DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: seba Strona 1

nie traktuję go już poważnie jako zawodnika Bayernu nie czarujmy się scenariusz będzie ten sam powrót po mundialu z urazem leczenie powrót do składu kontuzja błędne koło

02.06.2026 21:27

nie oglądałem meczu przebieg znam tylko z komentarzy i artykułów teraz jeszcze bardziej boli fakt że przeszliśmy obok meczu w rewanżu z p$g (kwestie z...ego sędziego pomijam)

31.05.2026 10:32

1

Jest dublet gratulacje szkoda tej LM no ale trudno może w przyszłym sezonie oby teraz bez jakiś kontuzji na mistrzostwach świata ps czyżby dzisiaj na 0 z tyłu 🙃

23.05.2026 21:46

4

Nie sądziłem że będę tęsknił za Gnabrym

23.05.2026 20:28

3

Urbig top Jackson całe szczęście ostatnie podrygi w drużynie Musiala ultra irytujący

09.05.2026 19:21

1

on go nawet dobrze nie zaczal a juz konczy :(

08.05.2026 13:40

2

@FCB4ever2014 koleś założył konto wczoraj o 23 trzeba takich troli zlewać

07.05.2026 09:43

@seco555 a to jest jakis obowiazek pisac pod kazdym meczem ? chlopak opisal kulturalnie wczorajszy mecz czy nam sie to podoba czy nie nasi wczoraj nie dojechali mozemy sobie teraz gdybac co by bylo gdyby

07.05.2026 07:50

@KowbojCzaCza ? Do czego pijesz ? Jaka ofensywa nie podoba chyba ci się coś pomyliło

07.05.2026 07:36

jezeli nie wyciagamy zadnych wnioskow z traconych nagminnie goli z wysokiej obrony na srodku boiska "bo to jest nasz styl" to nie mam zadnych pytan zycze tylko powodzenia w kolejnym sezonie w LM

07.05.2026 00:48

z ciezkim sercem stwierdzam ze gralismy dzisiaj 12 przeciw 9,5

07.05.2026 00:42

2

@Bartex qwa mac jak nie wymagac od Olise to od kogo japierdziele co to jest chlopak ze spektrum autyzmu ktoremu wszyscy mowia dobrze Michale zajebiscie pokolorowales ten obrazek czy profesjonaly pilkarz zarabiajacy wiecej w rok niz my szaraki zobaczymy do konca zycia Olise dzisiaj dal dupska po zalosci gralismy w 10

07.05.2026 00:36

1

@daweed77 asyste w 94 minucie gdzie wiekszosc roboty wykonal Kane a inne jego akcje byly wrecz komiczne chlop z taka szybkoscia w nogach nie robi zadnej przewagi na skrzydle

07.05.2026 00:28

podwojna korona w lidze w ktorej nie da sie obecnie przegrac WOW

07.05.2026 00:20

1

@PanMietek co zrobil ? tez nic !

07.05.2026 00:17

1

przed meczem pisalem ze bede sie cieszyl jak nie stracimy wiecj niz 2 goli i to sie spelnilo niestety nie spodziewalem sie ze nasza gra ofensywana bedzie tak zalosna grac prawie caly mecz w 10 bo to co dzizsiaj odstawial jeden z naszych filarow Olise to katastrofa do tego Musiala obraz nedzy i rozpaczy Davies po wejsciu ...............

07.05.2026 00:09

1

Walić taka lm yebac uefe

06.05.2026 21:54

3

po cichu i nieśmiało liczę że nie stracimy dzisiaj więcej niż 2 goli pytanie zasadnicze ile uda się wcisnąć każda setka może być na wagę awansu więc skuteczność obowiązkowa

06.05.2026 12:03

1

myslalem ze tylko ja mam takie odczucia co do pana Leona i nie chcialem zeby bylo ze sie znowu czepiam ale widac wiecej osob uwaza ze Goretzka to zart katastrofalna zmiana

28.04.2026 23:40

1

@Kamil.20 co za różnica i tak jest fatalny

28.04.2026 23:20

1

Po 5:2 zwątpiłem ale mamy jeszcze szansę w rewanżu szkoda że mamy na tą chwilę 1 bocznego obrońcę który bocznym obrońcom nie jest z piekła do czyśćca Vincent ogarnij to na rewanż finał musi być nasz

28.04.2026 22:59

1

@admin zwracam honor obie obrony są żałosne albo ofensywa kosmiczna

28.04.2026 22:36

1

Wracajmy do naszej strefy komfortu bundesliga i puchar

28.04.2026 22:22

1

@admin mógł ale nie strzelił a oni strzelili nasze durne błędy zawsze spotykają się z karą fatalne krycie najniższego gościa na boisku i machanie rękami w polu karnym po prostu przeraża mnie ilość traconych goli a mamy jeszcze 45 minut

28.04.2026 22:03

Mam wrażenie że my potrzebujemy pod bramką przeciwnika konstruować akcje z przemyślanych spokojnych podań nawet jak się już uda wejść w pole.karne to znowu jakieś kombinacje a rywal 3 podania i smród ja wiem że PSG to nie w ciemie bite głąby ale 3 gole w jednej połowie to trochę lipa

28.04.2026 21:57

1

A to dopiero pierwsza połowa

28.04.2026 21:54

1

Davies mistrz nie mam słów gorzej niż trampkarz

28.04.2026 21:50

3

Myślałem że się jakoś zbytnio nie denerwuje meczem bo najgorszy rywal już wywalony z pucharu ale zegarek pokazuje pomaranczowy poziom stresu człowiek to jest jednak chory na łeb

28.04.2026 20:45

1

Laimer to mega grajek niedoceniany ale na boisku zostawia serducho

16.04.2026 00:10

3

skończyłem czytać wszystkie artykuły w których real płacze na decyzje sędziego dopijam ostatniego whiskacza i czas spać koszulka ląduje w pralce i szykuję ją na półfinał

16.04.2026 00:08

1

@FanOd2006 paradoksalnie mogą być pod naszą taktykę łatwiejszym rywalem

15.04.2026 23:30

4

Kompany moja taktyka na ten mecz wygląda następująco .............. Neuer 30 sekund po rozpoczęciu meczu J*E*B*A*Ć to będziemy się N*APIERDALAĆ

15.04.2026 23:08

1

PSG nie ma jednej taktyki laga na małpe/pajacjusza

15.04.2026 23:05

5

HELENA MAM ZAWAŁ

15.04.2026 23:02

1

Miałem się nie denerwować ale to co dzisiaj gramy tego nie da się opisać czy w ogóle mamy obronę ? Sędzia widać przelew doszedł

15.04.2026 21:50

5

jeśli nie dzisiaj przy obecnej sytuacji z niezłym wynikiem i własnym stadionem to kiedy pokonać te mendy ? mam tylko nadzieję że partacz z gwizdkiem nie będzie głównym aktorem tego widowiska

15.04.2026 08:02

3

bardzo dobry mecz szkoda tylko sytuacji z końcówki trzeba było te scierwa dobić żeby nie zostawić złudzeń na rewanż ale liczę że w Monachium nie będzie litości ps. Musiala póki co cień cienia aż żal patrzeć

07.04.2026 23:14

1

Burza przed wielkim hitem - Żona sędziego kibicuje Realowi! 👀
Tuż przed starciem Realu Madryt z Bayernem Monachium pojawiły się kontrowersje – partnerka arbitra Michaela Olivera jest wielką fanką Królewskich i często pojawia się na trybunach Bernabéu!

07.04.2026 11:48

1

Burza przed wielkim hitem - Żona sędziego kibicuje Realowi! 👀
Tuż przed starciem Realu Madryt z Bayernem Monachium pojawiły się kontrowersje – partnerka arbitra Michaela Olivera jest wielką fanką Królewskich i często pojawia się na trybunach Bernabéu!

07.04.2026 11:44

6

jedziemy dzisiaj z nimi 6 do jaja róbcie screeny :)

07.04.2026 09:53

1

Dowiezione ale kurka co tu się z tą drużyną stało ostatnio

03.12.2025 22:44

Od kilku meczy niestety ewidentnie jest problem z wszystkimi formacjami pytanie ile czasu potrzebuje Kompany na ogarnięcie tego chaosu

03.12.2025 22:42

Taki można powiedzieć transfer

03.12.2025 22:35

Na dogrywkę w sam raz

03.12.2025 22:33

1

Zaraz wejda azjatyckie smoki żeby tylko Ito się nie połamał

03.12.2025 22:32

Tak ale o co chodzi 🙃

03.12.2025 22:22

Nie pierwszy nie ostatni raz pisałem to już kilka razy gość jest tragiczny z nim nie ma środka pola

03.12.2025 22:20

1

Vincent ogarnij ten chaos japierdziele

03.12.2025 22:19

1

Od meczu z psg coś się tu bardzo poważnie popierdzieliło

03.12.2025 22:06

2

@Jurgen1982 😂

03.12.2025 22:01

Urbig już przyspawany do ławeczki

29.11.2025 14:32

ale czego my tak naprawde oczekujemy od Neuera zrobil juz swoje wygral nam dziesiatki meczow za co mu chwala ale no sorry ma 40 lat zarabia krocie coraz wiecej glupich bledow i to w waznych spotkaniach lepszy juz nie bedzie zajmuje miejsce komus kogo w koncu musimy postawic na bramce jak nie teraz to za rok podejmijmy w koncu meska decyzje zdobadzmy majstra powalczmy o jak najlepszy wynik w LM i pozegnajmy z honorami

28.11.2025 20:27

1

czy ja wiem czy taka zla

28.11.2025 20:13

bez zartow

27.11.2025 10:46

pisalismy jakies odwolanie odnosnie Diaza ? 3 mecze dalej sa aktualne ? mozna narzekac na jego skutecznosc ale wczoraj bylo ewidentnie widac brak jego pracy w sumie to troche niedobrze ze tak widoczny jest brak 1 zawodnika z przodu

27.11.2025 08:07

lepiej niech idzie na zasluzona emeryture

26.11.2025 23:21

@Munchener Kimmich podal

26.11.2025 23:19

1

szkoda wyniku szkoda miejsca w tabeli choc przy tej nowej formule to jest strasznie powalone teraz ale najbardziej szkoda tego ze mecz byl po prostu slaby i jednostronny zaczalem ufac Kompanemu wiec licze na to ze wyciagnie z tego wnioski

26.11.2025 23:18

2

Szkoda żałosny mecz oprócz akcji bramkowej myśmy nic nie zrobili przemyślanego a stracić mogliśmy i z 6 po tych wszystkich stałych fragmentach zaś mecz na TVP i Bayern wyglądał jak banda dzieciaków

26.11.2025 22:56

2

Przecież przyniosła poprawę gry Arsenalu

26.11.2025 22:49

2

Ja się spodziewałem zajebistego meczu dwóch najlepszych drużyn obecnie w Europie niestety jedna nie dojechała

26.11.2025 22:47

Bawarski walec to dzisiaj taki buldożerek rubble z psiego patrolu szkoda

26.11.2025 22:43

1

Brawo neuer

26.11.2025 22:36

1

Dobranoc

26.11.2025 22:29

Trochę nas ostatnio chłopaki rozpiescili dzisiaj wygląda to niestety mega słabo póki co wynik lepszy od gry

26.11.2025 22:25

1

Masakra w stałych fragmentach wyglądamy jak drużyna 12 latków

26.11.2025 22:21

1

Miałem się nie czepiać ale przy rogach jesteśmy po prostu żałośni

26.11.2025 22:17

Co się stało ostatnio że co rzut rożny my robimy pod siebie ?

26.11.2025 22:12

1

Laimer dostaje kartkę za to że razem się trzymali a arteta macha łapami jak przygłup

26.11.2025 21:44

2

no chlop jest daremny i pojedyncze dobre akcje albo czasami gol nie zmienia mojego zdania kompletnie nie pasuje do tej ukladanki

23.11.2025 10:32

Piłka zaczęła krążyć z większą prędkością i wygląda to wybornie może w pierwszej połowie im się mniej chciało

22.11.2025 16:53

W drugiej połowie unikajmy różnych i będzie dobrze

22.11.2025 16:22

1

Oliseeeee

22.11.2025 16:17

Goreztka jest fatalny

22.11.2025 16:15

@Alistair wtedy myślałem że to po meczu z psg zresztą nasi w reprezentacjach nieźle grali

22.11.2025 16:12

Grając na stojąco nikt nam punktów nie da poza akcją bramkową póki co wygląda to jak w jakimś zwolnionym tempie te cholerne przerwy reprezentacyjne zawsze wszystko psują

22.11.2025 16:07

@Head2007 a nie wiem 🙃

22.11.2025 15:52

Nooo

22.11.2025 15:52

1

Mam wrażenie że nikogo nie ma

22.11.2025 15:50

1

Co tu się odpierdziela

22.11.2025 15:48

1

"mobilności i zdolności do kontrolowania tempa gry" ahahahaha

19.11.2025 10:20

musi być z niego niezły kot

14.11.2025 10:31

@Barthyren i kazać klęczeć na grochu przez 12 godzin

08.11.2025 12:53

2

Uff

04.11.2025 23:02

1

Ciężko się patrzy na tą 2 połowę

04.11.2025 22:48

3

Myślałem że komentatorzy na eleven są irytujący ale tych dwóch głąbów na canalu bije ich na głowę

04.11.2025 22:17

5

@admin jak sie widzi takie mecze to bym musial byc jeszcze glupszy niz jestem zeby sie czepiac dlatego napisalem ze zwracam honor bardzo sie ciesze ze sie mylilem i nie mam problemu z przyznaniem sie do bledow

01.11.2025 20:56

6

wow wow po prostu wow niech to trwa przemyslana rotacja taktyka Kompany ogarnal kapitalnie zwracam honor

01.11.2025 20:39

2

Diaz lepiej niech już podaje

29.10.2025 22:15

1

Nooo to teraz na spokojnie bez głupot brawo Kane Kimmich w końcu dobra wrzutka

29.10.2025 22:07

2

Murawa była zła a piłka .... A piłka też była zła

29.10.2025 21:59

1

Diaz jest niesamowity

29.10.2025 21:55

Ale Urbig ma odrażający strój

29.10.2025 21:31

1

Pięknie Kane

29.10.2025 21:24

1

Tu nie ma varu i dobrze bo spalony ewidentny

29.10.2025 21:23

1

świetny mecz świetna pozycja wyjściowa przed trudnym dwumeczem fajnie że VK w końcu rotuje i zmienia zawodników nie tylko w 89 minucie oby omijały nas kontuzje

23.10.2025 08:23

@FCB4ever2014 też mnie to dziwi ja wiem że póki co nie ma co się niczego czepiać ładnie wszystko poukładał gra się podoba wyniki są ale weryfikacja to zawsze lm w bl nie ma za bardzo z kim przegrać co widać po grze Niemców w pucharach oby wszystko ułożyło się po naszej myśli

21.10.2025 22:58

pieknie sie na to patrzy oby forma sie utrzymywala i kontuzje wszystkich omijaly widac Vincent solidnie popracowal

04.10.2025 20:38

1

kolejny bardzo przyjemny mecz do ogladania super mnie to cieszy ze nie musze narzekac Kane strzela Olise asystuje ale dla mnie oastatnio najlepszym graczem jest Laimer byle tak dalej

26.09.2025 22:26

2

Elegancko taki Bayern chce się oglądać na tym poziomie nawet na siłę nie ma się do czego przyczepić a to cieszy

17.09.2025 23:27