DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Mathias Strona 21

Idziemy po zwycięstwo.

14.01.2026 14:32

Rozegrał dobry mecz z wilkami. Jak dalej będzie tak grać to można myśleć o pozostaniu go. Owszem. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, więc na razie bym się wstrzymał z kontraktem.

14.01.2026 14:32

No niestety, ale Bayern go przerósł. Jest słaby i powinien znaleźć sobie inny klub.

14.01.2026 14:30

1

Guardioli należy się duże piwo za polecenie nam VK.

14.01.2026 14:30

Jak na razie wszystko idzie w dobrym kierunku.

14.01.2026 14:29

Idziemy jak burza. Tak samo jak za Juppa, czy Flicka.

13.01.2026 14:52

Umowa przynajmniej do 2033 :D

13.01.2026 14:51

Niestety dla Wolfsburga, ale cała obrona dała w tym meczy ciała.

13.01.2026 14:50

1

Dopiero połowa sezonu, choć o BL jestem spokojny. Fajnie byłoby gdyby jeszcze jedno trofeum się trafiło. Mówię tu o LM.

13.01.2026 14:50

Aj. Szkoda. Wracaj do zdrowia.

13.01.2026 12:30

Na spokojnie. Niech wróci do pełni sił i potem na boisko.

13.01.2026 12:29

No to co? Idziemy po kolejne 3 punkty.

13.01.2026 12:28

Byłby dobrym nabytkiem. Pytanie czy uda się ten transfer zrealizować.

13.01.2026 12:28

Dostać lanie 8-1 to wcale się nie dziwie, że jest złość.

13.01.2026 12:27

A wystarczyło się godnie zachowywać i nie byłoby afery.

13.01.2026 12:26

1

Macie Wirtza, więc nie narzekajcie :D :D :D

13.01.2026 12:25

1

Szkoda. Może Davies w środę zagra.

12.01.2026 15:23

1

II połowa do było mistrzostwo świata. Brawo Bayern.

12.01.2026 15:22

1

Jest moc, więc nie zatrzymujemy się.

12.01.2026 15:21

Bayern chyba nie żałuję, że transfer się nie udał.

12.01.2026 15:21

Oglądając ten mecz pomyślałem o tym samym. Co prawda jeszcze im trochę brakuję do nich, ale są na bardzo dobrej drogi.

12.01.2026 15:20

Idziemy po kolejne 3 pkt.

12.01.2026 15:19

Nie ukończył meczu,. Chyba na Kolonie go nie zobaczymy.

12.01.2026 15:18

1

Po takim wyniku ciężko cokolwiek powiedzieć. Bayern pokazał kto rządzi w BL.

12.01.2026 15:18

Dużo jedynek :D

12.01.2026 15:16

Cudowny meczyk.

12.01.2026 15:15

Ja bym nie ryzykował. Cała nasza 3 środkowych pomocników (Bischof, Pavlo i nawet Leon) świetnie sobie poradzili. Niech Jo odpoczywa.

12.01.2026 15:15

1

No i panowie, Z Kolonią będzie następny rekord pobity.

12.01.2026 15:14

Dobra 11 i wspaniały wynik choć po pierwszej połowie nie spodziewałem się takiego wyniku.

12.01.2026 15:14

Nie wiem po co te przepychanki. Piłkarze powinni nauczyć się trzymania nerwów na wodzy zwłaszcza po ostatnim gwizdku.

11.01.2026 12:58

1

Brawo Bayern. Oby tak dalej.

11.01.2026 12:57

1

Piłkarz skarb.

11.01.2026 12:57

1

Nie ma sensu na siłę kogoś sprowadzać. Zwłaszcza, że gracz powiedział gdzie chce grać.

11.01.2026 12:56

Ma 16 lat i już dużo potrafi. Myślę, że warto będzie go ściągnąć do nas.

11.01.2026 12:55

1

Może ktoś się wybije podczas mundialu i będzie gorącym tematem. Zobaczymy latem jakie transfery będą.

11.01.2026 12:54

2

Podoba mi się ten gość. Super, że ,mamy takiego zawodnika :)

10.01.2026 16:25

Pójdzie na wypożyczenie i zapomnimy o nim,.

10.01.2026 16:24

Ja bym jednak dał szansę Urbigowi.

10.01.2026 16:23

Zobaczcie jak kończą nasze talenty na wypożyczalniach. Mam nadzieję, że Mike będzie dostawać dużo szans i przekona trenera aby został u nas na przyszły sezon.

10.01.2026 16:23

Super. Ale niech niedzielny mecz sobie odpuści.

10.01.2026 16:10

Super chociaż Urbig też by sobie dał radę.

10.01.2026 16:09

Jak zimą bedzie dobra oferta to ja bym go puścił.

10.01.2026 16:09

1

Lepiej dmuchać na zimne. Niech sobie podaruje mecz z wilkami.

10.01.2026 16:08

Mam jednak mam nadzieję, że znajdzie sobie jakiś klub.

09.01.2026 14:08

2

Ja im się nie dziwię, że go nie chcą.

09.01.2026 14:07

Może VK chce przejść na 3 środkowych obrońców.

09.01.2026 14:07

1

Witamy na pokładzie i życzymy owocnej pracy.

09.01.2026 14:05

1

Witamy i powodzenia.

09.01.2026 14:04

Minimum pierwsza 4.

09.01.2026 14:04

Ebrl może początku dobrego nie miał, ale widać, że powoli to co robi składa się w całość.

09.01.2026 14:03

Niech mu tam się wiedzie. Powodzenia.

09.01.2026 14:02

Jeszcze kary powinni dostać Ci ci pozwolili wnieść pirotechnikę na stadion.

09.01.2026 14:02

Oby te naładowane baterie starczyły na cały sezon.

09.01.2026 14:00

Dla mnie sprawa wypowiedzi Karla jest zamknięta. Owszem. Niezbyt to wyszło, ale było minęło. Chce zostać w Bayernie i powinien dostać nowy kontrakt.

08.01.2026 18:26

Powodzenia dziewczyny.

08.01.2026 18:24

Jak nie oni to może ktoś inny się znajdzie.

08.01.2026 15:00

Jak pójdzie na wypożyczenie to już przepadnie.

08.01.2026 14:50

A kto jest architektem tej perfekcji?
Vincent Kompany.

08.01.2026 14:50

Jak jest w połowie tak dobry jak starszy brat, to bo brać.

08.01.2026 14:49

Lipsk jest w tej sytuacji, że nie musi sprzedawać zawodników. Stać ich na to. Jeśli faktycznie chcą być topową drużyną to nie zrealizują tego jak co rok czy 2 lata muszą budować nową 11.

08.01.2026 14:47

2

Nie jest ciekawie. Proponuję dać na środek Pavlo i Bischofa.

08.01.2026 14:46

U mnie lipa. Nie działa.

08.01.2026 14:45

No to zaczynamy nową rundę. Do boju chłopaki.

08.01.2026 14:45

Ja już bym teraz go pożegnał.

08.01.2026 14:28

1

Ja czekam na oficjalne info.

07.01.2026 21:25

Do Bayernu już nie wróci, więc VFB może go sobie brać.

07.01.2026 21:24

Szkoda, że Leona już nie będzie. No, ale kiedyś trzeba powiedzieć czas na zmiany. Ja na miejscy VK nikogo bym na jego miejsce nie kupował bo mamy tą pozycję dobrze obsadzoną. Raczej dał bym więcej szans Daiberowi.

07.01.2026 21:24

1

Też jestem za tym aby Urbig dostawał więcej szans. Zwłaszcza, że teraz dużo śniegu napadało.

07.01.2026 21:21

Coś czuję, że ten rok będzie należał do Bayernu.

07.01.2026 21:20

1

Kimmich wie co ma robić i robi to perfekcyjnie, Tak trzymaj Jo. Takich zawodników jak Ty trzeba nam.

07.01.2026 21:20

Diomande to ciekawy zawodnik. Pytanie tylko czy faktycznie Bayern jest nim zainteresowany.

07.01.2026 21:19

Oby nie okazał się jakimś szrotem.

07.01.2026 21:18

Trzymam kciuki aby doszło do podpisania umowy.

07.01.2026 21:17

Karl. Bierz z niego przykład.

07.01.2026 21:16

Niech tam sobie idzie. Są lepsi od niego.

07.01.2026 12:52

Dać mu długi kontrakt aby realik nam goi nie sprzątnął.

07.01.2026 12:51

Mam nadzieję, że poradzimy sobie bez naszego lidera.

07.01.2026 12:51

Sprzedać go jak najszybciej. Wyleci ostatni szrot Tuchela.

07.01.2026 12:50

Dobry mecz.

07.01.2026 12:50

Środek mamy dobrze obsadzony. Nie ma sensu go ściągać. Jeszcze jego rodak David Santos Daiber stawia duże kroki i na niego bym bardziej stawiał.
Również wolę aby został Leon niż Palhinhia.

07.01.2026 12:49

Mi się coś wydaję, że odejdzie.

07.01.2026 12:47

1

Owszem. Niesmak pozostanie, ale mam nadzieję, że Karl wie co zrobił źle i teraz będzie chciał pokazać, że Bayern to jego drużyna.

06.01.2026 20:59

1

Rok się dla Bayernu dobrze zaczął.

06.01.2026 20:56

I mam nadzieję, że sprawa już jest zamknięta.

06.01.2026 20:55

1

Leon. Jak masz już odejść to nie do tych bankrutów. Lepiej wrócić do Schalke niż iść tam.

06.01.2026 20:55

1

Ja nie mogę się doczekać jego powrotu i jego tańca z piłką

06.01.2026 20:54

Z jeden rok jeszcze spokojnie może u nas pograć.

06.01.2026 20:54

Dostanie kilka końcowych minut i na tym się skończy. Choć oczywiście życzę mu jak najlepiej.

06.01.2026 20:53

Pójdzie na wieczne wypożyczenie.

06.01.2026 20:52

1

Dobrze. Taki sparing dobrze zrobi przed startem nowej rundy.

06.01.2026 20:51

To tylko sparing więc wynik może być różny.

06.01.2026 20:50

Myślę, że warto go obserwować. Kontrakt ma do 2030 roku. Teraz to bez sensy go sprowadzać ale pod koniec jego umowy to dlaczego nie. O ile nadal będzie nam potrzebny i forma u niego będzie.

06.01.2026 20:49

1

Ja bym się nie zastanawiał. Jest w formie i lepiej, żeby podpisał aby już do końca karieru został w Monachium.

06.01.2026 20:46

Matko. Ja już o nim zapomniałem.

06.01.2026 10:52

1

Realik za Lothara to był inny niż teraz. Bayern dał Karlowi wszystko, a ten mówi, ze grać w realiku.

06.01.2026 10:51

Niech idzie tam, gdzie będzie mógł grać i będzie tam szczęśliwy.

06.01.2026 10:50

Karl. Błagam. Nie idź drogą Alaby i Kroosa. Kroos jeszcze jako tako formę trzymał, ale Alaba chyba po 2 latach zniknął.

06.01.2026 10:49

On jeszcze trochę z nami zostanie.

06.01.2026 10:48

Może faktycznie dać szansę komuś młodemu.

06.01.2026 10:48

Drugi po Kane, który jest tu szczęśliwy. Karl. Bierz z nich przykład.

06.01.2026 10:47