@Jelly
Zawsze myślałem że 26% oznaczy że jest mała szansa że podpisze
23.06.2026 07:52
Na transfermarkt prawdopodobieństwo sprzedaży wzrosło do 26% więc coś musi być na rzeczy.
Jak przekupią Olise i zacznie on wymuszać transfer to będzie problem.
22.06.2026 22:26
1
Brawo za pokazanie charakteru.
Undav wyrasta na najjaśniejszą gwiazdę tych mistrzostw:)
Julian mimo dużych kłopotów kadrowych super to skleja.
Szkoda Gnabry odpadł teraz Niko, szkoda też że Musiala nie zdążył z formą.
Wygrać z WKS które nie straciło bramki w eliminacjach przegrywając 1 bramką i dodatkowo zabiegać czarnoskórych to nie lada wyczyn.
21.06.2026 11:38
Ofensywnego gracza już nie sprowadzą:
Mamy: Diaz Musiala Olise Kane, Gnabry, Karl, Saibari .
Na pewno Kane, Olise i Diaz będą grali przez 90 % czasu.
Karl będzie miał ciężko :/ Pozostało 1 miejsce na 4 graczy + ogony
Może przyjść środek obrony, lewy obrońca
Do sprzedania Kim/Ito i jak się uda to Davies
17.06.2026 09:04
1
Senegal jest mocniejszy fizycznie i widać u nich dyscypline taktyczną.
Jakby pograli z rok pod okiem dobrego trenera....
16.06.2026 22:13
Teraz niech oszczędzają siły, AI wyliczyła że gdy kolejne dwa mecze przegrają po 0:2 to na 93% wychodzą z tej grupy.
15.06.2026 13:19
2
Brakuje Gnabrego i Karla.
Sane marnuje po 2 setki na mecz.
Faworytami są Hiszpanie i Francuzi
Poziom niżej Argetyna Brazylia Portugalia Niemcy
Pewnie jeszcze jakis czarny koń sie pojawi
15.06.2026 13:16
Niestety nikt go nie kupi - do 2030 r musimy mu zapłacić około 72 mln za wynagrodzenie.
Klub który by go chciał kupić musiałby do tej kwoty doliczyć odstępne + premie dla agentów.
Ciekawy jestem kto jest odpowiedzialny za podpisanie tak wysokiego kontraktu z nim?
11.06.2026 23:40
Złota piłka trafi do finalisty LM v Mistrzostw Świata
11.06.2026 18:09
1
Do rodziny należysz tylko jak grasz dobrze, jak nie grasz za dobrze jak Kim Ito Pahlinia do już niestety do niej nie należysz.
11.06.2026 18:08
No i pięknie.
Pierwsze wzmocnienie już jest i to w najbardziej potrzebnym miejscu.
Jak się uda sprzedać Kima i Pahlinie to może jeszcze kogoś ciekawego się doczekamy.
11.06.2026 18:03
To że Bischof zagrał i strzelił kilka bramek w łatwych meczach nic nie znaczy Bayern ma zawsze taką przewagę że łatwiej jest coś strzelić, raczej nigdy nie dobije do poziomu Goretzki który w najcięższych meczach zawsze coś dodawał od siebie.
Celebryta Adeyemi od kiedy poznał tą swoją Frau jest już na równi pochyłej.
21.05.2026 16:30
@Michello
Kimmich i Pavlović ciągną całą grę lepszych nie będziemy mieli.
Zawodzi taktyka jest ok na zespoły pokroju Atalanty ale na lepsze zespoły to jest nieporozumienie, straciliśmy z 2 ostatnim rywalami 10 bramek i to tylko dlatego że PSG w drugim meczu postawiło na zamurowanie bramki.
19.05.2026 12:00
Nie pobije go już, za 2 miesiące ma 33 lata, i będzie mu coraz trudniej.
ZP dostanie ktoś z PSG lub Arsenalu
18.05.2026 07:31
1
Zawodnik kompletny, najbardziej walczący w odbiorze nasz ofensywny gracz .
Agresja , walka bark w bark , gra wślizgami , kondycja, możesz go faulować a on w parę sekund wstaje ... nie chciałbym przeciwko niemu grać.
11.05.2026 07:51
1
Bishof dostał ostatnie ostrzeżenie podobnie jak Karl ostatnio.
Już został wysłany na 2 tygodniowe szkolenie o czy można gać wywiadach a o czym nie:)
11.05.2026 07:42
1
@Globin93
Nie można go sprzedać - zarabia 20 mln/sezon , z taką historią kontuzji nikt mu tyle nie zapłaci.
Ma kontrakt na 5 lat , czyli musimy mu zapłacić około 100mln + koszty leczenia
11.05.2026 07:37
2
Może się nawet poświęcić na 102% i nic nie zdziała.
Zajmuję się nim najlepsi specjaliści, jest non stop pod nadzorem.,
Sam Davies zarabia tyle co ponad 3500 dobrze opłacanych polskich lekarzy.
11.05.2026 07:30
W Paryżu i z Realem było podobnie , mecze bez kontroli.
Ta taktyka sprawdza się bardzo dobrze na słabszych i średnich rywali, a my gramy nią cały czas.
Nie umiemy niczym zaskoczyć , zmienić tempa , cofnąć się do obrony na 30 min i poczekać na błąd.
08.05.2026 10:47
Alex Ferguson kiedyś powiedział: „Atak wygrywa mecze, obrona wygrywa tytuły”
Grając tak ofensywnie będziemy najlepszym strzelali po 4 bramki ale te mecze będą bez kontroli i prędzej czy później odpadniemy.
07.05.2026 07:26
@Kamil.20
Mecz w Paryżu zadecydował , gdyby poprowadził nas Enrigue to byśmy byli w finale
06.05.2026 23:39
1
Zagraliśmy dokładnie tak jak tego chciał PSG, znowu poszły kontry na osłabioną formację obronną, a potem bicie głową w mur
06.05.2026 23:36
Arsenalu byśmy nie przeszli, ostatnio nas zdominowali.
Trafiliśmy na Real w bardzo słabej formie i Atalante to taka taktyka na chura jeszcze mogła zadziałać
06.05.2026 23:34
Taktyka Kompanego - radosny futbol.
Wszystko na atak a poten zdziwiony że dwaj ostatni rywale pakują nam 10 goli
Enrigue zozegrał go jak małego synka.
+ katastrofalna dzisiaj gra Olise - miał być już zmieniony po I połowie
06.05.2026 23:27
2
Ani Diaz ani Olise ani Kane nie będą siedzieć na ławce.
Jest jeszcze Gnabry , chciałbym żeby Karl też dostał parę minut.
Będzie grał ogony i zarabiał 15mln
Ważniejsze jest wzmocnienie obrony taki Luka Vušković by sie przydał w rozliczeniu za Palhiniaie :)
04.05.2026 11:31
1
To by było po meczu, PSG by musiało się odkryć...
No chyba że byśmy chcieli ich dobić i też byśmy atakowali to wtedy byłaby karuzela.
30.04.2026 14:35
2
Przez cały mecz będzie obserwowany przez kamery + opiekun który będzie sprawdzał co jakiś czas nawet uszy:)
Nagrywają też wszystkich asystentów by sprawdzić timeing w poszczególnych sytuacjach.
Mourinho i Wengera po przekazaniu informacji dostali przedlużenie kary o 2 mecze
17.04.2026 11:22
1
Real dostał 4 prezenty:
- brak karnego na Olise w Madrycie
- prezent od Manu
- tak jak piszesz wolny widmo
- bramka po faulu na Stanisicu
16.04.2026 09:00
Niech sie nie podpalą tylko spokojnie do dogrywki, tam będzie dużo czasu by ich zmęczyć
15.04.2026 22:49
1
Musiala z świeżym zapasem sił totalnie niewidoczny
15.04.2026 22:47
1
Olise wyłączony, te strzały co miał to Robben by już z tego 3 bramy strzelił
15.04.2026 22:43
1
Bez Neuera ten mecz byśmy przegrali.
Na pewno Vini strzela sam na sam, na pewno tych 2 wyjść przerywających groźne akcje by nie było.
A z tych 9 obron 1 lub 2 były poza zasięgiem Urbiga
09.04.2026 07:34
1
To ja poproszę jeszcze o 4 ale kolejne sezony.
Wyjścia przerywające akcje + wczorajsze obrony to jest po prostu inna liga.
Jeszcze z 2 cm i by nawet ten strzał Mbappe wybił na poprzeczkę.
Nie drugiego którego szło by do niego chociaż porównać.
08.04.2026 13:04
1
Nie było już sił, złe zmiany brak pomocy Musiali...
07.04.2026 23:13
1
Real będzie od początku grał z Belingamem i będzie naciskał.
Mają więcej siły fizycznej w środku, trzeba będzie to lepiej ustawić niech dzwonią do Heynkesa
07.04.2026 23:12
2
To nie była faza meczu na Karla Real cisnoł a Karl jest cieniutki w odbiorze
07.04.2026 23:00
1
Druga połowa popsuta przez Kompanego , bardzo słabe zmiany i brak pomysłu na dominacje Realu
07.04.2026 22:57
Czysty karny kaj boł var?
07.04.2026 22:54
1
Dawać Goretzke , w środku nie ma presingu
07.04.2026 22:49
1
Na co on czeko niech wchodzi Goretzka
07.04.2026 22:43
1
Musiala nie wywiera żadnego presingu
07.04.2026 22:40
Ostatnią bramkę zawalił świeży Pietruszewski - zero walki w obronie mimo że mu zmęczeni obrońcy pokazywali gdzie ma lecieć.
Jak grasz 3 obrońcami to pomocnicy muszą się włączać w grę defensywną.
01.04.2026 07:58
1
Ma kontrakt do 2029, nie wróci pod warunkiem że znajdą klub który będzie mu płacił 10mln/sezon
30.03.2026 09:49
Mimo to że w ostatnim okienku więcej sprzedaliśmy niż kupiliśmy.
Mimo to że sportowo osiągnęliśmy jak na razie prawie optymalny wynik.
Jak tak dalej będziemy płacić zawodnikom to nawet po zdobyciu trypletu będziemy na minusie.
18.03.2026 09:39
1
@seco555
Ostatnio może nie ale jak mieliśmy pake z Matthausem, Effenbergiem i Scholem to wygrywaliśmy z nimi po 4:1, 4:2
16.03.2026 15:53
3
Zakładając że jeszcze z 2 bramki strzelimy to by musieli minimum 7 razy na bramkę trafić.
Choćby na bramce musiał stanąć Walduś Kiepski to i tak awans byłby niezagrożony :)
16.03.2026 12:21
1
VAR nie interweniuje przy żółtych kartkach.
16.03.2026 12:05
1
W Bundeslidze możemy już grać na zmniejszonych obrotach, przez co mamy dużą przewagę w Lidze Mistrzów szczególnie nad drużynami ligi angielskiej i hiszpańskiej
02.03.2026 11:45
1
Tak droga do finału smakowała by jak tektura.
Z Realem mamy rachunki do wyrównania - najlepsze potrawy są w sam raz dla FCB!
26.02.2026 10:04
1
Z takim kontraktem to Upa jest już ustawiony na całe życie.
Kontrakt na pewno wypełni do końca bo nikt tej kwoty nie przebije i już go nie sprzedamy.
Dobry moment by zacząć dbać o swoje zdrowie i tak jak Gareth przerzucić się na golfa.
03.02.2026 07:38
1
Jeszcze mu mało?
Ostatnie mecze słabe i jeszcze jakiś chorowity się zrobił.
Kupić tego z PSV za 30mln + jeszcze jednego i pożegnać UPA
24.01.2026 11:34
1
Niech najpierw coś wygrają...
19.01.2026 08:17
3
Gnabry wejście w pole karne i bramka klasa światowa.
Zasłużenie został zawodnikiem meczu
15.01.2026 07:31
@Danie1
Co roku? On już u nas gra 5 lat i jak tylko zaczynają się ćwierćfinały LM to zawodzi
Szkoda to mi było jak puszczali Alabe albo Kroosa którzy na takim etapie dopiero zaczynali się rozkręcać.
09.01.2026 16:49
1
Mi by nie było szkoda jakby odszedł, od kiedy do nas dołączył to niczego wielkiego nie umiemy wygrać
Jak tylko rozgrywki wchodzą na wyższy poziom to panikuje i robi głupie błędy niecelne podania nierozważne faule które prowadzą do karnych. Jest dobry ale pewnego poziomu już nie przekroczy
09.01.2026 16:34
1
Nie może go być w transfermarkt bo to gościu z łapanki.
Gonią 40 w lesie - ostatni złapany brany jest na testy.
Lepiej niech poszukają w naszych lasach, przynajmniej imiona idzie wymówić.
03.01.2026 15:40
1
Wiadomo że Neuer ma zagwarantowane w kontrakcie dodatkowe 2 tyg wolnego w okresie zimowym.
W tym roku podobno jedzie na narty do Włoch
15.12.2025 16:00
Gra zespół za 120 ml na zespół za 960 mln trochę śmiesznie by to wyglądało gdybyśmy znowu odpadli.
03.12.2025 07:56
Bischof ma jakieś szanse...
Karl nie ma żadnych szans , po tym co pokazali teraz Sane i Wirtz
A kolejka na to miejsce jest długa: Gnabry, Havertz, Musiala, Leweling, Undav, Adeyemi, Schade, Ouedraogo
19.11.2025 11:00
Thomas już mało grał więc to nie przyczyna, Sane i Coman podobnie
Cały czas grał Musiala i Davies i od kiedy ich nie ma wszystko działa lepiej.
08.11.2025 11:34
Nie musi walczyć o złotą piłkę bo ją już ma :)
Do tego Mistrza świata , 2x vice mistrza, mistrza europy , piłkarza roku fifa
05.11.2025 23:18
4
@tapczan
Możesz mieć 3 Kane-ów i 3 Olise ale bez płuc (Laimer i Pavlo ) nic nie zrobią
05.11.2025 23:09
@seco555
Coman swoje zrobił w Bayernie
Nie ma się co oszukiwać większość aktualnego składu jeszcze nic nie osiągnęła i do Comana im jeszcze bardzo daleko
05.11.2025 23:03
1
@Sopariev
Dla Laimera bez różnicy lewa czy prawa rozgrywanie czy atak :)
04.11.2025 23:23
Dla mnie Diaz zawodnikiem meczu, jakby grał do końca to by się skończyło z 3
04.11.2025 23:21
1
Niech sie Davies bierze do roboty bo Laimer gra już lepiej niż on za najlepszych czasów
04.11.2025 23:15
1
Częstochowy?
Zwykłe przyblokowanie przeciwnika przed polem karnym, bez stresu
04.11.2025 23:11
2
Dzięki Diaz , PSG bezradne
04.11.2025 23:02
2
Neuer sie śmieje dzisiaj to w 9 byśmy wygrali
04.11.2025 22:53
1
Od początku widać że to wygramy, tą jedną to przypadkowo strzelili
04.11.2025 22:48
Neuer ich leczy
04.11.2025 22:44
Neuer już to mioł
04.11.2025 22:41
2
Laimer zniszczy dziś tego Barkole
04.11.2025 22:32
Karla jako ostatniego na taką końcówkę by wpuścił
04.11.2025 22:31
do Harego i jest brama
04.11.2025 22:28
2
sędzia słabiutki ostatni jego mecz na tym poziomie
04.11.2025 22:16
prawdopodobnie 1
04.11.2025 22:09
Dokładnie jakby nic mu nie było to na 100 komentatorów nawet jeden by o czerwie nie wspomniał
04.11.2025 22:02
@KrulArtur
Coś jak Musiala tam też nie było czerwa. Teraz trzeba zagrać dużo twardziej trzeba wykorzystać że są tacy drobniutcy
04.11.2025 22:00
2
Sędzia słabiutki trochę presji i pękł zwykły faul to że mu się noga podwinęła to jego problem
04.11.2025 21:56
Są szybsi i ciężko im odebrać piłkę.
My mamy lepszą taktykę, wysoki pressing i szybkie kontry.
Diaz zimna krew, Leimer, Gnabry Tah, Opa , Kimmich na plus
Oliseh i Stanisic przestraszeni
04.11.2025 21:49
Podsumowując: za ostatni rok jesteśmy 27mln do przodu.
Czyli gdybyśmy kupili dodatkowego średniego zawodnika kończymy rok na minusie
02.11.2025 18:42
W ostatnich latach mają już coraz zdrowszą politykę płacową.
Pociągnął ich na dno Messi, tylko w cztery ostatnie lata zarobił 555 mln
20.10.2025 08:29
Widać że są jeszcze nieograni po zakończeniu kariery reprezentacyjnej przez Gundogana i Thomasa oraz przy kontuzjach Musiali i Havertza
14.10.2025 11:13
To proste, nie ma możliwości go sprzedać bo zarabia 17 mln tzn że do końca jego kontraktu musimy mu zapłacić około 34 mln.
Dlatego zmieniliśmy politykę płacową by się ustrzec takich błędów.
Z Upa już nie podpiszemy kontraktu za 17mln x 5lat = 85mln bo to za duże ryzyko.
10.10.2025 13:46
Skład jest teraz idealny, jest zachowana równowaga nic bym nie ruszał.
Diaz i Gnabry wprowadzili waleczność i siłe czego brakowało u Musiali.
Pavlovic i Leimer to są płuca zespołu, do tego doszła gra kombinacyjna bez niepotrzebnych akcji indywidualnych. Odchudzenie kadry spowodowało lepsze zgranie i wyższe morale.
07.10.2025 22:02
Atletiko u siebie jest mocne Realowi też wpakowali 5
30.09.2025 22:43
1
Jakson gra dzisiaj jak mały synek, na plus Guerreiro
30.09.2025 22:37
Szybki fizyczny, dobrze kryjący. Ale potrafi też niepotrzebnie faulować i nie ma talentu do wprowadzania piłki do gry po odbiorze.
Bardzo daleko mu do takich zawodników jak Sammer, Matthäus, Hummels, czy chociażby Boateng czy Alaba.
Podziękować mu za tą kasę co chce pozyskamy 2 lepszych
Jak będzie odchodził to będzie miał 27 lepszy już nie będzie bo bazuje tylko na sile.
23.09.2025 14:34
Wygrać z Chelsea z drużyną która jest aktualnym drużynowym mistrzem świata?
Która wydała na transfery prawie 4x więcej od nas, a my się cieszyliśmy pozyskaniem jej rezerwowego.
Z drużyną która jest w tym sezonie niepokonana w tej najsilniejszej lidze angielskiej.
Z drużyną która ma bardzo długą ławkę rezerwowych.
To chyba niemożliwe.
16.09.2025 12:07
Bardzo dobra decyzja zarządu podobnie jak z Alabą teraz Real ma problem i musi płacić mu kosmiczną wypłatę. Upa jak chce za dużo to koniecznie trzeba go puścić, nie ma się co oszukiwać to tylko solidny obrońca a nie klasa światowa.
13.09.2025 13:09
Kluby (do których nie napływają środki z zewnątrz) nie mają motywacji by wydawać grube miliony na transfery i wynagrodzenia skoro za wygranie LM UEFA płaci tylko około 100mln.
Bundesliga jest w 3 najlepiej zarabiających lig na świecie +175mln (liga angielska -1507 mln)
Dokładając do tego wejście kilku klubów do strefy pucharowej zrobili sobie razem z Francuzami i Belgami największe maszynki do robienia pieniędzy w piłce.
02.09.2025 16:32
1
To jest prawie tona złota , złoto szejków zalewa Europe:)
Z tego co podawali to mamy około 100 mln na koncie , więc wydając całą kasę klubową mogło by nam nie starczyć na jego wynagrodzenie, no chyba że tym razem to BVB by nam pożyczyło.
28.08.2025 21:31
@Zerafaelo
Nie piszę o kwocie 12-14 tylko <=12mln, w Anglii może taką kwotę dostać a klub który podpisałby taki kontrakt na pewno nie planowałby go posadzić na ławce.
28.08.2025 15:00
Upa nie zgodzi się na sprzedaż w tym okienku.
Za rok oprócz podwyżki zgarnie premię za podpis.
Więcej niż 12 mln/rok bym mu nie dał jak nie chce to niech idzie.
28.08.2025 13:05
2
"Uzależnienie od hazardu jest tragiczne, ponieważ prowadzi do katastrofalnych skutków finansowych, niszczenia relacji rodzinnych, a także poważnych problemów ze zdrowiem psychicznym, w tym depresji i myśli samobójczych".
Artykuł sponsorowany.... kiedy reklamowanie tego syfu całkowicie zakażą ? Z alkoholem i papierosami w końcu zrobili porządek.
27.08.2025 17:01
Spowolnienie dotyka cała Europę, Anglia też dostanie zadyszki.
Coraz więcej środków będzie odpływać do lig arabskich kosztem angielskiej...
27.08.2025 11:29
U nas nawet van Dijk byłby krytykowany że jest za słaby...
Upa na pewno jest dużo lepszy niż de Ligt ale to nie znaczy że trzeba go przepłacać i na siłę zatrzymywać. Przyjdzie kolejny może też za darmo może nie będzie chciał tyle zarabiać...
27.08.2025 10:38
Jup pewnie z tą ekipą wygrałby LM. Kilka korekt w ustawieniu i Gnabry by u niego wymiatał. Przykład Palhinha , Kompany nie wiedział co z ni zrobić a on w sobotę City rozmontował - bramka + zawodnik meczu
25.08.2025 13:39
@hoodykr
Wtedy nie było braków byliśmy najlepsi.
To był dobry moment by sprzedać po wygórowanych cenach kilka gwiazd i kupić tańszych i dobrze zapowiadających się zawodników.
Ale presja kibiców by utrzymać poziom sportowy była zbyt duża .
Zarząd się ugiął i na siłę próbował gonić czołówkę wydając za dużo i tak to się musiało skończyć.
@Jelly
Zawsze myślałem że 26% oznaczy że jest mała szansa że podpisze
23.06.2026 07:52
Na transfermarkt prawdopodobieństwo sprzedaży wzrosło do 26% więc coś musi być na rzeczy.
Jak przekupią Olise i zacznie on wymuszać transfer to będzie problem.
22.06.2026 22:26
Brawo za pokazanie charakteru.
Undav wyrasta na najjaśniejszą gwiazdę tych mistrzostw:)
Julian mimo dużych kłopotów kadrowych super to skleja.
Szkoda Gnabry odpadł teraz Niko, szkoda też że Musiala nie zdążył z formą.
Wygrać z WKS które nie straciło bramki w eliminacjach przegrywając 1 bramką i dodatkowo zabiegać czarnoskórych to nie lada wyczyn.
21.06.2026 11:38
Ofensywnego gracza już nie sprowadzą:
Mamy: Diaz Musiala Olise Kane, Gnabry, Karl, Saibari .
Na pewno Kane, Olise i Diaz będą grali przez 90 % czasu.
Karl będzie miał ciężko :/ Pozostało 1 miejsce na 4 graczy + ogony
Może przyjść środek obrony, lewy obrońca
Do sprzedania Kim/Ito i jak się uda to Davies
17.06.2026 09:04
Senegal jest mocniejszy fizycznie i widać u nich dyscypline taktyczną.
Jakby pograli z rok pod okiem dobrego trenera....
16.06.2026 22:13
Teraz niech oszczędzają siły, AI wyliczyła że gdy kolejne dwa mecze przegrają po 0:2 to na 93% wychodzą z tej grupy.
15.06.2026 13:19
Brakuje Gnabrego i Karla.
Sane marnuje po 2 setki na mecz.
Faworytami są Hiszpanie i Francuzi
Poziom niżej Argetyna Brazylia Portugalia Niemcy
Pewnie jeszcze jakis czarny koń sie pojawi
15.06.2026 13:16
Niestety nikt go nie kupi - do 2030 r musimy mu zapłacić około 72 mln za wynagrodzenie.
Klub który by go chciał kupić musiałby do tej kwoty doliczyć odstępne + premie dla agentów.
Ciekawy jestem kto jest odpowiedzialny za podpisanie tak wysokiego kontraktu z nim?
11.06.2026 23:40
Złota piłka trafi do finalisty LM v Mistrzostw Świata
11.06.2026 18:09
Do rodziny należysz tylko jak grasz dobrze, jak nie grasz za dobrze jak Kim Ito Pahlinia do już niestety do niej nie należysz.
11.06.2026 18:08
No i pięknie.
Pierwsze wzmocnienie już jest i to w najbardziej potrzebnym miejscu.
Jak się uda sprzedać Kima i Pahlinie to może jeszcze kogoś ciekawego się doczekamy.
11.06.2026 18:03
To że Bischof zagrał i strzelił kilka bramek w łatwych meczach nic nie znaczy Bayern ma zawsze taką przewagę że łatwiej jest coś strzelić, raczej nigdy nie dobije do poziomu Goretzki który w najcięższych meczach zawsze coś dodawał od siebie.
Celebryta Adeyemi od kiedy poznał tą swoją Frau jest już na równi pochyłej.
21.05.2026 16:30
@Michello
Kimmich i Pavlović ciągną całą grę lepszych nie będziemy mieli.
Zawodzi taktyka jest ok na zespoły pokroju Atalanty ale na lepsze zespoły to jest nieporozumienie, straciliśmy z 2 ostatnim rywalami 10 bramek i to tylko dlatego że PSG w drugim meczu postawiło na zamurowanie bramki.
19.05.2026 12:00
Nie pobije go już, za 2 miesiące ma 33 lata, i będzie mu coraz trudniej.
ZP dostanie ktoś z PSG lub Arsenalu
18.05.2026 07:31
Zawodnik kompletny, najbardziej walczący w odbiorze nasz ofensywny gracz .
Agresja , walka bark w bark , gra wślizgami , kondycja, możesz go faulować a on w parę sekund wstaje ... nie chciałbym przeciwko niemu grać.
11.05.2026 07:51
Bishof dostał ostatnie ostrzeżenie podobnie jak Karl ostatnio.
Już został wysłany na 2 tygodniowe szkolenie o czy można gać wywiadach a o czym nie:)
11.05.2026 07:42
@Globin93
Nie można go sprzedać - zarabia 20 mln/sezon , z taką historią kontuzji nikt mu tyle nie zapłaci.
Ma kontrakt na 5 lat , czyli musimy mu zapłacić około 100mln + koszty leczenia
11.05.2026 07:37
Może się nawet poświęcić na 102% i nic nie zdziała.
Zajmuję się nim najlepsi specjaliści, jest non stop pod nadzorem.,
Sam Davies zarabia tyle co ponad 3500 dobrze opłacanych polskich lekarzy.
11.05.2026 07:30
W Paryżu i z Realem było podobnie , mecze bez kontroli.
Ta taktyka sprawdza się bardzo dobrze na słabszych i średnich rywali, a my gramy nią cały czas.
Nie umiemy niczym zaskoczyć , zmienić tempa , cofnąć się do obrony na 30 min i poczekać na błąd.
08.05.2026 10:47
Alex Ferguson kiedyś powiedział: „Atak wygrywa mecze, obrona wygrywa tytuły”
Grając tak ofensywnie będziemy najlepszym strzelali po 4 bramki ale te mecze będą bez kontroli i prędzej czy później odpadniemy.
07.05.2026 07:26
@Kamil.20
Mecz w Paryżu zadecydował , gdyby poprowadził nas Enrigue to byśmy byli w finale
06.05.2026 23:39
Zagraliśmy dokładnie tak jak tego chciał PSG, znowu poszły kontry na osłabioną formację obronną, a potem bicie głową w mur
06.05.2026 23:36
Arsenalu byśmy nie przeszli, ostatnio nas zdominowali.
Trafiliśmy na Real w bardzo słabej formie i Atalante to taka taktyka na chura jeszcze mogła zadziałać
06.05.2026 23:34
Taktyka Kompanego - radosny futbol.
Wszystko na atak a poten zdziwiony że dwaj ostatni rywale pakują nam 10 goli
Enrigue zozegrał go jak małego synka.
+ katastrofalna dzisiaj gra Olise - miał być już zmieniony po I połowie
06.05.2026 23:27
Ani Diaz ani Olise ani Kane nie będą siedzieć na ławce.
Jest jeszcze Gnabry , chciałbym żeby Karl też dostał parę minut.
Będzie grał ogony i zarabiał 15mln
Ważniejsze jest wzmocnienie obrony taki Luka Vušković by sie przydał w rozliczeniu za Palhiniaie :)
04.05.2026 11:31
To by było po meczu, PSG by musiało się odkryć...
No chyba że byśmy chcieli ich dobić i też byśmy atakowali to wtedy byłaby karuzela.
30.04.2026 14:35
Przez cały mecz będzie obserwowany przez kamery + opiekun który będzie sprawdzał co jakiś czas nawet uszy:)
Nagrywają też wszystkich asystentów by sprawdzić timeing w poszczególnych sytuacjach.
Mourinho i Wengera po przekazaniu informacji dostali przedlużenie kary o 2 mecze
17.04.2026 11:22
Real dostał 4 prezenty:
- brak karnego na Olise w Madrycie
- prezent od Manu
- tak jak piszesz wolny widmo
- bramka po faulu na Stanisicu
16.04.2026 09:00
Niech sie nie podpalą tylko spokojnie do dogrywki, tam będzie dużo czasu by ich zmęczyć
15.04.2026 22:49
Musiala z świeżym zapasem sił totalnie niewidoczny
15.04.2026 22:47
Olise wyłączony, te strzały co miał to Robben by już z tego 3 bramy strzelił
15.04.2026 22:43
Bez Neuera ten mecz byśmy przegrali.
Na pewno Vini strzela sam na sam, na pewno tych 2 wyjść przerywających groźne akcje by nie było.
A z tych 9 obron 1 lub 2 były poza zasięgiem Urbiga
09.04.2026 07:34
To ja poproszę jeszcze o 4 ale kolejne sezony.
Wyjścia przerywające akcje + wczorajsze obrony to jest po prostu inna liga.
Jeszcze z 2 cm i by nawet ten strzał Mbappe wybił na poprzeczkę.
Nie drugiego którego szło by do niego chociaż porównać.
08.04.2026 13:04
Nie było już sił, złe zmiany brak pomocy Musiali...
07.04.2026 23:13
Real będzie od początku grał z Belingamem i będzie naciskał.
Mają więcej siły fizycznej w środku, trzeba będzie to lepiej ustawić niech dzwonią do Heynkesa
07.04.2026 23:12
To nie była faza meczu na Karla Real cisnoł a Karl jest cieniutki w odbiorze
07.04.2026 23:00
Druga połowa popsuta przez Kompanego , bardzo słabe zmiany i brak pomysłu na dominacje Realu
07.04.2026 22:57
Czysty karny kaj boł var?
07.04.2026 22:54
Dawać Goretzke , w środku nie ma presingu
07.04.2026 22:49
Na co on czeko niech wchodzi Goretzka
07.04.2026 22:43
Musiala nie wywiera żadnego presingu
07.04.2026 22:40
Ostatnią bramkę zawalił świeży Pietruszewski - zero walki w obronie mimo że mu zmęczeni obrońcy pokazywali gdzie ma lecieć.
Jak grasz 3 obrońcami to pomocnicy muszą się włączać w grę defensywną.
01.04.2026 07:58
Ma kontrakt do 2029, nie wróci pod warunkiem że znajdą klub który będzie mu płacił 10mln/sezon
30.03.2026 09:49
Mimo to że w ostatnim okienku więcej sprzedaliśmy niż kupiliśmy.
Mimo to że sportowo osiągnęliśmy jak na razie prawie optymalny wynik.
Jak tak dalej będziemy płacić zawodnikom to nawet po zdobyciu trypletu będziemy na minusie.
18.03.2026 09:39
@seco555
Ostatnio może nie ale jak mieliśmy pake z Matthausem, Effenbergiem i Scholem to wygrywaliśmy z nimi po 4:1, 4:2
16.03.2026 15:53
Zakładając że jeszcze z 2 bramki strzelimy to by musieli minimum 7 razy na bramkę trafić.
Choćby na bramce musiał stanąć Walduś Kiepski to i tak awans byłby niezagrożony :)
16.03.2026 12:21
VAR nie interweniuje przy żółtych kartkach.
16.03.2026 12:05
W Bundeslidze możemy już grać na zmniejszonych obrotach, przez co mamy dużą przewagę w Lidze Mistrzów szczególnie nad drużynami ligi angielskiej i hiszpańskiej
02.03.2026 11:45
Tak droga do finału smakowała by jak tektura.
Z Realem mamy rachunki do wyrównania - najlepsze potrawy są w sam raz dla FCB!
26.02.2026 10:04
Z takim kontraktem to Upa jest już ustawiony na całe życie.
Kontrakt na pewno wypełni do końca bo nikt tej kwoty nie przebije i już go nie sprzedamy.
Dobry moment by zacząć dbać o swoje zdrowie i tak jak Gareth przerzucić się na golfa.
03.02.2026 07:38
Jeszcze mu mało?
Ostatnie mecze słabe i jeszcze jakiś chorowity się zrobił.
Kupić tego z PSV za 30mln + jeszcze jednego i pożegnać UPA
24.01.2026 11:34
Niech najpierw coś wygrają...
19.01.2026 08:17
Gnabry wejście w pole karne i bramka klasa światowa.
Zasłużenie został zawodnikiem meczu
15.01.2026 07:31
@Danie1
Co roku? On już u nas gra 5 lat i jak tylko zaczynają się ćwierćfinały LM to zawodzi
Szkoda to mi było jak puszczali Alabe albo Kroosa którzy na takim etapie dopiero zaczynali się rozkręcać.
09.01.2026 16:49
Mi by nie było szkoda jakby odszedł, od kiedy do nas dołączył to niczego wielkiego nie umiemy wygrać
Jak tylko rozgrywki wchodzą na wyższy poziom to panikuje i robi głupie błędy niecelne podania nierozważne faule które prowadzą do karnych. Jest dobry ale pewnego poziomu już nie przekroczy
09.01.2026 16:34
Nie może go być w transfermarkt bo to gościu z łapanki.
Gonią 40 w lesie - ostatni złapany brany jest na testy.
Lepiej niech poszukają w naszych lasach, przynajmniej imiona idzie wymówić.
03.01.2026 15:40
Wiadomo że Neuer ma zagwarantowane w kontrakcie dodatkowe 2 tyg wolnego w okresie zimowym.
W tym roku podobno jedzie na narty do Włoch
15.12.2025 16:00
Gra zespół za 120 ml na zespół za 960 mln trochę śmiesznie by to wyglądało gdybyśmy znowu odpadli.
03.12.2025 07:56
Bischof ma jakieś szanse...
Karl nie ma żadnych szans , po tym co pokazali teraz Sane i Wirtz
A kolejka na to miejsce jest długa: Gnabry, Havertz, Musiala, Leweling, Undav, Adeyemi, Schade, Ouedraogo
19.11.2025 11:00
Thomas już mało grał więc to nie przyczyna, Sane i Coman podobnie
Cały czas grał Musiala i Davies i od kiedy ich nie ma wszystko działa lepiej.
08.11.2025 11:34
Nie musi walczyć o złotą piłkę bo ją już ma :)
Do tego Mistrza świata , 2x vice mistrza, mistrza europy , piłkarza roku fifa
05.11.2025 23:18
@tapczan
Możesz mieć 3 Kane-ów i 3 Olise ale bez płuc (Laimer i Pavlo ) nic nie zrobią
05.11.2025 23:09
@seco555
Coman swoje zrobił w Bayernie
Nie ma się co oszukiwać większość aktualnego składu jeszcze nic nie osiągnęła i do Comana im jeszcze bardzo daleko
05.11.2025 23:03
@Sopariev
Dla Laimera bez różnicy lewa czy prawa rozgrywanie czy atak :)
04.11.2025 23:23
Dla mnie Diaz zawodnikiem meczu, jakby grał do końca to by się skończyło z 3
04.11.2025 23:21
Niech sie Davies bierze do roboty bo Laimer gra już lepiej niż on za najlepszych czasów
04.11.2025 23:15
Częstochowy?
Zwykłe przyblokowanie przeciwnika przed polem karnym, bez stresu
04.11.2025 23:11
Dzięki Diaz , PSG bezradne
04.11.2025 23:02
Neuer sie śmieje dzisiaj to w 9 byśmy wygrali
04.11.2025 22:53
Od początku widać że to wygramy, tą jedną to przypadkowo strzelili
04.11.2025 22:48
Neuer ich leczy
04.11.2025 22:44
Neuer już to mioł
04.11.2025 22:41
Laimer zniszczy dziś tego Barkole
04.11.2025 22:32
Karla jako ostatniego na taką końcówkę by wpuścił
04.11.2025 22:31
do Harego i jest brama
04.11.2025 22:28
sędzia słabiutki ostatni jego mecz na tym poziomie
04.11.2025 22:16
prawdopodobnie 1
04.11.2025 22:09
Dokładnie jakby nic mu nie było to na 100 komentatorów nawet jeden by o czerwie nie wspomniał
04.11.2025 22:02
@KrulArtur
Coś jak Musiala tam też nie było czerwa. Teraz trzeba zagrać dużo twardziej trzeba wykorzystać że są tacy drobniutcy
04.11.2025 22:00
Sędzia słabiutki trochę presji i pękł zwykły faul to że mu się noga podwinęła to jego problem
04.11.2025 21:56
Są szybsi i ciężko im odebrać piłkę.
My mamy lepszą taktykę, wysoki pressing i szybkie kontry.
Diaz zimna krew, Leimer, Gnabry Tah, Opa , Kimmich na plus
Oliseh i Stanisic przestraszeni
04.11.2025 21:49
Podsumowując: za ostatni rok jesteśmy 27mln do przodu.
Czyli gdybyśmy kupili dodatkowego średniego zawodnika kończymy rok na minusie
02.11.2025 18:42
W ostatnich latach mają już coraz zdrowszą politykę płacową.
Pociągnął ich na dno Messi, tylko w cztery ostatnie lata zarobił 555 mln
20.10.2025 08:29
Widać że są jeszcze nieograni po zakończeniu kariery reprezentacyjnej przez Gundogana i Thomasa oraz przy kontuzjach Musiali i Havertza
14.10.2025 11:13
To proste, nie ma możliwości go sprzedać bo zarabia 17 mln tzn że do końca jego kontraktu musimy mu zapłacić około 34 mln.
Dlatego zmieniliśmy politykę płacową by się ustrzec takich błędów.
Z Upa już nie podpiszemy kontraktu za 17mln x 5lat = 85mln bo to za duże ryzyko.
10.10.2025 13:46
Skład jest teraz idealny, jest zachowana równowaga nic bym nie ruszał.
Diaz i Gnabry wprowadzili waleczność i siłe czego brakowało u Musiali.
Pavlovic i Leimer to są płuca zespołu, do tego doszła gra kombinacyjna bez niepotrzebnych akcji indywidualnych. Odchudzenie kadry spowodowało lepsze zgranie i wyższe morale.
07.10.2025 22:02
Atletiko u siebie jest mocne Realowi też wpakowali 5
30.09.2025 22:43
Jakson gra dzisiaj jak mały synek, na plus Guerreiro
30.09.2025 22:37
Szybki fizyczny, dobrze kryjący. Ale potrafi też niepotrzebnie faulować i nie ma talentu do wprowadzania piłki do gry po odbiorze.
Bardzo daleko mu do takich zawodników jak Sammer, Matthäus, Hummels, czy chociażby Boateng czy Alaba.
Podziękować mu za tą kasę co chce pozyskamy 2 lepszych
Jak będzie odchodził to będzie miał 27 lepszy już nie będzie bo bazuje tylko na sile.
23.09.2025 14:34
Wygrać z Chelsea z drużyną która jest aktualnym drużynowym mistrzem świata?
Która wydała na transfery prawie 4x więcej od nas, a my się cieszyliśmy pozyskaniem jej rezerwowego.
Z drużyną która jest w tym sezonie niepokonana w tej najsilniejszej lidze angielskiej.
Z drużyną która ma bardzo długą ławkę rezerwowych.
To chyba niemożliwe.
16.09.2025 12:07
Bardzo dobra decyzja zarządu podobnie jak z Alabą teraz Real ma problem i musi płacić mu kosmiczną wypłatę. Upa jak chce za dużo to koniecznie trzeba go puścić, nie ma się co oszukiwać to tylko solidny obrońca a nie klasa światowa.
13.09.2025 13:09
Kluby (do których nie napływają środki z zewnątrz) nie mają motywacji by wydawać grube miliony na transfery i wynagrodzenia skoro za wygranie LM UEFA płaci tylko około 100mln.
Bundesliga jest w 3 najlepiej zarabiających lig na świecie +175mln (liga angielska -1507 mln)
Dokładając do tego wejście kilku klubów do strefy pucharowej zrobili sobie razem z Francuzami i Belgami największe maszynki do robienia pieniędzy w piłce.
02.09.2025 16:32
To jest prawie tona złota , złoto szejków zalewa Europe:)
Z tego co podawali to mamy około 100 mln na koncie , więc wydając całą kasę klubową mogło by nam nie starczyć na jego wynagrodzenie, no chyba że tym razem to BVB by nam pożyczyło.
28.08.2025 21:31
@Zerafaelo
Nie piszę o kwocie 12-14 tylko <=12mln, w Anglii może taką kwotę dostać a klub który podpisałby taki kontrakt na pewno nie planowałby go posadzić na ławce.
28.08.2025 15:00
Upa nie zgodzi się na sprzedaż w tym okienku.
Za rok oprócz podwyżki zgarnie premię za podpis.
Więcej niż 12 mln/rok bym mu nie dał jak nie chce to niech idzie.
28.08.2025 13:05
"Uzależnienie od hazardu jest tragiczne, ponieważ prowadzi do katastrofalnych skutków finansowych, niszczenia relacji rodzinnych, a także poważnych problemów ze zdrowiem psychicznym, w tym depresji i myśli samobójczych".
Artykuł sponsorowany.... kiedy reklamowanie tego syfu całkowicie zakażą ? Z alkoholem i papierosami w końcu zrobili porządek.
27.08.2025 17:01
Spowolnienie dotyka cała Europę, Anglia też dostanie zadyszki.
Coraz więcej środków będzie odpływać do lig arabskich kosztem angielskiej...
27.08.2025 11:29
U nas nawet van Dijk byłby krytykowany że jest za słaby...
Upa na pewno jest dużo lepszy niż de Ligt ale to nie znaczy że trzeba go przepłacać i na siłę zatrzymywać. Przyjdzie kolejny może też za darmo może nie będzie chciał tyle zarabiać...
27.08.2025 10:38
Jup pewnie z tą ekipą wygrałby LM. Kilka korekt w ustawieniu i Gnabry by u niego wymiatał. Przykład Palhinha , Kompany nie wiedział co z ni zrobić a on w sobotę City rozmontował - bramka + zawodnik meczu
25.08.2025 13:39
@hoodykr
Wtedy nie było braków byliśmy najlepsi.
To był dobry moment by sprzedać po wygórowanych cenach kilka gwiazd i kupić tańszych i dobrze zapowiadających się zawodników.
Ale presja kibiców by utrzymać poziom sportowy była zbyt duża .
Zarząd się ugiął i na siłę próbował gonić czołówkę wydając za dużo i tak to się musiało skończyć.
20.08.2025 08:33