DieRoten.pl

Wypowiedzi pomeczowe: To jeden z tych dni

19.03.2018, 00:07:13

Bayern Monachium ma już za sobą pojedynek ligowy z RB Lipsk, który niestety zakończył się porażką 1:2. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył jeszcze w pierwszej połowie Sandro Wagner.

Jupp Heynckes:

Mierzyliśmy się dziś z wyjątkowym rywalem. Musimy to przyznać. Lipsk był bardzo agresywny i naciskał na nas wysokim pressingiem. Nie graliśmy tak dobrze jak w ostatnich tygodniach. Lipsk zasłużył na zwycięstwo. Zawsze zdarzają się jednak takie spotkania, kiedy nie grasz najlepiej i nie bronisz się jak należy.

Sven Ulreich:

Nie byliśmy w stanie wejść w ten mecz i niepotrzebnie traciliśmy piłkę. Nie mieliśmy kontroli nad spotkaniem. Lipsk stosował skuteczny pressing i zaraz po odzyskaniu piłki błyskawicznie przechodził do ataku. Nie byliśmy uważni jak zwykle i zwyczajnie byliśmy nieco zbyt pasywni. Nie mogliśmy rozgrywać piłki odpowiednio, zaś w naszej grze brakowało spokoju.

Ralf Rangnick:

Poza pierwszymi 10 minutami zdominowaliśmy cały mecz pod każdym względem. Jedyną rzeczą, którą mogliśmy zrobić lepiej, to fakt zdobycia większej ilości bramek. Wszystko związane z naszym zespołem było dziś klasowe. Nasi chłopcy byli niesamowicie mocni fizycznie.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)19.03.2018 17:56
Nie ma co się przejmować, po prostu kiełbasy do góry i jedziemy dalej.
19.03.2018 09:32
Też tak uważam, fajnie było by wygrać ale nie udało się i tyle. Lipsk udowodnił że są silna drużyną i wczoraj zasłużyli na zwycięstwo.
19.03.2018 07:39
Każdemu może zdarzyć się słabszy mecz. To dopiero druga porażka za Juppa i nie ma co jej rozpamiętywać. Trzeba o tym zapomnieć i skupić się na następnych meczach.