DieRoten.pl
Reklama

Wriedt: Moim największym marzeniem zawsze była Premier League

fot.
Reklama

Jeśli spojrzymy na skład drugiej drużyny Bayernu Monachium, to możemy w niej wyróżnić kilku zawodników, którzy budzą zainteresowanie klubów z pierwszej Bundesligi.

Jednym z nich jest najlepszy strzelec bawarskiej ligi regionalnej i drugiej drużyny Bayernu – Kwasi Okyere Wriedt – który do tej pory ustrzelił w sumie 23 bramki. O przyszłości 24-letniego snajpera w ostatnich kilku tygodniach wspominało się już wiele razy.

Ostatnio spekulowano, że "Otschi" znalazł się na celowniku kilku drużyn z niemieckiej Bundesligi oraz angielskiej Premier League. W ostatnim wywiadzie dla niemieckiego dziennika "Bild" reprezentant kadry narodowej Ghany oznajmił, iż gra w Anglii zawsze była jego wielkim marzeniem.

– Często podkreślałem, że chcę grać na wyższym poziomie. Moim największym marzeniem zawsze była Premier League. Bundesliga również jest bardzo interesująca – powiedział Wriedt.

Warto wiedzieć, że już dziś odbędzie się finał międzynarodowego turnieju "Premier League International Cup". Podopieczni Holgera Seitza w starciu finałowym zmierzą się z drugą drużyną Dinama Zagrzeb. Wriedt nie ukrywa, że zwycięstwo byłoby wielkim osiągnięciem FCB II.

– Te rozgrywki są jak Liga Mistrzów dla amatorów. Grały tu takie zespoły jak Manchester United i Paris Saint-Germain. Jeśli wygramy ten turniej i awansujemy do 3. Bundesligi, to będzie to perfekcyjny sezon – skomentował 24-latek.

Kwasi Okyere Wriedt w trwającym obecnie sezonie miał okazję rozegrać w sumie 31 spotkań w bawarskiej lidze regionalnej. W tym okresie 24-letni snajper zdobył 23 bramki oraz zanotował dodatkowo 8 asyst.

Źródło: Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...