walnie dzisiaj hat tricka i kupujemy bez zajakniecia
17.09.2025 10:17
2
Elegancko pełna kontrola nie stracili koncentracji taki Bayern z takimi zespołami chce się oglądać fajnie by było przełożyć to na lm
13.09.2025 20:57
1
byle bez utraty koncentracji w 2 polowie
12.09.2025 10:54
1
@Sopariev Definicja szaleństwa to robienie w kółko tego samego i oczekiwanie innego rezultatu.
05.09.2025 16:37
mozna nawet powiedziec ze gramy na 4 frontach reprezentacje to tez meczace ustrojstwo
05.09.2025 07:07
1
@Alistair ok kazdy ma prawo wierzyc w to co chce .... Goretzka "zalatwil" wielu bo jest ze swoim kontraktem niesprzedawalny a Bayern ne utrudnial mu sprawy sciagajac smiesznych zawodnikow do srodka pola Pavlovic mial wejscie smoka ale mial pecha i jest cienem samego siebie
05.09.2025 06:57
1
Ale.Wirtza to chyba ktoś na tych wyspach podmienił jakbym nie wiedział kto to to bym pomyślał że z 17 biega jakiś młodzik
04.09.2025 22:32
2
@Sopariev ja jestem cały czas.pod wrażeniem wiary w duet na środku pola Kimmich Goretzka skoro nie działa to w Bayernie i już nie raz nie działało w reprezentacji trenerzy z uporem maniaka stawiają na tą dwójkę to nigdy nie działało i działać nie będzie
04.09.2025 22:26
4
człowiek patrzy na Denzela potem na Boeya i się zastanawia o co tu qwa chodzi że my sprowadzany takie "talenty" kto to w ogóle klepnął i na podstawie jakiego "riserczu"
04.09.2025 21:52
Przekonamy się oczywiście kibicuje żeby się sprawdził i dal nam powody do zadowolenia
03.09.2025 08:36
Nie ma co watpic w Kompanego w tego samego goscia ktory dalej wierzy w Boeya ja mu wierze
03.09.2025 07:25
@FCB4ever2014 ja się już nie wypowiadam żeby nie było że sieję defetyzm i nie potrafię znaleźć plusów bo ciężko być optymistą widząc to co się dzieje
01.09.2025 22:55
no coz czlowiek sie ludzil a wyszlo jak ostatnio zwykle w Bayernie ciekawe w ktorym miesiacu braknie nam zawodnikow bo nie czarujmy sie kontuzje to nas nie omijaja
01.09.2025 20:19
@Sopariev chelsea gra z nami 1 mecz w LM pewnie się boją że ich zmasakrujemy
01.09.2025 11:09
:D zabawniejsze niż polskie kabarety
01.09.2025 11:09
@admin tez mam taka nadzieje !
31.08.2025 16:16
2
@admin mamy piękne czarne koszulki na LM bez sarkazmu mega mi się podobają
31.08.2025 16:10
2
nabieranie się na 2 przyzwoite mecze Gnabrego odcinek 54
31.08.2025 15:35
1
Ile minut w godzinie a godzin w wieczności
31.08.2025 09:48
2
mamy wprowadzac na rotacje mlodych ale nawet przy wyniku 3:0 nie mozemy tego zrobic bo nigdy nie wiadomo kiedy komus w obronie cos nie odwali wiec ciagle gramy tymi samymi potem wchodzi Boey co jest dla mnie niezrozumiale czy ktos w ogole ogarnia ten cyrk ? ja juz sie pogubilem w taktyce "rotacji" w pomysle na gre dramat
30.08.2025 21:13
Oczy krwawią
30.08.2025 20:33
1
Upamecano to jest mem
30.08.2025 20:06
Ile to tam rocznie dukatów żąda Upamecano ?
30.08.2025 19:49
15 baniek ........ bez komentarza
30.08.2025 09:32
4
mam nadzieje ze sprowadzimy w jego miejsce przynajmniej 2 bramkarzy
29.08.2025 20:37
1
jedyny plus wczorajszego meczu to taki ze brak kontuzji chyba ze o jakiejs jeszcze nie wiemy
28.08.2025 07:22
Radzę się przyzwyczajać
27.08.2025 22:41
Środek pola jest dramatyczny nie pomaga nic w obronie a w ataku jest niemrawy no ale Kimmicha Goretzka TOP najlepszy box to box bla bla bla
27.08.2025 22:40
Kane marnuje i ratuje sytuację
27.08.2025 22:38
Nie ma środka pola powtarzam to jak mantrę w takich meczach jak dzisiaj to szczególnie widać
27.08.2025 22:35
Klątwa Sane
27.08.2025 22:27
@admin nie jesteśmy kolegami czekam na statystyki dobrych podań Kimmicha
27.08.2025 22:24
To jest niesamowite jak oni wszyscy zglupieli w tym meczu
27.08.2025 22:19
@alien666 możesz sobie wybrać
27.08.2025 22:17
1
Dwie gwiazdy już weszły na boisko
27.08.2025 22:16
hur dur kadra jest zbyt waska lolaboga gramy z 3 ligowcem wszystkie dziala na poklad
27.08.2025 12:46
2
ostatnio gra solidnie ale nawet w meczu z Lipskiem mial wylew w obronie ktory prawie skonczyl sie golem akurat w tym meczu mialo to male znaczenie ale chyba dobrze wiemy jak to by moglo wygladac w meczu na styku w takiej lm
27.08.2025 08:42
te nasze cele transferowe sa zabawniejsze od polskich kabaretow
21.08.2025 23:23
2
beda obserwowali i trzymali reke na pulsie ja bym sie tam nie martwil na zapas
21.08.2025 15:46
1
Eberl skoncz pie.... chlopak zobaczylby 1 sklad jak swinia niebo predzej w pomocy zagra Gnabry kopiacy sie po czole Guerreiro czy nawet Neuer
21.08.2025 15:42
Wykapany wierzy w Boeya ten gość jest tragiczny minuta dwadzieścia dla młodych to jak naplucue im w twarz
16.08.2025 22:29
1
atmosferowicz ............. w sumie to się z jednym zgadzam Gnabry jest uniwersalny wszedzie gra tak samo czyli marnie ja nie wiem ze kolejny sezon daje mu sie szanse czekajac az w koncu odpali
05.08.2025 17:47
cena oczywiscie moglaby byc lepsza no ale coz trudno zobaczymy jak sobie poradzi po epizodzie z Mane jakos wybitnie sie nie jaram ale licze na to ze nasze skrzydla w tym momencie zaczna przypominac chocby delikatnie czasy RR a Gnabry i Coman niech sobie kupia wygodne poduszki pod tylki przydzadza sie na lawke
30.07.2025 11:57
1
zaraz po powrocie z kontuzji polamie sie Davies i bedziemy na szybko sciagac za 30 baniek Boeya 2.0
26.07.2025 16:19
elegancko nie potrzebujemy tu marud poradzimy sobie ze skladem przecietnych podstrazalych wypalonych grajkow ktorzy nic nie wnosza do gry
26.07.2025 10:02
jeden tez obiecywal 100 konkretow na 100 dni i sie zesral takze jestem jak niewierny Tomasz uwierze jak zobacze
23.07.2025 17:44
Eberl wez zagadaj no idz powiedz cos ............. no nie wiem troche sie wstydze nie moja liga
22.07.2025 15:04
mowilem ze dawanie gwiazdorskiego kontraktu Daviesowi ktory na niego ansolutnie nie zasluzyl swoja postawa na boisku i poza nim flirtujac z bylekim wywola efekt kuli snieznej teraz kazdy kto prosto kopnie pilke chce kasy nawarzyli se piwska to teraz trzeba bedzie to wypic
21.07.2025 21:33
58,2 - Musiala do potęgi = średni interes
15.07.2025 15:38
Podobno mamy takie świetne relacje z tymi srakami to może nam trochę opuszczą
15.07.2025 15:36
1
XD nawet za 15 eurocentow bym go nie chcial
14.07.2025 20:38
1
innej opcji nie widze ........ chyba by musialo komus kowadlo na glowe upasc z kilometra zeby rozwazac tego goscia za 15 baniek
14.07.2025 20:37
Patrzę na ten mecz totalnie z nudów bo nic innego nie ma w tv i mam wrażenie patrząc na Chelsea jakby grali na jakimś przyspieszeniu X1,5 porównując do tego co serwują nam tempem akcji nasze wirtuozy tu większość piłek do przodu szybko dokładnie a my klepanie w poprzek do znudzenia
13.07.2025 21:55
2
Coś czuję że od dzisiaj Eberl będzie obserwował Palmera i trzymał rękę na pulsie
13.07.2025 21:39
"nawet po słabych meczach miał pewne miejsce w składzie. W Bayernie Monachium coś takiego by nie przeszło." Kim Guerreiro Coman Gnabry Sane Goretzka oni nigdy nie mieli slabych meczy i w nagrode grali w kolejnym i kolejnym ..... meczy nas pilka
13.07.2025 10:11
60 baniek i jako premia bezcenny argentyński kaktus
12.07.2025 08:18
1
Karuzela śmiechu
11.07.2025 22:41
Acha no to ciekawe lata nas czekają skoro tyle pozytywów szkoda że nie widać ich na boisku widocznie Bayern rozpieszczał nas za bardzo w latach swojej świetności i w dupach nam się poprzewracało teraz mamy co mamy a za chwilę będzie gorzej jak już ostatni gracze dobrych czasów zawiesza buty na kołku
09.07.2025 13:23
Nie róbmy sobie żartów
08.07.2025 16:08
2
Jeśli forma Comana została oceniona pozytywnie a Gnabrego planujemy na zastępstwo dla Musiali to zapnijmy pasy i trzymajmy się mocno będzie niezła jazda
08.07.2025 09:09
Która to już lekcja za kadencji Kompanego
06.07.2025 15:16
Jesteśmy zrelaksowani
06.07.2025 15:15
1
Nawet nie żartuj
06.07.2025 14:50
1
Też tak sądzę nie ma w tej drużynie zaciętości po tym faulu na Jamalu powinno się na boisku rozpętać piekło plus presja na sędziego żeby var reagował a nasi co głowy w koszulki i płacz zresztą bardzo szybko koło leżącego praktycznie nikt nie został nie widzę tu nic z powiedzenia jeden za wszystkich ot banda indywidualności
06.07.2025 14:50
1
Już abstrahując od bandyckiego faulu tego makaroniarza zastanawiam się co w tym czasie robił var i jakie procesy myślowe działały w głowie tego łysego półgłówka
05.07.2025 23:39
To żeśmy zajebiście podreperowali budżet
05.07.2025 22:21
Typowe frajerstwo
05.07.2025 20:01
Ewidentny bandycki faul koleś łapie piłkę przez nogi Musiali przecież to jest jakaś paranoja
05.07.2025 18:54
1
Transfer tego gościa powinien być opisywany w podręcznikach biznesu jak przewalić 30 baniek na własne życzenie
03.07.2025 23:54
Wystawianie Mullera w meczach przeciwko drużynom które nie są amatorami jest robieniem mu krzywdy o sane gnabrym nie ma co pisać bo szkoda nerwów
24.06.2025 23:03
Odpalamy protokół sane WY
24.06.2025 22:52
@Kris92 dziękuję
24.06.2025 22:25
@jastrzab123 sane bez h jak psikutas bez s :)
24.06.2025 22:22
Czy ktoś mi może przypomnieć kiedy ostatni raz śmietana strzelił gola będąc sam na sam z bramkarzem ?
24.06.2025 22:16
1
Niesamowite jest to ile badziewia można sprowadzić do drużyny a najbardziej niesamowite jest to że zapłaciło się za to ciężkie miliony
24.06.2025 21:53
2
Jestem wielkim fanem Boca ......... chyba Maca :)
20.06.2025 20:55
2
robimy z siebie kolesia we frendzonie jak skończą się inne lepsze opcje my będziemy czekali zaślinieni i szczęśliwi
20.06.2025 20:54
ktoś musi strącać gołębie z dachu AA swoimi wrzutkami
20.06.2025 20:52
Coman zaczarowal z polamatorami strzelil gola bramkarzowi ktory dorabia w hurtowni farmaceutycznej dac mu nowy kontrakt jest mlody kiedys sie nauczy wrzucac pilke w pole karne
19.06.2025 00:34
Jak zwykle z szumnych zapowiedzi nic nie wynika w drugiej połowie w końcu Inter z kontry i po meczu
16.04.2025 21:48
Kimmich i te jego wolne i rogi nosz do wuja karmazyna
16.04.2025 21:43
Nie mam pojęcia jak my chcemy wygrywać nie strzelając czegoś takiego
16.04.2025 21:36
2
Kompany nie widzi że gramy w 10 ?
16.04.2025 21:29
No to mamy po kimie
16.04.2025 21:28
3
Chciałem napisać co myślę o sane ale nie chcę bana
16.04.2025 21:25
@Zerafaelo ale wypłaty największe
16.04.2025 20:08
Kimmich Goretzka w środku pola może za 50 razem ten duet w końcu zaskoczy w wymagającym meczu
16.04.2025 20:08
no to juz mamy na ponad 24 przed meczem wytlumaczenie jego bledu bo to ze taki popelni jest wiecej niz pewne co to jest za gosc ........
15.04.2025 12:58
1
zeby tylko Lautaro w 2 meczu nikomu znowu nie umknal panie Kimmich
13.04.2025 18:31
1
Bardzo dziwne wręcz zastanawiające, że mając w składzie zawodników notujacych niesamowite wręcz kosmiczne statystyki remisujemy z BVB u siebie z tym samym BVB które zostało ostatnio wręcz zgw.... ośmieszone w Barcelonie bez mydła i wazeliny 4 do jaja nasi liderzy po raz kolejny nie dojechali zostali w swojej strefie komfortu licząc miliony no nic zostało nam wstać pomachać szalikiem przed telewizorem w kierunku góry lodowej pozdrawiam optymistów
12.04.2025 21:33
w sobote bedzie maly sprawdzian ewentualnego polfinalu z barca tez gramy z bvb tez u siebie zobaczymy po stylu i wyniku czy bedzie sie oplacalo trzymac kciuki za eliminacje interu
09.04.2025 23:04
1
@makaay jak w rządzie kasy nie ma na ważne rzeczy ale jak trzeba wydawać na głupoty to miliony można utopić
09.04.2025 22:49
1
szkoda ze nie skomentowal swojego truchtania i odprowadzania wzrokiem Martineza przy 1 golu on mu uciekal od polowy boiska a Kimmich go zlal cieplym moczem
09.04.2025 14:24
i wyciagniemy wnioski
09.04.2025 12:04
boey gruby i muller dobra ide spac
08.04.2025 22:33
chinczyk zaraz wypalie czerwo
08.04.2025 22:32
kimmich jak ja sie ciesze ze bede mogl podziwiac twoja gre przez kolejne lata w ukochanym klubie
08.04.2025 22:31
@KeeRay i nie wyciagnelismy zadnych wnioskow o czym to swiadczy ?
08.04.2025 22:26
mam nadzieje ze sane dostanie nowy kontrakt ja bym nawet poszedl dalej i zostawil puste miejsce niech se wpisze kwote jaka chce zarabiac bo zasluguje na kazdego eurocenta
08.04.2025 22:24
tyle na ile pozwala poukladana druzyna trzeba czekac na jakas indywidualna akcje i liczyc ze wtedy wpadnie bo zespolowo to wyglada komicznie
walnie dzisiaj hat tricka i kupujemy bez zajakniecia
17.09.2025 10:17
Elegancko pełna kontrola nie stracili koncentracji taki Bayern z takimi zespołami chce się oglądać fajnie by było przełożyć to na lm
13.09.2025 20:57
byle bez utraty koncentracji w 2 polowie
12.09.2025 10:54
@Sopariev Definicja szaleństwa to robienie w kółko tego samego i oczekiwanie innego rezultatu.
05.09.2025 16:37
mozna nawet powiedziec ze gramy na 4 frontach reprezentacje to tez meczace ustrojstwo
05.09.2025 07:07
@Alistair ok kazdy ma prawo wierzyc w to co chce .... Goretzka "zalatwil" wielu bo jest ze swoim kontraktem niesprzedawalny a Bayern ne utrudnial mu sprawy sciagajac smiesznych zawodnikow do srodka pola Pavlovic mial wejscie smoka ale mial pecha i jest cienem samego siebie
05.09.2025 06:57
Ale.Wirtza to chyba ktoś na tych wyspach podmienił jakbym nie wiedział kto to to bym pomyślał że z 17 biega jakiś młodzik
04.09.2025 22:32
@Sopariev ja jestem cały czas.pod wrażeniem wiary w duet na środku pola Kimmich Goretzka skoro nie działa to w Bayernie i już nie raz nie działało w reprezentacji trenerzy z uporem maniaka stawiają na tą dwójkę to nigdy nie działało i działać nie będzie
04.09.2025 22:26
człowiek patrzy na Denzela potem na Boeya i się zastanawia o co tu qwa chodzi że my sprowadzany takie "talenty" kto to w ogóle klepnął i na podstawie jakiego "riserczu"
04.09.2025 21:52
Przekonamy się oczywiście kibicuje żeby się sprawdził i dal nam powody do zadowolenia
03.09.2025 08:36
Nie ma co watpic w Kompanego w tego samego goscia ktory dalej wierzy w Boeya ja mu wierze
03.09.2025 07:25
@FCB4ever2014 ja się już nie wypowiadam żeby nie było że sieję defetyzm i nie potrafię znaleźć plusów bo ciężko być optymistą widząc to co się dzieje
01.09.2025 22:55
no coz czlowiek sie ludzil a wyszlo jak ostatnio zwykle w Bayernie ciekawe w ktorym miesiacu braknie nam zawodnikow bo nie czarujmy sie kontuzje to nas nie omijaja
01.09.2025 20:19
@Sopariev chelsea gra z nami 1 mecz w LM pewnie się boją że ich zmasakrujemy
01.09.2025 11:09
:D zabawniejsze niż polskie kabarety
01.09.2025 11:09
@admin tez mam taka nadzieje !
31.08.2025 16:16
@admin mamy piękne czarne koszulki na LM bez sarkazmu mega mi się podobają
31.08.2025 16:10
nabieranie się na 2 przyzwoite mecze Gnabrego odcinek 54
31.08.2025 15:35
Ile minut w godzinie a godzin w wieczności
31.08.2025 09:48
mamy wprowadzac na rotacje mlodych ale nawet przy wyniku 3:0 nie mozemy tego zrobic bo nigdy nie wiadomo kiedy komus w obronie cos nie odwali wiec ciagle gramy tymi samymi potem wchodzi Boey co jest dla mnie niezrozumiale czy ktos w ogole ogarnia ten cyrk ? ja juz sie pogubilem w taktyce "rotacji" w pomysle na gre dramat
30.08.2025 21:13
Oczy krwawią
30.08.2025 20:33
Upamecano to jest mem
30.08.2025 20:06
Ile to tam rocznie dukatów żąda Upamecano ?
30.08.2025 19:49
15 baniek ........ bez komentarza
30.08.2025 09:32
mam nadzieje ze sprowadzimy w jego miejsce przynajmniej 2 bramkarzy
29.08.2025 20:37
jedyny plus wczorajszego meczu to taki ze brak kontuzji chyba ze o jakiejs jeszcze nie wiemy
28.08.2025 07:22
Radzę się przyzwyczajać
27.08.2025 22:41
Środek pola jest dramatyczny nie pomaga nic w obronie a w ataku jest niemrawy no ale Kimmicha Goretzka TOP najlepszy box to box bla bla bla
27.08.2025 22:40
Kane marnuje i ratuje sytuację
27.08.2025 22:38
Nie ma środka pola powtarzam to jak mantrę w takich meczach jak dzisiaj to szczególnie widać
27.08.2025 22:35
Klątwa Sane
27.08.2025 22:27
@admin nie jesteśmy kolegami czekam na statystyki dobrych podań Kimmicha
27.08.2025 22:24
To jest niesamowite jak oni wszyscy zglupieli w tym meczu
27.08.2025 22:19
@alien666 możesz sobie wybrać
27.08.2025 22:17
Dwie gwiazdy już weszły na boisko
27.08.2025 22:16
hur dur kadra jest zbyt waska lolaboga gramy z 3 ligowcem wszystkie dziala na poklad
27.08.2025 12:46
ostatnio gra solidnie ale nawet w meczu z Lipskiem mial wylew w obronie ktory prawie skonczyl sie golem akurat w tym meczu mialo to male znaczenie ale chyba dobrze wiemy jak to by moglo wygladac w meczu na styku w takiej lm
27.08.2025 08:42
te nasze cele transferowe sa zabawniejsze od polskich kabaretow
21.08.2025 23:23
beda obserwowali i trzymali reke na pulsie ja bym sie tam nie martwil na zapas
21.08.2025 15:46
Eberl skoncz pie.... chlopak zobaczylby 1 sklad jak swinia niebo predzej w pomocy zagra Gnabry kopiacy sie po czole Guerreiro czy nawet Neuer
21.08.2025 15:42
Wykapany wierzy w Boeya ten gość jest tragiczny minuta dwadzieścia dla młodych to jak naplucue im w twarz
16.08.2025 22:29
atmosferowicz ............. w sumie to się z jednym zgadzam Gnabry jest uniwersalny wszedzie gra tak samo czyli marnie ja nie wiem ze kolejny sezon daje mu sie szanse czekajac az w koncu odpali
05.08.2025 17:47
cena oczywiscie moglaby byc lepsza no ale coz trudno zobaczymy jak sobie poradzi po epizodzie z Mane jakos wybitnie sie nie jaram ale licze na to ze nasze skrzydla w tym momencie zaczna przypominac chocby delikatnie czasy RR a Gnabry i Coman niech sobie kupia wygodne poduszki pod tylki przydzadza sie na lawke
30.07.2025 11:57
zaraz po powrocie z kontuzji polamie sie Davies i bedziemy na szybko sciagac za 30 baniek Boeya 2.0
26.07.2025 16:19
elegancko nie potrzebujemy tu marud poradzimy sobie ze skladem przecietnych podstrazalych wypalonych grajkow ktorzy nic nie wnosza do gry
26.07.2025 10:02
jeden tez obiecywal 100 konkretow na 100 dni i sie zesral takze jestem jak niewierny Tomasz uwierze jak zobacze
23.07.2025 17:44
Eberl wez zagadaj no idz powiedz cos ............. no nie wiem troche sie wstydze nie moja liga
22.07.2025 15:04
mowilem ze dawanie gwiazdorskiego kontraktu Daviesowi ktory na niego ansolutnie nie zasluzyl swoja postawa na boisku i poza nim flirtujac z bylekim wywola efekt kuli snieznej teraz kazdy kto prosto kopnie pilke chce kasy nawarzyli se piwska to teraz trzeba bedzie to wypic
21.07.2025 21:33
58,2 - Musiala do potęgi = średni interes
15.07.2025 15:38
Podobno mamy takie świetne relacje z tymi srakami to może nam trochę opuszczą
15.07.2025 15:36
XD nawet za 15 eurocentow bym go nie chcial
14.07.2025 20:38
innej opcji nie widze ........ chyba by musialo komus kowadlo na glowe upasc z kilometra zeby rozwazac tego goscia za 15 baniek
14.07.2025 20:37
Patrzę na ten mecz totalnie z nudów bo nic innego nie ma w tv i mam wrażenie patrząc na Chelsea jakby grali na jakimś przyspieszeniu X1,5 porównując do tego co serwują nam tempem akcji nasze wirtuozy tu większość piłek do przodu szybko dokładnie a my klepanie w poprzek do znudzenia
13.07.2025 21:55
Coś czuję że od dzisiaj Eberl będzie obserwował Palmera i trzymał rękę na pulsie
13.07.2025 21:39
"nawet po słabych meczach miał pewne miejsce w składzie. W Bayernie Monachium coś takiego by nie przeszło." Kim Guerreiro Coman Gnabry Sane Goretzka oni nigdy nie mieli slabych meczy i w nagrode grali w kolejnym i kolejnym ..... meczy nas pilka
13.07.2025 10:11
60 baniek i jako premia bezcenny argentyński kaktus
12.07.2025 08:18
Karuzela śmiechu
11.07.2025 22:41
Acha no to ciekawe lata nas czekają skoro tyle pozytywów szkoda że nie widać ich na boisku widocznie Bayern rozpieszczał nas za bardzo w latach swojej świetności i w dupach nam się poprzewracało teraz mamy co mamy a za chwilę będzie gorzej jak już ostatni gracze dobrych czasów zawiesza buty na kołku
09.07.2025 13:23
Nie róbmy sobie żartów
08.07.2025 16:08
Jeśli forma Comana została oceniona pozytywnie a Gnabrego planujemy na zastępstwo dla Musiali to zapnijmy pasy i trzymajmy się mocno będzie niezła jazda
08.07.2025 09:09
Która to już lekcja za kadencji Kompanego
06.07.2025 15:16
Jesteśmy zrelaksowani
06.07.2025 15:15
Nawet nie żartuj
06.07.2025 14:50
Też tak sądzę nie ma w tej drużynie zaciętości po tym faulu na Jamalu powinno się na boisku rozpętać piekło plus presja na sędziego żeby var reagował a nasi co głowy w koszulki i płacz zresztą bardzo szybko koło leżącego praktycznie nikt nie został nie widzę tu nic z powiedzenia jeden za wszystkich ot banda indywidualności
06.07.2025 14:50
Już abstrahując od bandyckiego faulu tego makaroniarza zastanawiam się co w tym czasie robił var i jakie procesy myślowe działały w głowie tego łysego półgłówka
05.07.2025 23:39
To żeśmy zajebiście podreperowali budżet
05.07.2025 22:21
Typowe frajerstwo
05.07.2025 20:01
Ewidentny bandycki faul koleś łapie piłkę przez nogi Musiali przecież to jest jakaś paranoja
05.07.2025 18:54
Transfer tego gościa powinien być opisywany w podręcznikach biznesu jak przewalić 30 baniek na własne życzenie
03.07.2025 23:54
Wystawianie Mullera w meczach przeciwko drużynom które nie są amatorami jest robieniem mu krzywdy o sane gnabrym nie ma co pisać bo szkoda nerwów
24.06.2025 23:03
Odpalamy protokół sane WY
24.06.2025 22:52
@Kris92 dziękuję
24.06.2025 22:25
@jastrzab123 sane bez h jak psikutas bez s :)
24.06.2025 22:22
Czy ktoś mi może przypomnieć kiedy ostatni raz śmietana strzelił gola będąc sam na sam z bramkarzem ?
24.06.2025 22:16
Niesamowite jest to ile badziewia można sprowadzić do drużyny a najbardziej niesamowite jest to że zapłaciło się za to ciężkie miliony
24.06.2025 21:53
Jestem wielkim fanem Boca ......... chyba Maca :)
20.06.2025 20:55
robimy z siebie kolesia we frendzonie jak skończą się inne lepsze opcje my będziemy czekali zaślinieni i szczęśliwi
20.06.2025 20:54
ktoś musi strącać gołębie z dachu AA swoimi wrzutkami
20.06.2025 20:52
Coman zaczarowal z polamatorami strzelil gola bramkarzowi ktory dorabia w hurtowni farmaceutycznej dac mu nowy kontrakt jest mlody kiedys sie nauczy wrzucac pilke w pole karne
19.06.2025 00:34
Jak zwykle z szumnych zapowiedzi nic nie wynika w drugiej połowie w końcu Inter z kontry i po meczu
16.04.2025 21:48
Kimmich i te jego wolne i rogi nosz do wuja karmazyna
16.04.2025 21:43
Nie mam pojęcia jak my chcemy wygrywać nie strzelając czegoś takiego
16.04.2025 21:36
Kompany nie widzi że gramy w 10 ?
16.04.2025 21:29
No to mamy po kimie
16.04.2025 21:28
Chciałem napisać co myślę o sane ale nie chcę bana
16.04.2025 21:25
@Zerafaelo ale wypłaty największe
16.04.2025 20:08
Kimmich Goretzka w środku pola może za 50 razem ten duet w końcu zaskoczy w wymagającym meczu
16.04.2025 20:08
no to juz mamy na ponad 24 przed meczem wytlumaczenie jego bledu bo to ze taki popelni jest wiecej niz pewne co to jest za gosc ........
15.04.2025 12:58
zeby tylko Lautaro w 2 meczu nikomu znowu nie umknal panie Kimmich
13.04.2025 18:31
Bardzo dziwne wręcz zastanawiające, że mając w składzie zawodników notujacych niesamowite wręcz kosmiczne statystyki remisujemy z BVB u siebie z tym samym BVB które zostało ostatnio wręcz zgw.... ośmieszone w Barcelonie bez mydła i wazeliny 4 do jaja nasi liderzy po raz kolejny nie dojechali zostali w swojej strefie komfortu licząc miliony no nic zostało nam wstać pomachać szalikiem przed telewizorem w kierunku góry lodowej pozdrawiam optymistów
12.04.2025 21:33
w sobote bedzie maly sprawdzian ewentualnego polfinalu z barca tez gramy z bvb tez u siebie zobaczymy po stylu i wyniku czy bedzie sie oplacalo trzymac kciuki za eliminacje interu
09.04.2025 23:04
@makaay jak w rządzie kasy nie ma na ważne rzeczy ale jak trzeba wydawać na głupoty to miliony można utopić
09.04.2025 22:49
szkoda ze nie skomentowal swojego truchtania i odprowadzania wzrokiem Martineza przy 1 golu on mu uciekal od polowy boiska a Kimmich go zlal cieplym moczem
09.04.2025 14:24
i wyciagniemy wnioski
09.04.2025 12:04
boey gruby i muller dobra ide spac
08.04.2025 22:33
chinczyk zaraz wypalie czerwo
08.04.2025 22:32
kimmich jak ja sie ciesze ze bede mogl podziwiac twoja gre przez kolejne lata w ukochanym klubie
08.04.2025 22:31
@KeeRay i nie wyciagnelismy zadnych wnioskow o czym to swiadczy ?
08.04.2025 22:26
mam nadzieje ze sane dostanie nowy kontrakt ja bym nawet poszedl dalej i zostawil puste miejsce niech se wpisze kwote jaka chce zarabiac bo zasluguje na kazdego eurocenta
08.04.2025 22:24
tyle na ile pozwala poukladana druzyna trzeba czekac na jakas indywidualna akcje i liczyc ze wtedy wpadnie bo zespolowo to wyglada komicznie
08.04.2025 22:19