euro (plus premie) za opcję wykupu i chce renegocjować niższą kwotę z Bayernem. Ostateczna decyzja spodziewana jest pod koniec sezonu.
23.04.2026 18:41
Wypadało by zrobić jakiś mały, delikatny ukłon w stronę Wincentego i dać mu chociaż jednego zawodnika którego by chciał. Bo nie ukrywam że lista potencjalnych odejść jest spora
22.04.2026 15:51
Vincent Kompany wystawił na sprzedaż swoją rezydencję w Cheshire za 3,45 miliona funtów, ponieważ najwyraźniej zamierza pozostać w Niemczech z rodziną. Kompany mieszkał tam przez 11 lat gry w Manchesterze City.
TheSunFootball
21.04.2026 17:58
Newcastle United sprzeda Anthony'ego Gordona do Bayernu, jeśli mistrzowie Niemiec dorównają wycenie 75 milionów funtów (86 milionów euro) za napastnika reprezentacji Anglii.
Newcastle United jest świadome zainteresowania Bayernu, choć nie doszło jeszcze do oficjalnych kontaktów między klubami. Istnieje również przekonanie, że Gordon jest otwarty na transfer.
Szacuje się, że wstępna wycena zawodnika przez Bayern wynosi około 55 milionów funtów (63 miliony euro), a Newcastle nie bierze tej kwoty pod uwagę. Na tym etapie Bayern jest zdecydowanym faworytem w przetargu na Gordona, przed Liverpoolem i Arsenalem. Przedstawiciele Gordona mogą wkrótce spotkać się z przedstawicielami Bayernu.
20.04.2026 21:22
Anthony Gordon powiedział swoim przyjaciołom, że byłby otwarty na transfer do Bayernu Monachium. Anglik uważa transfer do Monachium za logiczny krok w swojej karierze, zainspirowany sukcesem Michaela Olise, który opuścił Premier League dla Niemiec i szybko zaadaptował się do nowej rzeczywistości. Bayern planuje kolejne spotkania z przedstawicielami Gordona w nadchodzących tygodniach, aby omówić warunki umowy. Newcastle spodziewa się odejścia Gordona i już poszukuje jego następcy. Na razie nie wspomniano o potencjalnej kwocie transferu – rozmowy dotyczące tego aspektu umowy są wciąż na wczesnym etapie.
20.04.2026 11:32
Leje na Madryt !
19.04.2026 20:28
Jestem zaskoczony tym młodzianem Bara ;) duża pewność tego chłopaka jak by w klubie już był od dawien dawna :)
19.04.2026 20:18
Nie, nie i jeszcze długo Nie! Gordon jest dużo ciekawszą opcją
19.04.2026 16:37
No tak, za długo było cicho i spokojnie. Znowu wałkowanie tego samego tematu który obecnie jest nie potrzebny. Chcą się zwalniać i robić gownoburze? Ok spoko ale po sezonie.
18.04.2026 09:32
UEFA wszczęła postępowanie dyscyplinarne przeciwko FC Bayern w związku z czterema różnymi zarzutami związanymi z meczem z Realem Madryt na Allianz Arenie.
UEFA oskarża Bayern o „zakłócanie porządku przez kibiców”, a także o „blokowanie przejść publicznych”, „rzucanie przedmiotami” i „przekazywanie komunikatów nieodpowiednich dla wydarzenia sportowego (baner antyUEFA)”.
17.04.2026 20:24
https://x.com/i/status/2044825721655206283
Tak przy piątku xD
17.04.2026 11:13
Bayern nie chce zapłacić więcej niż 30 mln euro za Givairo Reada. Klub zna Holendra od dawna i chce go pozyskać, ale uważa, że to dużo pieniędzy za prawego obrońcę. Manchester City dołączył do wyścigu o Reada – więc jeśli cena wzrośnie, sytuacja Bayernu może się pogorszyć.
17.04.2026 11:05