Real jest w bardzo ciężkim treningu fizycznym z Pintusem. Nie brał bym na poważnie ich wyników w sparingach i nie wyciągał daleko idących wniosków.
27.07.2017 14:54
Woziu
Jak się nie ma argumentów, to się wspomina sędziów. Nieładnie. Chcesz powiedzieć, że Real eliminując Bayern, Atletico, Juventus i Napoli wygrał to tylko dzięki sędziom, puknij się w czółko.
Zdejmijcie w końcu te klapki z oczów, obejrzyjcie raz jeszcze nasz dwumecz z wami. Kto był tam lepszy? Wy?
Bez jaj. W pierwszym meczu Show Neuera, gdyby nie on, byłoby pozamiatane po 1 meczu. W 2 meczu sędzia się mylił w obie strony. 4 minuta czerwo dla Vidala po faului na Isco, było czerwo? NIE bo to by zabiło mecz. Bramka Roberta ze spalonego, był spalony? Był, a bramka uznana. Faul Vidala na Asensio, czy był? Ano był, na powtórkach widać wyraźnie że trącił go w wpierw w stopę, a dopiero później w piłkę. Powiedz mi w takim razie kiedy byście wygrali z nami, skoro w 4 minucie powinniście grać w 10?
04.06.2017 08:54
FCBx2
Ale chłopie zakłamujesz rzeczywistość. Daj sobie już spokój, kto wam bronił strzelać? Przypomnisz ile strzałów w światło bramki oddaliście w dwumeczu? Sędzia był litościwy że nie wyrzucił Vidala w 4 minucie drugiego meczu po faulu Isco, był też litościwy uznając bramke Roberta ze spalonego, gdzie nie byłloby pwnie dogrywki. No stary jak widzisz mylił się w obie strony. A faul na Asensio Vidala był, co widać na powtórkach, dalej możesz wyleważ żółć, ale nie zakłamiesz powtórek i faktów, że byliscie gorsi, jak każdy od 2 lat w LM :)
Uważam że byliście najlepsi i nagroźniejsi ze wszystkich naszych rywali w tej edycji. Peace ido zobaczenia za rok :)
04.06.2017 08:53
Dalej uważam że to wy byliście naszym prawdziwym rywalem w Finale :)
03.06.2017 22:38
DrthSMd
Przestań zakłamywać rzeczywistość chłopie. Byliście gorsi, statystyki to potwierdzają ddobitnie, gdyby nie Neuer skończyło by się jak dzisiaj.
03.05.2017 10:18
Już napisałem, spalony ewidentny, potwierdza to każdy ekspert, nie byłoby tego spalonego, nie byłoby reszty złych decyzji. Proste. Vidal powinien tak naprawdę wylecieć już w 4 min po faulu na Isco, później w 49 po faulu na Casemiro. W 10 nie mielibyście żadnych szans i nasz awans jest słuszny, z czy bez błędów sędziowskich.
Edytowano : 2017-04-19 22:23:54
I gratuluję wzroku, skoro ty widzisz Lewego i Mullera w jednej linii z defensywą Realu. Lewy nogi pół metra za linią spalonego, ale dobra są w jednej linii :D
19.04.2017 22:21
W momencie zagrania Mullera do Lewego, Lewy jest na spalonym. Nie rozmawiamy chyba o tym co sędzia mógł dojrzeć, a czego nie, tylko o tym, czy był spalony czy nie. Sędzie nie dostrzegł 2 spalonych CR-a a masz o to pretensje chyba czy nie? Więc troszkę konsekwencji, skoro wytykamy wszystkie błędy, to wszystkie, a nie te, na swoją korzyść. Spalony był tam ewidentny, już wielu ekspertów i sędziów się wypowiedziało się na temat tej akcji.
Edytowano : 2017-04-19 20:30:23
Filmik z analizą kontrowersji przez byłego sędziego masz też tutaj:
No na pewno to nie był taki dwu mecz na 6-3, choć jak by zliczyć wszystkie setki to skończyło by się nawet wyżej. Te bramki z dogrywki to już wynik waszego grania w 10 oraz zmęczenia, wiadomo.
Jak dla mnie najsprawiedliwszym wynikiem byłby wynik 1-1 wczoraj i nasz awans, nie byłoby kontrowersji i Kaszai by się nie ośmieszał dalej swoimi decyzjami.
19.04.2017 18:32
Nookie
Nie żartujmy, bo widzę zaczynamy mówić o podwójnych standardach. Albo spalony był, albo nie. W tym wypadku był i to ewidentny.
https://mobile.twitter.com/TheBabaOba/status/854455124567216129/photo/1 Tu masz fotkę.
https://www.youtube.com/watch?v=YKzCI-RQQAk a tutaj masz filmik z analizą kontrowersji gdzie widać, że był spalony i to wyraźny.
19.04.2017 16:28
Nookie
Dominacja to fakt, złe słowo, ale od 20 minuty Bayern stanał, a Real zaczął przeważać dość mocno, przerodziło się to w 3-4 setki z naszej strony, niestety żadna nie wykorzystana.
W drugiej połowie znowu zaczęliście bardzo dobrze i byliście lepsi do czasu bramki na 1-1, później gol ze spalonego, czerwo Vidala i mecz się na dobrą sprawę skończył.
Nie kluczową sytuacją nazywasz tę waszą bramkę na 2-1 ze spalonego? No właśnie wg mnie była kluczowa, zmieniło to kompletnie obraz gry, gdybyśmy grali 11 vs 11 presja byłaby ogromna na nas, aby nie stracić bramki w ostatnich minutach, A gdyby nie ten błąd możliwe ze żadnej dogrywki by nie było i co za tym idzie kolejnych 2 spalonych.
Wspominasz o tym, że możliwe że gdyby Vidal strzelił karnego to byście wygrali wyżej itd, tylko pytanie czy ten karny był słuszny? A no właśnie nie był. Pomyłki były w dwie strony i tyle.
19.04.2017 15:39
Skobry
Tak faktycznie źle to ująłem, bardziej mi chodziło o to, że pomimo błędów byliście zespołem gorszym i powinniście to przyznać. Zdobyliście 3 bramki w dwumeczu, po spalonym, z karnego i z rożnego, niezbyt imponująco. Tak naprawdę w dwumeczu trzymała was, nieskuteczność Realu.
Błędy były skandaliczne i ja nie mam nic przeciwko temu, że najeżdżacie na Kaszaia i spółkę, bo sam to robię, tak jak pisałem, dla mnie byli skandaliczni. Nie rozumiem tylko tego kiedy mówicie że wygraliśmy tylko dzięki sędziom i ich pomyłkom, bo to nie prawda. Gdyby nie jego błędy, to Vidala by nie było w 49 minucie i nie oszukujmy się, przegralibyście ten mecz kilkoma bramka w 10. Później wasz gol na 2-1 ze spalonego, bardzo ważny, gdyby go nie było, możliwe ze nie byłoby w ogóle dogrywki i kolejnych błędów Kaszaia z golami CR. O to mi chodzi.
19.04.2017 13:33
lizarazu
No i to chodzi. Kaszai sędziował skandalicznie, ale w obie strony, jak sam zauważyłeś, tam gdzie powinno być czerwo dla Vidala, nie było go. Tam gdzie powinny być spalone (Lewy, 2x CR) nie było ich. Łańcuszek błędów rozpoczął się od tego faulu Vidala na Casemiro i potem się tylko zbierało. Ten skład sędziowski powinien być zawieszony na następna edycje LM.
Co do wygranego prawdopodobnie by się to skończyło na 1-1, gdyby nie ta bramka Ramosa. Graliście bardzo dobrze w 2 meczu, ale wasi piłkarze są zbyt narwani (Martinez i Vidal ) przez co cierpiała cała ekipa. Do nich powinniście mieć pretensje największe.
Dla mnie to był przedwczesny Finał.
19.04.2017 13:32
Patryk77
Rozumiem twój ból d...ale spójrz prawdzie w oczy jaka tylko 2 połowa? Nie rób z siebie idioty. Włącz sobie wczorajszy meczy i obejrzyj co się działo od 20 minuty do minuty 50, totalna dominacja Realu i pierwszy poważny błąd sędziego w minucie 49, brak czerwonej dla Vidala, potem błąd naprawiany błędem.
19.04.2017 13:32
kolego lizarazu
Jedno pytanko, jedno. Co myślisz o sytuacji w której padł gol Ramosa na 1-1. Był tam spalony czy nie? Powinien paść gol na 2-1? Czy też nie? To była kluczowa bramka, takiej samej wagi jak Ronaldo na 2-2. Gdyby nie ona, być może nie byłoby żadnej dogrywki.
Czekam na odpowiedź nie tylko twoją ale i reszty kibiców Bayernu. Co myślą o tej sytuacji, karygodny błąd Kaszaia i liniowych na waszą korzyść czy nie?
Ja jestem zniesmaczony sędziowaniem jako kibic Realu, ale mimo to uważam że żal możecie mieć głównie do waszych piłkarzy, bo byli w tym 2-meczu słabsi. W 1 meczu powinno być 3,4-1 więc już z tego się powinniście cieszyć, że to nie był koniec.
W 2 meczu świetnie graliście do 20 minuty, gdzie mimo to Real miał ze 2 sytuacje na bramkę. Od 20 minuty totalna nasza dominacja gdzie bramki powinni zdobyć Ramos, Ronaldo i Kroos przynajmnie jedną. Wtedy chyba graliśmy 11vs 11 prawda? To tak apropo tych statystyk nabitych kiedy graliście w 10. Zobaczcie sobie statystyki po pierwszej połowie ile celnych strzałów mieliście i ile w ogóle.
Vidal powinien wylecieć w 49 minucie bodajże, nie wyleciał bo Kaszai się zlitował, wiedział ze byłoby po meczu, wylecial za faul na Asensio który BYŁ, pokazałem wam to na tym filmiku:
Sędzia podjął dobrą decyzje i pretensje możecie mieć do Vidala, którego Carlo powinien dawno sciagnąć.
Sędziowanie było skandaliczne, ale to nie jest wytłumaczenie waszej porażki w tym dwumeczu. Gdyby nie błędy i tak byście go przegrali, pogódźcie się z tym.
19.04.2017 12:26
Dobra chłopaki, rozumiem wasze rozgoryczenie, sędziowie dali ciała po raz kolejny, szkoda że akurat w meczu tak świetnym jak dzisiaj. ALE. No właśnie, ale oni mylili się w obie strony.
Dalej uważacie, że to było czyste wejśćie? Nie było, żółta prawidłowa, a na pewno faul. Vidal jest niereformowalny i powinien już wcześniej wylecieć za faul na Casemiro.
No spalony jest ewidentny, powinien być gwizdek i wynik dalej byłby 1-1. Nie było gwizdka. Błąd, poważny błąd, tak jak przy bramkach CR. O karnym którego nie było w 1 meczu nie wspominam. Takie kwiatki będą się zdarzać dopóki nie wprowadzą powtórek video za którymi jestem w 100%.
Jednak co by nie mówić to oddaliście przez 120 minut gry 2 SŁOWNIE DWA celne strzały na bramkę przy 12 Realu, tu ewidentnie widać kto dominował pod bramką przeciwnika.
Ja jetem kibicem RM i czuję jakiś niesmak tym skandalicznym sędziowaniem, ale nie powiem też że Real nie był lepszy w tym dwumeczu, bo był. Wam gratuluję świetnego dwumeczu i mogę tylko współczuć tego że nie spotkaliśmy się w finale.
makalega
Real jest w bardzo ciężkim treningu fizycznym z Pintusem. Nie brał bym na poważnie ich wyników w sparingach i nie wyciągał daleko idących wniosków.
27.07.2017 14:54
Woziu
Jak się nie ma argumentów, to się wspomina sędziów. Nieładnie. Chcesz powiedzieć, że Real eliminując Bayern, Atletico, Juventus i Napoli wygrał to tylko dzięki sędziom, puknij się w czółko.
Zdejmijcie w końcu te klapki z oczów, obejrzyjcie raz jeszcze nasz dwumecz z wami. Kto był tam lepszy? Wy?
Bez jaj. W pierwszym meczu Show Neuera, gdyby nie on, byłoby pozamiatane po 1 meczu. W 2 meczu sędzia się mylił w obie strony. 4 minuta czerwo dla Vidala po faului na Isco, było czerwo? NIE bo to by zabiło mecz. Bramka Roberta ze spalonego, był spalony? Był, a bramka uznana. Faul Vidala na Asensio, czy był? Ano był, na powtórkach widać wyraźnie że trącił go w wpierw w stopę, a dopiero później w piłkę. Powiedz mi w takim razie kiedy byście wygrali z nami, skoro w 4 minucie powinniście grać w 10?
04.06.2017 08:54
FCBx2
Ale chłopie zakłamujesz rzeczywistość. Daj sobie już spokój, kto wam bronił strzelać? Przypomnisz ile strzałów w światło bramki oddaliście w dwumeczu? Sędzia był litościwy że nie wyrzucił Vidala w 4 minucie drugiego meczu po faulu Isco, był też litościwy uznając bramke Roberta ze spalonego, gdzie nie byłloby pwnie dogrywki. No stary jak widzisz mylił się w obie strony. A faul na Asensio Vidala był, co widać na powtórkach, dalej możesz wyleważ żółć, ale nie zakłamiesz powtórek i faktów, że byliscie gorsi, jak każdy od 2 lat w LM :)
Uważam że byliście najlepsi i nagroźniejsi ze wszystkich naszych rywali w tej edycji. Peace ido zobaczenia za rok :)
04.06.2017 08:53
Dalej uważam że to wy byliście naszym prawdziwym rywalem w Finale :)
03.06.2017 22:38
DrthSMd
Przestań zakłamywać rzeczywistość chłopie. Byliście gorsi, statystyki to potwierdzają ddobitnie, gdyby nie Neuer skończyło by się jak dzisiaj.
03.05.2017 10:18
Już napisałem, spalony ewidentny, potwierdza to każdy ekspert, nie byłoby tego spalonego, nie byłoby reszty złych decyzji. Proste. Vidal powinien tak naprawdę wylecieć już w 4 min po faulu na Isco, później w 49 po faulu na Casemiro. W 10 nie mielibyście żadnych szans i nasz awans jest słuszny, z czy bez błędów sędziowskich.
Edytowano : 2017-04-19 22:23:54
I gratuluję wzroku, skoro ty widzisz Lewego i Mullera w jednej linii z defensywą Realu. Lewy nogi pół metra za linią spalonego, ale dobra są w jednej linii :D
19.04.2017 22:21
W momencie zagrania Mullera do Lewego, Lewy jest na spalonym. Nie rozmawiamy chyba o tym co sędzia mógł dojrzeć, a czego nie, tylko o tym, czy był spalony czy nie. Sędzie nie dostrzegł 2 spalonych CR-a a masz o to pretensje chyba czy nie? Więc troszkę konsekwencji, skoro wytykamy wszystkie błędy, to wszystkie, a nie te, na swoją korzyść. Spalony był tam ewidentny, już wielu ekspertów i sędziów się wypowiedziało się na temat tej akcji.
Edytowano : 2017-04-19 20:30:23
Filmik z analizą kontrowersji przez byłego sędziego masz też tutaj:
https://twitter.com/elchiringuitotv/status/854707398287794176
19.04.2017 20:25
No na pewno to nie był taki dwu mecz na 6-3, choć jak by zliczyć wszystkie setki to skończyło by się nawet wyżej. Te bramki z dogrywki to już wynik waszego grania w 10 oraz zmęczenia, wiadomo.
Jak dla mnie najsprawiedliwszym wynikiem byłby wynik 1-1 wczoraj i nasz awans, nie byłoby kontrowersji i Kaszai by się nie ośmieszał dalej swoimi decyzjami.
19.04.2017 18:32
Nookie
Nie żartujmy, bo widzę zaczynamy mówić o podwójnych standardach. Albo spalony był, albo nie. W tym wypadku był i to ewidentny.
https://mobile.twitter.com/TheBabaOba/status/854455124567216129/photo/1 Tu masz fotkę.
https://www.youtube.com/watch?v=YKzCI-RQQAk a tutaj masz filmik z analizą kontrowersji gdzie widać, że był spalony i to wyraźny.
19.04.2017 16:28
Nookie
Dominacja to fakt, złe słowo, ale od 20 minuty Bayern stanał, a Real zaczął przeważać dość mocno, przerodziło się to w 3-4 setki z naszej strony, niestety żadna nie wykorzystana.
W drugiej połowie znowu zaczęliście bardzo dobrze i byliście lepsi do czasu bramki na 1-1, później gol ze spalonego, czerwo Vidala i mecz się na dobrą sprawę skończył.
Nie kluczową sytuacją nazywasz tę waszą bramkę na 2-1 ze spalonego? No właśnie wg mnie była kluczowa, zmieniło to kompletnie obraz gry, gdybyśmy grali 11 vs 11 presja byłaby ogromna na nas, aby nie stracić bramki w ostatnich minutach, A gdyby nie ten błąd możliwe ze żadnej dogrywki by nie było i co za tym idzie kolejnych 2 spalonych.
Wspominasz o tym, że możliwe że gdyby Vidal strzelił karnego to byście wygrali wyżej itd, tylko pytanie czy ten karny był słuszny? A no właśnie nie był. Pomyłki były w dwie strony i tyle.
19.04.2017 15:39
Skobry
Tak faktycznie źle to ująłem, bardziej mi chodziło o to, że pomimo błędów byliście zespołem gorszym i powinniście to przyznać. Zdobyliście 3 bramki w dwumeczu, po spalonym, z karnego i z rożnego, niezbyt imponująco. Tak naprawdę w dwumeczu trzymała was, nieskuteczność Realu.
Błędy były skandaliczne i ja nie mam nic przeciwko temu, że najeżdżacie na Kaszaia i spółkę, bo sam to robię, tak jak pisałem, dla mnie byli skandaliczni. Nie rozumiem tylko tego kiedy mówicie że wygraliśmy tylko dzięki sędziom i ich pomyłkom, bo to nie prawda. Gdyby nie jego błędy, to Vidala by nie było w 49 minucie i nie oszukujmy się, przegralibyście ten mecz kilkoma bramka w 10. Później wasz gol na 2-1 ze spalonego, bardzo ważny, gdyby go nie było, możliwe ze nie byłoby w ogóle dogrywki i kolejnych błędów Kaszaia z golami CR. O to mi chodzi.
19.04.2017 13:33
lizarazu
No i to chodzi. Kaszai sędziował skandalicznie, ale w obie strony, jak sam zauważyłeś, tam gdzie powinno być czerwo dla Vidala, nie było go. Tam gdzie powinny być spalone (Lewy, 2x CR) nie było ich. Łańcuszek błędów rozpoczął się od tego faulu Vidala na Casemiro i potem się tylko zbierało. Ten skład sędziowski powinien być zawieszony na następna edycje LM.
Co do wygranego prawdopodobnie by się to skończyło na 1-1, gdyby nie ta bramka Ramosa. Graliście bardzo dobrze w 2 meczu, ale wasi piłkarze są zbyt narwani (Martinez i Vidal ) przez co cierpiała cała ekipa. Do nich powinniście mieć pretensje największe.
Dla mnie to był przedwczesny Finał.
19.04.2017 13:32
Patryk77
Rozumiem twój ból d...ale spójrz prawdzie w oczy jaka tylko 2 połowa? Nie rób z siebie idioty. Włącz sobie wczorajszy meczy i obejrzyj co się działo od 20 minuty do minuty 50, totalna dominacja Realu i pierwszy poważny błąd sędziego w minucie 49, brak czerwonej dla Vidala, potem błąd naprawiany błędem.
19.04.2017 13:32
kolego lizarazu
Jedno pytanko, jedno. Co myślisz o sytuacji w której padł gol Ramosa na 1-1. Był tam spalony czy nie? Powinien paść gol na 2-1? Czy też nie? To była kluczowa bramka, takiej samej wagi jak Ronaldo na 2-2. Gdyby nie ona, być może nie byłoby żadnej dogrywki.
Czekam na odpowiedź nie tylko twoją ale i reszty kibiców Bayernu. Co myślą o tej sytuacji, karygodny błąd Kaszaia i liniowych na waszą korzyść czy nie?
Ja jestem zniesmaczony sędziowaniem jako kibic Realu, ale mimo to uważam że żal możecie mieć głównie do waszych piłkarzy, bo byli w tym 2-meczu słabsi. W 1 meczu powinno być 3,4-1 więc już z tego się powinniście cieszyć, że to nie był koniec.
W 2 meczu świetnie graliście do 20 minuty, gdzie mimo to Real miał ze 2 sytuacje na bramkę. Od 20 minuty totalna nasza dominacja gdzie bramki powinni zdobyć Ramos, Ronaldo i Kroos przynajmnie jedną. Wtedy chyba graliśmy 11vs 11 prawda? To tak apropo tych statystyk nabitych kiedy graliście w 10. Zobaczcie sobie statystyki po pierwszej połowie ile celnych strzałów mieliście i ile w ogóle.
Vidal powinien wylecieć w 49 minucie bodajże, nie wyleciał bo Kaszai się zlitował, wiedział ze byłoby po meczu, wylecial za faul na Asensio który BYŁ, pokazałem wam to na tym filmiku:
https://gfycat.com/DependentSilkyGrasshopper#?speed=0.25
Sędzia podjął dobrą decyzje i pretensje możecie mieć do Vidala, którego Carlo powinien dawno sciagnąć.
Sędziowanie było skandaliczne, ale to nie jest wytłumaczenie waszej porażki w tym dwumeczu. Gdyby nie błędy i tak byście go przegrali, pogódźcie się z tym.
19.04.2017 12:26
Dobra chłopaki, rozumiem wasze rozgoryczenie, sędziowie dali ciała po raz kolejny, szkoda że akurat w meczu tak świetnym jak dzisiaj. ALE. No właśnie, ale oni mylili się w obie strony.
Patrzcie na sytuację z Vidalem:
https://gfycat.com/DependentSilkyGrasshopper#?speed=0.25
Dalej uważacie, że to było czyste wejśćie? Nie było, żółta prawidłowa, a na pewno faul. Vidal jest niereformowalny i powinien już wcześniej wylecieć za faul na Casemiro.
Sytuacja z akcją w której padł samobój Ramosa:
https://mobile.twitter.com/TheBabaOba/status/854455124567216129/photo/1
No spalony jest ewidentny, powinien być gwizdek i wynik dalej byłby 1-1. Nie było gwizdka. Błąd, poważny błąd, tak jak przy bramkach CR. O karnym którego nie było w 1 meczu nie wspominam. Takie kwiatki będą się zdarzać dopóki nie wprowadzą powtórek video za którymi jestem w 100%.
Jednak co by nie mówić to oddaliście przez 120 minut gry 2 SŁOWNIE DWA celne strzały na bramkę przy 12 Realu, tu ewidentnie widać kto dominował pod bramką przeciwnika.
Ja jetem kibicem RM i czuję jakiś niesmak tym skandalicznym sędziowaniem, ale nie powiem też że Real nie był lepszy w tym dwumeczu, bo był. Wam gratuluję świetnego dwumeczu i mogę tylko współczuć tego że nie spotkaliśmy się w finale.
19.04.2017 07:04