DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Matilegolas Strona 7

2

Helena, mam zawał! 😋 Brawo, "Bawarczycy", przecudowny wieczór! Walec się nie zatrzymuje!

It's time to begin, isn't it?
I get a little bit
bigger, but then I'll admit
I'm just the same as I was.
Now don't you understand,
That I'm never changing who I am?

15.04.2026 23:11

1

Dzisiaj trudno będzie zasnąć, na szczęście ;)

15.04.2026 23:02

6

Szczerze, łzy mi poleciały! Wreszcie! Cierpieliśmy, ale jesteśmy Bayernem, gramy do końca! Kochana drużyna!

15.04.2026 22:56

1

KOCHANY OLISE!!!!!!!!!!!!!!!!

15.04.2026 22:55

1

Proszę, zróbmy to!

15.04.2026 22:52

2

Jamal z asystą! :)

15.04.2026 22:51

1

Nie zepsujcie teraz tego, proszę! Zabetonujcie środek pola, podawajcie do siebie, nie ryzykujcie!

15.04.2026 22:50

1

LUCHO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15.04.2026 22:50

1

W Canal+ już marzą o czerwie dla Laimera ;p

15.04.2026 22:49

2

I bardzo dobrze! Won z boiska!

15.04.2026 22:47

1

Znów w ofensywie za wolno i schematycznie. Olise niestety nieobecny.

15.04.2026 22:38

1

Oczywiście nie będzie drugiej żółtej...

15.04.2026 22:35

3

Stan przedzawałowy... ;/

15.04.2026 22:33

1

Pavlović teraz fatalnie. Co my gramy?

15.04.2026 22:24

1

Za długo, za długo!!! Nie śpijcie!!!

15.04.2026 22:23

1

Oby nie polowali na Jamala...

15.04.2026 22:22

1

Real robi sobie, co chce... Gdzie jest ta nasza drużyna z pierwszego meczu?

15.04.2026 22:21

2

Miejmy nadzieję, że Olise się przebudzi.

15.04.2026 22:17

2

Neuer wreszcie! Ale nadal gramy to, co w pierwszej połowie...

15.04.2026 22:16

1

Jazda! Pokażcie moc!

15.04.2026 22:07

3

Bałem się tego meczu i niestety nerwowo będzie dalej. Dzisiaj gramy jak nie my, za dużo niedokładności, złych decyzji, zbyt schematycznie, za nerwowo, jesteśmy przyćmieni. Tracimy trzy gole, a Real sobie hasa w naszym polu karnym. To nie do pomyślenia! W drugiej połowie musimy ujrzeć inną naszą grę, inne nastawienie.

Panowie, musicie awansować. Jak nie teraz, to kiedy? Do boju, "Gwiazdo Południa"!

15.04.2026 21:54

1

UEFA wiedziała, kogo wyznaczyć...

15.04.2026 21:47

1

Jaki gol, tam leży jeden z naszych!

15.04.2026 21:44

1

Poprzeczka nas ratuje. Manuel dzisiaj zaspany, niestety ;/

15.04.2026 21:43

1

Niemożliwe, że dał żółtą! Teraz specjalnie będą wjeżdżali w Kane'a.

15.04.2026 21:42

1

Nie spać, nie spać, panowie! Grać swoje!

15.04.2026 21:40

1

HARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15.04.2026 21:39

1

Sędziowanie kpina!!!

15.04.2026 21:39

1

Za wolno i zbyt schematycznie gramy w ofensywie.

15.04.2026 21:36

1

A teraz faulu nie było? Kpina!

15.04.2026 21:34

1

Niemożliwe ;/

15.04.2026 21:31

1

Niezła próba Kimmicha.

15.04.2026 21:29

1

Upamecano teraz pięknie zatrzymał!

15.04.2026 21:22

2

Brawo, Laimer!

Za dużo pozwalamy, za dużo!

15.04.2026 21:21

2

Z tyłu tak jakoś za nerwowo u nas... Dużo też niedokładności.

15.04.2026 21:18

2

Na Canal + już im nie pasuje?

Nie spać teraz, panowie, zwłaszcza "Manu"!

15.04.2026 21:10

1

Pavlović!!!

15.04.2026 21:08

1

Jakoś zaspani tacy jesteśmy póki co...

15.04.2026 21:06

1

I wszystko zaczyna się od początku ;/

15.04.2026 21:04

1

MASAKRA!!!

15.04.2026 21:03

1

Wracaj szybko, Tom!

15.04.2026 20:58

1

Trochę nerwówka jest, ale jedziemy po awans! Oby za dwie godziny Real i... komentatorzy zaczęli żałobę!

15.04.2026 20:57

1

Tom Bischof doznał lekkiego naciągnięcia mięśnia łydki i nie zagra w dzisiejszym meczu.

15.04.2026 20:02

1

To jest nasz czas! Po awans, panowie!

15.04.2026 19:58

2

Niech się w Realu dalej bawią jak chcą, ale najpierw będą musieli otrzeć łzy po dzisiejszym odpadnięciu z Ligi Mistrzów.

15.04.2026 16:48

4

Łabędzi śpiew Arbeloi brzmi dosyć żałośnie...

15.04.2026 16:46

1

Komentatorzy dzisiaj będą w żałobie ;)

15.04.2026 14:39

1

Każdy, kto wybiegnie na boisko, ma dać z siebie wszystko!

15.04.2026 14:38

1

"Oli", daj już sobie spokój i zajmij się czymś innym.

14.04.2026 23:11

3

Brawo, Atlético! Jutro my robimy swoje!

14.04.2026 23:07

Chłopak ma niesamowity potencjał. Czuję jednak, że trafi do Lipska...

14.04.2026 18:42

3

Pycha kroczy przed upadkiem.

14.04.2026 18:39

2

Ribéry może Olise opowiedzieć o nieziemskiej formie i jej związku ze Złotą Piłką... A Figo niech nawet nie marzy, że zobaczy Michaela w barwach Realu.

14.04.2026 17:55

4

Bez względu na to, czy zagra, czy nie, Bayern musi wyjść i zrobić swoje, choćby Realowi mieli pomagać także szamani z całego świata. Awans musi być nasz!

14.04.2026 17:53

2

Nie wyobrażam sobie, żeby Jamal nie jechał na mundial. Tylko niech go kontuzje omijają szerokim łukiem.

13.04.2026 16:25

2

Bez względu na to, czy zagra, czy też nie, Bayern awansuje dalej ;)

13.04.2026 16:24

Wystarczy już "mądrości" Kahna.

13.04.2026 06:51

2

Tylko awans!

13.04.2026 06:49

2

W środę koncentracja będzie na najwyższym poziomie. Po awans, panowie!

12.04.2026 18:03

2

Mamy powody do dumy, drużynie należą się pochwały, ale słowa Karla są zrozumiałe. Jeszcze niczego tak naprawdę nie wygraliśmy. W środę trzeba zrobić kolejny krok w stronę finału Ligi Mistrzów, a nie będzie łatwo i przyjemnie. Awans jednak musi być nasz. Panowie, idźcie i zróbcie swoje!

12.04.2026 18:00

2

Piękna gra Bayernu, który zbytnio nie musiał się wysilać. Potwór z Bawarii grasuje! ;) Brawo, Leon, za historycznego gola!

12.04.2026 11:45

1

42-letni Dante z końcem bieżącej kampanii opuści szeregi OGC Nice i odwiesi piłkarskie buty na kołek. Jak ustaliło „L'Équipe”, Brazylijczyk rozpocznie pracę na stanowisku trenera rezerw Bayernu Monachium.

transfery.info/aktualnosci/42-letni-dante-rozpocznie-kariere-trenerska-dolaczy-do-wielkiego-klubu/270177

12.04.2026 11:42

1

Gra Bayernu jest niesamowita. Przysiadając do meczu, nie trzeba drżeć o wynik. Należą się brawa i pochwały. Drużyna rozpieściła nas i narobiła smaku. Dlatego miejmy nadzieję, że utrzyma ten poziom do końca maja i zasłuży na morze komplementów.

12.04.2026 11:41

1

Koniec i kropka. Nie ma co dalej na siłę wywoływać afery tam, gdzie jej nie ma.

12.04.2026 11:33

3

Brawo, ekipo! Pewne zwycięstwo, do tego historyczne gole! Oby tylko nic poważnego z Ito. Przed nami trzy mecze wagi ciężkiej. Dwa z nich możemy zremisować (Real, Stuttgart), jeden musimy wygrać (Bayer). Oczywiście teoretycznie, bo za każdym razem gramy o wszystko. Teraz trzeba myśleć o meczu z Realem. Nie będzie łatwo, oj nie będzie – mimo naszej kapitalnej formy, czuję lekki niepokój – ale musimy awansować!

Immer vorwärts, FC Bayern,
Deutscher Meister, Münchens Stolz!

11.04.2026 20:43

1

Ładnie Leon. Szkoda, że teraz był spalony.

11.04.2026 20:28

2

Guerreiro! ;)

11.04.2026 20:22

1

Dzięki bardzo, Jamal! Ndiaye dwunastym debiutantem :)

11.04.2026 20:17

1

Ech, oby nic poważnego z Ito... ;/

11.04.2026 20:00

1

Brawo, Jackson ;p

11.04.2026 19:58

1

Olise! Brawo, należało się za te gwizdy!

11.04.2026 19:47

GOALetzka!!! Bramka numer 102!!!

11.04.2026 19:46

1

Dobrze, że prowadzimy. Super, że Jamal strzelił bramkę. Nie gramy nic specjalnego, ale nikt tego nie oczekuje. Spora rotacja, a do tego każdy myślami mimo wszystko przy czekającym nas w środę spotkaniu. Wygrać najmniejszym nakładem sił i uniknąć kontuzji!

Mia San Mia!

11.04.2026 19:22

1

Kim teraz ofiarnie. Brawo!

11.04.2026 19:01

Aj, blisko!

11.04.2026 18:59

1

JAMAL!!!

11.04.2026 18:40

Coś czuję, że jeszcze go ujrzymy w Bayernie... Kim zostanie jeszcze na sezon, a po jego zakończeniu Monachijczycy ruszą po Nico.

11.04.2026 17:52

2

Z powodu lekkiego dyskomfortu w kolanie.

11.04.2026 17:51

2

Przez bardzo, ale to bardzo długi czas świat nie zobaczy lepszego bramkarza!

11.04.2026 17:37

Po zwycięstwo! Najlepiej w trybie ekonomicznym ;)

11.04.2026 17:35

Oby dzisiaj i w kolejnych meczach bez kontuzji!

11.04.2026 12:27

Dzisiaj Eleven ;)

11.04.2026 12:26

1

Miejsce Olise jest w Bayernie. Inni mogą podziwiać, zazdrościć i szukać sobie piłkarzy gdzie indziej.

10.04.2026 17:14

Znajdujący się na radarach wielu europejskich klubów Nico Schlotterbeck zdecydował się podpisać nową umowę z Borussią Dortmund. Porozumienie będzie obowiązywać do 30 czerwca 2031 roku.

10.04.2026 17:10

1

Jamal dużo cierpi w tym sezonie, ale miejmy nadzieję, że na mundialu i po nim, już w nowym sezonie, będzie czarował swoją grą.

10.04.2026 13:12

Dużo zdrowia i wielu trofeów na koniec sezonu!

10.04.2026 13:10

Po zwycięstwo!

10.04.2026 13:08

Wracaj szybko, Lennart!

10.04.2026 13:07

2

Po zwycięstwo!

09.04.2026 13:59

4

Może być lepszy i z pewnością będzie. Oby tylko kontuzje go omijały.

09.04.2026 13:58

1

Skandal i sytuacja absolutnie nie do obrony!

08.04.2026 21:28

transfery.info/aktualnosci/oficjalnie-tak-prezentuje-sie-nowy-herb-olympiqueu-marsylia-wideo/269923

08.04.2026 21:23

2

„Mundo Deportivo” przygotowało nawet specjalną żartobliwą scenkę. W karykaturalnym stylu przedstawiono zmartwionego Arbeloę, który mówi: „Cholera! A Marciniak ma kontuzję na mecz rewanżowy...”.

transfery.info/aktualnosci/w-katalonii-smieja-sie-z-realu-madryt-i-szymona-marciniaka/269880

08.04.2026 15:30

5

Arbeloa stwierdził: "Wchodzimy va banque, żeby tam wygrać". Ale będzie piękna katastrofa Realu za tydzień ;)

08.04.2026 15:29

1

Panowie, musicie awansować!

08.04.2026 09:48

2

Chłop jest niepoważny. Niech powie o karnym dla Bayernu, po którym Real straciłby resztki nadziei.

08.04.2026 09:47

1

Wspaniały mecz w naszym wykonaniu 💪

08.04.2026 06:55

2

Czysta jedynka dla Manuela!

08.04.2026 06:54

1

Czekamy na naszego magika. Trochę poczekamy, ale warto!

08.04.2026 00:04

6

Pięknie, panowie! Wielkie brawa na stojąco! 👏 Dawno nie przeżywałem tylu emocji w trakcie meczu. Trudo będzie usnąć, ale nie skarżę się, wręcz przeciwnie 😎

Można pisać rozprawki, co będzie zasadne. Ja zaś pozostawię na koniec słowa z naszego hymnu:

Ob Bundesliga, im Pokal oder Champions League,
Ja, gibt es denn was Schöneres als einen Bayern-Sieg? 🤩

07.04.2026 23:27