DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Abzyrl Strona 15

Transfer Simonsa w takim razie zagrożony! :o
#MiaSanMia

03.07.2024 14:12

@SammyKufour zatem poruszając słowo „merytoryczna” rozmowa polecam spójrz sobie raz jeszcze na swoje fantazje nt. de Ligta wypisywane przez ciebie podczas meczu Portugalii ze Słowenią. Spójrz kto tam wywołał jako pierwszy nazwisko Holendra, na marginesie dodam, że kompletnie nie związanego z tym meczem. Wszyscy pisali swoje wrażenia odnośnie meczu, te pozytywne czy też nie (nieistotne) ale ty musiałeś dorzucić swoje 3 grosze i otworzyć puszkę pandory o treści „de Ligt”. Po tym co tam wypisujesz nie potrafię traktować twoich wypowiedzi poważnie…
Piszesz, że to nie ty podkręcasz dyskusje ale jednocześnie, że nie jesteś hipokrytą i jak ja mam cię traktować poważnie i wymagać merytorycznej dyskusji?
#MiaSanMia

03.07.2024 13:52

Szkoda, że nie w Bundeslidze ale Austria to też dobry kierunek dla młodych :)
#MiaSanMia

03.07.2024 13:44

@Sielber9 zgadza się, każdy ma swój gust.
Tobie może się podobać, mi nie.
#MiaSanMia

03.07.2024 12:25

2

@SammyKufour akurat tutaj wychodzi z ciebie hipokryta bo codzienne zaczepki z de Ligtem w roli głównej to twój temat nr. 1 na tej stronie w ostatnich dniach. Nie ważne jaka reprezentacja gra, co jest w danym artykule, ty naśmiewasz się, że de Ligt jest 4 w kolejce i perfidnie używasz przy tym nazwiska PRAWDZIWEJ legendy defensywy Bayernu, Beckenbauera. Nie zamierzam wypisywać po raz setny tego co sam uważam, (nie piszę za wszystkich), że de Ligt to solidny stoper ale nie wybitny a tym bardziej legenda. I nie będę bronił Holendra czy kwasi nam atmosferę itd. bo widzę, że ciężko o sensowną rozmowę jeśli ktoś jedynie potrafi krytykować.
#MiaSanMia

03.07.2024 12:19

1

@AdiFantasti z roku na rok Bayern ma coraz brzydsze te koszulki, wprost proporcjonalnie do naszej coraz gorszej gry. Nie dość, że są coraz droższe to jeszcze z jakiegoś plastiku. Ostatnie koszulki jakie mi się podobały to były te z motywem Alp (trzeci strój) i domowe z białymi poziomymi paskami, takie zwyczajne ale w miarę akceptowalne. Podstawowe z zakończonego sezonu były tak okropne, że nawet te na nowy sezon wyglądają przy nich dobrze.
Gdzie się podziały ładne/ciekawe wzory na koszulkach FCB??
#MiaSanMia

03.07.2024 12:04

1

„Jeśli wierzyć mediom, bawarski klub ma oczekiwać minimum 50 mln €”

„United będzie chciało być kreatywne w negocjacjach z Bayernem. Mogą chcieć zaoferować 35-40 mln z dodatkowymi bonusami”

Gdzie minimum 50 a gdzie 35-40. To jest spora różnica. Natomiast znając uległość naszego zarządu i widząc ogromną chęć sprzedania de Ligta, byle gdzie za cokolwiek i w ramach dobrych relacji ze wszystkimi, nie zdziwię się jak negocjacje skończą się na 30, max 35 mln € z bonusami (zapewne niemożliwymi do spełnienia, typu udział i sukces w LM, czy wygranie Premier League. United nie jest głupie).

#MiaSanMia

03.07.2024 10:35

Oby znalazł swoje miejsce w pierwszym składzie.
#MiaSanMia

02.07.2024 20:59

Dla dobra reprezentacji nie powinien wstawać z ławki. Powinno się każdemu dawać szanse i kredyt zaufania ale po meczu z Danią widać ile Sane daje tej reprezentacji.
#MiaSanMia

02.07.2024 13:34

Ale muszą mieć z nas polewę w tym Leverkusen. Nie dość, że w sezonie pokazali nam miejsce w szeregu to jeszcze teraz wciskają nam średniego (bądźmy szczerzy, jeśli narzekacie na de Ligta) obrońcę za tyle kasy.
#MiaSanMia

02.07.2024 13:32

99 to nie 100
#MiaSanMia

02.07.2024 13:30

Jeśli przyjdzie to jedynie na wypożyczenie. Wątpię, że wyjmą go na stałe, chyba, że z opcją wykupu to wypożyczenie.
#MiaSanMia

02.07.2024 13:28

@tapczan ale Austria dzisiaj gra z Turcją ;)
#MiaSanMia

02.07.2024 13:26

Za 60-70 mln nie ma szans. Chyba, że są super uparci jak na tego nieszczęsnego Taha.
#MiaSanMia

02.07.2024 13:24

No to liczmy, że znajdą się chętni na obydwóch po tym euro.
#MiaSanMia

02.07.2024 13:23

Czyli są dwie opcje, albo odejdzie teraz za symboliczną kwotę, albo zostanie na nowy sezon i po nim odejdzie za darmo.
#MiaSanMia

02.07.2024 13:21

@hoven ja go kojarzę z lewym skrzydłem ale możesz mieć rację bo nie oglądam wszystkich meczy milanu.
#MiaSanMia

01.07.2024 22:46

@hoven wszystko spoko tylko leao to nie 10.
#MiaSanMia

01.07.2024 22:38

Obawiam się, że nie łatwo będzie nam zachęcić Simonsa do projektu Kompanego. Ale po cichu liczę na pozytywne zaskoczenie.
#MiaSanMia

01.07.2024 22:37

@SammyKufour człowieku nie wmówisz mi, że kiedykolwiek porównywałem de Ligta do Beckenbauera. De Ligt jest SOLIDNY ale nie WYBITNY (jaki niewątpliwie był Cesarz). Nie wiem co jest w tym aż tak skomplikowanego. Wystarczy spojrzeć na statystyki naszych środkowych obrońców z zakończonego sezonu.
#MiaSanMia

01.07.2024 22:29

@SammyKufour człowieku to ty robisz z siebie błazna pisząc o tym 24/7. Nie dziw się, że ludzie wyrażają swoje zdanie jeśli dzisiaj pojawił się na stronie kolejny artykuł o de Ligcie…
#MiaSanMia

01.07.2024 22:25

@hoven nie zawsze się zgadzamy ale tutaj masz pełną rację, kolega chyba ma atak.
#MiaSanMia

01.07.2024 21:53

1

@SammyKufour przestajesz już być zabawny.
#MiaSanMia

01.07.2024 21:51

@SammyKufour będzie dobrze, serio. Już niedługo twój idol wybiegnie w koszulce „czerwonych diabłów”. A Beckenbauera zostaw w spokoju.
#MiaSanMia

01.07.2024 21:49

@SammyKufour ja rozumiem, że bardzo się cieszysz, jakbyś dostał nowe LEGO pod choinkę ale to już się chyba wymyka spod kontroli i wymaga leczenia tak jak napisał @hoven powyżej.
Zresztą jeśli cię tak bardzo interesuje gra de Ligta to możesz już zakładać konto na stronie kibiców Man Utd bo wkrótce go tam ujrzysz.
#MiaSanMia

01.07.2024 21:46

@hoven @Zerafaelo ja osobiście jestem bardzo na TAK dla transferu Kvary do Bayernu i to od dłuższego czasu. Problem w tym, że martwią mnie umiejętności naszych działaczy w wyjmowaniu takich piłkarzy i czas oczekiwania na finalizację transferu. Wpłacenie klauzuli za Nico byłoby szybsze ale przykład Olise pokazuje, że i z tym miewamy ostatnio problemy.
Gdyby się pozbyć chociaż 2 z 3 naszych skrzydłowych (najlepiej wszystkich 3) to może byłaby szansa na kogoś z tej dwójki omawianych.
#MiaSanMia

01.07.2024 21:40

@zyzio jeszcze Kvara albo Nico jeśli chodzi o skrzydłowych.
#MiaSanMia

01.07.2024 21:36

@alien666 tu akurat +1 dla kolegi.
#MiaSanMia

01.07.2024 20:40

@FCBx2 w meczu Francji z Belgią też liczyłem na widowisko a wpadł tylko jeden gol i to taki trochę z d…
#MiaSanMia

01.07.2024 20:33

@hoven ale Simonsa można wypożyczyć i wyjdzie to taniej, ot cała zagadka ;)
#MiaSanMia

01.07.2024 20:30

@Zerafaelo chodziło mi o kwotę transferu. Nico ma klauzulę a negocjacje z Napoli cóż…podobno dopiero od 90/100 mln €
Natomiast z pensjami pełna zgoda.
#MiaSanMia

01.07.2024 20:29

@hoven przy pomysłach naszego zarządu boję się propozycji tych skrzydłowych…

Logicznie patrząc wystarczyłby Nico bo na Kvarę nas raczej nie stać
#MiaSanMia

01.07.2024 20:20

@hoven ja najbardziej się obawiam, że za Daviesem odejdzie Jamal. To będzie katastrofa wizerunkowa :(
Williams wygląda bardzo dobrze w reprezentacji, Kvara też dałby nam upragnioną jakość na skrzydle.
#MiaSanMia

01.07.2024 18:50

Pavlović i Stanišić ;)
I oby następni byli Zvonarek, Jensen i Aznou :)
#MiaSanMia

01.07.2024 18:48

@Fari proponuje nazwisko Noriaki Kasai ;)
#MiaSanMia

01.07.2024 18:44

@Alistair i spalone obejmują jedynie drużynę przeciwną. Przecież to oczywiste w końcu kupili ostatnio 15 LM ;)
#MiaSanMia

01.07.2024 18:27

@Alistair cieszę że nie tylko ja to dostrzegam.
#MiaSanMia

01.07.2024 18:25

@Reeken89 a powiedzieli już o tym Florianowi i Xaviemu? Bo chcieć to oni sobie mogą. Ja też bym chciał żeby Wirtz przyszedł do Bayernu i żeby zdobył LM na AA.
#MiaSanMia

01.07.2024 18:21

@Reeken89 ale Wirtz podobno dogadany już jest z Realem. Poza tym po co Bayernowi dobrzy piłkarze? Szkoda kasy.
#MiaSanMia

01.07.2024 17:50

@SammyKufour jak tam świętujesz już że de Ligt odchodzi? Teraz nasza obrona to dopiero będzie monolit.
#MiaSanMia

01.07.2024 17:02

@KingWizard a ja ci się absolutnie nie dziwię. Też bym chciał żeby mój ulubiony klub miał najlepszych piłkarzy i mógł rywalizować o największe trofea. Nie zanosi się na to w nowym sezonie. Wszystko szyte grubymi nićmi i na słowo honoru.
#MiaSanMia

01.07.2024 16:59

@alien666 ale z ciebie optymista. Gość skwasi nam Musiale i tyle z niego będzie. Swoją drogą gdzie ci madryciarze to wszystko pomieszczą? Wirtz, Musiala, Davies, żółw, Guler, Vini, Rodrygo, Valverde, Brahim, Endrick, BellingCham. A to jedynie mają być ich opcje na przód.
#MiaSanMia

01.07.2024 16:46

Czyli wygląda to tak:
Davies odchodzi do Realu
Kimmich idzie do 8arcy/Premier League
De Ligt do United
Musiala myśli nad odejściem
Neuer i Müller niedługo kończą karierę.
Za największych nierobów z najwyższymi kontraktami „o dziwo” ofert brak nawet z wyśmiewanej Arabii.

Pytanie. Na kim my chcemy budować tą kadrę?! Nie prościej od razu wszystkich wypier… z klubu i dać opaskę Pavlovicowi i bawić się w Ajax/RB Salzburg i grać juniorami?!
#MiaSanMia

01.07.2024 16:43

Kupiliśmy Ito za 23 oddamy Matthijsa za 50.
To się nazywa inwestycja…w ligę europy albo konferencji.
Fajnie nas ru*ają wszyscy dookoła już nie tylko na boisku ale z transferami też.
#MiaSanMia

01.07.2024 16:37

Może Rapha też odejdzie, tak w ramach oszczędzania.
#MiaSanMia

01.07.2024 16:35

Spokojnie, on tak jak prawdziwy lider opuści Bayern w tym okienku. Bo przecież oszczędzamy. Zastanawia mnie jedynie czy za darmo w ramach dobrych relacji czy za symboliczne 10 mln?
#MiaSanMia

01.07.2024 16:33

Chłopaku nie marnuj sobie kariery w tym cyrku…
Jak wypali to oddamy go Realowi za darmo, tak po przyjacielsku w ramach dobrych relacji a jak nie to idealnie będzie tu pasował.
#MiaSanMia

01.07.2024 16:32

Manu skończy karierę i obudzimy się z palcem w dupie…
#MiaSanMia

01.07.2024 16:30

Oczywiście, że tak!
#MiaSanMia

01.07.2024 16:29

KU*WA MAĆ ileż można….
No japier….
#MiaSanMia

01.07.2024 16:29

Nie wiem czy ktoś już to wrzucił —>

Alphonso Davies odrzucił kolejną ofertę przedłużenia kontraktu złożoną mu przez Bayern Monachium. Wszystko zatem idzie zgodnie z plantem Realu Madryt - donosi portal Relevo.com.

Także ten…
#MiaSanMia

01.07.2024 16:21

@SammyKufour o! Jest i nawiększy fan de Ligta, świętujesz już jego odejście za grosze? Czy bardziej cieszy Cię perspektywa sprowadzania Taha do Bayernu za jeszcze więcej kasy???
#MiaSanMia

01.07.2024 14:06

Tyle gadał, że nie jest fanem talentu de Ligta i woli środek Kim-Upa bo jest bardziej dynamiczny i dopasowany pod nasz styl gry a Matthijs nie ma wyprowadzenia piłki. A jak już osiągnął sukces, bo de Ligt najpewniej odejdzie i to za śmieszne grosze patrząc na jego jakość, to nie ma tej kropki na i w jego wykonaniu. Dziwne.
#MiaSanMia

01.07.2024 14:01

Fajnie jakbyś się nie wypiął na Bayern za 4 lub 5 lat i nie odszedł za darmo do Madrytu :)
Bo taki mamy dziwny trend ostatnio.
#MiaSanMia

01.07.2024 13:01

Francja póki co nie zachwyca na tym turnieju. Spodziewałem się po nich zdecydowanie więcej. Z najgorszą drużyną turnieju ledwo remis wyrwali. Z taką grą nie mogą liczyć na łatwy tytuł.
#MiaSanMia

01.07.2024 13:00

Szkoda, że Anglia przeszła na łasce sędziego. Nie życzę nikomu źle ale wczoraj się wku*wiłem. Wystarczyłoby, żeby doliczył jedynie 3 lub 4 minuty i byliby w dupie. Taka prawda. Także bohaterem Anglii absolutnie nie jest żaden BellingCham tylko arbiter główny tego spotkania i tyle.
#MiaSanMia

01.07.2024 12:57

1

Ja już swoje napisałem na ten temat pod poprzednimi artykułami o de Ligcie.
Zapytam jedynie @SammyKuffour ,świętujesz już?
#MiaSanMia

01.07.2024 12:52

Podejrzewam, że zrobią jak z Zirkzee czyli sprzedaż z opcją wykupu.
#MiaSanMia

01.07.2024 12:41

@Jurgen1982 no dobra to akurat prawda, że tyle dodają ale dalej mnie boli, że sąsiedzi tego nie dowieźli ;p
#MiaSanMia

30.06.2024 22:40

@Jurgen1982 to nie jest absolutnie krytyka w twoją stronę tylko nie rozumiem tych decyzji. Po co dodał aż tyle minut :/
Nie wydarzyło się ani nic szczególnego ani niebezpiecznego żeby potrzebne było tyle czasu, dlatego jest to dla mnie podejrzane.
Z Włochami to samo, nie ważne jaki zespół, jeśli nie ma długich przestojów/kontuzji to po co sztucznie przedłużać mecz i wzbudzać tym samym kontrowersje.
#MiaSanMia

30.06.2024 22:16

@Jurgen1982 z kartkami się zgodzę, ale 5-6 minut powinno być dodawane w przypadku poważnej kontuzji/dłuższego przerwania gry, tak ja to interpretuję a nie, tak o dla rozgrzania atmosfery. Wystarczyło zwyczajne 3 dodać. Nie rozumiem tych sędziowskich decyzji w tym zakresie.
#MiaSanMia

30.06.2024 22:05

1

@hoven krytyka głównie leciała od użytkownika oznaczonego poniżej. Ciebie oznaczyłem jako „odpowiedź”
#MiaSanMka

30.06.2024 21:49

@Jurgen1982 dzisiejszy z Anglią też kalosz złamany. Angolom daje 6 a Słowakom 1 na odrobienie strat. Taki to „fair play” właśnie.
#MiaSanMia

30.06.2024 21:47

@hoven tym gorzej to o nas świadczy. Skąpy traci podwójnie…
#MiaSanMia

30.06.2024 21:45

@hoven a jak o nim mówiłem w meczu z Portugalią to mnie j..aliście. Że to zwykły pozer i „nie potrzeba takich piłkarzy w Bayernie” prawda @SammyKufour ?!
#MiaSanMia

30.06.2024 21:44

1

@Jurgen1982 Holandii nie uznali gola zdobytego z Francją w ten sposób ale to była Francja a teraz strzela Hiszpania.
#MiaSanMia

30.06.2024 21:43

@josh1982 teraz już poszłooooo…
#MiaSanMia

30.06.2024 21:42

@hoven daj spokój, jakby nie dość „radości” dostarczał nam ostatnio zarząd…
#MiaSanMia

30.06.2024 21:28

@Head2007 to dlaczego dał 6 minut po 90?
Komuś nogę urwało?!
#MiaSanMia

30.06.2024 20:44

Fajny przelewik musiał trafić do sędziego. J.any kalosz. Anglikom dał 6 minut, Słowakom 1 minutę.
#MiaSanMia

30.06.2024 20:40

@Head2007 stary ku*wa mac szkoda że 20 minut im nie doliczył…nic się w meczu nie dzieje a chłop dodaje tyle wtf.
#MiaSanMia

30.06.2024 20:04

No Anglia dzisiaj z dużym szczęściem…
#MiaSanMia

30.06.2024 19:58

@Prezes42 nie mów hop bo nasz zarząd już pewnie zaciera ręce ;)
#MiaSanMia

30.06.2024 18:58

Brawo Słowacy!!
#MiaSanMia

30.06.2024 18:27

Bardzo brzydki faul Bellinghama.
#MiaSanMia

30.06.2024 18:18

1

Jeśli może otrzymać szansę w klubie z Bundesligi, tak jak Wanner czy Kraetzig to może nawet wyjdzie to na dobre.
#MiaSanMia

30.06.2024 17:37

Oho, kolejny raz pokazaliśmy „klasę”.
Jak to jest, że zarząd już nawet w klauzule nie ogarnia?! Nie mówiąc o kuriozalnym czekaniu na zgodę do transferu „z góry”.
Gdzie my się znaleźliśmy?!
#MiaSanMia

30.06.2024 17:34

1

@Sielber9 w takim wypadku ma to sens. Ale po co już lamentować jeśli kluby jeszcze nawet nie rozmawiały? Nie wiadomo czy de Ligt w ogóle chce iść do United.
#MiaSanMia

30.06.2024 11:22

@FCB4ever2014 weź nie bluźnij porównując Sane do Musiali. Jamal dał Niemcom już 3 gole a Sane jedynie masę frustracji. Nie rozumiem jak Nagelsmann mógł wczoraj wystawić Sane i Havertza kosztem Wirtza…
Młody wszedł na kilka ostatnich minut i stworzył 2 czy 3 bardzo dobre okazje bramkowe.
#MiaSanMia

30.06.2024 11:18

Nie rozumiem po co nam ten chłop w obecnej sytuacji.
#MiaSanMia

30.06.2024 11:14

1

„Włodarze Manchesteru United rozpoczęli rozmowy na temat potencjalnego transferu z obrońcą Bayernu Monachium - Matthijsem de Ligtem”

„Póki co, nie doszło do żadnych rozmów pomiędzy klubami”

Ej nie żeby coś ale mam wrażenie, że jedno przeczy drugiemu.

#MiaSanMia

30.06.2024 11:08

1

No chyba, że Musiala znowu wjedzie w obronę jak w masło ;)
#MiaSanMia

29.06.2024 23:09

Teraz już po fakcie, niestety :(
#MiaSanMia

29.06.2024 22:53

1

Założę się, że Havertz i Sane by tego nie trafili.
#MiaSanMia

29.06.2024 22:52

Musiala TOP
#MiaSanMia

29.06.2024 22:51

@hoven oj było kilka takich przekrętów w jego wykonaniu ;)
#MiaSanMia

29.06.2024 19:55

1

Jak powiedział Szpaku
Ciao Italia
#MiaSanMia

29.06.2024 19:53

@BerniEnjoyer jest też Ugarte do wzięcia za dobre pieniądze.
#MiaSanMia

29.06.2024 19:41

@Panczo Szpaku to myli nazwiska co jakiś czas ;) ale to normalne w jego przypadku tak jak kiedyś Messiego nazywał Maradoną :)
#MiaSanMia

29.06.2024 19:38

No to 1:0 dla Szwajcarii.
#MiaSanMia

29.06.2024 18:38

Skoro ma to naprawić naszą sytuację finansowo-kontraktową to czemu by nie oddać go za darmo do Manchesteru. Wyjdzie nam taniej. Dziadowanie…
#MiaSanMia

29.06.2024 18:35

I to jest dobry kierunek, brawo!
#MiaSanMia

29.06.2024 13:55

1

Idźmy już dogadywać Ugarte, który jest dostępny do kupienia a nie robimy z siebie kretynów stulecia śliniąc się i kładąc przed Fulham…to jest już żałosne. Bayern nigdy nie musiał się prosić o piłkarzy.
Może to stereotyp ale Urugwajczycy są dość waleczni a kogoś takiego szukamy od dłuższego czasu.
#MiaSanMia

29.06.2024 13:54

Najważniejsze będzie przedłużenie z nim umowy. Na pewno nie będą to małe pieniądze ale Jamal jest jednym z niewielu, który zasługuje na dobry kontrakt i powinien być głównym piłkarzem wokół którego będzie budowany Bayern. Musiala, Pavlo, Stani, Tel czy Laimer - to są jak dla mnie pewniaki do gry w najbliższych latach. Wiadomo jest jeszcze Kane ale on ma swoje lata i miejmy nadzieję, że zostanie z nami de Ligt.
#MiaSanMia

29.06.2024 13:48

Gdyby Upek poza umiejętnościami miał też głowę do ważnych meczów to byłby w top3 środkowych obrońców na świecie.
#MiaSanMia

29.06.2024 13:40

Trzymajcie się tam mocno w Leverkusen! Żadnego upustu za Taha a może nawet postawcie się Eberlowi z 50 i niech spierd…
#MiaSanMia

28.06.2024 23:29

Ugarte to świetna opcja dla nas jeśli na siłę musimy kupić „6”. Jeszcze jeśli jest do wyjęcia za mniej niż przereklamowany Palhinia.
#MiaSanMia

28.06.2024 23:22

1

@MsM jak Kompany odda de Ligta do Anglii za 35 mln tylko po to żeby wymienić go na Taha za 40 mln to jest większym imbecylem i skończonym idiotą niż Hasan i Eberl w jednym. To jest niebywałe jak oni się uparli na starego jednosezonowca z B04, normalnie jak szczerbaty na suchary. Przypomnę tylko, że Kim też był jednosezonowcem w mistrzu Włoch i teraz chce się go pozbyć większość kibiców Bayernu. Tyle, że Kim był przynajmniej młodszy a nie lat 30 czyli nasi ulubieńcy ostatnich okienek.
#MiaSanMia

28.06.2024 14:22

W zeszłym sezonie Stanisic bardzo skorzystał na wypożyczeniu. Teraz mamy bardzo dobry kierunek dla Wannera i podobnie z Kraetzigiem. No nie poznaję tego klubu ;)
Oby się zabezpieczyli z opcją odkupu.
#MiaSanMia

28.06.2024 14:16

Zostawicie tego Taha już w spokoju. Nosz co za banda upartych idiotów!!
De Ligt musi zostać i tyle w temacie. Nie da się zachować spokoju w defensywie jak co roku na siłę ją przebudowujemy. Są naprawdę ważniejsze pozycje do wzmocnienia.
#MiaSanMia

28.06.2024 14:13