Komentarze użytkownika: wenthlon Strona 1

jako jedyny tutaj pomyślałem o strzelaniu 5 goli na mecz to znaczy że jestem znacznie bardziej pomysłowy niż wy

05.01.2013 17:10

albo inaczej, niech wrzuca ale tylko wtedy kiedy ta wrzutka będzie przemyślana tak jak teraz

05.01.2013 17:08

Jupp powinien powiedzieć Mullerowi żeby nie wrzucał piłki cały czas bo to jest nieskuteczne

05.01.2013 16:49

wcześniej Franck mógł bardziej zdecydowanie podejść z pressingiem do tego murzyna z prawej strony (lewej dla Riberego)

05.01.2013 16:46

nie chodzi mi o tą wrzutkę do Riberego choć ta też nie wyglądała źle

05.01.2013 16:41

to podanie Mandzukicia bodajże do Kroosa było bardzo dobre

05.01.2013 16:40

niepotrzebnie Mandżukić wszedł w pole karne w sytuacji kiedy Kroos znajdował się bardzo szeroko, mógł tym sprowokować bezsensowną zbyt długą wrzutką Kroosa

05.01.2013 16:38

zaraz mecz się zaczyna, nie umknie mi nawet najmniejszy błąd

05.01.2013 16:34

O czym my w ogóle pierdolimy? Przecież piłka nożna to gra zespołowa i to zespół ma wygrywać i strzelać jak najwięcej goli. O to chodzi w futbolu. Wbijcie to sobie do głowy.

05.01.2013 16:31

ważne żeby powoli was uświadamiać

05.01.2013 16:29

Messi też strzelił w jednym meczu 5 goli ale że zrobił to tylko raz to świadczy o jego słabości

05.01.2013 16:26

gdybym ja raz strzelił 5 goli to dopilnowałbym żeby zdarzało się to w każdym meczu

05.01.2013 16:24

strzela gola zaledwie co 57 minut, to nie jest jakiś super rewelacyjny wynik, to mniej niż 2 gole na mecz, a nie dawno zdarzył się mecz w którym Falcao strzelił aż 5 goli

05.01.2013 16:21

Moje motto: "Zawsze szukać jak najlepszych rozwiązań".

05.01.2013 16:10

Jeśli ktoś uważa że Messi jest najlepszy tylko dlatego że strzela najwięcej bramek, to trzeba sprawdzić dlaczego strzela tyle bramek oraz stwierdzić czy to rzeczywiście jest takie ważne.

05.01.2013 16:07

na to żeby stwierdzić kto jest najlepszym piłkarzem potrzebne są długie obserwacje

05.01.2013 16:04

weź nie pierdol, nie gram w fifę cieciu ani w nic takiego pierdolony ignorancie

05.01.2013 16:00

Lepiej zastanówcie się, czy naprawdę chcecie wiedzieć, kto według mnie jest najlepszym piłkarzem, bo możecie być zszokowani i wasz dotychczasowy światopogląd całkiem runie.

05.01.2013 15:57

no to powiem

05.01.2013 15:53

czy na pewno chcesz wiedzieć? możesz doznać szoku po którym nic nie będzie dla ciebie takie jakim było do tej pory

05.01.2013 15:47

seb455
Ronaldo nie

05.01.2013 15:33

ortodoksyjni fani Messiego mogą uważać że jest najlepszym piłkarzem ale opozycja uważa to za spore nadużycie gdyż futbol to zdecydowanie bardziej złożona gra

05.01.2013 15:28

Shaq też się rozkręca, strzelił już dwie bramki głową mimo że ma 169 cm zaledwie.

05.01.2013 15:25

Od razu mówię, NIE JESTEM FANEM MESSIEGO, dlatego też uważam że Shaqiri może być lepszą fałszywą 9 niż przereklamowany Argentyńczyk. Shaqiri podobnie jak Messi uderza lewą nogą, ale ewidentnie widać że ma zdecydowanie silniejszy strzał.

05.01.2013 15:09

Shaq powinien zostać fałszywą dziewiątką. Ta jedna korekta całkowicie odmieni naszą grę.

05.01.2013 14:40

Neymar mógłby grać chyba tylko na pozycji Riberego, bo na żadną inną nie pasuje. To taki sam typ zawodnika, z tym że jest zdecydowanie słabszy od Francka.

05.01.2013 14:29

Neymar to dobry zawodnik, będzie wzmocnieniem dla każdej drużyny. Oprócz Bayernu.

05.01.2013 14:24

pisałem niejednokrotnie że większość wrzutek jest bezsensownych, nie dochodzą one do napastników i to jest pierwsze do zmiany

04.01.2013 15:10

trzeba przede wszystkim parę rzeczy pozmieniać w ofensywie, w ten sposób żeby defensywa nie ucierpiała

04.01.2013 15:07

tak naprawdę wystarczy porównać grę Barcelony z naszą i od razu widać co należy poprawić

04.01.2013 14:32

odnośnie naszej gry to moim rewelacyjnym pomysłem jest Shaqiri jako fałszywa 9 tak jak Messi w Barcelonie, w ten sposób można najlepiej wykorzystać jego potencjał gdyż ma bardzo dobry strzał i rozgrywa pięknie

04.01.2013 13:33

głównym jego atutem jest wzrost (196 cm) i to dlatego go pozyskaliśmy

04.01.2013 13:21

Skoro nie można dzielić się opiniami na temat gry to może powinna zostać zlikwidowana możliwość komentowania.

04.01.2013 13:16

Luiz Gustavo strzelił dwie piękne bramki ze Stuttgartem i Werderem oraz mniej piękną z Fortuną Dusseldorf. Co się z nim stało?

Chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz.
To pokazuje jak ważny jest obecnie futbol. Tu się zaczyna pompować ogromne pieniądze. Czujecie to?

03.01.2013 20:49

dobra dajcie spokój MIA SAN MIA pozdro

03.01.2013 20:37

tutaj możecie oficjalnie polubić Bayern

03.01.2013 20:20

"Hitlerowcy" mają więcej fanów niż ubóstwiana przez wszystkich Barcelona. Jak to możliwe?

03.01.2013 19:36

Moim zdaniem większość z was kompletnie nie wiem na czym stoimy. W ubiegłym sezonie Jupp był do zwolnienia a teraz jest najlepszym trenerem na świecie. Dla mnie takie myślenie jest kompletnie bez sensu. Trzeba zwracać uwagę na konkrety, na to co się dzieje na boisku. To jest najważniejsze.

03.01.2013 18:35

Dajcie spokój, może i papież jest Niemcem, ale i tak najbardziej z religią katolicką kojarzą się Włochy. Bawaria jest dużo bardziej uniwersalna.

03.01.2013 17:45

Oktoberfest?

03.01.2013 17:36

najbliżej strzelenia nasi piłkarze byli właśnie po strzałach zza pola karnego choć można całkiem zmienić grę

a ty tylko bełkotać potrafisz

03.01.2013 17:33

Takie państwa jak Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Austria, Słowenia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Serbia, Albania, Macedonia, Kosowo, Bułgaria i Turcja powinny kibicować Bayernowi

03.01.2013 17:31

cała wschodnia Europa powinna kibicować Bayernowi

03.01.2013 17:20

Trzeba promować Bayern w Polsce. Nie rozumiem dlaczego wielu Polaków kibicuje takim klubom, jak Real czy Manchester. Przecież Monachium znajduje się znacznie bliżej.

03.01.2013 16:41

taki klub jak Bayern musi wygrywać wszystko, zwłaszcza kiedy ja go wybrałem do kibicowania

03.01.2013 16:10

Zmniejszenie liczby wrzutek i zwiększenie liczby strzałów to absolutnie minimum jakiego wymagam. Zmian mogłoby być jednak więcej.

03.01.2013 16:03

skoro Kroos mógł zostać kiedyś wypożyczony to Canowi również nie zaszkodziłoby to

02.01.2013 22:44

mam nadzieję że będzie często uderzał zza pola karnego i rzadko wrzucał

02.01.2013 16:45

Apeluję: więcej strzałów, mniej wrzutek.

02.01.2013 16:38

Poza tym przeanalizowałem tylko piętnaście minut drugiej połowy. Muszę to dokończyć. Na pewno znajdę po drodze sporo mankamentów.
61 minuta dobra akcja zepsuta przez Alabę
62 minuta próba szybkiego rozegrania ataku kompletnie nieudana, zakończona faulem Gomeza na Brouwersie
63 minuta zbyt mocna wrzutka Mullera do Gomeza
66 minuta Shaqiri mógł uderzać zza pola karnego ale niestety tego nie uczynił, w zamian podał na prawo do Lahma który całkowicie zepsuł tę akcję
69 minuta bezsensowna wrzutka Kroosa
72 minuta w jednej akcji aż trzy strzały: najpierw Dante głową po dośrodkowaniu Kroosa z rzutu rożnego, potem dobitka Riberego z dystansu i na sam koniec wrzutka Mullera do Shaqiriego, jednak strzał Xherdana jest zablokowany
72 minuta to świetne podanie Lahma, niczym to Kroosa z 48 minuty, mogłaby być to dobra akcja gdyby Riberemu udało się przedryblować jednego z zawodników z Gladbach, akurat teraz mu nie wyszło kiedy akcja wyglądała sensownie gdyż miał wiele opcji w polu karnym, co za pech
73 minuta MIMO ŻE AKCJA TYPOWA, NA CHAMA, CZYTELNA to Gomez znalazł się w świetnej sytuacji ale tragicznie ją zakończył nie trafiając w piłkę, TO NIE JEST AKCJA KTÓRA MOGŁABY SIĘ PODOBAĆ ale i tak powinien paść gol
75 minuta rzadko zdarzają się Kroosowi takie kiksy jak ten przy nieudanym uderzeniu zza pola karnego
77 minuta ta wrzutka to moment słabości Riberego
81 minuta kolejna bezsensowna wrzutka, tym razem Lahm
82 minuta dobra decyzja Riberego ale strzał niecelny
83 minuta tym razem nie potrzebnie wrzucał piłkę Shaqiri
85 minuta Lahm niepotrzebnie wrzuca piłkę w pole karne
88 minuta Ribery wywalczył rzut rożny dzięki bezsensownej wrzutce
89 minuta Kroos uderza zza pola karnego ale nieczysto
89 minuta niewiele brakowało a Gomez znalazłby się w świetnej sytuacji po podaniu Kroosa, choć akcja brzydka
90 minuta rozpaczliwa wrzutka w pole karne Shaqa, moim zdaniem bezsensowna
90 minuta Gomez kopnął piłkę w kierunku Riberego (Ribery był tak ustawiony że podanie do niego było niemożliwe), dzięki czemu Gladbach odzyskuje piłkę i przeprowadza jeden z nielicznych kontrataków, na szczęście strzał Ruppa został zablokowany przez Alabę
92 minuta Ribery mógł uderzać zza pola karnego, dlaczego tego nie zrobił?
92 minuta Lahm wrzuca piłkę w pole karne, była to jednak wrzutka bezsensowna
92 minuta FANTASTYCZNA AKCJA (szkoda że w całym meczu bardzo mało było takich) Lahm zbiega z piłką do środka i podaje prostopadle Kroosowi a ten dośrodkowuje płasko po ziemi, Gomez jednak nie trafia tak jak w 73 minucie

Co tu dużo mówić. Nasza gra była w tym meczu czytelna, bezsensowna i byle jaka. Dobrych akcji było jak na lekarstwo. Dlatego straciliśmy 2 punkty.

02.01.2013 16:16

Parę punktów jednak straciliśmy. Można było tego uniknąć.

02.01.2013 14:51

były dwie akcje które mi się spodobały, jedna to ta o której ciągle piszę w 48 minucie (dokładnie 47:36) a druga to ta z 50 minuty, długie podanie Boatenga, zgranie głową Mullera do Mandżukicia, ten oddaje do Mullera a Muller podaje do Riberego, sędziowie widzą jednak spalonego którego jak pokazuje powtórka nie było

02.01.2013 07:24

Oto moja analiza drugiej połowy meczu z Moenchengladbach (nie mam czasu na analizę pierwszej):
46 minuta wrzutka Davida Alaby w poszukiwaniu Mandżukicie - pomysł niezły, wykonanie tragiczne
47 minuta słaby i niepotrzebny strzał Schweinsteigera z około 25 metrów
48 minuta niepotrzebne długie podanie Dante w kierunku Mullera, kończy się to stratą piłki choć po dwóch sekundach od tej straty i tak piłka wraca do naszych zawodników
48 minuta Shaqiri traci piłkę przez brak koncentracji
48 minuta fantastyczna akcja, przerzut Kroosa do wbiegającego z prawej strony i natychmiastowe dośrodkowanie do Mandżukicia, który oddaje Mullerowi a ten wystawia na strzał Schweiniemu
49 minuta rozgrywamy akcję lewą stroną, kończy się ona jednak po stracie Riberego który próbował dryblować, moim zdaniem niepotrzebnie, można było wycofać piłkę do Kroosa i zagrać akcję dokładnie tak samo jak w 47:36 czyli przerzucić do wbiegającego z prawej strony Lahma
50 minuta fantastyczna akcja, długie podanie Boatenga, zgranie głową Mullera do Mandżukicia, ten oddaje do Mullera a Muller podaje do Riberego, sędziowie widzą jednak spalonego którego jak pokazuje powtórka nie było
51 minuta zablokowana wrzutka Alaby, według mnie niepotrzebna, mógł wycofać piłkę do Kroosa a ten mógł ją przerzucić do wbiegającego z prawej strony Lahma, tak jak w 47:36
51 minuta niecierpliwość Lahma, który próbował przerzucić piłkę na lewą stronę do Riberego ale podanie zostało przerwane przez jednego z zawodników M'Gladbach
52 minuta znowu pchamy się lewym skrzydłem, wrzutka Shaqiriego w kierunku Mandzukicia zostaje przerwana przez środkowego obrońcę M'Gladbach stojącego przed Mandżukiciem
53 minuta słabe podanie Kroosa do wbiegającego z lewej strony Riberego
53 minuta znowu pchamy się lewą stroną, Ribery choć ogrywa dwóch zawodników to zostaje powstrzymany przez następnego, to kolejny przykład braku pomysłu na grę naszego zespołu
55 minuta zepsuta akcja przez Alabę który zamiast przerzucać do Mullera, podaje do Riberego a ten w gąszczu zawodników M'Gladbach traci piłkę
55 minuta znowu pchamy się lewą stroną, wrzutka Shaqiriego zostaje zablokowana
55 minuta dośrodkowanie Shaqa z rzutu rożnego i bardzo blisko strzelenia bramki jest Dante, strzał głową jednak jest niecelny
56 minuta przerwa w grze po brutalnym faulu Dantego
57 minuta wchodzi Gomez
58 minuta tym razem dla odmiany Ribery próbuje prawą stroną, mija jednego z przeciwników ale jego wrzutka prawdopodobnie do Mandżukicia bardzo niecelna bo też Mandżukić pobiegł w prawą stronę zamiast w lewą, gdyby pobiegł w lewą to wrzutka Riberego mogłaby być celna
59 minuta (gol) pchamy się środkiem, akcja kończy się zamieszaniem po którym jeden z zawodników M'Gladbach próbował wycofać piłkę ale przejął ją po drodze Shaqiri i strzelił tuż obok lewego słupka

Teraz idę spać. Zdążyłem przeanalizować zaledwie 15 minut i znalazłem sporo błędów w naszej grze. Przede wszystkim pchaliśmy się ciągle do przodu zamiast poprzerzucać tą piłkę z jednej na drugą stronę, tak jak w 47:36. Ta akcja jest dobrym punktem odniesienia. Zdecydowanie za mało takich mieliśmy w tym meczu.

01.01.2013 23:11

jak dla mnie to nasza gra jest w 100% improwizacją a to niedobrze, w meczu z Moenchengladbach było to widać, takich akcji jak ta w 47:36 po podaniu Kroosa do Lahma i natychmiastowego dośrodkowania było jak na lekarstwo

01.01.2013 21:58

też tak sądzę, Henry na pewno byłby wzmocnieniem dla Arsenalu

01.01.2013 21:47

naszym jedynym problemem jest Heynckes który nie ma pomysłu na grę a to się już kilkakrotnie zemściło

01.01.2013 21:41

Arteta wypada zdecydowanie najlepiej ze środkowych pomocników Arsenalu, strzela bramki, odbiera często piłkę przeciwnikom ale nie mogę powiedzieć żeby był lepszy od Martineza. Natomiast Wilshere z Cazorlą wydają się być zdecydowani słabsi od Schweinsteigera i Kroosa.

01.01.2013 21:05

7:3 o kurczątko

29.12.2012 20:47

O ile się nie mylę, w Wolfsburgu gra Naldo i jest on środkowym obrońcą. Dlaczego nie ma go w tym rankingu? Poza tym Stranzl strzelił już 3 gole więc chyba mógłby być wyżej, skoro Dante z Hummelsem trafiali zaledwie po jednym razie.

25.12.2012 22:27

Z tym Lewandowskim w MU to najprawdopodobniej plotki. Ferguson ma przecież Van Persiego, Rooneya i Hernandeza. Po co miałby sprowadzać Lewandowskiego? Ja jakoś nie potrafię znaleźć odpowiedzi na to pytanie.

21.12.2012 12:35

Lazio raczej nie należy do faworytów LE

20.12.2012 18:24

Jedyną istotną różnicą pomiędzy Bayernem i Arsenalem jest skuteczność. Arsenal to drużyna którą dobrze się ogląda, bo szybko wymienia podania, stwarza sobie sporo sytuacji. Kanonierzy robią naprawdę dobre wrażenie. Niestety dla nich, to trochę za mało. W piłce nożnej liczą się bramki. Wygrywają ci co je strzelają i nie tracą. Najistotniejsze jest zawsze to co się dzieje pod bramkami, to jest decydujące.

20.12.2012 13:51

Arsenal to taka drużyna która optycznie może dominować, stworzyć wiele sytuacji ale nic im to zazwyczaj nie daje

20.12.2012 13:07

oni mają środek pola który szybko klepie ale my mamy środek pola który strzela bramki

20.12.2012 13:05