DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: seba Strona 2

walnie dzisiaj hat tricka i kupujemy bez zajakniecia

17.09.2025 10:17

2

Elegancko pełna kontrola nie stracili koncentracji taki Bayern z takimi zespołami chce się oglądać fajnie by było przełożyć to na lm

13.09.2025 20:57

1

byle bez utraty koncentracji w 2 polowie

12.09.2025 10:54

1

@Sopariev Definicja szaleństwa to robienie w kółko tego samego i oczekiwanie innego rezultatu.

05.09.2025 16:37

mozna nawet powiedziec ze gramy na 4 frontach reprezentacje to tez meczace ustrojstwo

05.09.2025 07:07

1

@Alistair ok kazdy ma prawo wierzyc w to co chce .... Goretzka "zalatwil" wielu bo jest ze swoim kontraktem niesprzedawalny a Bayern ne utrudnial mu sprawy sciagajac smiesznych zawodnikow do srodka pola Pavlovic mial wejscie smoka ale mial pecha i jest cienem samego siebie

05.09.2025 06:57

1

Ale.Wirtza to chyba ktoś na tych wyspach podmienił jakbym nie wiedział kto to to bym pomyślał że z 17 biega jakiś młodzik

04.09.2025 22:32

2

@Sopariev ja jestem cały czas.pod wrażeniem wiary w duet na środku pola Kimmich Goretzka skoro nie działa to w Bayernie i już nie raz nie działało w reprezentacji trenerzy z uporem maniaka stawiają na tą dwójkę to nigdy nie działało i działać nie będzie

04.09.2025 22:26

4

człowiek patrzy na Denzela potem na Boeya i się zastanawia o co tu qwa chodzi że my sprowadzany takie "talenty" kto to w ogóle klepnął i na podstawie jakiego "riserczu"

04.09.2025 21:52

Przekonamy się oczywiście kibicuje żeby się sprawdził i dal nam powody do zadowolenia

03.09.2025 08:36

Nie ma co watpic w Kompanego w tego samego goscia ktory dalej wierzy w Boeya ja mu wierze

03.09.2025 07:25

@FCB4ever2014 ja się już nie wypowiadam żeby nie było że sieję defetyzm i nie potrafię znaleźć plusów bo ciężko być optymistą widząc to co się dzieje

01.09.2025 22:55

no coz czlowiek sie ludzil a wyszlo jak ostatnio zwykle w Bayernie ciekawe w ktorym miesiacu braknie nam zawodnikow bo nie czarujmy sie kontuzje to nas nie omijaja

01.09.2025 20:19

@Sopariev chelsea gra z nami 1 mecz w LM pewnie się boją że ich zmasakrujemy

01.09.2025 11:09

:D zabawniejsze niż polskie kabarety

01.09.2025 11:09

@admin tez mam taka nadzieje !

31.08.2025 16:16

2

@admin mamy piękne czarne koszulki na LM bez sarkazmu mega mi się podobają

31.08.2025 16:10

2

nabieranie się na 2 przyzwoite mecze Gnabrego odcinek 54

31.08.2025 15:35

1

Ile minut w godzinie a godzin w wieczności

31.08.2025 09:48

2

mamy wprowadzac na rotacje mlodych ale nawet przy wyniku 3:0 nie mozemy tego zrobic bo nigdy nie wiadomo kiedy komus w obronie cos nie odwali wiec ciagle gramy tymi samymi potem wchodzi Boey co jest dla mnie niezrozumiale czy ktos w ogole ogarnia ten cyrk ? ja juz sie pogubilem w taktyce "rotacji" w pomysle na gre dramat

30.08.2025 21:13

Oczy krwawią

30.08.2025 20:33

1

Upamecano to jest mem

30.08.2025 20:06

Ile to tam rocznie dukatów żąda Upamecano ?

30.08.2025 19:49

15 baniek ........ bez komentarza

30.08.2025 09:32

4

mam nadzieje ze sprowadzimy w jego miejsce przynajmniej 2 bramkarzy

29.08.2025 20:37

1

jedyny plus wczorajszego meczu to taki ze brak kontuzji chyba ze o jakiejs jeszcze nie wiemy

28.08.2025 07:22

Radzę się przyzwyczajać

27.08.2025 22:41

Środek pola jest dramatyczny nie pomaga nic w obronie a w ataku jest niemrawy no ale Kimmicha Goretzka TOP najlepszy box to box bla bla bla

27.08.2025 22:40

Kane marnuje i ratuje sytuację

27.08.2025 22:38

Nie ma środka pola powtarzam to jak mantrę w takich meczach jak dzisiaj to szczególnie widać

27.08.2025 22:35

Klątwa Sane

27.08.2025 22:27

@admin nie jesteśmy kolegami czekam na statystyki dobrych podań Kimmicha

27.08.2025 22:24

To jest niesamowite jak oni wszyscy zglupieli w tym meczu

27.08.2025 22:19

@alien666 możesz sobie wybrać

27.08.2025 22:17

1

Dwie gwiazdy już weszły na boisko

27.08.2025 22:16

hur dur kadra jest zbyt waska lolaboga gramy z 3 ligowcem wszystkie dziala na poklad

27.08.2025 12:46

2

ostatnio gra solidnie ale nawet w meczu z Lipskiem mial wylew w obronie ktory prawie skonczyl sie golem akurat w tym meczu mialo to male znaczenie ale chyba dobrze wiemy jak to by moglo wygladac w meczu na styku w takiej lm

27.08.2025 08:42

te nasze cele transferowe sa zabawniejsze od polskich kabaretow

21.08.2025 23:23

2

beda obserwowali i trzymali reke na pulsie ja bym sie tam nie martwil na zapas

21.08.2025 15:46

1

Eberl skoncz pie.... chlopak zobaczylby 1 sklad jak swinia niebo predzej w pomocy zagra Gnabry kopiacy sie po czole Guerreiro czy nawet Neuer

21.08.2025 15:42

Wykapany wierzy w Boeya ten gość jest tragiczny minuta dwadzieścia dla młodych to jak naplucue im w twarz

16.08.2025 22:29

1

atmosferowicz ............. w sumie to się z jednym zgadzam Gnabry jest uniwersalny wszedzie gra tak samo czyli marnie ja nie wiem ze kolejny sezon daje mu sie szanse czekajac az w koncu odpali

05.08.2025 17:47

cena oczywiscie moglaby byc lepsza no ale coz trudno zobaczymy jak sobie poradzi po epizodzie z Mane jakos wybitnie sie nie jaram ale licze na to ze nasze skrzydla w tym momencie zaczna przypominac chocby delikatnie czasy RR a Gnabry i Coman niech sobie kupia wygodne poduszki pod tylki przydzadza sie na lawke

30.07.2025 11:57

1

zaraz po powrocie z kontuzji polamie sie Davies i bedziemy na szybko sciagac za 30 baniek Boeya 2.0

26.07.2025 16:19

elegancko nie potrzebujemy tu marud poradzimy sobie ze skladem przecietnych podstrazalych wypalonych grajkow ktorzy nic nie wnosza do gry

26.07.2025 10:02

jeden tez obiecywal 100 konkretow na 100 dni i sie zesral takze jestem jak niewierny Tomasz uwierze jak zobacze

23.07.2025 17:44

Eberl wez zagadaj no idz powiedz cos ............. no nie wiem troche sie wstydze nie moja liga

22.07.2025 15:04

mowilem ze dawanie gwiazdorskiego kontraktu Daviesowi ktory na niego ansolutnie nie zasluzyl swoja postawa na boisku i poza nim flirtujac z bylekim wywola efekt kuli snieznej teraz kazdy kto prosto kopnie pilke chce kasy nawarzyli se piwska to teraz trzeba bedzie to wypic

21.07.2025 21:33

58,2 - Musiala do potęgi = średni interes

15.07.2025 15:38

Podobno mamy takie świetne relacje z tymi srakami to może nam trochę opuszczą

15.07.2025 15:36

1

XD nawet za 15 eurocentow bym go nie chcial

14.07.2025 20:38

1

innej opcji nie widze ........ chyba by musialo komus kowadlo na glowe upasc z kilometra zeby rozwazac tego goscia za 15 baniek

14.07.2025 20:37

Patrzę na ten mecz totalnie z nudów bo nic innego nie ma w tv i mam wrażenie patrząc na Chelsea jakby grali na jakimś przyspieszeniu X1,5 porównując do tego co serwują nam tempem akcji nasze wirtuozy tu większość piłek do przodu szybko dokładnie a my klepanie w poprzek do znudzenia

13.07.2025 21:55

2

Coś czuję że od dzisiaj Eberl będzie obserwował Palmera i trzymał rękę na pulsie

13.07.2025 21:39

"nawet po słabych meczach miał pewne miejsce w składzie. W Bayernie Monachium coś takiego by nie przeszło." Kim Guerreiro Coman Gnabry Sane Goretzka oni nigdy nie mieli slabych meczy i w nagrode grali w kolejnym i kolejnym ..... meczy nas pilka

13.07.2025 10:11

60 baniek i jako premia bezcenny argentyński kaktus

12.07.2025 08:18

1

Karuzela śmiechu

11.07.2025 22:41

Acha no to ciekawe lata nas czekają skoro tyle pozytywów szkoda że nie widać ich na boisku widocznie Bayern rozpieszczał nas za bardzo w latach swojej świetności i w dupach nam się poprzewracało teraz mamy co mamy a za chwilę będzie gorzej jak już ostatni gracze dobrych czasów zawiesza buty na kołku

09.07.2025 13:23

Nie róbmy sobie żartów

08.07.2025 16:08

2

Jeśli forma Comana została oceniona pozytywnie a Gnabrego planujemy na zastępstwo dla Musiali to zapnijmy pasy i trzymajmy się mocno będzie niezła jazda

08.07.2025 09:09

Która to już lekcja za kadencji Kompanego

06.07.2025 15:16

Jesteśmy zrelaksowani

06.07.2025 15:15

1

Nawet nie żartuj

06.07.2025 14:50

1

Też tak sądzę nie ma w tej drużynie zaciętości po tym faulu na Jamalu powinno się na boisku rozpętać piekło plus presja na sędziego żeby var reagował a nasi co głowy w koszulki i płacz zresztą bardzo szybko koło leżącego praktycznie nikt nie został nie widzę tu nic z powiedzenia jeden za wszystkich ot banda indywidualności

06.07.2025 14:50

1

Już abstrahując od bandyckiego faulu tego makaroniarza zastanawiam się co w tym czasie robił var i jakie procesy myślowe działały w głowie tego łysego półgłówka

05.07.2025 23:39

To żeśmy zajebiście podreperowali budżet

05.07.2025 22:21

Typowe frajerstwo

05.07.2025 20:01

Ewidentny bandycki faul koleś łapie piłkę przez nogi Musiali przecież to jest jakaś paranoja

05.07.2025 18:54

1

Transfer tego gościa powinien być opisywany w podręcznikach biznesu jak przewalić 30 baniek na własne życzenie

03.07.2025 23:54

Wystawianie Mullera w meczach przeciwko drużynom które nie są amatorami jest robieniem mu krzywdy o sane gnabrym nie ma co pisać bo szkoda nerwów

24.06.2025 23:03

Odpalamy protokół sane WY

24.06.2025 22:52

@Kris92 dziękuję

24.06.2025 22:25

@jastrzab123 sane bez h jak psikutas bez s :)

24.06.2025 22:22

Czy ktoś mi może przypomnieć kiedy ostatni raz śmietana strzelił gola będąc sam na sam z bramkarzem ?

24.06.2025 22:16

1

Niesamowite jest to ile badziewia można sprowadzić do drużyny a najbardziej niesamowite jest to że zapłaciło się za to ciężkie miliony

24.06.2025 21:53

2

Jestem wielkim fanem Boca ......... chyba Maca :)

20.06.2025 20:55

2

robimy z siebie kolesia we frendzonie jak skończą się inne lepsze opcje my będziemy czekali zaślinieni i szczęśliwi

20.06.2025 20:54

ktoś musi strącać gołębie z dachu AA swoimi wrzutkami

20.06.2025 20:52

Coman zaczarowal z polamatorami strzelil gola bramkarzowi ktory dorabia w hurtowni farmaceutycznej dac mu nowy kontrakt jest mlody kiedys sie nauczy wrzucac pilke w pole karne

19.06.2025 00:34

Jak zwykle z szumnych zapowiedzi nic nie wynika w drugiej połowie w końcu Inter z kontry i po meczu

16.04.2025 21:48

Kimmich i te jego wolne i rogi nosz do wuja karmazyna

16.04.2025 21:43

Nie mam pojęcia jak my chcemy wygrywać nie strzelając czegoś takiego

16.04.2025 21:36

2

Kompany nie widzi że gramy w 10 ?

16.04.2025 21:29

No to mamy po kimie

16.04.2025 21:28

3

Chciałem napisać co myślę o sane ale nie chcę bana

16.04.2025 21:25

@Zerafaelo ale wypłaty największe

16.04.2025 20:08

Kimmich Goretzka w środku pola może za 50 razem ten duet w końcu zaskoczy w wymagającym meczu

16.04.2025 20:08

no to juz mamy na ponad 24 przed meczem wytlumaczenie jego bledu bo to ze taki popelni jest wiecej niz pewne co to jest za gosc ........

15.04.2025 12:58

1

zeby tylko Lautaro w 2 meczu nikomu znowu nie umknal panie Kimmich

13.04.2025 18:31

1

Bardzo dziwne wręcz zastanawiające, że mając w składzie zawodników notujacych niesamowite wręcz kosmiczne statystyki remisujemy z BVB u siebie z tym samym BVB które zostało ostatnio wręcz zgw.... ośmieszone w Barcelonie bez mydła i wazeliny 4 do jaja nasi liderzy po raz kolejny nie dojechali zostali w swojej strefie komfortu licząc miliony no nic zostało nam wstać pomachać szalikiem przed telewizorem w kierunku góry lodowej pozdrawiam optymistów

12.04.2025 21:33

w sobote bedzie maly sprawdzian ewentualnego polfinalu z barca tez gramy z bvb tez u siebie zobaczymy po stylu i wyniku czy bedzie sie oplacalo trzymac kciuki za eliminacje interu

09.04.2025 23:04

1

@makaay jak w rządzie kasy nie ma na ważne rzeczy ale jak trzeba wydawać na głupoty to miliony można utopić

09.04.2025 22:49

1

szkoda ze nie skomentowal swojego truchtania i odprowadzania wzrokiem Martineza przy 1 golu on mu uciekal od polowy boiska a Kimmich go zlal cieplym moczem

09.04.2025 14:24

i wyciagniemy wnioski

09.04.2025 12:04

boey gruby i muller dobra ide spac

08.04.2025 22:33

chinczyk zaraz wypalie czerwo

08.04.2025 22:32

kimmich jak ja sie ciesze ze bede mogl podziwiac twoja gre przez kolejne lata w ukochanym klubie

08.04.2025 22:31

@KeeRay i nie wyciagnelismy zadnych wnioskow o czym to swiadczy ?

08.04.2025 22:26

mam nadzieje ze sane dostanie nowy kontrakt ja bym nawet poszedl dalej i zostawil puste miejsce niech se wpisze kwote jaka chce zarabiac bo zasluguje na kazdego eurocenta

08.04.2025 22:24

tyle na ile pozwala poukladana druzyna trzeba czekac na jakas indywidualna akcje i liczyc ze wtedy wpadnie bo zespolowo to wyglada komicznie

08.04.2025 22:19