DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Mathias Strona 22

Za głupotę trzeba płacić.

06.01.2026 10:46

1

Czekamy, czekamy.

06.01.2026 10:46

Karl. Bierz przykład od starszego kolegi.

06.01.2026 10:46

Młody jest jeszcze więc nie patrzy na to co mówi :D

06.01.2026 10:45

100 Lat Uli.

06.01.2026 10:44

Mam na dzieję, że na długie lata zostanie w Bayernie i nie będzie chciał do tego śmiesznego realiku.

06.01.2026 10:43

To była paka. Teraz już mamy inne pokolenie, ale warto czasem cofnąć się i zobaczyć jaką Bayern miał 10 lat temu pakę.

06.01.2026 10:43

Lepiej jakby ściągnęli Nico z BvB.

06.01.2026 10:41

1

Powodzenia dziewczyny.

06.01.2026 10:41

1

Sagi ciąg dalszy.

05.01.2026 11:02

Dla mnie Kim to lekki niewypał. Owszem. Za VK gra dużo lepiej, ale za to co zarabia powinien grać znacznie lepiej. Moim zdaniem powinien odejść, a dać szansę młodym. W pomocy Bayern daje szansę młodym. Czas dać szansę tym co grają jako obrońcy.

05.01.2026 11:02

Karl. Co ty bredzisz? Raelik jest przereklamowany. Brak własnych młodziaków i wykupują z całego świata najlepszych. Toną w długach i jakoś nie widać, że z nich wychodzą.
Bayern to jest drużyna budowana z głową. Bez długów i bez beznadziejnych decyzji. Owszem. Zdarzają się błędy, ale szybko są one wyeliminowane.
Nie ukrywam, że mam żal do Alaby i Kroosa, że tam poszli bo ich miejsce jest w Monachium. Tam gdzie Ty teraz jesteś.
Tak jak pisze @tapczan. Też mam nadzieję, że to niedojrzałość wzięło górę.

05.01.2026 11:00

Powodzenia młody. Trzymamy kciuki.

05.01.2026 10:55

1

Pierwsze mecze będzie wchodził z ławki i to na ogony, a wiosną zobaczymy go w pierwszej 11.

04.01.2026 18:19

Oby nowy rok przyniósł same sukcesy, więc panowie do roboty.

04.01.2026 18:18

Nie śledzę tego turnieju.

04.01.2026 18:17

Karl jest nasz i nigdzie on się nie wybiera.

04.01.2026 18:17

@elber09
Ta. I Peretz zagrał może 3 mecze. Lepszym wyborem byłoby wziąć kogoś z rezerw.

04.01.2026 18:17

@josh1982
O tak. Ja już nie mogę się doczekać.

03.01.2026 21:01

Ja do tej pory się zastanawiam po co Bayern go ściągnął.

03.01.2026 21:00

Powodzenia. Już jesteś u nas to niech Bayern okaże się Twoim domem.

03.01.2026 21:00

Skrzydła mamy dobrze obsadzone. Nie wiem czy warto go ściągać.

03.01.2026 20:58

Święta, święta i po świętach. Wracamy Panowie do gry.

03.01.2026 10:25

Oby to nie był kot w worku.

03.01.2026 10:24

Dla mnie one są super.

03.01.2026 10:24

2

Super, że już gra. Czekamy cały czas na powrót na boisko.

03.01.2026 10:23

1

Witamy i życzymy owocnej pracy.

03.01.2026 10:22

Super, że zawodnicy czują się tu dobrze i nie narzekają.

03.01.2026 10:21

Widać jak gra Upa za VK a jak grał za Tuchela. Jest dużo lepiej.

03.01.2026 10:20

1

BL rządzi :D :D :D

03.01.2026 10:19

I dobrze, że odrzucili propozycję.

03.01.2026 10:19

1

Fajnie jakby udało się zdobyć potrójną koronę. Najbardziej chciałbym aby zdobyli LM bo dawno już nie podnosili tego pucharu.

03.01.2026 10:18

Trzymamy kciuki.

02.01.2026 14:48

3

Dobrze, że mamy takich zawodników na skrzydłach. Gnabry i Sane nie dali rady do końca zastąpić Franka i Arjena, ale on i Diaz już godnie ich zastępują.

02.01.2026 14:48

Tomek po zakończeniu kariery wróci jako "maskotka klubu". Fajnie byłoby zobaczyć jak coś robi dla Bayernu.

02.01.2026 14:47

Jak mocno obniży pensje to niech zostanie jako zmiennik. Jedyne co go trzyma to waleczność. tego nie można mu odebrać. Tylko on już 3 ma z przodu i lepszy już nie będzie.

02.01.2026 14:46

Wie, że tam takiej kasy nie dostanie jak w Monachium. Tylko o 11 będzie mu ciężko bo Upa i Tah rządzą na środku obrony.

02.01.2026 14:45

No i super. Gratulacje.

02.01.2026 14:44

1

Pożyjemy, zobaczymy. Nie ukrywam, że będzie ciężko ale rekord Lewego jest w zasięgu ręki.

02.01.2026 14:43

1

Jak to pomaga i daje efekty to super. Tylko się cieszyć.

02.01.2026 14:42

Kolejny niewypał naszego talentu.

01.01.2026 19:51

Ja do tej pory nie wiem po co Bayern go kupował.

01.01.2026 19:50

Liczyłem na Wannera, że to nowa niemiecka gwiazda. Ani on, ani pozostali praktycznie nic nie znaczą. Tak kończą nasze talenty.

01.01.2026 19:49

Dobrze jakby ta dwójka została w klubie.

01.01.2026 19:44

Taki drugi Goretzka tylko, że w obronie. Dobry zmiennik i tyle.

01.01.2026 19:43

Ten 2025 pięknie się kończy dla Bayernu.

01.01.2026 19:42

Nie w tym sezonie. Przejdź do Bayernu to zdobędziesz to trofeum.

31.12.2025 17:59

Niech już idzie.

31.12.2025 17:57

Tanio nie będzie.

31.12.2025 17:57

Nieeee. On tam nie pasuje.

31.12.2025 17:57

Powodzenia.

31.12.2025 17:56

Chyba na ławkę, bo środek pola jest dla Kimmicha i Pavlo, a jeszcze Bischof puka do pierwszej 11.

31.12.2025 09:49

1

Super artykuły piszesz. Brawo :)

31.12.2025 09:47

Teraz to już chyba nie ma sensu go sprowadzać. 2-3 lata temu to tak, ale teraz chyba nie.

31.12.2025 09:47

Bayern zawsze był głodny sukcesów.

30.12.2025 20:43

Jak najbardziej. Powinien jechać na mundial.

30.12.2025 20:43

Nie ma co się śpieszyć. Powoli aby na spokojnie mógł dojść do formy.

30.12.2025 20:42

Szkoda Leona, ale czas na zmiany.

30.12.2025 20:42

Brawo Uli. Piękny gest.

30.12.2025 20:41

Eeee tam. Znowu będzie to samo i nagrody będą zgarniać tylko ofensywni gracze.

30.12.2025 20:41

Mam nadzieje, że wybierze mądrze i przejdzie do Bayernu.

30.12.2025 20:40

16 to jeszcze młodzian. Ale warto go obserwować.

30.12.2025 11:48

Zrzucić świąteczne kilogramy i do roboty panowie.

30.12.2025 11:48

Szkoda. Ale życzę dalszych sukcesów.

30.12.2025 11:47

Miło to słyszeć. Podobno nadal jest najszybszy na treningach :D

30.12.2025 11:47

Brawo chłopaki.

30.12.2025 11:46

Super. Fajnie, że chce się chłopak rozwijać.

30.12.2025 11:44

Wszyscy są pod wrażeniem. Kompany odwalił kawał dobrej roboty.

30.12.2025 11:44

1

60 mln? Ktoś tu na głowę upadał.

30.12.2025 11:43

To był dla niego najlepszy wybór. W Barcelonie chłopak by stracił na wartości.

30.12.2025 11:43

Niech idzie nawet zimą ten szrot po Tuchelu.

30.12.2025 11:42

Manu jak wino. Im starszy tym lepszy.

30.12.2025 11:41

Kane jest teraz w życiowej formie. Oby tak dalej.

30.12.2025 11:41

Wielka strata dla zespołu.

30.12.2025 11:40

Tah gra teraz obecnie w najlepszej drużynie na świecie.

30.12.2025 11:40

Do końca sezonu pewnie zostanie. Decyzja zapadnie pod koniec zmagań, a i może po mundialu.

29.12.2025 12:52

2 miejsce nie jest takie złe.

29.12.2025 12:51

Niech wraca. Ja nie mogę się doczekać kiedy go zobaczę na boisku.

29.12.2025 12:51

Ja jakoś nie śledzę turnieju w Afryce.

29.12.2025 12:50

W meczu z Arsenalem mieliśmy pecha. Sprawiedliwym wynikiem byłby remis.

29.12.2025 12:50

Też lubię Leona, ale chyba czas na zmiany.

29.12.2025 12:48

To będzie dobre posunięcie jak podpiszą nowe kontrakty.

28.12.2025 20:17

Po Leona jeszcze będą się ustawiać. A może zjedzie z pensją i zostanie w Monachium w co wątpię.

28.12.2025 20:16

Pomarzyć to on sobie może. Kane zostaje u nas.

28.12.2025 20:16

Pożyjemy, zobaczymy. Pewnie takich następców Kane jeszcze wielu będzie.

28.12.2025 20:15

Manu dobrze zrobił zostając w Monachium.

28.12.2025 20:14

Komu jak komu, ale jemu się należy.

28.12.2025 20:14

Oby tylko za rozsądną pensję został.

28.12.2025 20:14

Podobnych graczy pewnie mamy w akademii.

28.12.2025 20:13

Widać, że Barcelona szuka oszczędności gdzie się da.

28.12.2025 20:12

To był jeden z najlepszych transferów Bayernu w ostatnich latach. Najlepszy nasz skrzydłowy po Franku i Arjenie.

27.12.2025 11:09

Na dużej ilości osób Kimmich robi wrażenie.

26.12.2025 19:02

Plotka i tyle.

26.12.2025 19:01

Jeśli odejdzie to prawdopodobnie do PSG.

26.12.2025 19:01

Powiem klasykiem.
Pedri. Co Ty wiesz o Lidze Mistrzów?

26.12.2025 18:59

Po takich wynikach jakie Bayern odnosi to na pewno dostatni nowy kontrakt.

26.12.2025 18:57

Szkoda :(
Powinna zakończyć karierę w Bayernie.

26.12.2025 18:56

Ile to diamentów już szło do innych klubów i słuch po nich zaginął. Z nim podejrzewam, że będzie podobnie.

26.12.2025 18:55

Ja bym go z miłą chęcią chał zobaczyć w Bayernie, ale mamy trochę tych skrzydłowych i wszyscy są w formie. Pamiętajmy, że wraca Jamal, a on też może tam zagrać. Jest jeszcze Davies, który w razie czego też może zagrać na skrzydle.

26.12.2025 18:54

Pięknie prezentuje się Bayern. Oby tak dalej.

26.12.2025 18:52