DieRoten.pl

Zimowy obóz FCB Frauen w Alicante

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

Runda jesienna w sezonie 2023/24 w przypadku żeńskiej drużyny Bayernu Monachium powoli dobiega już końca.

W najbliższych tygodniach zawodniczki Bayernu Monachium czekają jeszcze w sumie cztery spotkania na krajowym i europejskim podwórku, po czym po 20 grudnia monachijki rozpoczną ponad miesięczną przerwę zimową.

Do akcji podopieczne Alexandra Strausa w 2024 roku powrócą dopiero 21 stycznia, kiedy to w ramach 1/8 finału żeńskiego Pucharu Niemiec, Lina Magull i spółka zmierzą się z Kickers Offenbach.

Zimowe przygotowania

Jeśli natomiast mowa o zimowych przygotowaniach do drugiej części sezonu 2023/24, to klub potwierdził już, że przygotowania monachijek ruszą w pierwszym tygodniu stycznia – 6.01 zaplanowano badania i testy wydajnościowe.

Zaledwie dzień później Alexander Straus uda się wraz ze swoimi piłkarkami na obóz przygotowawczy do Alicante w Hiszpanii, który potrwa od 7 do 13 stycznia.

Na ten moment nie potwierdzono żadnych sparingów, ale należy spodziewać się, że Magdalena Eriksson i spółka rozegrają nawet dwa mecze towarzyskie, aby w jak najlepszym stopniu przygotować się do wyzwań w rundzie wiosennej na wszystkich trzech frontach.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...