DieRoten.pl

Wczorajszego wieczoru Bayern Monachium przełamał klątwę gry na BayAerna i pokonał miejscowy Bayer 3:1 po bramkach Martineza, Ribery'ego oraz Jamesa. Trener "Aptekarzy" otwarcie przyznał, że Bayern zasłużył tego wieczoru na zwycięstwo.

reklama

Jupp Heynckes:

Moja drużyna wykonała dobrą pracę pod względem taktycznym przez większą część spotkania, zwłaszcza w defensywie. Leverkusen było nastawione bardzo ofensywnie, dlatego cały nasz zespól musiał pracować mocno w obronie. W Leverkusen ciężko o zwycięstwo. To młoda, głodna sukcesów i utalentowana drużyna, zaś dziś byli nastawieni bardzo ofensywnie. Moim zdaniem wykonaliśmy jednak bardzo dobrą pracę w defensywie.

Sandro Wagner:

Nasze cele są bardzo ambitne, pracowaliśmy bardzo ciężko od pierwszego dnia zimowych przygotowań i można było dziś zobaczyć efekty tej pracy. Zagraliśmy jako zespół i stworzyliśmy sobie wiele sytuacji. Bayer również zagrał dobrze, ale moim zdaniem zasłużyliśmy na zwycięstwo. Miło jest wznowić ligę w taki sposób.

Franck Ribery:

W Leverkusen zawsze jest ciężko. Graliśmy dobrze dziś, ale znajdowaliśmy się w trudnej sytuacji, ponieważ Bayer stawiał nas pod stałą presją. Powinniśmy byli grać o wiele lepiej, kiedy byliśmy w posiadaniu piłki, ale koniec końców zwyciężyliśmy 3:1 i to było ważne.

Heiko Herrlich:

Nie musimy wstydzić się swojego występu, zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby zwyciężyć i sprawiliśmy naszym rywalom mnóstwo problemów. Bayern był znacznie bardziej skuteczniejszy w decydujących momentach. Mieliśmy swoje okazje, ale Bawarczycy zasłużyli na wygraną.

Sven Bender:

Nie byliśmy zbyt odważni w pierwszej połowie. W drugiej części spotkania radziliśmy sobie lepiej, ale przegrywaliśmy dwoma bramkami. Bayern ponownie był kliniczny, zdobył bramki i wygrał zasłużenie.

 

źródło: FCB.de

reklama

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama14.01.2018 08:55
No nie wiem. Ta poprzeczka też że wskazaniem na aut. Moim zdaniem jak na mecz u siebie zagrali słabo.
13.01.2018 11:49
Ogólnie mecz był wyrównany z lekką przewagą naszego klubu. Dla graczy z Lverkusen wielkie brawa, z taką grą mogą zostać nawet vice-mistrzem.
13.01.2018 07:55
Bez przesady, mieli kilka 100 procentowych szans na strzelenie gola (czyt. Bauiley trafił w poprzeczkę, Alario miał sam na sam). Wczoraj po prostu wyrachowanie, doświadczenie i jakość wygrały z werwą młodcyh z LEverkusen
13.01.2018 03:47
Bardzo cieszy fakt że Leverkusen poza fartowna bramka nie miało nic do powiedzenia. I to u siebie!

reklama