DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 262

Każdy piłkarz Bayernu ma różne podejście do osoby Javi'ego: jeden mówi, że jest otwarty na ludzi, a drugi że trochę zamknięty :) FCB!

10.09.2012 11:13

Ciekawostka: Były klub Martineza (Osasuna) żąda kasy od Bayernu -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/javi-martinez-ossasuna-pamplona-fordert-800000-euro-bayern-muenchen-2496767.html

10.09.2012 11:10

A ja jeszcze dodam, że rezerwy Barcelony grają w 2 lidze hiszpańskiej... FCB!

08.09.2012 20:17

Tak poza tematem to na Polsacie Sport (studio przed meczem Czarnogóra - Polska) trochę się oberwało trójce z BVB, a szczególnie Piszczkowi i to od kogo od Kowalczyka heh... FCB!

07.09.2012 18:31

No lepszy komentarz Kołtonia niż Borka, który byłby uszczypliwy w stosunku do Bayernu :) FCB!

07.09.2012 13:52

Ciekawostka: Bastian chwali Javi'ego -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/fc-bayern-martinez-lobt-schweinsteiger_30801

07.09.2012 13:05

Czas Hiszpana jeszcze nadejdzie... FCB!

06.09.2012 15:00

Pozycje ataku Bayern ma tak obsadzoną, że przez kilka lat na pewno nie zagra w Monachium o ile wogle zagra, a wg mnie to nie klub dla niego (lepiej niech gra tam, gdzie gra niż miałby grzać ławę)... FCB!

06.09.2012 11:56

Mam nadzieję, że Bayern w tym sezonie będzie miał więcej atutów niż BVB... FCB!

05.09.2012 16:16

Tymo odejdzie po zakończeniu sezonu lub w jego trakcie w zimie to Weiser powinien zająć jego miejsce... FCB!

05.09.2012 16:14

No niestety kariery w Bayernie nie zrobi, dlatego lepiej dla niego będzie jak zostanie w Bremie... FCB!

05.09.2012 16:10

Barcelona to powinna być wzorem dla wszystkich klubów jak się szkoli wychowanków, bo to jest naprawdę godne podziwu... FCB!

04.09.2012 21:14

Ciekawostka: Karl-Heinz nie boi się ruchu ze strony Athletic, bo transfer Hiszpana był zgodny z prawem -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/rummenigge-keine-angst-vor-athletic-klage_30704

04.09.2012 14:12

No tak tylko nie wiadomo czy po takiej przerwie będzie strzelał tyle bramek co w tamtym sezonie... FCB!

04.09.2012 12:32

Trudno na pewno Gomezowi będzie tak wejść z marszu do pierwszego składu i zdaje sobie na pewno z tego sprawę... FCB!

04.09.2012 12:26

Niech się prezydent Athletic zajmie swoim klubem, bo będą z taką grą klubu walczyć o utrzymanie za niedługo... FCB!

04.09.2012 11:56

Ciekawostka: Prezydent Athletic chce pozwać Bayern -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/bilbao-praesident-urrutia-will-bayern-verklagen-2487030.html

03.09.2012 14:22

Nie spodziewajmy się w każdym meczu takiej gry jak wczoraj, ale kolejny mecz z Mainz to liczę na pewne zwycięstwo (jakieś 2-0, choć może być podobnie jak z Furth, że się trochę pomęczą)... FCB!

03.09.2012 11:21

Może bardziej kontrowersyjne jest to, że 40 mln to kwota za piłkarza defensywnego niż ofensywnego, które jest mało spotykane, ale widać Bayern chciał tak postąpić, bo może to zmobilizuje cała drużynę do takiej gry jak dziś... FCB!

02.09.2012 22:21

Martinez od początku wiedział jaka jest rywalizacja w Bayernie, bo inaczej to pewnie został by w Athletic, a sam chciał tego transferu (chce grać u boku jednych z najlepszych piłkarzy by stawać się lepszym piłkarzem) jak i Bayern (sezon długi i pewnie nie raz skorzysta z niego Jupp)... FCB!

02.09.2012 22:07

Lascah lepsze takie zmartwienie Juppa niż to jakby nie miał kim grać :) FCB!

02.09.2012 19:46

Największym atutem w tym sezonie Bayernu będzie to jakich piłkarzy ma w pierwszej 11, a jakich na ławce i to jest bardzo motywujące :) FCB!

02.09.2012 19:39

I oby więcej takiej gry i wyniku :) FCB!

02.09.2012 19:30

Co za pierwsza połowa Bayernu, te 3 bramki jak na razie miazga, a szczególnie bramka Luiza i bardzo ładna też Toniego i byle tak dalej Bawarczycy :) FCB!

02.09.2012 18:19

Tak Sobiech gra i zaliczył bramkę na 2-0 dla H96... FCB!

02.09.2012 16:27

Ważne, żeby zainkasować trzy punkty, a ile będzie to już dla mnie drugorzędna sprawa :) FCB!

02.09.2012 10:32

Powoli zacznie się przyzwyczajać i jak jest otwarty do ludzi to dużego problemu mieć nie będzie :) FCB!

02.09.2012 10:26

Muszą coś zacząć wygrywać, bo na remisach daleko nie zajadą jeśli myślą o awansie... FCB!

01.09.2012 11:44

Fenomen Falcao :) FCB!

31.08.2012 21:05

Ciekawostka: Pomimo kupna Martineza, Tymo pozostanie w Bayernie przynajmniej do przerwy zimowej -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/trotz-martinez-tymoshchuk-bleibt-bei-bayern_30604

31.08.2012 14:16

Po wypowiedziach piłkarza czuć trochę zdezorientowanie, no ale cóż się dziwić nowy kraj, nowy język (wszystko nowe jakby zaczynał wszystko od nowa) :) FCB!

31.08.2012 11:41

Pewnie chodzi o Tymo... FCB!

31.08.2012 10:39

Pewnie zaangażowania BVB nie zabraknie, ale jeśli w tamtym roku mieli taką grupę, że wszystkie drużyny miały szanse na wyjście to w tym roku już tak różowo nie jest (City i Real nie dadzą szans wg mnie BVB)... FCB!

31.08.2012 10:33

Borek ma w jednym racje, że piłkarze w polskiej lidze dostają dużą kasę jak na nasze warunki, a tak naprawdę to widać co robią na treningach (nic!) zamiast ciężko pracować, a pózniej to wychodzi w takich meczach jak dziś... FCB!

30.08.2012 22:43

Bardzo dobre losowanie dla Bayernu i grupa jak najbardziej w zasięgu, bo inne miejsce niż pierwsze będzie "małą" niespodzianką, a jeśli chodzi o BVB (nie chce być złośliwy) no to swoją grę w LM wg mnie zakończą na fazie grupowej, bo nawet jeśli miałbym znaleść jakieś pozytywy to ich po prostu za bardzo nie ma... FCB!

30.08.2012 19:59

Dobrze, że Jupp zna język hiszpański oraz kilku piłkarzy to sobie z nimi pogada dopóki się nie nauczy niemieckiego :) FCB!

30.08.2012 15:33

Trzeba dać mu czas, bo nie ma nic od razu to tak samo jest z jakąkolwiek drużyną, która chce osiągać sukcesy (czas plus ciężka praca)... FCB!

30.08.2012 14:57

Przytoczę komentarz jednego z kibiców Athletic odnośnie transferu Martineza do Bayernu (aż śmiać się chcę heh): " Bayern zlamał zasady FIFA/UEFA i bez zgody klubu negocjowal z zawodnikiem ktory ma wazny kontrakt.....zasady UEFA/FIFA jak rowniez warunki kontraktu zlamal tez Javi Martinez udajac sie na badania bez zgody swojego pracodawcy i podpisujac umowe bez wplacenia wczesniej klauzuli odstepnego co jest zawarte w jego kontrakcie.... Mam nadzieje ze Athletic zglosi sprawe do UEFA/FIFA i Bayernek jak rowniez Javi Martinez dostana to na co zasluzyli :)......sprawa z powodztwa cywilnego tez bedzie w jak najlepszym guscie bo dodatkowa kasa z odszkodowania sie przyda ;D...." i na koniec Athletic sam nalegał, żeby stosować prawo do którego nie chciał się sam ustosunkować (żenada)... FCB!

30.08.2012 13:30

Przytoczę komentarz jednego z kibiców Athletic odnośnie transferu Martineza do Bayernu (aż śmiać się chcę heh): " Bayern zlamał zasady FIFA/UEFA i bez zgody klubu negocjowal z zawodnikiem ktory ma wazny kontrakt.....zasady UEFA/FIFA jak rowniez warunki kontraktu zlamal tez Javi Martinez udajac sie na badania bez zgody swojego pracodawcy i podpisujac umowe bez wplacenia wczesniej klauzuli odstepnego co jest zawarte w jego kontrakcie.... Mam nadzieje ze Athletic zglosi sprawe do UEFA/FIFA i Bayernek jak rowniez Javi Martinez dostana to na co zasluzyli :)......sprawa z powodztwa cywilnego tez bedzie w jak najlepszym guscie bo dodatkowa kasa z odszkodowania sie przyda ;D...." i na koniec Athletic sam nalegał, żeby stosować prawo do którego nie chciał się sam ustosunkować (żenada)... FCB!

30.08.2012 13:29

Zdjęcia z konferencji prasowej Bayernu z udziałem Martineza (widać po Hiszpanie, że jest bardzo zadowolony, że transfer w końcu się udał) -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/javi-martinez-bayern-pressekonferenz-arena-besichtigung-fotostrecke-meta-2481433.html

30.08.2012 13:09

Ciekawostka: Martinez zasilił Bayern, Tymo może odejść jeśli będzie oferta -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/keiner-verlaesst-bayern-ausser-will-meta-2481403.html

30.08.2012 12:56

Ciekawostka: Javi wrócił już do Monachium -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/martinez-schon-wieder-zurueck-muenchen-meta-2480612.html

29.08.2012 23:25

Heh Real jedzie na razie po Barcelonie jak po maśle... FCB!

29.08.2012 22:55

Nie pamiętam tak przedłużającego się transferu i każdy im bliżej końca okienka wątpił w to (powoli stawało się to denerwujące), że się uda no ale Bayern postawił na swoim :) FCB!

29.08.2012 20:00

Przez kilkadziesiąt tygodni mieliśmy próbkę, że jeśli Bayern uprze się na jakiegoś zawodnika to go będzie miał (taka mała "nauczka" na przyszłość, żeby więcej interesów z prezesem klubu z Bilbao nie robić), a to dzięki bardzo dobrej pracy całego zarządu, który walczył do końca i się "grózb" ze strony Athletic nie przestraszył m.in że Bayern nie gra fair play itp. Niech Javi pokaże w Bayernie wszystkie swoje piłkarskie atuty jakie posiada :) FCB!

29.08.2012 18:41

Spotkanie Martineza w hiszpańskim związku w Madrycie zakończyło się pomyślnie... FCB!

29.08.2012 16:07

Z tego co wiem to Martinez nie został powołany do szerokiej kadry na mecz LE z HJK i trenował do tej pory indywidualnie by zachować formę, więc nie wiem dlaczego klub miałby nałożyć karę na niego jak jest cały czas odsuwany od składu, a Athletic niczym obóz koncentracyjny, że piłkarz musiał w nocy przylecieć prywatnym samolotem... FCB!

29.08.2012 13:10

Musi być zdrowa rywalizacja i dobrze, że Mario II jest piłkarzem Bayernu... FCB!

29.08.2012 12:23

Ciekawostka: Martinez wyleciał do Bilbao w celu załatwiania dalszych spraw -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/javi-martinez-fc-bayern-muenchen-wechsel-news-mittwoch-meta-2479763.html

29.08.2012 10:54

Fajnie się patrzy na takie zdjęcia i to jest mocna więz Bayernu, która zawsze będzie mocna :) FCB!

29.08.2012 09:05

Ciekawostka: Martinez znów nie łapie się w szerokiej kadrze na mecz LE z HJK - To jest jakaś paranoja tu nie gra z zespołem, a z drugiej strony nic się nawet nie ruszyło, bo cisza (znów prawdopodobnie trenował indywidualnie) -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/bayern-javi-martinez-transfer-news-entwicklungen-2478347.html

28.08.2012 17:35

To tylko pokazuje, że piłkarz swoje dobry przekłada na dobry drużyny, a mało jest takich piłkarzy :) FCB!

28.08.2012 16:12

Ciekawostka: Decyzja ws. Martineza w ciągu kilku godzin ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/martinez-entscheidung-in-den-kommenden-stunden_30462

28.08.2012 16:04

Nawet jeśli tak jest to czego w końcu tego prezes klubu nie zaakceptuje (zwleka z tym jakby jeszcze to coś miało mu dać) i nadal ma nadzieję, że Martinez zostanie i widocznie chce postawić na swoim oraz szukał by jakiś rozwiązań po jego odejściu, a jakoś chyba tego nie robi... FCB!

28.08.2012 13:07

Racja to tak samo "prezesik" Bilbao mógł stanowczo powiedzieć "nie" i Bayern by się z nim nie użerał, a nie wymyślać, że Martinez jest przyszłością klubu (chore melodie) itp., bo jakby tak było to po co Bielsa odsuwał by go od składu jak stanowi ważną część zespołu ? A potem wprowadzi Hiszpana jakby nigdy nic heh to fajnie się u nim szanuje zawodników (ze 4 mecze ma już w plecy)... FCB!

28.08.2012 12:40

Takich ludzi jak Hopfner, Uli czy Karl-Heinz się szanuję, to kawał historii Bayernu :) FCB!

28.08.2012 11:33

Taktyka widzę klubu z Bilbao do piątku to "gra na czas" i jak nawet Bayern się będzie z nimi kontaktował to palcem nie ruszą jak do tej pory - "Martinez, albo nikt" jak daliśmy sobie radę przez tyle sezonów z Tymo to jeszcze rok damy, a Bayern niech robi dalej co robi chociaż szansę są znikome wg mnie, a jak teraz odpuszczą to "prezesik" będzie się turlał po dywanie w swoim gabinecie, jak oni są uparci do końca to niech Bayern też będzie... FCB!

28.08.2012 11:18

Na TM widzę, że nagle pojawiło się zainteresowanie Bayernu piłkarzem ofensywnym Marco Fabian z Guadalajara - 23 l (12 %) pewnie znów coś wymyślili... FCB!

27.08.2012 22:36

Już drugi raz na pewno się nie będą z nimi męczyć, bo widać efekty do dziś i oby jako tako to poszło i można podziękować za bardzo "miłą" ;p współprace z prezesem klubu z Bilbao... FCB!

27.08.2012 22:15

Z ciekawości sprawdzałem i Martineza znów nie ma w meczowej kadrze na mecz z Atletico, który trenował osobno i nie poleciał do Madrytu... FCB!

27.08.2012 21:38

Jak wszyscy wyzdrowieją to składzik Bayern będzie miał jak się patrzy (na pewno lepszy niż w tamtym sezonie) :) FCB!

27.08.2012 14:59

Ja bardziej od Ciebie mam też co innego na głowie niż Ty i jak jesteś taki ciekawy to trzeba było lecieć do Monachium i zobaczyć czy przyleciał... FCB!

27.08.2012 14:48

Mandzu popatrz na siebie czy Ty czasem nie irytujesz pewne osoby swoimi komentarzami... FCB!

27.08.2012 14:41

Ciekawostka: Fajne Audi w takim razie czekało by na przylot Hiszpana -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/martinez-news-heute-grosse-tag-meta-2476778.html

27.08.2012 13:27

To teraz będę wiedział na przyszłość... FCB!

27.08.2012 12:33

Jakbyś nie zauważył nie tylko ja to robię, ale widzę że się zawsze musisz mnie czepić i nie wiem jakiś problem masz z tym, bo już nie wiem ? FCB!

27.08.2012 12:27

Ciekawostka: Martinez prawdopodobnie wyleciał już do Monachium -> http://fcbayern.pl/news/LIVE-Martinez-w-drodze-do-Monachium-960

27.08.2012 12:22

Czytałem, że w ciągu dnia są dwa samoloty z Bilbao do Monachium, a następny gdzieś po 14 chyba... FCB!

27.08.2012 11:18

Od początku Brazylijczyk wiedział czego chce przechodząc do Bayernu :) FCB!

27.08.2012 11:00

No dla Bayernu to pewnie dobrze, bo jak kupują następce Martineza to oznacza to tylko jedno... FCB!

27.08.2012 09:51

Słowa prezesa klubu Athletic dla lokalnej gazety, a szczególnie ostatnie zdanie: "Mam nadzieję, że wszyscy po zakończeniu całej tej sytuacji będą zadowoleni, łącznie z samym zawodnikiem" zwiastują chyba w końcu koniec szopki ze strony klubu z Bilbao... FCB!

26.08.2012 17:22

To właśnie widać jak się Schuster zna jeśli Martinez przypomina mu Tymo, tylko ciekawe dlaczego Bayern aż tak chce Hiszpana, a wcześniej Barcelona (na TM coś się ruszyło do góry)... FCB!

26.08.2012 12:35

Widać, że Chorwat powoli staje się prawdziwą konkurencją dla Gomeza i chyba o to chodziło... FCB!

26.08.2012 11:19

Słowa włodarza BVB w tym przypadku mogą mieć wiele racji: "Urrutia chce pokazać dumę Basków. Jednak im bliżej 31 sierpnia to weźmie 40 milionów." - dodał Watzke... FCB!

26.08.2012 10:42

Moim zdaniem to plotka, bo czytałem co innego właśnie że nie ma żadnego planu B tylko albo Martinez albo zostaje tak jak jest i nie kwestionuje talentu Serba, ale tu potrzeba piłkarza bardziej ogranego (na teraz) i jakby nie było doświadczonego, a Martinez to ma... FCB!

25.08.2012 22:19

Ciekawe skąd się wzięło na TM nagłe zainteresowanie Serbem z Fiorentiny może do rezerw oraz nie ma planu B jeśli transfer Martineza nie dojdzie do skutku -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/sammer-kein-plan-b-martinez-meta-2474767.html

25.08.2012 18:33

Ciekawostka: Bayern zainteresowany Serbem z Fiorentiny (Matija Nastasic, obrońca, 19 l i to nie jest plan B w razie braku kupna Hiszpana) ? FCB!

25.08.2012 18:17

Pierwsza połowa oporna ze strony Bayernu, no ale w drugiej już wszystko puściło i tak jak miało być wygrana :) FCB!

25.08.2012 18:03

Ciekawostka (poza tematem): Nie tylko Martinez gotowy do transferu, ale też Llorente który porozumiał się z Juve -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/bilbao-llorente-zieht-es-nach-italien_30387

25.08.2012 14:29

Ciekawostka: Wg włodarza BVB Joachima Watzke, prezydent klubu z Bilbao przełamie się i dojdzie w końcu do transferu -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/javi-martinez-bilbao-boss-wird-diese-millionen-nehmen-meta-2474702.html

25.08.2012 13:33

Ciekawostka: Van Buyten chciałby zakończyć karierę w Bayernie -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/van-buyten-karrierende-in-munchen_30385

25.08.2012 12:59

Przydało by się rozpocząć sezon w wielkim hukiem, żeby pokazać innym że Bayern wkracza do akcji i takiej gry oczekuje... FCB!

25.08.2012 11:53

Coraz ciekawiej się robi najpierw adwokaci Bayernu, a teraz rodzice Hiszpana no i oby miało to pozytywny finał, bo ja nie rozumiem trzymania kogoś na siłę i zgadzam się z poprzednikami, że transfer może być przeprowadzony w ostatniej chwili (Martinez już pewnie sobie nie wyobraża gry w Bilbao po różnych incydentach)... FCB!

25.08.2012 11:37

Przytoczę użytkownika cayman - 40 mln (w zasadzie 30 bo 10 odstąpi Martinez )" - a nawet 25 bo "piątaka" dorzuci adidas... FCB!

24.08.2012 22:43

No jak zawsze BVB wygra fartem, ale cóż zrobić... FCB!

24.08.2012 22:22

Bayern musi patrzeć na swój styl gry, wyniki w tym sezonie, a nie czekać na niepowodzenia rywala bo to tym bardziej dekoncentruje... FCB!

24.08.2012 22:17

Oooo i klops 1-1... FCB!

24.08.2012 22:12

40 mln to łączna suma transferu, a Bayern za Martineza 25 mln daje plus 15 mln (inne środki finansowe spoza klubu można powiedzieć) to chyba łatwo zrozumieć... FCB!

24.08.2012 22:05

Kazdy juz pewnie zmeczony jest tym tematem, ale przyszly tydzien wyjasni wszystko i nadal jakas nadzieja sie tli, bo rewelacji jakos w srodku pola nie ma (widac pewna niestabilnosc)

24.08.2012 20:33

I takie nastawienie się podoba i oby go nie zabrakło przez cały długi sezon :) FCB!

24.08.2012 18:18

Ciekawostka: Powrót na szczyt powodem kupna Martineza, w którym Bayern będzie zmuszony do zapłaty podatku ? -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/hoeness-haben-wahnsinn-entschieden-2473630.html

24.08.2012 17:39

Ciekawostka: Powrót na szczyt powodem kupna Martineza, w którym Bayern będzie zmuszony do zapłaty podatku ? -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/hoeness-haben-wahnsinn-entschieden-2473630.html

24.08.2012 17:37

No nie tylko Ty masz takie odczucie, ale poczekajmy może ta sprawa pójdzie do przodu a może nie... FCB!

24.08.2012 16:54

No nigdzie, ale jak chcą go mieć i jak sam Karl mówił, że będą walczyć do ostatniego dnia, a temat już daleko zaszedł to chyba raczej to powinni zrobić, bo w przeciwnym razie dali sobie by spokój z tą zabawą i by powiedzieli koniec, a jak na razie nikt tego nie powiedział... FCB!

24.08.2012 16:46

Nie od dziś wiemy, że problem leży właśnie z tym zamotanym "podatkiem" który trzeba zapłacić, bo chyba innego wyjścia nie ma... FCB!

24.08.2012 16:42

Ciekawostka (ja znalazłem coś takiego): Wg Juppa środek pomocy jest dobrze obsadzony, ale trzeba poczekać do końca okienka z transferem Hiszpana, gdzie Uli mówi jak wiadomo "problem z podatkiem" i ja rozumiem to tak, że jak nadal nie będzie szło to Bayern zapłaci ten podatek -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/fall-martinez-heynckes-baut-2473384.html

24.08.2012 16:32

To nagle Jupp się obudził i już ma dobrze obsadzoną środkową pomoc... dziwne, on chyba wymiękł, ale szefowie Bayern widocznie jeszcze nie... FCB!

24.08.2012 16:20

Mandzu = Malkontent i nie wiem o co Ci chodzi człowieczku, ale ja do Ciebie nie pisałem... FCB!

24.08.2012 12:40

To chyba jedyne rozwiązanie ten podatek, ale nie wiem może coś adwokaci Bayernu coś innego wymyślili i teraz trzeba działać jeszcze szybciej działać, bo konkurent na horyzoncie... FCB!

24.08.2012 12:25

Jak nie chcesz słyszeć o Martinezie to po prostu nie wchodz na stronę, a ta strona jest po to by wszystkie wiadomości dotyczące Bayernu były tu na bieżąco... FCB!

24.08.2012 11:55