DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 261

Mam wrażenie, że z sezonu na sezon "Gran Derbi" robi się coraz to nudniejsze aż się oglądać nie chcę tego... FCB!

07.10.2012 21:26

Porażka BVB i Frankfurtu niewątpliwie jest na rękę Bayernowi, ale to nie może zgubić piłkarzy i muszą dalej grać o zwycięstwa ( nie chcę być złośliwy, ale Schalke tak samo jak H96 nie odpuści Borussi)... FCB!

07.10.2012 19:39

Czyli można też z tego wywnioskować, że Bayern małym nakładem sił wygrywa na razie mecze w BL, a BVB sobie biega i gdzieś po drodze napotyka na przeszkody i jak tak będą się za bardzo eksploatować to nic im z tego na dobre nie wyjdzie, no ale to nie kłopot Bayernu... FCB!

07.10.2012 14:00

Człowieku (bordo00) nie kompromituj się, bo jeśli BVB jest takie idealne to dlaczego nie wygrali z City, a mieli tyle okazji że aż szkoda pisać bo żal i się lepiej martw o jutrzejszy wynik BVB (oraz o najbliższy mecz z Realem), bo Hoffenheim to nie H96... FCB!

06.10.2012 21:16

Święte słowa Franka "Nie oglądać się na Borussię" i robić swoje... FCB!

06.10.2012 21:13

No bardzo możliwe heh :) FCB!

06.10.2012 20:39

Wygrana na pewno cieszy, chociaż jakieś rewelacji dziś nie było, no ale trzeba szachować siłami, bo to dopiero 7 kolejka, a przed Bayernem ważne mecze z wymagającymi rywalami dopiero przyjdą :) FCB!

06.10.2012 20:38

Każdy kto oglądał dzisiejszy mecz Bayernu był trochę zaskoczony, że lekarz Bayernu siedział na trybunach koło Arjena, a nie na ławce jak zawsze, tylko ciekawe dlaczego :)... FCB!

06.10.2012 20:31

Wróci Arjen, Alaba oraz Gomez to pozostali piłkarze będą jeszcze większą mięć determinacje jeśli chodzi o lepsza grę :) FCB!

06.10.2012 18:57

Fajnie, że po raz kolejny wygrali (małym nakładem sił akurat w tym meczu) ale muszą nadal ciężko pracować, bo to dopiero 7 kolejka, a trudne mecze jeszcze przed Bayernem pewnie... FCB!

06.10.2012 18:14

Na tym wszystkim skorzysta Xerdan, gdzie większość domagała się jego gry w ostatnich meczach od pierwszej minuty :) FCB!

05.10.2012 18:06

Zespół Hoffenheim może mieć duży problem z Bayernem po tym jak przegrali w Mińsku, czyżby zanosi się na kanonadę bramek ze strony piłkarzy z Monachium :) ? FCB!

05.10.2012 18:02

Ciekawostka: Arjen gotowy do gry -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/arjen-robben-faellt-gegen-hoffenheim-2534199.html

05.10.2012 16:29

Ty się lepiej mały człowieczku -> bordo00 zainteresuj się swoją Borussią, bo dziś im zwycięstwa nie wróże raczej porażkę i to srogą, bo porażka City z Realem w ostatnich minutach ich bardzo rozdrażniła... FCB!

03.10.2012 20:15

Tylko co innego jest oceniać od razu, a co innego jakby każdy z Nas znalazł się w takiej sytuacji jak Hiszpan (obcy kraj, obcy klub) i pewnie też łatwo by nie było... FCB!

03.10.2012 18:04

Taką miał zapisaną klauzule i się nic na to nie poradzi (dla przykładu to tak samo jakby Tymo miał zapisaną klauzulę odejścia np. 25 mln, a dobrze wiemy, że nie jest tyle wart, a co więcej Hiszpan jest o jeden poziom przynajmniej lepszy od niego, a dwa młodszy jest i wszystko przed nim) przyjście średniaka w zamian za Martineza, to zaraz by były porównania, że już takiego mamy, więc więcej cierpliwości w stosunku do Martineza... FCB!

03.10.2012 17:50

Przecież Martinez to nie napastnik, który ma decydować o losach spotkani heh, a jego rola jest taka żeby głównie powstrzymywał ataki rywali i jeszcze jedno cena to jedno (nigdy to nie jest sprawiedliwy miernik umiejętności zawodnika), a poza tym Hiszpan ma stać się dopiero w Bayernie klasowym zawodnikiem i to jeszcze nie jest żadna gwiazda światowego formatu... FCB!

03.10.2012 17:37

Fakt, faktem ta porażka nie powinna się zdarzyć, ale dobrze że na początku rozgrywek LM i jeśli Bate wygrało z Bayernem to zobaczymy jak sobie poradzą z Valencią. Jeśli nie Jupp to Sammer na pewno do piłkarzy mocno przemówi i jeszcze 4 mecze przed Bayernem w LM także nie jest aż tak tragicznie, a co do Hiszpana nie oceniajmy tak szybko go, bo to na razie nie na miejscu jest... FCB!

03.10.2012 17:23

Ciekawostka: Spięcie na linii Jupp - Sammer ? -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/jupp-heynckes-greift-matthias-sammer-nach-niederlage-2530773.html

03.10.2012 14:06

Jestem spokojny o to, że wyciągną z tego wnioski i taki mecz się już nie zdarzy... FCB!

03.10.2012 11:08

Jestem ciekaw ile bramek Wam City właduje Bordo41pewnie drugie tyle hah... FCB!

02.10.2012 22:37

Padaczka :/

02.10.2012 22:19

Słabo to widzę... FCB!

02.10.2012 22:04

Jakieś zmiany by się raczej przydały... FCB!

02.10.2012 21:30

No to jedziem :) FCB!

02.10.2012 20:40

Chyba, że tak :) FCB!

02.10.2012 19:45

A wiadomo czego Bastian nie zagra ? I właśnie w takich sytuacjach Martinez jest potrzebny :) FCB!

02.10.2012 19:43

Zgadzam się do 1 bramki pewnie będzie ciężko... FCB!

02.10.2012 18:58

Czas sprawić kolejnej drużynie baty :) FCB!

01.10.2012 12:19

Ciężko będzie zająć im 1 miejsce, no ale niech walczą do samego końca, bo kto wie :) FCB!

01.10.2012 11:21

Był za drogi drogi czy nie, teraz to nie ma sensu do tego wracać (wyniki są bardzo dobre i nie ma się do czego przyczepiać)... FCB!

01.10.2012 10:59

Zgadzam się szeroka ławka w takim momentach bardzo się wtedy przydaje :) FCB!

01.10.2012 10:56

Heh chyba wykrakałem z tym 5 - 0 dla BVB ;p

29.09.2012 20:25

Transfer Martineza nie jest bez sensu (dopiero początek sezonu, a na ocenę przyjdzie jeszcze czas), bo od początku kupienie Hiszpana miało jakiś cel (sezon bardzo długi i wyczerpujący)... FCB!

29.09.2012 20:11

Trzeba obserwować tego Kevina, bo to może być naprawdę przyszłościowy piłkarz 1-go składu :) FCB!

29.09.2012 20:07

Zobaczymy jak BVB pokaże się w środę w LM z City, bo BM to nie Manchester nawet jeśli angielski klub nie gra nieraz najlepiej i to będzie 2 poważny sprawdzian, po Bayernie w tym sezonie gdzie grali na początku... FCB!

29.09.2012 19:21

A i niech sobie BVB nawet i wygra 5 - 0 ważne, że Bayern dziś zgarnął 3 pkt i bardzo możliwe, że z takim składem BVB gdzie ławka nie najlepsza znów sobie mogą odpuścić LM i wszystko postawić na BL... FCB!

29.09.2012 19:10

Coraz więcej takich meczy może się przytrafić Bayernowi, ale ważne 3 pkt (robota wykonana!) i trzeba podkreślić rezerwowi w tym sezonie to będą kluczem do osiągnięcia najwyższych celów i jeszcze co do BVB (bez złośliwości oczywiście) to przewiduje remis, lub wygraną dla nich, ale w najbliższym meczu z City nie będą mieli nic do gadania, a dlaczego ? Brak dobrej ławki, a zespoły które grają co trzy dni muszą mieć dobrych rezerwowych... FCB!

29.09.2012 18:19

Znamienne słowa Bastiana, w których jest czysta prawda :) FCB!

29.09.2012 14:53

Ciekawostka: Wg Bastiana Bayern powróci na szczyt BL, gdyż ma większy potencjał w tym sezonie niż BVB -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/schweinsteiger-bayern-besser-dank-dortmund_31301

29.09.2012 13:18

Dzisiejszy mecz z Werderem pewnie łatwy nie będzie, dlatego stawiam pół na pół, że od początku zagra Pizza, bo wtorkowy mecz z Bate w LM też prosty nie będzie i jakoś te siły trzeba rozkładać :) FCB!

29.09.2012 12:50

Myślę, że Jupp da szanse żeby zagrał od początku Claudio :) FCB!

29.09.2012 12:40

Pewnie tak, bo Bayern gra o 15 30, a BVB z BM o 18 30 (Eurosport 2), czyli żadnych zmian nie powinno już być :) FCB!

29.09.2012 12:04

Ciekawostka (poza tematem): Poważny wypadek piłkarza TSG Hoffenheim Borisa Vukcevic'a -> http://www.bild.de/sport/fussball/boris-vukcevic/hoffenheim-star-hat-schweren-auto-unfall-26459556.bild.html

28.09.2012 18:02

Lepiej niech Mario wyleczy się do końca niż miałby co jakiś czas znów coś złapać :) FCB!

28.09.2012 10:32

Pewnie jakieś sprawy osobiste (sprawy zdrowotne może) i chce w końcu widocznie odpocząć, bo jak piszę wyżej miał trochę na głowie spraw... FCB!

27.09.2012 20:01

Oby zarządzał finansami Bayernu tak dobrze jak do tej pory Karl, bo w jakieś mierze dzięki niemu Bayern stał się jednym z najbogatszych klubów na świecie i to na zdrowych zasadach :) FCB!

27.09.2012 17:46

Ciekawostka: Wg Uliego Martinez nie musi od razu grać jak Messi -> http://www.tz-online.de/sport/fussball/fc-bayern/hoeness-ueber-martinez-der-leise-sechser-nicht-wie-messi-tz-2521371.html

27.09.2012 11:17

Jednak na razie chyba nie narzeka na to, że mało gra, bo chyba więcej nie oczekuje i rozumie :) FCB!

26.09.2012 19:13

Czy Szwed jest aż tak dobry to tego nie byłbym pewien... FCB!

26.09.2012 14:49

Ciekawostka: Prezydent klubu PSG odpowiada na zarzuty Rummenigge ws. zbyt dużych zarobków Zlatana -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/psg-boss-nasser-al-khelaifi-dann-soll-karl-heinz-rummenigge-arzt-2520879.html

26.09.2012 12:32

Niech Bayern wygrywa mecz za meczem (oby jak najdłużej!), a wtedy wyniki BVB nie będą miały większego znaczenia :) FCB!

25.09.2012 21:55

A Bayern nadal nie zwalnia tempa i gicior :) FCB!

25.09.2012 21:51

Lekarz Bayernu po tym meczu będzie miał trochę roboty... FCB!

25.09.2012 21:37

Gratulacje dla Eintrachtu za walkę... FCB!

25.09.2012 21:32

Chyba coś Martinez załapał i dlatego zmiana za Tymo... FCB!

25.09.2012 21:30

To się Mario II rozkręcił, pięknie :) FCB!

25.09.2012 21:23

Trzeba się do tego przyzwyczajać, że zamiast Bayernu będą pokazywać większość meczy BVB z wiadomych powodów, ale cóż nie mamy na to wpływu, byle by Bayern zainkasował kolejne 3 pkt :) FCB!

24.09.2012 18:43

Dla Eintrachtu mecz z BVB będzie sprawdzianem czy ich obecna bardzo dobra gra jest przypadkiem czy też mogą liczyć na dobry sezon w swoim wykonaniu... FCB!

22.09.2012 20:37

Widocznie niektórzy kibice BVB nie mają pojęcia o prawdziwym kibicowaniu na dobre i na złe swojej drużynie bez względu na wyniki i osiągnięcia... FCB!

22.09.2012 19:32

To w takim razie jakby tak zrobili to słowa Uliego, że "BVB to regionalny klub" miały by pokrycie, bo by z roku na rok skupiali się na lidze, a nie na tym, żeby zaistnieć w Europie chociaż trochę i te mecze LM do grudnia pewnie w jakiś sposób odbiją się na BVB (1 objaw dziś miał miejsce) dlatego zgadzam się, że trzeba na tym korzystać... FCB!

22.09.2012 18:43

Cieszy zwycięstwo i kolejne 3 pkt na koncie Bayernu chociaż 1 połowa taka trochę asekuracyjna, no ale pózniej zadowalająca gra, a co do meczu Hsv - Bvb to tak po cichu liczyłem, że Hsv urwie chociaż 1 pkt, ale widać Bvb w tym sezonie nie będzie miało lekko w przeciwieństwie do Bayernu (albo odpuszczą LM i wszystko postawią na BL, albo odwrotnie bo nie mają aż mocnej ławki by to wszystko pogodzić)... FCB!

22.09.2012 18:35

Zapowiada jest bardzo ciekawy mecz i oby z kolejnymi 3 pkt :) FCB!

22.09.2012 14:47

Widocznie dla ekspertów Eurosportu mecz Schalke - Bayern jest bardziej ciekawszy niż HSV - BVB, bo jakby nie było powinni być obiektywni, a nie patrzeć tylko, że BVB gra nawet z byle kim i trzeba pokazać (zależy pewnie im, żeby mecz był interesujący)... FCB!

22.09.2012 14:31

Tak poza tematem E.Frankfurt jak na razie idzie jak burza i wygrywa 0 - 1 na wyjezdzie.... FCB!

21.09.2012 21:02

Miałem na myśli jak wszyscy wrócą do zdrowia :) -> pecz01... FCB!

21.09.2012 19:38

Powoli każdy wraca do zdrowia i to powinno cieszyć, a dla trenera ból głowy, ale żeby tylko takie miał zmartwienia :) FCB!

21.09.2012 17:14

Jakby Jupp miał taki problem w poprzednim sezonie to wiadomo co by było i teraz niektórzy piłkarze muszą jeszcze więcej pracować na to by grać w pierwszej 11, a Bayern to nie klub amatorski i dobrze, że ma taki problem... FCB!

21.09.2012 15:38

"Jesteśmy Bayernem! Zawsze musimy wygrywać!" te słowa 20 lat temu jak i teraz i w przyszłości zawsze będą przyświecały temu wspaniałemu klubowi :) FCB!

21.09.2012 12:24

Taki lekarz jest bezcenny :) FCB!

21.09.2012 11:30

Nie ważne kto będzie grał Bayern z takimi zespołami jak Schalke musi pokazać swoją wyższość... FCB!

20.09.2012 15:19

Największe niespodzianki tej kolejki LM to wygrana Bate i Cluj (nie myślałem nawet, że tak łatwo sobie poradzą z drużynami jakby nie było lepszymi od nich)... FCB!

20.09.2012 11:14

Ogólnie nawet dobry mecz Bayernu, ale nie najlepsza ta końcówka i trzeba nad tym popracować... FCB!

19.09.2012 22:36

Ale huknął Toni i bramka nie mniej ładna niż Oscar'a z Chelsea :) FCB!

19.09.2012 22:19

Basti tooooor :) FCB!

19.09.2012 21:23

Jakaś rotacja musi być, bo nie po to Bayern wzmacniał skład... FCB!

19.09.2012 21:09

Ale urwali Toni i Arjen... FCB!

19.09.2012 21:04

Ciekawostka (poza tematem): Piłkarz Schalke Julian Draxler otwarty na ewentualne przenosiny do Bayernu -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/schalke-04-draxler-schliesst-bvb-wechsel-aus_31054

19.09.2012 11:00

Jeszcze pewnie Contento i Alaba będą mieli okazje do gry :) FCB!

17.09.2012 19:51

Ciekawostka (poza tematem): Były dyrektor sportowy Bayernu Christian Nerlinger może zostać menadżerem zespołu z Hoffenheim -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/nerlinger-manager-kandidat-hoffenheim-2507235.html

17.09.2012 16:41

Pewnie Jupp i jego załoga ma na uwadze, że Martinez dobrze zna hiszpański klub i bardzo możliwy jego występ od pierwszej minuty... FCB!

17.09.2012 14:46

By piłkarze byli w takich humorach po zakończeniu sezonu :) FCB!

17.09.2012 10:12

Ciekawie w innych ligach: Milan jak i Real jak na razie na początku sezonu nic nie pokazują, a rywale tylko na tym korzystają... FCB!

15.09.2012 23:29

Tak poza tematem Valencia wygrywa z Celtą 1 - 0... FCB!

15.09.2012 18:17

Bardzo dobre pierwsze minuty i szybko strzelone 2 bramki, no ale pózniej trochę zastoju i na koniec Toni przypieczętowuje zwycięstwo, czyli wszystko jak na razie idzie zgodnie z planem :) FCB!

15.09.2012 17:50

Dodam jeszcze, że właśnie w takim momencie (chodzi mi o kontuzje) wyjdzie jaką mamy silną ławkę rezerwowych... FCB!

15.09.2012 12:48

Po to jest szeroki skład, żeby radzić sobie w takich sytuacjach, bo jeśli to nic poważnego to niech się szykują na mecz w CL... FCB!

15.09.2012 12:34

Zgadza się nie ważne z kim gramy ważne 3 pkt, bo im szybciej awans to tym lepiej dla Bayernu :) FCB!

14.09.2012 18:55

Po kolejną wygraną :) FCB!

14.09.2012 11:18

Zgadzam się z poprzednikiem :) FCB!

14.09.2012 10:53

No kto wie, bo przed Martinezem pewnie najlepsze lata dopiero nadejdą :) FCB!

14.09.2012 10:51

W końcu normalnie postąpili chociaż raz... FCB!

14.09.2012 10:49

Dobry pomysł - lascah hehe :) Na głowę to nawet niezła suma by była ;p FCB!

13.09.2012 19:02

I zgodzę się z tym, ale media to media zawsze coś wyrwą z kontekstu, a głównie słowa "BVB to regionalny klub" i pewnie już w Dortmundzie bluzgają na Uli'ego, a chodziło o coś innego tak jak piszę - SkyBUNDESLIGA... FCB!

13.09.2012 18:57

Ciekawostka: "BVB to regionalny klub" - twierdzi Uli (ta wypowiedz wywołała trochę zamieszania w Niemczech) -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/hoeness-ohne-angst-dortmund-eine-relativ-regionale-sache-2501213.html

13.09.2012 18:21

Nie tylko Arjen wróci ze zgrupowania reprezentacji Holandii kontuzjowany, ale i też RvP - większy ból będzie miał raczej Ferguson niż Jupp (niech Robben wraca szybko do zdrowia, bo każdy zdrowy zawodnik w tym sezonie będzie potrzebny)... FCB!

12.09.2012 11:07

Ciekawostka: "Osasuna nie dostanie od Nas żadnych pieniędzy" - twierdzi Uli -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/hoeness-erwartet-keine-zahlungen-osasuna-2498516.html

11.09.2012 14:13

Władze Bayernu od początku wiedziały co robią i widocznie Martinez był potrzebny do tej całej układanki Juppa... FCB!

11.09.2012 11:32

Jak upychać ? Nikt nie gwarantował Hiszpanowi, że będzie grał w pierwszym składzie i sam dobrze o tym wiedział (kupno Martineza to zabezpieczenie w razie braku formy Luiza czy Bastiana, a nawet przy rotacji składem, które jest nieuniknione jeśli Bayern chce coś wywalczyć w tym sezonie)... FCB!

11.09.2012 11:24

Oby dawał z siebie 100 % bo tego i kibice i cały klub Bayernu oczekuje, a takich piłkarzy potrzeba w każdym meczu :)

10.09.2012 11:33