DieRoten.pl
Reklama

Za Daviesa...Mazraoui?

fot. skwiot.pl
Reklama

Wielkimi krokami zbliża się spotkanie na szczycie niemieckiej Bundesligi, w którym Bayer Leverkusen podejmie monachijski Bayern. Niewątpliwie zarówno Xabi Alonso, jak i Thomas Tuchel, robią wszystko co w swojej mocy, żeby zaskoczyć rywala.

Sobotni pojedynek będzie nie tylko ciekawe ze względu na sytuacje w tabeli. Kibice oraz media ostrzą sobie zęby na pojedynek Thomasa Tuchela z Xabim Alonso. Ten drugi często jest bowiem wymieniany jako potencjalny następca obecnego szkoleniowca “Die Roten”, który w ostatnich miesiącach często jest pod ostrzałem mediów. Tuchelowi z pewnością wyjątkowo zależy na tym, żeby udowodnić, że to on nadaje się na trenera “Die Roten”.

Jak możemy przeczytać w TZ.de, Tuchel być może szykuje niespodziankę na sobotni mecz. Jak dobrze wiemy, sobotniego wieczora nie zobaczymy w akcji Alphonso Daviesa, który boryka się z urazem kolana. Wydawało się, że Kanadyjczyka zastąpi Raphaël Guerreiro, ale niewykluczone, że szkoleniowiec FCB postawi na kogoś innego.

Podczas dzisiejszego treningu to Noussair Mazraoui miał być ustawiony po lewej stronie i - jak spekulują media - to właśnie reprezentant Maroko może zastąpić Daviesa. Jego szybkość może okazać się kluczowa, bowiem na tej stronie boiska będzie rywalizował z rewelacyjnie spisującym się w tym sezonie Jeremiem Frimpongiem.

A Wy kogo widzielibyście najchętniej po lewej stronie defensywy?

Źródło: TZ.de
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...