Helena, mam zawał! 😋 Brawo, "Bawarczycy", przecudowny wieczór! Walec się nie zatrzymuje!
It's time to begin, isn't it?
I get a little bit
bigger, but then I'll admit
I'm just the same as I was.
Now don't you understand,
That I'm never changing who I am?
15.04.2026 23:11
1
Dzisiaj trudno będzie zasnąć, na szczęście ;)
15.04.2026 23:02
6
Szczerze, łzy mi poleciały! Wreszcie! Cierpieliśmy, ale jesteśmy Bayernem, gramy do końca! Kochana drużyna!
15.04.2026 22:56
1
KOCHANY OLISE!!!!!!!!!!!!!!!!
15.04.2026 22:55
1
Proszę, zróbmy to!
15.04.2026 22:52
2
Jamal z asystą! :)
15.04.2026 22:51
1
Nie zepsujcie teraz tego, proszę! Zabetonujcie środek pola, podawajcie do siebie, nie ryzykujcie!
15.04.2026 22:50
1
LUCHO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15.04.2026 22:50
1
W Canal+ już marzą o czerwie dla Laimera ;p
15.04.2026 22:49
2
I bardzo dobrze! Won z boiska!
15.04.2026 22:47
1
Znów w ofensywie za wolno i schematycznie. Olise niestety nieobecny.
15.04.2026 22:38
1
Oczywiście nie będzie drugiej żółtej...
15.04.2026 22:35
3
Stan przedzawałowy... ;/
15.04.2026 22:33
1
Pavlović teraz fatalnie. Co my gramy?
15.04.2026 22:24
1
Za długo, za długo!!! Nie śpijcie!!!
15.04.2026 22:23
1
Oby nie polowali na Jamala...
15.04.2026 22:22
1
Real robi sobie, co chce... Gdzie jest ta nasza drużyna z pierwszego meczu?
15.04.2026 22:21
2
Miejmy nadzieję, że Olise się przebudzi.
15.04.2026 22:17
2
Neuer wreszcie! Ale nadal gramy to, co w pierwszej połowie...
15.04.2026 22:16
1
Jazda! Pokażcie moc!
15.04.2026 22:07
3
Bałem się tego meczu i niestety nerwowo będzie dalej. Dzisiaj gramy jak nie my, za dużo niedokładności, złych decyzji, zbyt schematycznie, za nerwowo, jesteśmy przyćmieni. Tracimy trzy gole, a Real sobie hasa w naszym polu karnym. To nie do pomyślenia! W drugiej połowie musimy ujrzeć inną naszą grę, inne nastawienie.
Panowie, musicie awansować. Jak nie teraz, to kiedy? Do boju, "Gwiazdo Południa"!
15.04.2026 21:54
1
UEFA wiedziała, kogo wyznaczyć...
15.04.2026 21:47
1
Jaki gol, tam leży jeden z naszych!
15.04.2026 21:44
1
Poprzeczka nas ratuje. Manuel dzisiaj zaspany, niestety ;/
15.04.2026 21:43
1
Niemożliwe, że dał żółtą! Teraz specjalnie będą wjeżdżali w Kane'a.
Z tyłu tak jakoś za nerwowo u nas... Dużo też niedokładności.
15.04.2026 21:18
2
Na Canal + już im nie pasuje?
Nie spać teraz, panowie, zwłaszcza "Manu"!
15.04.2026 21:10
1
Pavlović!!!
15.04.2026 21:08
1
Jakoś zaspani tacy jesteśmy póki co...
15.04.2026 21:06
1
I wszystko zaczyna się od początku ;/
15.04.2026 21:04
1
MASAKRA!!!
15.04.2026 21:03
1
Wracaj szybko, Tom!
15.04.2026 20:58
1
Trochę nerwówka jest, ale jedziemy po awans! Oby za dwie godziny Real i... komentatorzy zaczęli żałobę!
15.04.2026 20:57
1
Tom Bischof doznał lekkiego naciągnięcia mięśnia łydki i nie zagra w dzisiejszym meczu.
15.04.2026 20:02
1
To jest nasz czas! Po awans, panowie!
15.04.2026 19:58
2
Niech się w Realu dalej bawią jak chcą, ale najpierw będą musieli otrzeć łzy po dzisiejszym odpadnięciu z Ligi Mistrzów.
15.04.2026 16:48
4
Łabędzi śpiew Arbeloi brzmi dosyć żałośnie...
15.04.2026 16:46
1
Komentatorzy dzisiaj będą w żałobie ;)
15.04.2026 14:39
1
Każdy, kto wybiegnie na boisko, ma dać z siebie wszystko!
15.04.2026 14:38
1
"Oli", daj już sobie spokój i zajmij się czymś innym.
14.04.2026 23:11
3
Brawo, Atlético! Jutro my robimy swoje!
14.04.2026 23:07
Chłopak ma niesamowity potencjał. Czuję jednak, że trafi do Lipska...
14.04.2026 18:42
3
Pycha kroczy przed upadkiem.
14.04.2026 18:39
2
Ribéry może Olise opowiedzieć o nieziemskiej formie i jej związku ze Złotą Piłką... A Figo niech nawet nie marzy, że zobaczy Michaela w barwach Realu.
14.04.2026 17:55
4
Bez względu na to, czy zagra, czy nie, Bayern musi wyjść i zrobić swoje, choćby Realowi mieli pomagać także szamani z całego świata. Awans musi być nasz!
14.04.2026 17:53
2
Nie wyobrażam sobie, żeby Jamal nie jechał na mundial. Tylko niech go kontuzje omijają szerokim łukiem.
13.04.2026 16:25
2
Bez względu na to, czy zagra, czy też nie, Bayern awansuje dalej ;)
13.04.2026 16:24
Wystarczy już "mądrości" Kahna.
13.04.2026 06:51
2
Tylko awans!
13.04.2026 06:49
2
W środę koncentracja będzie na najwyższym poziomie. Po awans, panowie!
12.04.2026 18:03
2
Mamy powody do dumy, drużynie należą się pochwały, ale słowa Karla są zrozumiałe. Jeszcze niczego tak naprawdę nie wygraliśmy. W środę trzeba zrobić kolejny krok w stronę finału Ligi Mistrzów, a nie będzie łatwo i przyjemnie. Awans jednak musi być nasz. Panowie, idźcie i zróbcie swoje!
12.04.2026 18:00
2
Piękna gra Bayernu, który zbytnio nie musiał się wysilać. Potwór z Bawarii grasuje! ;) Brawo, Leon, za historycznego gola!
12.04.2026 11:45
1
42-letni Dante z końcem bieżącej kampanii opuści szeregi OGC Nice i odwiesi piłkarskie buty na kołek. Jak ustaliło „L'Équipe”, Brazylijczyk rozpocznie pracę na stanowisku trenera rezerw Bayernu Monachium.
Gra Bayernu jest niesamowita. Przysiadając do meczu, nie trzeba drżeć o wynik. Należą się brawa i pochwały. Drużyna rozpieściła nas i narobiła smaku. Dlatego miejmy nadzieję, że utrzyma ten poziom do końca maja i zasłuży na morze komplementów.
12.04.2026 11:41
1
Koniec i kropka. Nie ma co dalej na siłę wywoływać afery tam, gdzie jej nie ma.
12.04.2026 11:33
3
Brawo, ekipo! Pewne zwycięstwo, do tego historyczne gole! Oby tylko nic poważnego z Ito. Przed nami trzy mecze wagi ciężkiej. Dwa z nich możemy zremisować (Real, Stuttgart), jeden musimy wygrać (Bayer). Oczywiście teoretycznie, bo za każdym razem gramy o wszystko. Teraz trzeba myśleć o meczu z Realem. Nie będzie łatwo, oj nie będzie – mimo naszej kapitalnej formy, czuję lekki niepokój – ale musimy awansować!
Immer vorwärts, FC Bayern,
Deutscher Meister, Münchens Stolz!
11.04.2026 20:43
1
Ładnie Leon. Szkoda, że teraz był spalony.
11.04.2026 20:28
2
Guerreiro! ;)
11.04.2026 20:22
1
Dzięki bardzo, Jamal! Ndiaye dwunastym debiutantem :)
11.04.2026 20:17
1
Ech, oby nic poważnego z Ito... ;/
11.04.2026 20:00
1
Brawo, Jackson ;p
11.04.2026 19:58
1
Olise! Brawo, należało się za te gwizdy!
11.04.2026 19:47
GOALetzka!!! Bramka numer 102!!!
11.04.2026 19:46
1
Dobrze, że prowadzimy. Super, że Jamal strzelił bramkę. Nie gramy nic specjalnego, ale nikt tego nie oczekuje. Spora rotacja, a do tego każdy myślami mimo wszystko przy czekającym nas w środę spotkaniu. Wygrać najmniejszym nakładem sił i uniknąć kontuzji!
Mia San Mia!
11.04.2026 19:22
1
Kim teraz ofiarnie. Brawo!
11.04.2026 19:01
Aj, blisko!
11.04.2026 18:59
1
JAMAL!!!
11.04.2026 18:40
Coś czuję, że jeszcze go ujrzymy w Bayernie... Kim zostanie jeszcze na sezon, a po jego zakończeniu Monachijczycy ruszą po Nico.
11.04.2026 17:52
2
Z powodu lekkiego dyskomfortu w kolanie.
11.04.2026 17:51
2
Przez bardzo, ale to bardzo długi czas świat nie zobaczy lepszego bramkarza!
11.04.2026 17:37
Po zwycięstwo! Najlepiej w trybie ekonomicznym ;)
11.04.2026 17:35
Oby dzisiaj i w kolejnych meczach bez kontuzji!
11.04.2026 12:27
Dzisiaj Eleven ;)
11.04.2026 12:26
1
Miejsce Olise jest w Bayernie. Inni mogą podziwiać, zazdrościć i szukać sobie piłkarzy gdzie indziej.
10.04.2026 17:14
Znajdujący się na radarach wielu europejskich klubów Nico Schlotterbeck zdecydował się podpisać nową umowę z Borussią Dortmund. Porozumienie będzie obowiązywać do 30 czerwca 2031 roku.
10.04.2026 17:10
1
Jamal dużo cierpi w tym sezonie, ale miejmy nadzieję, że na mundialu i po nim, już w nowym sezonie, będzie czarował swoją grą.
10.04.2026 13:12
Dużo zdrowia i wielu trofeów na koniec sezonu!
10.04.2026 13:10
Po zwycięstwo!
10.04.2026 13:08
Wracaj szybko, Lennart!
10.04.2026 13:07
2
Po zwycięstwo!
09.04.2026 13:59
4
Może być lepszy i z pewnością będzie. Oby tylko kontuzje go omijały.
„Mundo Deportivo” przygotowało nawet specjalną żartobliwą scenkę. W karykaturalnym stylu przedstawiono zmartwionego Arbeloę, który mówi: „Cholera! A Marciniak ma kontuzję na mecz rewanżowy...”.
Arbeloa stwierdził: "Wchodzimy va banque, żeby tam wygrać". Ale będzie piękna katastrofa Realu za tydzień ;)
08.04.2026 15:29
1
Panowie, musicie awansować!
08.04.2026 09:48
2
Chłop jest niepoważny. Niech powie o karnym dla Bayernu, po którym Real straciłby resztki nadziei.
08.04.2026 09:47
1
Wspaniały mecz w naszym wykonaniu 💪
08.04.2026 06:55
2
Czysta jedynka dla Manuela!
08.04.2026 06:54
1
Czekamy na naszego magika. Trochę poczekamy, ale warto!
08.04.2026 00:04
6
Pięknie, panowie! Wielkie brawa na stojąco! 👏 Dawno nie przeżywałem tylu emocji w trakcie meczu. Trudo będzie usnąć, ale nie skarżę się, wręcz przeciwnie 😎
Można pisać rozprawki, co będzie zasadne. Ja zaś pozostawię na koniec słowa z naszego hymnu:
Ob Bundesliga, im Pokal oder Champions League,
Ja, gibt es denn was Schöneres als einen Bayern-Sieg? 🤩
Helena, mam zawał! 😋 Brawo, "Bawarczycy", przecudowny wieczór! Walec się nie zatrzymuje!
It's time to begin, isn't it?
I get a little bit
bigger, but then I'll admit
I'm just the same as I was.
Now don't you understand,
That I'm never changing who I am?
15.04.2026 23:11
Dzisiaj trudno będzie zasnąć, na szczęście ;)
15.04.2026 23:02
Szczerze, łzy mi poleciały! Wreszcie! Cierpieliśmy, ale jesteśmy Bayernem, gramy do końca! Kochana drużyna!
15.04.2026 22:56
KOCHANY OLISE!!!!!!!!!!!!!!!!
15.04.2026 22:55
Proszę, zróbmy to!
15.04.2026 22:52
Jamal z asystą! :)
15.04.2026 22:51
Nie zepsujcie teraz tego, proszę! Zabetonujcie środek pola, podawajcie do siebie, nie ryzykujcie!
15.04.2026 22:50
LUCHO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15.04.2026 22:50
W Canal+ już marzą o czerwie dla Laimera ;p
15.04.2026 22:49
I bardzo dobrze! Won z boiska!
15.04.2026 22:47
Znów w ofensywie za wolno i schematycznie. Olise niestety nieobecny.
15.04.2026 22:38
Oczywiście nie będzie drugiej żółtej...
15.04.2026 22:35
Stan przedzawałowy... ;/
15.04.2026 22:33
Pavlović teraz fatalnie. Co my gramy?
15.04.2026 22:24
Za długo, za długo!!! Nie śpijcie!!!
15.04.2026 22:23
Oby nie polowali na Jamala...
15.04.2026 22:22
Real robi sobie, co chce... Gdzie jest ta nasza drużyna z pierwszego meczu?
15.04.2026 22:21
Miejmy nadzieję, że Olise się przebudzi.
15.04.2026 22:17
Neuer wreszcie! Ale nadal gramy to, co w pierwszej połowie...
15.04.2026 22:16
Jazda! Pokażcie moc!
15.04.2026 22:07
Bałem się tego meczu i niestety nerwowo będzie dalej. Dzisiaj gramy jak nie my, za dużo niedokładności, złych decyzji, zbyt schematycznie, za nerwowo, jesteśmy przyćmieni. Tracimy trzy gole, a Real sobie hasa w naszym polu karnym. To nie do pomyślenia! W drugiej połowie musimy ujrzeć inną naszą grę, inne nastawienie.
Panowie, musicie awansować. Jak nie teraz, to kiedy? Do boju, "Gwiazdo Południa"!
15.04.2026 21:54
UEFA wiedziała, kogo wyznaczyć...
15.04.2026 21:47
Jaki gol, tam leży jeden z naszych!
15.04.2026 21:44
Poprzeczka nas ratuje. Manuel dzisiaj zaspany, niestety ;/
15.04.2026 21:43
Niemożliwe, że dał żółtą! Teraz specjalnie będą wjeżdżali w Kane'a.
15.04.2026 21:42
Nie spać, nie spać, panowie! Grać swoje!
15.04.2026 21:40
HARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15.04.2026 21:39
Sędziowanie kpina!!!
15.04.2026 21:39
Za wolno i zbyt schematycznie gramy w ofensywie.
15.04.2026 21:36
A teraz faulu nie było? Kpina!
15.04.2026 21:34
Niemożliwe ;/
15.04.2026 21:31
Niezła próba Kimmicha.
15.04.2026 21:29
Upamecano teraz pięknie zatrzymał!
15.04.2026 21:22
Brawo, Laimer!
Za dużo pozwalamy, za dużo!
15.04.2026 21:21
Z tyłu tak jakoś za nerwowo u nas... Dużo też niedokładności.
15.04.2026 21:18
Na Canal + już im nie pasuje?
Nie spać teraz, panowie, zwłaszcza "Manu"!
15.04.2026 21:10
Pavlović!!!
15.04.2026 21:08
Jakoś zaspani tacy jesteśmy póki co...
15.04.2026 21:06
I wszystko zaczyna się od początku ;/
15.04.2026 21:04
MASAKRA!!!
15.04.2026 21:03
Wracaj szybko, Tom!
15.04.2026 20:58
Trochę nerwówka jest, ale jedziemy po awans! Oby za dwie godziny Real i... komentatorzy zaczęli żałobę!
15.04.2026 20:57
Tom Bischof doznał lekkiego naciągnięcia mięśnia łydki i nie zagra w dzisiejszym meczu.
15.04.2026 20:02
To jest nasz czas! Po awans, panowie!
15.04.2026 19:58
Niech się w Realu dalej bawią jak chcą, ale najpierw będą musieli otrzeć łzy po dzisiejszym odpadnięciu z Ligi Mistrzów.
15.04.2026 16:48
Łabędzi śpiew Arbeloi brzmi dosyć żałośnie...
15.04.2026 16:46
Komentatorzy dzisiaj będą w żałobie ;)
15.04.2026 14:39
Każdy, kto wybiegnie na boisko, ma dać z siebie wszystko!
15.04.2026 14:38
"Oli", daj już sobie spokój i zajmij się czymś innym.
14.04.2026 23:11
Brawo, Atlético! Jutro my robimy swoje!
14.04.2026 23:07
Chłopak ma niesamowity potencjał. Czuję jednak, że trafi do Lipska...
14.04.2026 18:42
Pycha kroczy przed upadkiem.
14.04.2026 18:39
Ribéry może Olise opowiedzieć o nieziemskiej formie i jej związku ze Złotą Piłką... A Figo niech nawet nie marzy, że zobaczy Michaela w barwach Realu.
14.04.2026 17:55
Bez względu na to, czy zagra, czy nie, Bayern musi wyjść i zrobić swoje, choćby Realowi mieli pomagać także szamani z całego świata. Awans musi być nasz!
14.04.2026 17:53
Nie wyobrażam sobie, żeby Jamal nie jechał na mundial. Tylko niech go kontuzje omijają szerokim łukiem.
13.04.2026 16:25
Bez względu na to, czy zagra, czy też nie, Bayern awansuje dalej ;)
13.04.2026 16:24
Wystarczy już "mądrości" Kahna.
13.04.2026 06:51
Tylko awans!
13.04.2026 06:49
W środę koncentracja będzie na najwyższym poziomie. Po awans, panowie!
12.04.2026 18:03
Mamy powody do dumy, drużynie należą się pochwały, ale słowa Karla są zrozumiałe. Jeszcze niczego tak naprawdę nie wygraliśmy. W środę trzeba zrobić kolejny krok w stronę finału Ligi Mistrzów, a nie będzie łatwo i przyjemnie. Awans jednak musi być nasz. Panowie, idźcie i zróbcie swoje!
12.04.2026 18:00
Piękna gra Bayernu, który zbytnio nie musiał się wysilać. Potwór z Bawarii grasuje! ;) Brawo, Leon, za historycznego gola!
12.04.2026 11:45
42-letni Dante z końcem bieżącej kampanii opuści szeregi OGC Nice i odwiesi piłkarskie buty na kołek. Jak ustaliło „L'Équipe”, Brazylijczyk rozpocznie pracę na stanowisku trenera rezerw Bayernu Monachium.
transfery.info/aktualnosci/42-letni-dante-rozpocznie-kariere-trenerska-dolaczy-do-wielkiego-klubu/270177
12.04.2026 11:42
Gra Bayernu jest niesamowita. Przysiadając do meczu, nie trzeba drżeć o wynik. Należą się brawa i pochwały. Drużyna rozpieściła nas i narobiła smaku. Dlatego miejmy nadzieję, że utrzyma ten poziom do końca maja i zasłuży na morze komplementów.
12.04.2026 11:41
Koniec i kropka. Nie ma co dalej na siłę wywoływać afery tam, gdzie jej nie ma.
12.04.2026 11:33
Brawo, ekipo! Pewne zwycięstwo, do tego historyczne gole! Oby tylko nic poważnego z Ito. Przed nami trzy mecze wagi ciężkiej. Dwa z nich możemy zremisować (Real, Stuttgart), jeden musimy wygrać (Bayer). Oczywiście teoretycznie, bo za każdym razem gramy o wszystko. Teraz trzeba myśleć o meczu z Realem. Nie będzie łatwo, oj nie będzie – mimo naszej kapitalnej formy, czuję lekki niepokój – ale musimy awansować!
Immer vorwärts, FC Bayern,
Deutscher Meister, Münchens Stolz!
11.04.2026 20:43
Ładnie Leon. Szkoda, że teraz był spalony.
11.04.2026 20:28
Guerreiro! ;)
11.04.2026 20:22
Dzięki bardzo, Jamal! Ndiaye dwunastym debiutantem :)
11.04.2026 20:17
Ech, oby nic poważnego z Ito... ;/
11.04.2026 20:00
Brawo, Jackson ;p
11.04.2026 19:58
Olise! Brawo, należało się za te gwizdy!
11.04.2026 19:47
GOALetzka!!! Bramka numer 102!!!
11.04.2026 19:46
Dobrze, że prowadzimy. Super, że Jamal strzelił bramkę. Nie gramy nic specjalnego, ale nikt tego nie oczekuje. Spora rotacja, a do tego każdy myślami mimo wszystko przy czekającym nas w środę spotkaniu. Wygrać najmniejszym nakładem sił i uniknąć kontuzji!
Mia San Mia!
11.04.2026 19:22
Kim teraz ofiarnie. Brawo!
11.04.2026 19:01
Aj, blisko!
11.04.2026 18:59
JAMAL!!!
11.04.2026 18:40
Coś czuję, że jeszcze go ujrzymy w Bayernie... Kim zostanie jeszcze na sezon, a po jego zakończeniu Monachijczycy ruszą po Nico.
11.04.2026 17:52
Z powodu lekkiego dyskomfortu w kolanie.
11.04.2026 17:51
Przez bardzo, ale to bardzo długi czas świat nie zobaczy lepszego bramkarza!
11.04.2026 17:37
Po zwycięstwo! Najlepiej w trybie ekonomicznym ;)
11.04.2026 17:35
Oby dzisiaj i w kolejnych meczach bez kontuzji!
11.04.2026 12:27
Dzisiaj Eleven ;)
11.04.2026 12:26
Miejsce Olise jest w Bayernie. Inni mogą podziwiać, zazdrościć i szukać sobie piłkarzy gdzie indziej.
10.04.2026 17:14
Znajdujący się na radarach wielu europejskich klubów Nico Schlotterbeck zdecydował się podpisać nową umowę z Borussią Dortmund. Porozumienie będzie obowiązywać do 30 czerwca 2031 roku.
10.04.2026 17:10
Jamal dużo cierpi w tym sezonie, ale miejmy nadzieję, że na mundialu i po nim, już w nowym sezonie, będzie czarował swoją grą.
10.04.2026 13:12
Dużo zdrowia i wielu trofeów na koniec sezonu!
10.04.2026 13:10
Po zwycięstwo!
10.04.2026 13:08
Wracaj szybko, Lennart!
10.04.2026 13:07
Po zwycięstwo!
09.04.2026 13:59
Może być lepszy i z pewnością będzie. Oby tylko kontuzje go omijały.
09.04.2026 13:58
Skandal i sytuacja absolutnie nie do obrony!
08.04.2026 21:28
transfery.info/aktualnosci/oficjalnie-tak-prezentuje-sie-nowy-herb-olympiqueu-marsylia-wideo/269923
08.04.2026 21:23
„Mundo Deportivo” przygotowało nawet specjalną żartobliwą scenkę. W karykaturalnym stylu przedstawiono zmartwionego Arbeloę, który mówi: „Cholera! A Marciniak ma kontuzję na mecz rewanżowy...”.
transfery.info/aktualnosci/w-katalonii-smieja-sie-z-realu-madryt-i-szymona-marciniaka/269880
08.04.2026 15:30
Arbeloa stwierdził: "Wchodzimy va banque, żeby tam wygrać". Ale będzie piękna katastrofa Realu za tydzień ;)
08.04.2026 15:29
Panowie, musicie awansować!
08.04.2026 09:48
Chłop jest niepoważny. Niech powie o karnym dla Bayernu, po którym Real straciłby resztki nadziei.
08.04.2026 09:47
Wspaniały mecz w naszym wykonaniu 💪
08.04.2026 06:55
Czysta jedynka dla Manuela!
08.04.2026 06:54
Czekamy na naszego magika. Trochę poczekamy, ale warto!
08.04.2026 00:04
Pięknie, panowie! Wielkie brawa na stojąco! 👏 Dawno nie przeżywałem tylu emocji w trakcie meczu. Trudo będzie usnąć, ale nie skarżę się, wręcz przeciwnie 😎
Można pisać rozprawki, co będzie zasadne. Ja zaś pozostawię na koniec słowa z naszego hymnu:
Ob Bundesliga, im Pokal oder Champions League,
Ja, gibt es denn was Schöneres als einen Bayern-Sieg? 🤩
07.04.2026 23:27