DieRoten.pl
Reklama

Zgoda Kane’a tylko formalnością?

fot. PodStadionem.pl
Reklama

Stało się! Po wielu tygodniach oczekiwania, saga transferowa z udziałem Harry’ego Kane’a w końcu dobiega końca!

Liczne niemieckie i angielskie źródła są pewne – Tottenham przyjął ofertę rzędu ponad 100 milionów euro (wliczając w to stałą opłatę oraz bonusy) za Harry’ego Kane’a. Teraz wszystko ma już tylko i wyłącznie zależeć od decyzji samego zawodnika.

Doniesienia o przyjęciu propozycji przez Spurs zostały potwierdzone już przede wszystkim przez takie media jak „The Athletic”, „Sky Sports”, „Mail Sport”, „The Telegraph”, „Sky”, „Bild”, „TZ” czy też „Sport1”.

Zgoda Anglika formalnością?

Jak z kolei informuje dziennikarz Kerry Hau ze wspomnianego wyżej portalu „Sport1”, monachijczycy nie powinni mieć żadnych problemów z dogadaniem się z Kane’em, zwłaszcza że Anglik dał już przecież swoje słowo i przystał na warunki FCB kilka tygodni temu.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to 30-letni kapitan angielskiej reprezentacji narodowej wzmocni więc niebawem zespół prowadzony przez Thomasa Tuchela. Niewykluczone, że zadebiutuje w barwach Bayernu na starcie Bundesligi 18 sierpnia (przeciwko Werderowi na wyjeździe).

Mówi się, że „Bawarczycy” chcą skompletować ten transfer jeszcze dziś. Lada moment napastnik powinien podjąć ostateczną decyzję w sprawie swojej przyszłości.

Harry Kane

Angielski napastnik dla Tottenhamu gra już z przerwami od 2004 roku, kiedy to zasilił młodzieżówkę Spurs, przenosząc się z Watford. Licząc wszystkie jego występy dla pierwszej drużyny, 29-letni Harry Kane może pochwalić się dorobkiem 435 spotkań, 280 bramek oraz 64 asyst.

Źródło: Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...