DieRoten.pl
Reklama

Zirkzee: Pozostanie w Bayernie jest dla mnie opcją

fot.
Reklama

Wraz z początkiem sezonu 2021/22, do klubu ze stolicy Bawarii powróci kilku graczy, którzy przebywali na wypożyczeniu – mowa m. in. o utalentowanym Zirkzee.

Z perspektywy czasu wypożyczenie Holendra do Anderlechtu należy uznać za absolutny strzał w dziesiątkę, albowiem napastnik FCB nie tylko odnalazł się błyskawicznie w nowym miejscu, ale i również stał się jednym z kluczowych graczy.

Ostatnio Joshua Zirkzee udzielił wywiadu, w którym poruszył kilka kwestii związanych ze swoją przyszłością. 21-latek nie ukrywa, iż regularna gra jest dla niego ważna, zaś pozostanie w Bayernie Monachium jedną z opcji, którą bierze pod uwagę.

− Moja przyszłość? Gwarancja regularnej gry jest dla mnie ważna, wolałbym coś takiego posiadać. Jest to możliwe w zespole Anderlechtu, jak i również w innych klubach – powiedział Zirkzee.

− Nie ukrywam, iż pozostanie w Bayernie również jest opcją dla mnie – po prostu chcę nie tylko zyskać pewność siebie, ale i również czuć się jak w domu zarówno w klubie, jak i całym środowisku – mówił dalej.

− Coś takiego oferował mi właśnie Anderlecht. Teraz skupiam się na zgrupowaniu. Po przerwie reprezentacyjnej i wakacjach, wszystko się ułoży, krok po kroku. Wiem czego chcę, ale na ten moment nie było zbyt dużo rozmów i kontaktu z Bayernem – podsumował Joshua Zirkzee.

Joshua Zirkzee w trakcie swojego rocznego pobytu w zespole RSC Anderlecht wystąpił łącznie w 47 meczach o stawkę, w których to miał udział przy 31 golach (18 bramek i 13 asyst), co czyni go zarazem najskuteczniejszym piłkarzem RSCA w sezonie 2021/22!

Źródło: HLN
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...