Komentarze użytkownika: paranoix Strona 1

O Allegrim. Kolega wieloletni kibic Juventusu ma o nim fatalnie zdanie. Trener ultra defensywny, nastawiony na bronienie jednobramkowego prowadzenia i kompletnie bez mentalności zwycięzcy (przerwa finału LM Real Juventus a koleś zero reakcji w szatni przy wyniku 1:1, nie motywuje swoich piłkarzy, kończy się ostatecznie 4:1 dla Realu). Poza tym on ma strasznie duże wymagania płacowe. Oby to był niesmieszny żart. PS. Niech nikogo nie zmyli ilość mistrzostw Włoch z Juve, w tamtym okresie nawet Brzeczek by wygrywal seryjnie scudetto.

16.04.2021 08:32

Dramat, dramat, dramat. Jan aage fjortoft poinformował na Twitterze że Flick będzie trenerem kadry. Kończy się pewna epoka, Uliego już nie ma, Rummenige zaraz odchodzi, Hainer ma wywalone. Sadzilem że Kahn zrobi tam porządek, zamiast tego faworyzuje swojego dawnego kolegę z boiska. Bośniak ma na niego jakies taśmy z czasow jak grali razem. Hasanek jest pierwszy do wyrzucenia.

08.04.2021 16:31

Nie rozumiem dlaczego większość pisze że potrzebujemy pilnie wzmocnień na środek obrony bo w następnym sezonie będzie problem. Dużo osób zapomniało że w składzie jest cały czas Hernandez, rekordowy transfer który w końcu musi zacząć się spłacać. Mi się osobiście ten transfer nie podobał, mam wrażenie że kupili go pod presją rynku, że Bayern nie wydaje dużych pieniędzy i można było za te pieniądze kupić znacznie lepszych obrońców. Ale czasu nie cofniemy, pieniądze zostały wydane i nie wierzę że Bayern nie będzie wymagał od Hernandeza pełnego zaangażowania w kolejnym sezonie. Ja stawiam że Lucas od października będzie podstawowym obrońcom. Pamiętajmy że jest też nowy nabytek Tanguy Kouassi wielki talent, który uważam że też dostanie swoje szanse. Liga niemiecka to nie angielska że każda kolejka jest na śmierć i życie, tylko są rywale z którymi można rotować dzięki czemu będzie miał szybko okazję potwierdzić swój talent. Mamy więc środek Sule, Alaba, Boateng, Hernandez, Kouassi. Wybór duży. Daviesa żeby nie zajechać i dać mu czasem odpocząć to zawsze na LO może wskoczyć Lucas lub Alaba. Na PO Pavard, który może grać też na środku i to jedyna pozycja który wymaga wzmocnienia. Poza tym sprzedać Thiago, kupić Aourara i będę zachwycony. Co do finału obawiam się szybkości tria ofensywnego PSG ale patrzmy też pod kątem tego z kim i jak PSG grało. Z Atalantą wyszarpana wygrana w ostatniej minucie, ok przeważali ale gdyby liga włoska nie skończyła tak późno i by Włosi nie oddychali ostatnie 20 minut rękawami to dowieźli by to 1:0 do końca. Lipsk który po wznowieniu rozgrywek Bundesligi mnie osobiście nie zachwycił i szybko stracił szansę na podjęcie walki o mistrzostwo, byłem zaskoczony wynikiem z Atletico ale Atletico w tym sezonie było nieobliczalne samo dla siebie i potrafiło zagrać genialne, ale zdarzały im się tez mecze słabsze i dużo wpadek w lidze. Poza tym PSG przed turniejem LM zagrało w Lyonem w finale pucharu ligi i dopiero zwyciężyli po karnych, wiem że ranga nie ta ale zwycięstwo wymęczone. Grunt to nie stracić jako pierwsi gola, Barcelona i Lyon mieli swoje sytuacje na początku meczu i mógł Bayern w obu meczach przegrywać jako pierwszy, ale przy pomocy trochę szczęścia udawało się przetrwać pierwsze minuty a potem kontrolować mecz. Oby z PSG było podobnie bo przy gonieniu wyniku będzie się trzeba bardziej otworzyć a z ich ofensywną maszynką może się to źle skończyć.

20.08.2020 15:03