Wypowiedzi pomeczowe

Bayern Monachium wykonał dziś kolejny krok w stronę obrony mistrzostwa Niemiec. Piłkarze Pepa Guardioli pokonali na własnym stadionie Bayer Leverkusen 2:1. Oto wypowiedzi pomeczowe:

Pep Guardiola: Graliśmy przeciwko wielkiej drużynie. Jesteśmy zadowoleni. W pierwszej połowie mieliśmy trochę szczęścia. W drugiej połowie zagraliśmy zdecydowaniej, dlatego wyglądało to o wiele lepiej. Teraz potrzebujemy jednego lub dwóch meczów do obrony tytułu. Jednak nadal musimy pozostać skupieni i utrzymać koncentrację.

Bastian Schweinsteiger: Ćwiczyłem te rzuty wolne bardzo często. To była ważna bramka na 2:0 ponieważ ustabilizowała trochę naszą grę. Po prostu starałem się wykonać swoją pracę. Moja kostka ma się dobrze i staram się dbać o formę, aby powrócić do mojej najlepszej dyspozycji. Pamiętam ostatni raz, gdy wygraliśmy tytuł w Mainz - to była świetna zabawa, ponieważ wszyscy świętowali z nami. To byłoby świetne, gdyby stało się to tam ponownie, ale naprawdę nie obchodzi nas to kiedy wygramy[tytuł].

Thomas Mueller: Kontrolowaliśmy mecz od początku do końca. Leverkusen starało się nas uśpić swoją destrukcyjną taktyką. Mamy wielki skład i choć nie podoba mi się pominięcie[w wyjściowym składzie na mecz z Arsenalem] to życie toczy się dalej i nadal czeka nas kilka ważnych gier.

Heung-Min Son: To frustrujące, że nie wykorzystałem swojej szansy. Jeśli padłaby bramka, wtedy Bayern musiałby grać inaczej i może mielibyśmy szanse, więc to jest dla mnie smutne. Naprawdę mi przykro, ponieważ zespół zawsze mnie wspiera i to jest ciężkie dla mnie po zmarnowaniu takiej sytuacji.